Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:49:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] HydroMining | Çevre Dostu Madencilik [ICO]+[Bounty]  (Read 8315 times)
prdn
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

View Profile
October 01, 2017, 07:34:27 PM

Kriptoparahaber, gibi muazzam bir platforma reklam vermeleri hydromining projesinin kalitesini gösteriyor bu iki kız kardeş ufak gibi görünen büyük bir işi becermek üzereler.Gönülden destekliyorum.

Projeye olan ilgiyle alakalı hocam bu. Her ICO yu haber yapmıyoruz.
1715320157
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715320157
Reply with quote  #2

1715320157
Report to moderator
1715320157
Hero Member
*

Ignore
1715320157
Reply with quote  #2

1715320157
Report to moderator
1715320157
Hero Member
*

Ignore
1715320157
Reply with quote  #2

1715320157
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715320157
Hero Member
*

Ignore
1715320157
Reply with quote  #2

1715320157
Report to moderator
1715320157
Hero Member
*

Ignore
1715320157
Reply with quote  #2

1715320157
Report to moderator
1715320157
Hero Member
*

Ignore
1715320157
Reply with quote  #2

1715320157
Report to moderator
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 01, 2017, 11:19:40 PM

Icoyu erteleme sebepleri neymiş. O konuda bir bilgi paylaştılar mı?. Bence Pre icoda gazı almışken devam etseler güzel olurdu.

ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
October 02, 2017, 12:25:03 AM

Icoyu erteleme sebepleri neymiş. O konuda bir bilgi paylaştılar mı?. Bence Pre icoda gazı almışken devam etseler güzel olurdu.

Bir önceki sayfayı açarsanız orada yazıyor. Avusturya'nın icolara karşı bir yasaklama durumu söz konusu onun için önlemler almaya çalışıyorlar.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 02, 2017, 06:40:25 AM

Simdide bu cikti kore soylentisi var zaten çin fitili ateşledi artik devami gelecek gibi.Neden boyle oluyor bir rahat birakmadilar piyasalari
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
October 02, 2017, 08:07:52 AM

Hydrominer baya umutlandırdı beni. Ico ertelemesini çok sıkıntı yapmayın kripto para iyasalarına devletlerin genel müdahalesi var her yerden haberler geliyor buda normaldir. devlet kontrol edemeyip korktuğu şeyi ilk refleks yasaklayabilir. Sonrasında piyasa yoluna girecektir. Hydrominer dan da bir endişem yok güzel bir ICO süreci yaşanacak.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 02, 2017, 09:29:09 AM

şimdi bu kadınlar uzun dönemden beri mining yapıyorlar anladıgım kadarıyla.işleri büyütmek içinde ico hazırlıyorlar. ön satıştada 1500 ethereum topladı bu da güzel.videolarla röportajlarla katıldıkları toplantılarlada yerimiz yurdumuz belli diyorlar bu da tamam. tek sorun sanırım 75 milyon dolarlık hardcap.

bunu toplayabileceklerini düşünmüyorum wp Türkçe olmadığı içinde eger hardcape ulaşılamazsa izleyecekleri yol hakkında bi fikir oluşmuyor. proje devam edecek ama tanıtımlarda bahsettikleri projeyi uygulamaya sokmak için minimum ne kadar ihtiyaç var? 3 yılda amorti ediyordu sanırım bu roi hesaplaması hardcape ulaşılırsa,peki ulaşmazsa?

bi de ethereum madenciliği yapıyorlar galiba posa geçişte ne olacak?
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
October 02, 2017, 02:57:54 PM

şimdi bu kadınlar uzun dönemden beri mining yapıyorlar anladıgım kadarıyla.işleri büyütmek içinde ico hazırlıyorlar. ön satıştada 1500 ethereum topladı bu da güzel.videolarla röportajlarla katıldıkları toplantılarlada yerimiz yurdumuz belli diyorlar bu da tamam. tek sorun sanırım 75 milyon dolarlık hardcap.

bunu toplayabileceklerini düşünmüyorum wp Türkçe olmadığı içinde eger hardcape ulaşılamazsa izleyecekleri yol hakkında bi fikir oluşmuyor. proje devam edecek ama tanıtımlarda bahsettikleri projeyi uygulamaya sokmak için minimum ne kadar ihtiyaç var? 3 yılda amorti ediyordu sanırım bu roi hesaplaması hardcape ulaşılırsa,peki ulaşmazsa?

yol haritası belli ama 75 milyon olmasada bu yol haritasına uymak için 5-7 mılyon bile toplamak yeterli, proje biraz hayal kurdugu için 75 mılyona çıkarmışlar.Sonradan diğer projeler gibi hardcap yapınca yok o soft falandı dememek için yapmışlar bence.Ama dediğiniz gibi belirsizlikler var en azından kar dağılımını göremedim ben
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 03, 2017, 08:53:32 AM

yol haritası belli ama 75 milyon olmasada bu yol haritasına uymak için 5-7 mılyon bile toplamak yeterli, proje biraz hayal kurdugu için 75 mılyona çıkarmışlar.Sonradan diğer projeler gibi hardcap yapınca yok o soft falandı dememek için yapmışlar bence.Ama dediğiniz gibi belirsizlikler var en azından kar dağılımını göremedim ben

biraz daha araştırmak lazım.aslında pre-salede topladığının 3 katını icoda toplasalar yeterli gibi duruyor projeyi büyütmek için.kar dağılımı ile telegramda bir kaçtane grafik paylaştılar ama bunları ekipmi paylaştı yoksa whitepaperdan kopyala yapıştırmı yaptılar bilmiyorum.zaten erteleme karar aldıktan s sonra telegram grubundaki hypeta yavaştan kaybolmaya başladı.
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
October 03, 2017, 03:06:28 PM

Kızlar Londrada ki Dünya Blockchain Forumuna katılmışlar, aktifler gerçekten yavaş yavaş daha çok ısınmaya başladım bu projeye

Bu sağdaki kız şu değil mi? Nasılda büyümüş. Şirketi yakmaz inşallah  Smiley

exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 03, 2017, 04:41:01 PM

biraz daha araştırmak lazım.aslında pre-salede topladığının 3 katını icoda toplasalar yeterli gibi duruyor projeyi büyütmek için.kar dağılımı ile telegramda bir kaçtane grafik paylaştılar ama bunları ekipmi paylaştı yoksa whitepaperdan kopyala yapıştırmı yaptılar bilmiyorum.zaten erteleme karar aldıktan s sonra telegram grubundaki hypeta yavaştan kaybolmaya başladı.

Erteleme kararını almalarını ben takdir ettim ama, gerekli olan prosedurleri yerine getirmeye çalışıyorlarmı yarın öbür gün sorun çıkmasın dıye şimdiden uğraşıyorlar
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
October 03, 2017, 05:06:53 PM

ICO'lar ya sağlam iş yapacaklar yada silinecekler yani işleme çıkamaayacaklar piyasada. Bundan sonra Şöyle bir durum yaşana bilir. Çin-Güney Kore- Avusturalya gibi ıco denetimini sıkı yapan ülkelerde çıkan ICO  lar daha yüksek talep görebilir, daha sağlam olacaklar diye. Hydrominer de bu denetimden geçeceğe benziyor ve kendini resmi lisansa uygun hazırlarsa ki hazırlıyoruz diyorlar sağlam bir proje çıkmak üzere demektir.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 03, 2017, 05:48:24 PM

bi çok sorunun cevabı wpde yer almıyordu daha gelişmiş bir wp hazırlıyorlar gelecek hafta içinde yayınlıcaklar sanırım.
bi de bi açıklık getirmek lazım bu ablalar hidro santralleri satın almıyor uzun dönem uygun fiyattan kiralıyorlar. gelir gider hesaplaması yapıldıgında gözden kaçan birşey var bunu pre-sale döneminde bir kaç kez sormuştum ama tam bir cevabını alamamıştım zaten herşey oldu bittiye geldi o dönem. rigler kurulduktan sonra 1 containerin degeri  neredeyse trdeki ev fiyatlarından fazla olacak, bunun gibi bir çok container hedefleri var. bunun güvenligi nasıl saglanacak? bu ekstra masraf demek. bunun dışında avusturyada sanırım hortum  fırtınadan çok toprak kayması heyelan(atıyorum) deprem gibi doga olaylarında bu containerlarin sigortası yapılacak mı? bunlarıda umarım wp da detaylı olarak açıklarlar.

exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 03, 2017, 08:57:54 PM

bi çok sorunun cevabı wpde yer almıyordu daha gelişmiş bir wp hazırlıyorlar gelecek hafta içinde yayınlıcaklar sanırım.
bi de bi açıklık getirmek lazım bu ablalar hidro santralleri satın almıyor uzun dönem uygun fiyattan kiralıyorlar. gelir gider hesaplaması yapıldıgında gözden kaçan birşey var bunu pre-sale döneminde bir kaç kez sormuştum ama tam bir cevabını alamamıştım zaten herşey oldu bittiye geldi o dönem. rigler kurulduktan sonra 1 containerin degeri  neredeyse trdeki ev fiyatlarından fazla olacak, bunun gibi bir çok container hedefleri var. bunun güvenligi nasıl saglanacak? bu ekstra masraf demek. bunun dışında avusturyada sanırım hortum  fırtınadan çok toprak kayması heyelan(atıyorum) deprem gibi doga olaylarında bu containerlarin sigortası yapılacak mı? bunlarıda umarım wp da detaylı olarak açıklarlar.

Hocam ufkumu actiniz resmen ben bunlari hic dusunmemistim, yorumunuz icin cok tesekkurler.Guvenlik basli basina bir sorun ve maliyetli olacaktir bu konteynerlar dag basinda olacak ve ulasim sıkıntili olacaktir.Surekli birilerinin gitmesi gerekecek birden fazla oldugunda denetlemeleri arttirmak gerekiyor.Dogal afete hic girmiyorum zate.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 04, 2017, 06:45:00 AM

Hocam ufkumu actiniz resmen ben bunlari hic dusunmemistim, yorumunuz icin cok tesekkurler.Guvenlik basli basina bir sorun ve maliyetli olacaktir bu konteynerlar dag basinda olacak ve ulasim sıkıntili olacaktir.Surekli birilerinin gitmesi gerekecek birden fazla oldugunda denetlemeleri arttirmak gerekiyor.Dogal afete hic girmiyorum zate.

katılıyorum çok güzel sorular bunlar. aslında icosuna katılmayı düşündügümüz her projenin içini dışını araştırmak gerekiyor sizin gibi. kagıt üstünde hydrominer banada yatırım yapılabilir geliyordu halada proje hoşuma gidiyor ama hiç böyle düşünmemiştim.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 02:45:40 PM

Hydrominer için yeni wp çok önemli bir hal aldı projeye ilgi var sempatikde geliyor insanlara, ne şekilde faaliyete geçeceğini daha iyi ortaya oyarlarsa yatırımcılarda rahat edecekki adaha çok para toplarlar böylece bekleyip görcez.
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 03:30:51 PM

Katılıyorum özellikle bizim ülkemizde bilinen bir proje halini aldı, kriptoparahaber gibi bir platfom haber yaptı.Projenin adını çok duyan oldu umarım yatırıma bir katkısı olacaktır.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 04, 2017, 03:43:38 PM

Hydrominer için yeni wp çok önemli bir hal aldı projeye ilgi var sempatikde geliyor insanlara, ne şekilde faaliyete geçeceğini daha iyi ortaya oyarlarsa yatırımcılarda rahat edecekki adaha çok para toplarlar böylece bekleyip görcez.
bu yeni wp de detaylar olacakmıymış mesela kar payı dağıtımları ve üstadın dediği gibi koruma ve heyelan g,b, detayları vereceklermi bilen varmı
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 04, 2017, 04:11:32 PM

Böyle zihinlere bayılıyorum 40 yıl düşünsem gerçekten bu yönlerini göremem böyle bir projenin daha detaya girdiğinizde ürünlerin arıza yapması, garanti dürümunda olmaması veya bu kartlara rom atılacakmı falan bir ton soru oluşuyor.Acaba bunlar clymore mu kullanıyor kendi kod çözuculerımı var
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 04, 2017, 04:55:44 PM

3 önemli konuya değinilmiş.

1-Ico' nun Avusturya'daki yasal durumu.
2-Hızsızlık / Yağmalama veya doğal afet gibi risklere karşı sigortalama
3-Kar paylaşımı

Birincisi için şunu söyleyebilirim. Eğer gerçekten azimlilerse ülkeleri için yasal gereksinimleri de karşılayacaklardır. Bunun için pre-ico'da toplanan miktarı da kullanabilirler. Ya başarırlar ya başaramazlar. Olumsuz senaryoda pre-ico tokenlerini iade etmeleri gerekecek.

İkincisi saldırı konusuna önlem almak kolay olacaktır. Bu ekstra personel ve güvenlik ekipmanları için ekstra bütçe demek. Ciddi bir yük ama ilk madde konusunda başarılı olurlarsa zaten hardcap' e yakın bir yatırım alırlar. Devlet desteği olacak bir şekilde.

Üçücüsü benim bu ico' ya katılmama sebebim. Mining çiftlikleri kuracaksınız, bunu halka arz ile yapmayı planlıyorsanız potansiyel yatırımcıya ne kadar pay vereceğinizi ve bunun ne şekilde gerçekleşeceğini bildirmeniz şart. Bunu whitepaper'de net ve detaylı olarak belirtmeleri gerekirdi. Mining ile elde edilecek gelirin ne kadarı dağıtılacak? Ne kadarı ile yeni santraller kiralanacak/yeni rigler kurulacak? Bu soru önemli.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 04, 2017, 08:57:36 PM

Ben de bu dağıtacakları oranları çok merak ediyorum aslında. Kazançları çok şeffaf olacak mı yoksa kafalarına göre mi bir dağıtım yapılacak orası önemli.Bir de pay almak için ufak bir yatırım yapmak birşey kazandırmaz diye tahmin ediyorum.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: