Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:06:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Prime-Ex Perpetual - SİZE Gayrimenkul Kazançları Getirir!  (Read 2528 times)
ilkerzm
Member
**

Activity: 124
Merit: 10

View Profile
October 22, 2017, 06:33:49 PM

waves tabanlı pbt faciasından sonra türk yatırıcımlar kaçarak uzaklaşıyor. Tr den bunlara destek zor çıkar.
Stavri (OP)
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
October 29, 2017, 08:42:44 AM

PEX-Tokenlarını USD harici bir yöntemle alacaklar için, kur ücreti 31 Ekim 2017 Ön-Satış tarihinden 24 saat önce yani 30 Ekim'de Panama saatiyle 6 pm'den itibaren websitesinde açık bir şekilde belirtilecektir. Referans borsalar kripto için Coinpayments.net ve fiat için XE.com olacaktır.

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 01, 2017, 01:52:28 PM

Prime-Ex Perpetual ICO'sunun Ön-Satışı yarın başlıyor. Waves, ETH, BTC, USD, EUR ve GBP ile alım yapabilirsiniz.
Kur ----> 1 PEX-Token = $1.00 USD
Ön-Satış %20 bonus ile başlayacaktır.

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 02, 2017, 08:22:37 PM

Arkadaşlar Prime-Ex Perpetual Ön-Satışı %20 bonus ile dün başladı. Ön-Satış bu ayın 8'ine kadar devam edecek. Ve gene Kasım ayının 15'inde de ICO başlayacak. Bilgilerinize.

yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
November 04, 2017, 02:41:48 PM

Bu gayrimenkul projesinin pre-icosu da gayet güzel gidiyor. 2 milyonun üzerinde toplanmış. Kimsenin beklemediği bir rakam  Smiley Bu hızla giderlerse bountysi de güzel getirir. Bloguna filan katılmak lazım  Grin

turn the page
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 04, 2017, 05:08:51 PM

Bu gayrimenkul projesinin pre-icosu da gayet güzel gidiyor. 2 milyonun üzerinde toplanmış. Kimsenin beklemediği bir rakam  Smiley Bu hızla giderlerse bountysi de güzel getirir. Bloguna filan katılmak lazım  Grin

Evet hocam web sitesinde de yatırım miktarını update etmişler. Token fiyatının 1 dolar olduğunu baz alırsak dediğiniz gibi fena gitmiyor. Kurucuların söylediklerine göre kripto parayla ilgilenmeyip dışarıdan yatırım yapanlar/yapacaklar olacakmış. Umarım güzel yerlere gelir. 

cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 05:59:19 PM

Gayrimenkul projeleri o veya bu şekilde bence başarılı olamıyor. Atlant Real vs vs bu konuda pek çok proje yapıldı başarısız olmalarına rağmen hala da başka projeler çıkmaya devam ediyor. Sanırım para toplamanın kolay yolu olarak görüyor insanlar.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 04, 2017, 06:28:07 PM

su ana kadar tutan hiç gayrimenkul projesi oldu mu ya ?

oldu tabi, mesela primalbase harika bir ico yaptı. Çok tutuldu, çok güzel para topladı.
Sonra başka borsaya girememe, bitcoin in önlenemez yükselişi, waves dex in tahmin edilen kadar popüler olamaması ve bunun gibi sebeplerle ico fiyatının 5 te birine inmiş durumda.
Mevcut piyasa koşullarında primalbase kadar popüler olabileceğini sanmıyorum.
Milletin cebinde akrep var artık.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 05, 2017, 03:37:26 PM

su ana kadar tutan hiç gayrimenkul projesi oldu mu ya ?

oldu tabi, mesela primalbase harika bir ico yaptı. Çok tutuldu, çok güzel para topladı.
Sonra başka borsaya girememe, bitcoin in önlenemez yükselişi, waves dex in tahmin edilen kadar popüler olamaması ve bunun gibi sebeplerle ico fiyatının 5 te birine inmiş durumda.
Mevcut piyasa koşullarında primalbase kadar popüler olabileceğini sanmıyorum.
Milletin cebinde akrep var artık.

Primalbase gibi şişirilen başka bir gayrimenkul projesi çıkmaz heralde  Grin Özellikle lokal forumda biz de birbirimizi gaza getirip aldık  Grin Adamlar o kadar basiretsiz çıktı ki yayınladıkları road map daha ilk aydan yalan oldu.
Prime-Ex in ben ona benzeyeceğini sanmıyorum. Çünkü ekipleri daha oturaklı ve gayrimenkul konusunda tecrübeliler artı olarak medyada yaptıkları reklamlar sayesinde yatırımın en az yarısını sistemin dışındaki kişilerden alacaklarını tahmin ediyorum.
İnşaatlara 2018in başında hemen başlayacaklarını ve 360 derecelik sanal turlarla bu inşaatları takip edebileceğimizi söylüyorlar ki böyle birşeyi ico sonrasında kısa vadede gerçekten gösterebilirlerse proje iyi yönde gider.
Tabi bekleyip göreceğiz hep beraber.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 06, 2017, 09:31:20 PM

Arkadaşlar Prime-Ex Perpetual Ön-Satışı %20 bonus ile devam ediyor. Şu ana kadar yaklaşık 2.4 Milyon dolar toplandı. Bonuslu satış 2 gün daha devam edecek.

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 07, 2017, 11:46:52 AM

Arkadaşlar Prime-Ex ekibi bugün twitter adresinden toplam 2.5 milyondan fazla token satışı yaptıklarını duyurdu. 2.5 Milyon rakamı soft cap olması açısından önemliydi. Bu eşiği aşmış oldular.

yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
November 07, 2017, 12:29:55 PM

Arkadaşlar Prime-Ex ekibi bugün twitter adresinden toplam 2.5 milyondan fazla token satışı yaptıklarını duyurdu. 2.5 Milyon rakamı soft cap olması açısından önemliydi. Bu eşiği aşmış oldular.

Güzel haber hocam. Proje her halukarda başlayacak demek. En azından bountysine girenler birşeyler alacaklar her halukarda. Tek konu bu projenin tokenının trade'inin waves dex üzerinden gideceği gerçeği. Yani waves projesine göbekten bağlı olacak.

turn the page
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 08, 2017, 08:08:27 PM

Arkadaşlar an itibariyle 2.772 Milyon Prime-Ex tokenı satılmış durumda. Bugün %20 bonuslu ön-satışın son günü. Sonrasında 15 Kasım'da ico başlayacak.

Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
November 09, 2017, 08:05:36 PM

Epey güzel bir rakam çıktı pre-ico'da. Soft cap zaten aşılmış. Ben gayrimenkul projesi olduğu için farklı düşünüyordum. Yani ilk başta çok cazip değildi ama topladıkları rakamla icoda da yeni yatırımcı çekebilirler.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 09, 2017, 08:12:19 PM

Epey güzel bir rakam çıktı pre-ico'da. Soft cap zaten aşılmış. Ben gayrimenkul projesi olduğu için farklı düşünüyordum. Yani ilk başta çok cazip değildi ama topladıkları rakamla icoda da yeni yatırımcı çekebilirler.

Evet hocam. Rakam 3 Milyona yaklaşmış. Sitede belli olmuyor ama pre-iconun kapanmış olması lazım. haftaya ico başlıyacak. Güncel durum aşağıdaki gibi:

cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 10, 2017, 04:03:41 PM

Icoların hard capleri benzer olduğu gibi (genelde 30 milyon) pre-ico da topladık dedikleri miktarlar da çok benzer gelmeye başladı bana (2-3 milyon). Sanki aynı kişi çıkarıyor bütün projeleri yada para kazanmanın güzel bir yolunu bulmuşlar.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 11, 2017, 01:36:34 PM

Sattıkları token miktarını bir kez daha güncellemişler. Rakam 3 Milyonun üzerine çıkmış. Toplamda 3,153,687 token satılmış. Toplam ürettikleri 30 milyon tokenın 25 milyonunu satışa sürmüşlerdi. Yani pre ico sonunda progress olarak yaklaşık %12lerdeler.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
November 11, 2017, 03:35:28 PM

Icoların hard capleri benzer olduğu gibi (genelde 30 milyon) pre-ico da topladık dedikleri miktarlar da çok benzer gelmeye başladı bana (2-3 milyon). Sanki aynı kişi çıkarıyor bütün projeleri yada para kazanmanın güzel bir yolunu bulmuşlar.

Bu aralar projelerin o rakamlara ulaşmaları bile mucize. Resmen kriz var kripto piyasasında kimse kolay kolay yatırım yapmıyor. Altcoinler canlanmadan icolar kolay kolay hard cap yapamaz bence.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
November 14, 2017, 06:09:23 PM

Waves tabanlı PEX Tokenlarını arza sunan Prime-Ex Perpetual ekibi projenin yıllık kazancının %80'ini her yıl PEX Token sahiplerine Waves olarak dağıtacaklarını deklare etti.

pearon
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

#Blog Writer

View Profile
November 15, 2017, 09:29:45 AM

Bugün ico başlıyor. ico sonunda her şey belli olacak. CEO'ları ico biter bitmez hemen kolları sıvayıp inşaatlara başlayacaklarını söylemişti. Çok merak ediyorum sözlerini tutabilecekler mi.

Lonesome Cowboy...
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: