Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:47:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: çinlileri yok sayarsak durum nasıl olacak  (Read 3060 times)
krm4700 (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
September 15, 2017, 07:17:43 AM

çinlileri yok sayarsak durum nasıl olacak iş ciddi

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
September 15, 2017, 07:36:31 AM

2 btc ile az önce spekülasyon yaptım dt draco'yu bittrex'in en fazla artan sayfasına getirmeyi başardım !!!  Cheesy Ben bile bu kadar etkili olabiliyorsam koy dötüne çin halk cumhuuuriiyetinin, birisinin imkanı varsa yapsın waves'te "fuck the prc coin" kesin tutar  Cheesy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
September 15, 2017, 07:53:34 AM
Last edit: September 15, 2017, 08:18:27 AM by Osmanli42

btc yasaklardan etkilenmez diyen popülist arkadaşlar vardı biraralar. 2-3 büyük ülke yasaklasa mundar olur gider btc . Şimdilik açılışı Çin yaptı. Insallah diğer devletlere örnek olmaz.

yobit.net is banned from signatures
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 15, 2017, 07:57:55 AM

btc yasaklardanmaz etkilenmez diyen popülist arkadaşlar vardı biraralar. 2-3 büyük ülke yasaklasa mundar olur gider btc . Şimdilik açılışı Çin yaptı. Insallah diğer devletlere örnek olmaz.

Olayi yalnis anlamissiniz olay btc yasaklanmasi degil cin kendi vatandaslarinin bukadar yatirimi varken BTC yi yasaklamaz! yasak ICO'lar a geldi ve daha cok bir duzenleme ongoruluyor yani tamamen yasaklama degil..
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 15, 2017, 09:48:41 AM

yaa belkide dedikodudan ibaret,sırf ortalığın içine sıçalım diye yapıyorlar
daha resmi bir açıklama gelmedi diye biliyorum
varole
Full Member

Activity: 151
Merit: 100

View Profile
September 15, 2017, 09:54:57 AM

Çinlileri yok sayarsak bile yine de büyük dalgalanmalar olmaya devam edecek. Örnek, jp morgan ceosunun açıklaması ile gelen büyük değer kaybı. Balinalar puliyasayi istediği gibi yönlendirmeye devam edecek.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 15, 2017, 09:56:33 AM

borsaların kapanacağını veya yasaklanacağını sanmam ben
sonuçta vpn denilen zavazingo var önüne geçemezler,kendi borsalarında ki paralar yurtdışı borsalarına kayar
belirsizlik sonrası çıkan para tekrar girecektir
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 15, 2017, 09:59:04 AM

sonuçta vpn denilen zavazingo var önüne geçemezler,kendi borsalarında ki paralar yurtdışı borsalarına kayar
hah! ordan oraya zıplayıp duruyorum zararına en son mysterium'a geldim merkezisiz vpn hizmeti sunuyormuş belki prim yapar. kafayı yedirttiler iyicene  Angry Angry Smiley Cheesy Angry Shocked Roll Eyes Undecided Cry Kiss Tongue Huh Cool

bu arada vcash poloda 8 bin gayme bittrexte 14 bin! arbitraj yapacam ama yine 999 onay ister mi bu pek sayın arkidişler

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 15, 2017, 10:08:04 AM

En büyük balina JP morgan'ın arkasındaki güçtür o sözcü.BTC'yi alttan toplamak için adamı konuşturdular ve piyasada itibar görüyor muamelesi yaptılar.Kafalarındaki rakama düşmeden de BTC alımına geçmeyecekler.Tamam dediklerinde ve yüklü alımlar geldiğinde balinalardan BTC artışa geçer.Merkezsiz olması en fazla spekülasyona uğraması demek BTC'nin ve para kimin elindeyse fiyatı da o belirliyor demektir.Şu an görünen tablo bu.Bu panik ve kaos ortamında satış zarar demektir.Uzun vadeci olup beklemek şu anda.1 ay'a kalmaz fiyatlar normelin üstüne gelecektir.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
September 15, 2017, 10:39:55 AM

Resmen ağzımıza etti adamlar, tüm pozisyonlar zarar yazıyor şu an. Elde avuçta olanla başka coinler e gireyim diyorum ama güvenememiyorum daha da düşer diye. Dile kolay 70 milyar dolar bildiğin eridi gitti marketcap, forumda baya zararda olan adamlar var benimki küçük sayılır onların yanında. Sabretme dönemine geldik anlaşılan bekleyelim

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
aliyagiz207
Full Member

Merit: 242

View Profile
September 15, 2017, 10:48:16 AM

Az önce bittrexe girdim ve korkarak wallete tıkladım,gözlerimden yaş geldi denebilir rakam vermeyecegim ama %60 uzerınde kayıp var hem btc hem dolar olarak
mahvolmuşum resmen
Leonbtc
Full Member

Merit: 190

View Profile
September 15, 2017, 10:48:27 AM

Herseyin bu döneme gelmesi raslant olamaz iki fork arasinda buyuk kurumlardan Boyle aciklamalar geliyor fiyatinin Boyle artmasi tabiki akbabalarin istahini kabartti..

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
September 15, 2017, 10:57:51 AM

jp.morgan ceosu erefsizin en önce gideni zaten çin haberi piyasayı inceltmişken birde çıktı boyle bir açıklama yaptı
a.q çocukları piyasının içine sıçtılar resmen
murtezza
Full Member

Activity: 226

View Profile
September 15, 2017, 11:03:57 AM

serefsizler bilerek yapiyorlar ... bence ucuza Bitcoin toplama pesindeler .. scam diye aciklama yapmis davarin teki ... adama sorarlar 6-7 sene sonra mi scam diye aciklama yapasin geldi
Millet bunlara inanarak satiyor .. bunlar ucuza topluyor ... 5-6 ay sonra fiyat gene firlar yukariya ... yerim chini .. madem yasakliyacak osaman neden ilegal ilan etmiyor ?? hepsi nummara..
insanoglu denilen davarin eli neye dokunza kuruyor .. insanoglunun  görgüsüzlügünden ...bence Bitcoin hic toplum önüne cikmiyacakti .. hep darknet parasi kalacakti .. iste osaman kimse durduramazdi
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 15, 2017, 11:13:23 AM

çinliler dogeları bozudrdukça doge düşüyor polo bittrex 2-3 kademe ucuza alıp bize kakalıyor ama artık pes ettim. 41 maliyetle dogedayım zararı ancak çıkartır btc bazında, düşerse de düşsün zaten kalmış şurda 25 kademe düşmezse de tınn düşerse de ...

maxsimus
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
September 15, 2017, 11:14:50 AM

hah! ordan oraya zıplayıp duruyorum zararına en son mysterium'a geldim merkezisiz vpn hizmeti sunuyormuş belki prim yapar. kafayı yedirttiler iyicene  Angry Angry Smiley Cheesy Angry Shocked Roll Eyes Undecided Cry Kiss Tongue Huh Cool

bu arada vcash poloda 8 bin gayme bittrexte 14 bin! arbitraj yapacam ama yine 999 onay ister mi bu pek sayın arkidişler

hocam poloda  vcash için para yatırma çekmede bakım var.Ondan bu fark.onun için arbitraj zor.

CoinErdem
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
September 15, 2017, 11:23:17 AM

yukarda bazı arkadaslar vpn'den bahsetmiş. Çinde vpn kullanmak yasak ve cezalandırılıyor.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 15, 2017, 11:27:09 AM

hocam boşverin vcashi çin'i vpn 'yi malı mülkü satın doge'a girin artacak neticede kaçarı yok Cheesy

grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
September 15, 2017, 11:33:49 AM

3000$ ı kırdı bakalım nerede duracak.Doge 23 sata e düşmüş bu arada
maaydin
Full Member

Activity: 378

View Profile
September 15, 2017, 11:37:37 AM

illaki bir şeyler olup düşüşler oluyor önemli olan zamanında tether e geçip beklemek iyi zamanda alım yapmak.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: