Bitcoin Forum
May 27, 2024, 08:56:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Senkar.net dikkat  (Read 1125 times)
Bheze (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
September 12, 2017, 09:01:52 PM
Merited by Blacknavy (20)

Merhaba, başlıkta belirttiğim siteyi incelerseniz zaten ne demek istediğimi anlarsınız yeni bir alışveriş sitesi ve ne hikmetse en çok aranan kartları uygun fiyata satıyorlar.

Biraz araştırdım bir arkadaş farklı bir forumda konu açmış ürün aldığını ve göndermediklerini para iadesini de uzun uğraşlar ve şikayetler sonunda zor bela alabildiğini belirtmiş yanılmıyorsam 120Tl gibi bir rakam dı. Siz o kadar şanslı olmayabilirsiniz o yüzden aman dikkat diyorum.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
September 13, 2017, 04:10:34 PM

teşekkürler hocam

bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 13, 2017, 06:59:27 PM

Uyanık, çakal takımı bunlar, sitelerine girdim ve bir an "ulan yanlışlıkla Hepsiburada'yı mı açtım?" dedim kendi kendime, şablonu çalıp neredeyse birebir uygulamışlar.
Bu tarz paylaşımlar çok yararlı oluyor, çünkü insan ne kadar bilinçli davransa da boşluğuna gelen anlar olabiliyor, teşekkürler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
September 15, 2017, 12:42:00 PM

Bilgilendirme için teşekkürler gerçekten de hepsiburada.com'un şablonunu kullanmışlar. Şu çakallığa kullandığımız aklımızı başka şeylerde kullansak dünyanın önde gelen ülkesi olacağımıza eminim Smiley

Bheze (OP)
Sr. Member

View Profile
September 15, 2017, 01:08:28 PM

Rica ederim. Malesef içimizde böyle şereften yoksun insanlar var umarım kimse bunlara inanıp mağduriyet yaşamaz.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
September 15, 2017, 07:32:46 PM

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Bheze (OP)
Sr. Member

View Profile
September 16, 2017, 02:30:56 PM

Rica ederim.
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
September 16, 2017, 03:19:27 PM

Sitesini şimdi inceledim apaçık ortada herşey 3-5 krs aşşağı alcağız diye paranızdan olmayın.
Paylaşım için teşekkürler .

dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
September 16, 2017, 03:24:48 PM

Senkar neymiş valla ismi duyunca alışveriş yapmam zaten şahsen hepsiburada tarzı güvenilirliği yüksek yerler haricindeki sitelerden alım yapmıyorum.
eutku
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
October 31, 2017, 08:20:33 AM

Merhaba, başlıkta belirttiğim siteyi incelerseniz zaten ne demek istediğimi anlarsınız yeni bir alışveriş sitesi ve ne hikmetse en çok aranan kartları uygun fiyata satıyorlar.

Biraz araştırdım bir arkadaş farklı bir forumda konu açmış ürün aldığını ve göndermediklerini para iadesini de uzun uğraşlar ve şikayetler sonunda zor bela alabildiğini belirtmiş yanılmıyorsam 120Tl gibi bir rakam dı. Siz o kadar şanslı olmayabilirsiniz o yüzden aman dikkat diyorum.

Sakın sakın hocam biz Ekim 9 unda buyana bekliyoruz . Paramızı ürün var gün içinde kargolarız diye aldılar . 4 gün beklettiler 4 gün sonunda elimizdeki ürün iade imiş dediler . Akıl var mantık var bir ürünün iade olduğu 4 gün sonramı anlaşılır ? Yalan yanı . Neyse mail ile ürün Ekim 21 inde gelecek gönderelim dediler 5. Gün tabi iş işten geçti . Resmen paramızı blokeleyip kendi paralarıymış gibi kullandılar bizide salak yerine koydular resmen .

Aman kardeşim dikkatli ol sakın sakın git bildiğin yerlerden al . Biz kendisini tüketici haklarına verdik cevap süresini bekliyoruz . Oda bitsin zaten hakkında dava açılacak . Hani parayıda geçtik cezasını alsın onu bekliyoruz resmen sabırla . Ve alacakta...

Birde teknikmekan diye bir sitesi falan var orada bunlara ait. Facebook’ta farketmeden önce oradan almayı düşünüyorduk. Senkar net denilen siteden aldık. Almaz olaydım..Önceden internetteki yorumları okusaydık böyle olmazdı ama oldu birkere... Ellerinde ürün falan yok senin paranı alıp gidip getirtiyorlar ama sana söylemiyorlar elimizde var diyorlar .

Nanokatalog ta öyle ama adamlar hiç olmazsa söylüyorlar baştan şu kadar günde gelir diye . Onlardan al daha iyi . Dedikleri günde geliyor ... Ben aldım hiç bir sıkıntı çıkmadı Nano katolagtan .

Aslında güzel iş milletten parayı topla kafana göre takıl . Adam arada sırada arayıp tehdit ediyor . Bizde sizin hakkınızda yazarız diye . Yazın dedim ispatlayabilirseniz tabi. Birde akıl veriyor yaptığınız çocuk ca diye .. şikayeti silin ödemenizi yapalım diyor hala . Zaten madur etmişssin birde istekte bulunuyor . Neymiş ilk adımı biz atacakmış böyle kendi arayıp akıl veriyor . Sadece tek bir kişi . Whatsapp ta konuşurken Yok muhasebeye mail atın falan gibi kurumsal firma imaji veriyor kendine . Bizde ona kandık ya . Baktık sonra gelen mailler sitenin bir info adresinden geliyor bir kendi kişisel e-mail adresinden geliyor . Ozaman anladık ama iş işten geçti işte. Bugün bizi aradı açtık merak edip . Adım Ali diyor hani çok kişi ya bunlar . Yine aynı kişi yani benle konuşan ilk aradığında şerif mi öyle birşey dedi sonra Ali oldu ...Yaaaa yemin ederim kesinlikle uzak dur neler neler .....

Bu Senkar net denilen firma Şikayet yorumuzu beğenmeyip silin ödemenizi yapayım diye bize gözdağı veriyor birde utanmadan. Hala ödemeyi yapmadı kendince bizim şikayetimizi bahane edip . Tekrar salak yerine koyacak şikayeti sildirip . Çünkü biliyorki şikayet silindiğinde tekrar aynı şikayetin yayınlanmayacağını. Üstüne üstlükbirde bizde sizin için yazarız etramızda çok adam var diye tehdit ediyor . Ama hesaplaşacağız çok az kaldı.
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
October 31, 2017, 09:52:24 AM

Bu konuyu açarak cok kişinin mağdur olmasını engellediniz hocam tesekkürler.. Bana da soran oldu sizin yazınızı okuduğum icin arkadaşı uyardım ve vazgecti... Tekrar tesekkurler..
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 31, 2017, 10:12:35 AM

Arkadaşlar aklınızda bulunsun bilmediğiniz ancak size göre uygun satan bir siteden alışveriş yapacaksanız havale fiyatına dikkat edin.
1.000₺ lik ürün havala ile 800-900 lira ise kesin dolandırıcıdır. Havale ile gönderdiğiniz parayı almanız neredeyse imkansızdır. Ever hukuki bir süreç işler ama bu kaç yıl sürer ve adamın o zaman parası olur mu? Zor iş.

Eğer kredi kartıyla alırsanız çok güvenli bir alışveriş olur. Diyelimki kredi kartıyla alışveriş yaptınız. İster Türkiye'de ister muz cumhuriyetinde olsun farketmez. Eğer ürünü teslim almazsanız,bankanıza chargeback başvurusunda bulunup,paranızı kesinlikle geri alırsınız. Böyle durumlarda aldığınız yerin bankası,satıcıya birnevi kefildir. En güvenli alışveriş şekli kredi kartıdır. Aklınızda bulunsun.
Bheze (OP)
Sr. Member

View Profile
October 31, 2017, 11:01:39 AM

Bu konuyu açarak cok kişinin mağdur olmasını engellediniz hocam tesekkürler.. Bana da soran oldu sizin yazınızı okuduğum icin arkadaşı uyardım ve vazgecti... Tekrar tesekkurler..

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim.
eric_draven
Newbie
*

Activity: 56

View Profile WWW
October 31, 2017, 03:29:55 PM

Bilgilendirme için teşekkürler. Dikkatli olmak lazım
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
October 31, 2017, 03:59:25 PM

aç köpeklerin logoya bak ya bu ne.
eutku
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
October 31, 2017, 04:09:20 PM

Arkadaşlar aklınızda bulunsun bilmediğiniz ancak size göre uygun satan bir siteden alışveriş yapacaksanız havale fiyatına dikkat edin.
1.000₺ lik ürün havala ile 800-900 lira ise kesin dolandırıcıdır. Havale ile gönderdiğiniz parayı almanız neredeyse imkansızdır. Ever hukuki bir süreç işler ama bu kaç yıl sürer ve adamın o zaman parası olur mu? Zor iş.

Eğer kredi kartıyla alırsanız çok güvenli bir alışveriş olur. Diyelimki kredi kartıyla alışveriş yaptınız. İster Türkiye'de ister muz cumhuriyetinde olsun farketmez. Eğer ürünü teslim almazsanız,bankanıza chargeback başvurusunda bulunup,paranızı kesinlikle geri alırsınız. Böyle durumlarda aldığınız yerin bankası,satıcıya birnevi kefildir. En güvenli alışveriş şekli kredi kartıdır. Aklınızda bulunsun.

Hocam merhabalar hukuki olarak havale de yapsanız kredi kartı ilede yapsanız .Sonuç 2 türlüde uzatılabilir. İllada kredi kartı ile alışveriş yapınca direk paranızı alırsınız şeklinde bir durumoluşmuyor maalesef ki bunun örnekleride mevcut. Bizim anacımız insanlar bilsinler tecrübemizi. Sonuç olarak Yorgun’u yokuşa süren bu şahıs ödemeyi yapmasada ki yapmayacak. Ama öyle yada böyle ceza alacak. Biz sabırla bekliyoruz 14 günü dolmak üzere. 14 gün sonunda dava açılacak. Ozaman da o uğraşasın bakalım. Milletin parasını alıp kafasına göre kullanmak neymiş öğrenir. Acelemiz yok üstüne zaten maddi ve manevi olarakta dava açacağız. Şu 14 günün geçmesini ve hukuksal sürecin başlamasını bekliyoruz.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 31, 2017, 04:25:17 PM

Hocam merhabalar hukuki olarak havale de yapsanız kredi kartı ilede yapsanız .Sonuç 2 türlüde uzatılabilir. İllada kredi kartı ile alışveriş yapınca direk paranızı alırsınız şeklinde bir durumoluşmuyor maalesef ki bunun örnekleride mevcut. Bizim anacımız insanlar bilsinler tecrübemizi. Sonuç olarak Yorgun’u yokuşa süren bu şahıs ödemeyi yapmasada ki yapmayacak. Ama öyle yada böyle ceza alacak. Biz sabırla bekliyoruz 14 günü dolmak üzere. 14 gün sonunda dava açılacak. Ozaman da o uğraşasın bakalım. Milletin parasını alıp kafasına göre kullanmak neymiş öğrenir. Acelemiz yok üstüne zaten maddi ve manevi olarakta dava açacağız. Şu 14 günün geçmesini ve hukuksal sürecin başlamasını bekliyoruz.

Hocam havale ve kredi kartı alışverişi farklı şeyler. Eğer senkar ın sitesi üzerinden kredi kartıyla alışveriş yaptıysanız,bankanıza başvurun paranızı kesinlikle geri alırsınız. Lamı cimi yok bunun. Visa,mastercard,amex,maestro vs kuruluşların uyguladığı bir sistemdir. Ancak havale ile aldıysanız,thh ya da haksız zenginleşme davası açarak haklılığınızı ispat edersiniz ancak bu süreç çok uzar ve sonuç lehinize sonlandığında adamlarda para yoksa hiçbir şey alamazsınız. O cezasını çeker orası ayrı.
Unutmayın online alışverişler kredi kartıyla alışveriş yaptınız ancak hizmet almadınız bankanıza başvurun. Paranızı geri alırsınız. Hatta bankanızın iyi bir müşterisi iseniz hemen bakiyenize + olarak yansıtır,sonuç olumsuz sonuçlanırsa tekrar sizden alır. Ancak ben chargeback yapıp alamayam ne gördüm ne duydum. Zamanında pcdepo dan kk ile pc aldık. Bende o siteden defalarca alışveriş yapmıştım. Hiç son durumlarına bakmadan sipariş verdim. Pc gelmeyince başvuru yaptım paramı aldım. Amazon dan da aynı şekilde paramı geri aldım. Her türlü hizmet almadıysanız paranızı geri alırsınız. Kim olursa olsun.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: