Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:43:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Japonya bitcoin madenciliğinde ben de varım dedi  (Read 2355 times)
eric_draven
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile WWW
October 22, 2017, 11:57:02 PM

Japonlar bu işe giriyorsa işin boyutu değişecektir. Hem yeni çip üretecekelrdir hem de yüksek mining sebebi ile zorluk çok daha hızlı artacaktır.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
October 25, 2017, 02:57:55 PM

Japonlar son zamanlarda gerçekten çok ciddi bir şekilde desteklemeye başladı bitcoini.Benim iddiam şu ki Japonya,Çin ve Rusya'nın bitcoin konusunda olumsuz bir tablo çizdiği sırada devreye girmeseydi bitcoin şuanki değerinden çok daha düşük bir noktada olurdu.
punqpunq
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 03:41:30 PM

Seviyorum şu japonları. Onların girişi bu çok olumlu olur.
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
October 25, 2017, 08:28:33 PM

Japonlar akıllı çocuklardır. Madencilik işine  biraz daha erken el atmalarını beklerdim. Son zamanlarda bitcoine ilgileri fazla ve destek veriyorlar..
vanillalatte
Member
**

Activity: 105

View Profile
November 04, 2017, 05:28:20 PM

Akıllıca iş yapmışlar. Legal yada illegal bir şekilde tartışmalar sürerken hiç ete süte bulaşmadan tesis açmak güzel hamle
igotek
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
November 04, 2017, 05:47:22 PM

kosgeb desteği için bir proje hazırlayıp kurula sunun belki ildeki kosgeb yetkilileri btc ile alakadardır da proje onaylamasa da melek yatırımcı bulurlar Smiley

Bence denemeyin bile zarar edersiniz. Üstüne kazandıklarınız için vergi ödersiniz. Ben gidip detaylandırıp konuştum.
Farklı isimler altında btc leri satıp kazanmak daha mantıklı.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
November 16, 2017, 10:21:37 PM

kosgeb desteği için bir proje hazırlayıp kurula sunun belki ildeki kosgeb yetkilileri btc ile alakadardır da proje onaylamasa da melek yatırımcı bulurlar Smiley

Bence denemeyin bile zarar edersiniz. Üstüne kazandıklarınız için vergi ödersiniz. Ben gidip detaylandırıp konuştum.
Farklı isimler altında btc leri satıp kazanmak daha mantıklı.

Kesinlikle doğru

Bu projeler ya eleniyor yada zararla sonuçlanıyor. Belki btc yada altcoin ödeme aracı olarak görecek bir e-ticaret sistemi gibi bir projeyi kosgeb destekleyebilir ama direk madencilik desteklemezler...
lebiderya
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
November 17, 2017, 01:08:37 AM

Eller gider mersine canım ülkem gider tersine. Ah ah..  Cry
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 17, 2017, 07:03:17 AM

Sanal para ileride o kadar çok günlük hayatımıza girecek ki torunlarımızin ders kitaplarında bile okutulacak

Eğitim sistemi böyle giderse bir cacık olmaz çocuklarımız karambole okuyor okuduğunu anlamıyor bildiği şeyi kullanamama sorunu var.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 17, 2017, 10:49:15 AM

Japonlar en başından beri bu işin içindeydi zaten çekik gözlüler hiçbir zaman alıcı değillerdi, her zaman üretici ve satıcı olarak bu piyasada yer aldılar.
StabiL
Member
**

Activity: 115

View Profile
November 17, 2017, 10:54:18 AM

Devletin bu işe yıllar önce el atması gerekirdi.Yeni teknolojileri ve kazanç kapılarını ülkece kaçırmamalıyız artık.Normal internet kullanıcısı birisi bile netten araştırıp rig kurarak kazanç sağlayabiliyorsa devletin de bu tarz işleri takip eden veya fırsatları değerlendirebilen bir birimi olsa ülkeye havadan döviz sokulmuş olurdu.
Uzaya gidemiyoruz ,araba yapamıyoruz,  okey bari bu tarz konularda biraz araştırmacı olursak ülke olarak bir şeyleri başarabiliriz.
Devleti veya hükümeti kötülemek yerine bir şeyleri değiştirmek için herkez elinden geleni yaparsa insanları bilinçlendirirse bari bu konuda geri kalmamış oluruz.
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
November 22, 2017, 04:36:02 PM

Japonlar çalışkan sağlamcı adamlar boş yere girmezler Madencilik işine bence çok geç kalmışlar

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
drimma
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
November 23, 2017, 04:53:36 PM

birkaç ay önce haberi çıkmıştı peki son durum nedir kuruldu mu bilgisi olan var mı?
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: