Bitcoin Forum
May 27, 2024, 01:46:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] | HEDGE TOKEN | Kripto Endeksi ve Enstrumanları için Platform  (Read 1977 times)
Byakuya (OP)
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
September 13, 2017, 06:39:52 PM
Last edit: October 13, 2017, 05:29:19 AM by Byakuya

Hedge Token ICO ile ilgili endişeleriniz varsa lütfen Hedgetoken ile iletişime geçin.

Bounty Kampanyası Blockeye tarafından yönetilecek. Bounty konusuyla ilgili endişeniz varsa bana PM atın.

ICO | WHITEPAPER | SLACK | FACEBOOK | TWİTTER| REDDIT

Hakkımızda
Hedge ekibi, herkesin profesyonelce geliştirilmiş kripto endekslerine erişmesini ve yatırımların çeşitlendirilmesini sağlayacak Hedge Platformu'nu tanıtmaya odaklanmıştır.

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Hedge Platformu
Hedge Projesi, amiral gemisi ürünümüz olan Crypto Traded Indices (CTI) ile çeşitlendirme için omurga olarak hizmet vermek ve farklı araçlar aracılığıyla hedging yapmak (finansal riskten korunma) için ideal platformun geliştirilmesine odaklanmıştır. Platformumuz, kripto yatırımcıların marketteki risk pozisyonunu güvenle yönetmesini sağlayacaktır. Ayrıca, Hedge Projesi kripto pazarı için profesyonel olarak tasarlanmış endeksleri başlatma aşamasındadır.İlk olarak kripto para sepetleri oluşturmak için bir temel oluşturacak endeksler hayata geçirilecektir

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Problem Hakkında: Cryptomania (Kripto çılgınlığı)

Kriptopara piyasalarının gelişimi, muazzam bir büyüme yaşıyor.Pazarda halihazırda 1000'den fazla kripto para birimi ve kripto-varlık bulunmaktadır ve yeni projeler her gün tanıtılmakta ve devreye sokulmaktadır.

Yeni başlangıçlı çeşitli girişimler, 1.3 milyar doların üzerine çıktı.Bazı projelerde şeffaflık eksikliği, düzenleyici denetimin sınırlılığı, yatırımcının korunması ve sınırlı yatırımcı incelemesi bazı değerlendirmelerin projenin avantajlarını ve pazar potansiyelini dikkatlice düşünmekten çok fırsatı kaçırma korkusu( Fear of mising out, FOMO) ile tetiklendiği bir ortam oluşturdu.

Kripto para birimleri arasındaki dönüş korelasyonu çok yüksekti ancak şimdi yatırımcılar varlıkları birbirinden ayırmaya başladı ve çeşitlilik içeren bu bağıntılar azaldı.

Sürekli olarak "kazananı"  seçmek, uzun vadede imkansız olduğu kanıtlanmıştır; bu da pazarın çeşitlendirilmesini bir yatırımcı için en uygun çözüm haline getirir.

Hedge Projesi, projelerin gerçek değerinin short ve long pozisyonunun açıklanmasına ve tanımlanmasına imkan verecek kripto araçlarının platformunu oluşturacaktır.

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Her Teknolojik Devrimin Şekli
İnternet balonu ve kriptomanianin karşılaştırılması.

Bu modelin yararlı kısmı, aşırı şişirilmiş para enjeksiyonunun sektördeki araştırma ve geliştirmeye olanak sağlamasıdır. Bu nedenle, büyüme aşaması ve altyapının bir sonraki evreye aktarılması için çok önemlidir.Buna karşın, şirketlerin %90'ı çoğu start-up'ın kaderini yaşıyor:Başarısızlık.

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Çözüm: Hedge Projesi
Hedge Project Platform, herkesin kripto piyasalarına etkin ve erişilebilir bir şekilde katılmasını sağlayacaktır.CTIs tüm katılımcıların yatırım yapma biçimlerini değiştirecektir.. Ayrıca, long pozisyon ihtimalini ve short olasılığını içeren araçlar, projelerin gerçek değerini belirlemeye ve yatırımcılar için hedge değerinin bulunmasına yardımcı olacaktır.

▁▁▁▁▁▁
Yol Haritası

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Hedgetoken Platformu Önizlemesi

Hedge Platformu'nun linki

Hedge Token Aktivite

Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 13, 2017, 06:45:02 PM

Whitepaper en kısa zamanda Türkçeleştirilecektir.

ICO'nun başlamasına yaklaşık 38 saat kaldı, herkese bol kazançlar. Smiley

Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
September 13, 2017, 07:34:50 PM

Çeviri için teşekkürler projeye inanıyorum imzasınada girdim çok az kişi mevcut umarım yüzümüzü kara çıkartmaz ve hakettiği ilgiyi görür.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 13, 2017, 07:57:40 PM

Çeviri için teşekkürler projeye inanıyorum imzasınada girdim çok az kişi mevcut umarım yüzümüzü kara çıkartmaz ve hakettiği ilgiyi görür.

Benim de proje hoşuma gitti imzaya %40 verdiklerini duydum hemen almaya koştum ancak rank yetmedi ben de çeviri işine gireyim dedim. İmzasından iyi kazanırsınız diye düşünüyorum bol şans dilerim
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 15, 2017, 12:57:18 PM

ICO başlamıştır, yatırım yapmak isteyenlere duyrulur. %15 bonus ile hedge alabilirsiniz.

https://www.hedge-crypto.com/crowdsale/
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
September 15, 2017, 01:55:23 PM

bu projenin icosu ne zaman bitecek ve şimdiye kadar toplanan miktar ne kadar gibi bilgileri nereden öğrenebiliriz?
çeviri için teşekkürler bu arada.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 15, 2017, 03:21:55 PM

bu projenin icosu ne zaman bitecek ve şimdiye kadar toplanan miktar ne kadar gibi bilgileri nereden öğrenebiliriz?
çeviri için teşekkürler bu arada.

Rica ederim. ICO 15 Eylül ile 15 Ekim arasında, yani bir ay var bitimine. Ne kadar toplandığı ile ilgili sitesinde herhangi bir şey yoktu global forumdaki sayfasına sordum bunu attılar https://etherscan.io/address/0x49EaFa4C392819C009ecCdC8d851B4E3c2DDA7D0 
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 15, 2017, 07:39:44 PM

ilk gün 800 küsür ethereum toplayınca bi slack kanallarına üye olayım dedim.boşuna açmışlar. topluluk soru soramıyor açık olan sadece ann odası var oradada sadece haberleri paylaşıyorlar.yorumda yapamıyorsun. twittter gibi kullanıyorlar slack kanalını.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
September 15, 2017, 09:33:08 PM

Post on Auction, Off-topics, Giveaways/Airdrop and Local Section (except HEDGE ANN Translated Thread) will not be counted

Bu aciklamaya gore localde atilan mesajllar sayilmiyor sanirim.
Imzaya katilsak ve turkce bolumunde mesaj atsak sayiliyormu sayilmiyor.mu ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Ben mi yanlis anliyorum acaba.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 15, 2017, 09:45:27 PM

Post on Auction, Off-topics, Giveaways/Airdrop and Local Section (except HEDGE ANN Translated Thread) will not be counted

Imzaya katilsak ve turkce bolumunde mesaj atsak sayiliyormu sayilmiyor.mu ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Türkçe bölümünde sadece hedgenin ANN thread başlığı yani bu başlık sayılıyor türkçe bölümünde diğer başlılardaki postlarınız sayılmıyor. Globalde de yazdığınız gibi Auction, Off-topics ve Giveaways/Airdrop a attığınız postlar sayılmıyor.
Betfair
Sr. Member

View Profile
September 15, 2017, 10:46:29 PM

Bu konu sayılıyor bir tek local'de.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 16, 2017, 02:19:29 AM

ilk gün 800 küsür ethereum toplayınca bi slack kanallarına üye olayım dedim.boşuna açmışlar. topluluk soru soramıyor açık olan sadece ann odası var oradada sadece haberleri paylaşıyorlar.yorumda yapamıyorsun. twittter gibi kullanıyorlar slack kanalını.

Bu durum benim de garibime gitmişti. Baştan slack grupları varmış ama dolandırıcılık nedeniyle kapatmışlar sadece duyuru kısmı kalmış. Açıkçası bana çok inandırıcı gelmedi ama durum buymuş.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 16, 2017, 06:59:51 AM

Bu durum benim de garibime gitmişti. Baştan slack grupları varmış ama dolandırıcılık nedeniyle kapatmışlar sadece duyuru kısmı kalmış. Açıkçası bana çok inandırıcı gelmedi ama durum buymuş.

iyide uye olur olmaz 3 farklı hesap +slackbottan  pishinlg link ve sahte announcement geçiyor madem öyle tamamen kapatsınlar dimi?..odalar açık olsa en azından topluluk iletişimde olur.zaten ceo tip olarakta karakter olarakta tam bizden gibi duruyor..''yaptım oldu'' kafasıyla çalışıyor.2 soru sordum toplam 3 kelimelik cevap yazdı..
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
September 16, 2017, 07:00:51 AM

pek kafama yatmadı bu proje şu an icoya girecek olsam bunun yerine changebankı tercih ederdim
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 17, 2017, 05:00:25 PM

Whitepaper Türkçe'ye çevrilmiştir. Sayfanın en üstünden whitepaper yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2 günde şu ana kadar 1327 ethereum toplanmıştır.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 18, 2017, 03:08:56 AM

bende imzasina girdim bakalim, bazen imza kampanyalari cok güzel kazandiriyor, bazen bir ayran parasi anca cikiyor... bakalim bundan ne gelecek... bos kalmasindan iyidir...
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
September 18, 2017, 03:33:16 AM

tesekkurler ceviri icin ekibi yeterli fakat rus projelerinin ne ysapacagini kestirmek zor oluyor.

udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
September 18, 2017, 10:35:27 AM

slack kanalindan hergun en az 10 tane spam mesaji geliyor. duzeltmeyi de beceremediler bir turlu.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
September 18, 2017, 10:46:42 AM

exchange icoları genelde büyük para toplayamıyor ama ilk seiyesini geçeceğini düşünüyorum böyle icolara genelde insanlar soğuk bakıyor bakalım bu nasıl bir ico yapcak.
imzadan iyi veriyormuş büyük bir yaıtırım toplarsa imzacılar karlı olur ama benim düşüncem çok toplayamıyacağı yönünde
Betfair
Sr. Member

View Profile
September 18, 2017, 08:18:33 PM

exchange icoları genelde büyük para toplayamıyor ama ilk seiyesini geçeceğini düşünüyorum böyle icolara genelde insanlar soğuk bakıyor bakalım bu nasıl bir ico yapcak.
imzadan iyi veriyormuş büyük bir yaıtırım toplarsa imzacılar karlı olur ama benim düşüncem çok toplayamıyacağı yönünde
hiç belli olmuyor en son blackmoon ann açmıştım lokalde fakat kimse rağbet göstermedi ama adamlar cap'e ulaştı kısa sürede
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: