Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:02:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Milli Gazete: Var bir bit yeniği  (Read 2643 times)
boram16
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
November 28, 2017, 06:57:57 PM

Bu insanların ne kadar at gözlüğü ile dolaşıp Farklı şeylere kapalı olduğunun bariz göstergesidir

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714892579
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714892579
Reply with quote  #2

1714892579
Report to moderator
gokboru00
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
March 30, 2018, 04:45:41 PM

Hersey yıllar önce düşünülmüş şimdi uygulama zamanı
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
March 31, 2018, 02:07:08 PM

Geçmişten gelen bir takım varsayımlar Elbette gelecekte yerini buluyor Bu ileri görüşülük mesela bakarsanız Atatürk de çok ileri görüşlü 100 yıl sonrasını tahmin edebildi ülkenin nereye gideceğini nasıl insanlarla karşılaşacağımızı bu teknoloji bir gelişme  bakin elon muskı uzaya araba gönderdi Yani yakında Mars'ta hayatta başlayabilir Şimdi ben ona ilgili bir dergi yazsam blok yazsam Yüzyıl sonra diyecekler ki bunu zaten söylemişlerdi
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
March 31, 2018, 03:07:12 PM

economistin kapağıda burada. Biz birkaç yıllık planlar yapıp onlarda bile planlarımıza yaklaşamazken adamlar 30-100 yıllık planlar yapıp ona göre çalışıyor.

edit: adamlar öyle bir manşet atmış ki: Milli Gazete Siyonizm'in yeni ekonomik düzenini ifşa ediyor. Çok güzel at gözlüğünü takın insanların da kafasını kuma gömmeye çalışın sonra biz neden sömürülüyoruz.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
March 31, 2018, 03:23:56 PM

kripto paralar tarihin en büyük titanı, balonu olacak veya şu anda pek az kişinin dillendirdiği dijital para olarak hayatımızda kalıcı yer tutacak. altın ile alışveriş tarihe karıştı bir vakit popüler değil miydi? sorarım. yerini kağıt paralar aldı. onların yerini de dijitallerin alması beni şaşırtmaz.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
March 31, 2018, 03:40:25 PM

The Economist'in 30 sene önce böyle bir tahminde bulunması ve bunun gerçekleşmesi cidden şaşırtıcı. İleri görüşlülüklerini konuşturmuşlar resmen. Yeni tahminlerini de merakla bekliyorum gelecek için.  Grin
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
March 31, 2018, 06:40:40 PM

Bu kapağı daha önce görmüştüm. Hatta araştırdım kapak doğru böyle bir haber yapmışlar. İş böyle olunca sanki daha önceden planlanmış gibi duruyor. İllimünati yine iş başında  Grin kaçın bence hemen...

ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
March 31, 2018, 06:42:45 PM

Bu kapağı daha önce görmüştüm. Hatta araştırdım kapak doğru böyle bir haber yapmışlar. İş böyle olunca sanki daha önceden planlanmış gibi duruyor. İllimünati yine iş başında  Grin kaçın bence hemen...
boyle bi seyin planli olabilecegini dusunmuyorum. bence boyle bi sey ihtiyacti o yuzden oldu. zamanla insanlar kapaga guvenerek yatirim yapti ve hype oldu. fiyatta o yuzden gereginden fazla artti. simdiki de tamamen bi duzeltme.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
March 31, 2018, 06:43:17 PM

Rothschild ailesinin bu işte olduğunu gerçekten bilmiyorum sanırsam ilk yatırımcılarından birisidir heralde bu aile ama gerçekten haklarında çok fazla efsane ver.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
March 31, 2018, 09:22:58 PM

1988 de bu işe baalanilip 2018 de asıl olayın olacağı gibi birşey mi söylenmiş. Yok artık daha neler.
Ben bunun sadece saçmalık ve gün içinde kurulmuş hikayeler olduğunu düşünüyorum.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 31, 2018, 09:43:38 PM

bu tip dergiler her hafta bir şey sallarlar, her ay bir şey sallarlar, 10 binlerce kapak yayınlarlar toplamda, bazıları tutar bazıları tutmaz, tutanları da bu şekilde öne çıkarırlar, yani biraz sallama bir iş bu
obradovic
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 01, 2018, 04:59:12 PM

Klasık bakış açısı bunun kusa vadede değişmesini beklemek de yanlış
silenticx
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
April 01, 2018, 05:15:47 PM

Bitcoinin yaratılmasının asıl amacı hükumetlerin ve geleneksel finansal kurumların kontrolünü baltalamak idi. Şimdi ise piyasa hacmi olarak en baskın kripto para birimi olan bitcoin, hükumetlerin ve merkez bankalarının kendi yetki alanındaki paraları manipüle etmelerini zorlaştırıyor.
Bitcoin ve diğer kripto para birimleri, paranın sınır ötesine taşınmasını her zamankinden daha kolay hale getirdi ve bu hal nedeniyle dünyadaki hükumetler çok mutlu değiller.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
April 01, 2018, 06:44:01 PM

Eski bir haber ama gün geçse de tutumların değiştiğini düşünmüyorum zira bugün bu tarz da yapılan yeni haberler de oldukça fazla
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
April 01, 2018, 10:37:55 PM

Abi bu dünyada ne olsa Rothschild ailesinden bilecekler ben bu mantığı anlamıyorum açıkcası.Ne aileymiş arkadaş dünyayı tek başına bir ailenin yönettiğine ben inanmıyorum.Etkili oldukları bir gerçek ama bu etki bana göre abartılıyor.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
April 01, 2018, 10:39:52 PM

Bunu yeni mi anlıyorlar? Yıllardır bu yapılmaya çalışıyor ve artık düzen oturdu. Dünyayı Bitcoin ile dijital sisteme alıştırıyorlar ve geleceği tamamen dijitalleştirmek için insanlara bir nevi ara sıcak veriyorlar. Mr.Robot'u izleyenleriniz varsa orada da bu olay oldukça güzel işleniyor. Tüm dünya E-Coin'i desteklerken Çin Bitcoin'i destekliyor ve ortalık kızışıyor. 2012 yılından beri küreselleşme yarışı dijitalleşme yarışına döndü. Biz bunu 2018'e girerken anlıyoruz.
Vallahi hocam bu biz yerine ben diye ifade etseniz daha doğru olacakmış gibi ülkemizi kastediyorsanız onların 2018'de anlayabileceklerini pek zannetmiyorum aslında
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 01, 2018, 11:28:56 PM

bu haberi daha önce de okumuştum başka bir yerde, yani bence saçma bir haber neden derseniz, konuyu 3 ayrı yerden deşmiş hiç biri tutarlı değil
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
April 02, 2018, 12:04:28 AM

Elbette hiç bir şey aynı gün planlanıp uygulanmaya konmuyor. Önce planlar yapılıyor, yıllarca uygulamaya konmak için uygun koşullar yaratılıyor ve sonrasında uygulamaya başlıyorlar. Biz de ülke olarak bu teknolojiyle mücadele edecek daha etkili bir şey bulmadığımız müddetçe sızlanmanın alemi yok. Dünya dijitalleşiyor, biz istesekte istemesekte.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
April 02, 2018, 08:07:56 AM

Bu tür büyük değişimler plansız olmaz diye düşünüyorum, her hareketin arkasında bir neden-sonuç vardır elbet. Hangi ailedir, şahısmıdır vs bilemem ancak sonuçta kripto para sistemi de çığır açan bir değişim olduğundan bunun da bir planlayıcısı var kendi kendine sebepsiz ortaya çıkmadı.

ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 02, 2018, 08:25:38 AM

Hayırlısı gülüm diyelim bu economist amca harbiden işi biliyorya sırf kapaklardan dolayı sattığını düşünüyorum  adamlar tam bir profosyönel çalışıyor ben böyle çalışan ne dergi ne gazate görmedim.
2018 de yarılamaya fazla bir şey kalmadı ilk 3 ay bitti şimdi diğer 3 ayda ne ler olacağını göreceğiz.

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: