Bitcoin Forum
May 23, 2024, 06:09:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Prime-Ex Perpetual - SİZE Gayrimenkul Kazançları Getirir!  (Read 2528 times)
Stavri (OP)
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
September 12, 2017, 04:03:42 PM
Last edit: November 02, 2017, 08:18:31 PM by Stavri

Yeni bir gayrimenkul kriptoparası geliyor. Kriptopara endüstrisinden birçok uzman bunu tecrübe etmeye çekiniyor ama Prime-Ex ekibinin hiçbir sorun yaşamayacakları konusunda kendilerine güveni tam.

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 12, 2017, 04:03:58 PM
Last edit: October 22, 2017, 08:18:08 PM by Stavri

marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
September 12, 2017, 06:23:30 PM

Bounty kampanyasına baktım da çok ilginç.
Körleme gidiyorsunuz, bir bilgi yok. Kime ne verecek filan belli değil.
Günde 3 tane paylaşıma izin verdiğini filan deneme yanılma yoluyla öğrendim.
Bir de rt yaptıktan sonra panele girmekte sorun yaşadım. Daha önce girilmiş uyarısı veriyor. Her tweetlerini sadece ilk giren kişi mi rt yapmış olacak, nedir, tam anlayamadım.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 12, 2017, 08:06:57 PM

Bounty kampanyasına baktım da çok ilginç.
Körleme gidiyorsunuz, bir bilgi yok. Kime ne verecek filan belli değil.
Günde 3 tane paylaşıma izin verdiğini filan deneme yanılma yoluyla öğrendim.
Bir de rt yaptıktan sonra panele girmekte sorun yaşadım. Daha önce girilmiş uyarısı veriyor. Her tweetlerini sadece ilk giren kişi mi rt yapmış olacak, nedir, tam anlayamadım.

Bounty kampanyasıyla ilgili bütün kuralları açıkladıkları ayrı bir pdf dökümanı oluşturmuşlar hocam. Orada kuralları bulabilirsiniz. Link Şöyle:

https://prime-ex.com/wp-content/uploads/2017/09/Prime-Ex-BountyProgram-v1-1.pdf

Bahsettiğiniz panel sorununu bende şimdi farkettim. Retweetlerin bir kere girilmesine izin veriyor sadece. Bounty managera bildireceğim.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 12, 2017, 09:33:58 PM

Twitter'da retweet yaparken yorum ekleyip #PEXToken, #RealEstateProfits, #PEXCrowdfund, #PrimeExPerpetual, #Cryptocurrency, #DigitalCurrency, #Blockchain, #PEXBounty taglarından en az 2 tanesini kullanmak gerekiyor. Daha sonra yorum yazdığın linki panele girmek gerekiyor.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
September 12, 2017, 10:16:25 PM

Facebooktan özel mesaj göndermişler bounty kampanyamıza katılın diye ilk defa denk geliyorum böyle bir şeye katılım düşük demekki.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 13, 2017, 06:44:30 AM

Facebooktan özel mesaj göndermişler bounty kampanyamıza katılın diye ilk defa denk geliyorum böyle bir şeye katılım düşük demekki.

Katılım düşüklüğünden değil hocam. Kampanya başlayalı 2 gün oldu sadece. Özellikle sosyal medyada çok aktifler tanıtım için. Bu sebepledir.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
September 13, 2017, 09:51:43 AM

Bir süredir takip ettiğim bir proje. Piyasada çok fazla gayrimenkul projesi var. Ancak bu proje daha spesifik hazırlanmış Panama'daki göçmenlere yönelik bir emlak projesi. Yatırım yapmasam bile en azından bounty'sine katılmayı düşünüyorum. Çeviri için teşekkür ederiz.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 13, 2017, 05:20:43 PM

Bir süredir takip ettiğim bir proje. Piyasada çok fazla gayrimenkul projesi var. Ancak bu proje daha spesifik hazırlanmış Panama'daki göçmenlere yönelik bir emlak projesi. Yatırım yapmasam bile en azından bounty'sine katılmayı düşünüyorum. Çeviri için teşekkür ederiz.

Evet benim asıl ilgimi çeken pratikte uygulanabilecek bir proje olması. Dediğiniz gibi spesifik bir hedef belirlemişler. Panama City'ye 2 saat mesafe içerisinde kalan bir bölgeye odaklanmışlar.
marpaci
Sr. Member

View Profile
September 13, 2017, 05:42:56 PM

Kurallar daha önce yoktu ya da ben göremedim. Üye olunca görünür sandım ama yoktu. Link için teşekkürler.

Rt yaparken yorum olayı da yeni icat olmuş Smiley

Bugün de şöyle bir sorun var. Gerçi şu an bakmadım, öğleden sonra vardı en azından bu durum.
Linki giriyorsunuz, tarihi giriyorsunuz ama kabul etmiyor. Tarih formatını beğenmiyor.
Ama aslında sizin hiç şansınız yok, zaten mecburen takvimden giriyorsunuz. Format yanlış uyarısı veriyor.
Eğer bildirecekseniz, bunu da bildirin...
marpaci
Sr. Member

View Profile
September 13, 2017, 05:49:15 PM

Kurallara gözattım şimdi.
Twitter için dediğiniz gibi hashtag eklenmeliymiş.
En az 100 takipçi diyor. Ama ayırım yapmamış.
Benim 13 bine yakın takipçim var, 300 takipçisi olanla aynı ödülü alıcam.
Açıkçası beğenmedim, adil değil...
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 14, 2017, 05:47:25 AM

Kurallar daha önce yoktu ya da ben göremedim. Üye olunca görünür sandım ama yoktu. Link için teşekkürler.

Bugün de şöyle bir sorun var. Gerçi şu an bakmadım, öğleden sonra vardı en azından bu durum.
Linki giriyorsunuz, tarihi giriyorsunuz ama kabul etmiyor. Tarih formatını beğenmiyor.
Ama aslında sizin hiç şansınız yok, zaten mecburen takvimden giriyorsunuz. Format yanlış uyarısı veriyor.

Tarihle alakalı sıkıntı dün bildirildi hocam. Hatta global de sıkıntının giderildiği söyleniyor. Ancak mobilde olduğum için ben henüz kontrol edemiyorum.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
September 14, 2017, 05:59:33 AM

boşuna çok zorlamyın uğraştığınıza değmez bence bu projeler tutmaz tutsada kar ettirmez öyle pis bir durumları var
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 14, 2017, 07:57:19 AM

boşuna çok zorlamyın uğraştığınıza değmez bence bu projeler tutmaz tutsada kar ettirmez öyle pis bir durumları var

Tercih meselesi hocam. Crypto dünyasında hangi projenin tutacağı belli olmuyor. Tutan projelerin kazandırıp kazandırmayacağı da belli olmuyor. Kimse zorla kimseye yatırım yaptırmıyor. Whitepaperı okuyup ekibi araştırırdıktan sonra uğraştığıma değmez diyorsanız tabi ki sizin bileceğiniz iş.
marpaci
Sr. Member

View Profile
September 14, 2017, 04:30:25 PM

Tarihle alakalı sıkıntı dün bildirildi hocam. Hatta global de sıkıntının giderildiği söyleniyor. Ancak mobilde olduğum için ben henüz kontrol edemiyorum.

Dün vardı sıkıntı.
Aslında sadece ayın 13 ü için vardı Smiley
Dün yaptığım paylaşımları takvimden ayın 11 i diye gösterince kabul etti ve aşağı kısma normal tarih olarak attı. 13 yazdı yani.
Bugün öyle bir sıkıntı yok. 13 uğursuz filan diye mi öyle bir durum oldu bilmiyorum Smiley
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 14, 2017, 08:54:18 PM

Evet sıkıntı giderilmiş. Gülük limiti geçmemek kaydıyla giriş yapılabiliyor. Bounty panel şu an gayet güzel çalışıyor. Hatta daha önceki başka projelerdeki kullandıklarıma göre çok kullanışlı bir panel yapmışlar.
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
September 17, 2017, 05:37:49 PM

Değişik bir gayrimenkul projesi. Eğer iyi tanıtım yaparlarsa tutma potansiyeli var. Tek sıkıntı bu tarz projelerin sayısının çok olması ve önceki başarısız örnekler. Yatırımcıların bir şekilde ilgisini çekerler ve yatırım toplarlarsa bountylerinin getirisi iyi olabilir.

turn the page
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 17, 2017, 06:43:29 PM

Pre-Ico yarın Panama saatiyle 12.00'da Türkiye saatiyle 20.00'da başlıyor. Aşağıdaki linkte ödeme portalının kullanımındaki adımları içeren bir tutorial var. ilgili olan arkadaşların bilgisine:
https://steemit.com/cryptocurrency/@pextokens/buying-pex-tokens-in-4-simple-steps
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 18, 2017, 05:45:55 PM

Değişik bir gayrimenkul projesi. Eğer iyi tanıtım yaparlarsa tutma potansiyeli var. Tek sıkıntı bu tarz projelerin sayısının çok olması ve önceki başarısız örnekler. Yatırımcıların bir şekilde ilgisini çekerler ve yatırım toplarlarsa bountylerinin getirisi iyi olabilir.

Ben iyi bir gayrimenkul projesi olduğunu düşünüyorum hocam.
Global de ilgi bayağı çok projeye. Bugün de pre-ico kapsamındaki token satışları başladı. Bakalım ne kadar toplayacaklar göreceğiz hep beraber.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 19, 2017, 02:15:16 PM

su ana kadar tutan hiç gayrimenkul projesi oldu mu ya ?
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: