Bitcoin Forum
May 01, 2024, 09:45:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: BitTurk.com / Türkiye'nin yeni Kriptopara Borsası  (Read 5397 times)
designerusa (OP)
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 15, 2017, 05:46:35 PM
Last edit: September 15, 2017, 07:59:13 PM by designerusa

BitTurk.com a yeni denk geldim. Güzel bir platform olacağa benziyor. 15 gün sonra aktif olacakmış.
Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin marketleri de olacağı vurgulanmış...

bitturk.com
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
September 15, 2017, 06:26:37 PM

bugunkü koinim rezaletinden sonra ulkemizin daha fazla borsaya ihtiyacı oldugu kesin. umarım arkasında iyi bir ekip vardır.

ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
September 15, 2017, 09:18:37 PM

http://eminbudak.com/ kendilerini buraya gelip tanıtırlar ya da tanıyoruzdur belki diye umuyorum.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 15, 2017, 09:26:23 PM
Last edit: September 15, 2017, 09:40:00 PM by MorpheWQ

http://eminbudak.com/ kendilerini buraya gelip tanıtırlar ya da tanıyoruzdur belki diye umuyorum.

Ben bir yerde denk gelmiştim ama neredeydi hatırlayamadım şimdi. Bu arada ilk izlenmim 9/10.
Hep BTC'nin üstüne gittim, başıma Bitcoin yağdı.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 16, 2017, 08:40:42 AM

fenerbahçe kongre üyesi ise o iş olmaz Smiley şaka bi yana resumeden anlaşılıyor ne kadar deneyimli oldugu.
güzel bir borsa geliyor sanırım.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
September 16, 2017, 12:12:14 PM

Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin markette olması iyi olur umarım bencede iyi bir ekiptir ayrıca güzel rekabet olur
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
September 16, 2017, 01:59:39 PM

bunca yıldır faal olmalarına ragmen neden diger türk borsalar ethereumu listelemez anlamış degilim. bittürk bu rüzgarı arkasına alırsa kısa zamanda koinimin günlük hacmine ulaşır bence.

Xasizade
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
September 16, 2017, 02:05:51 PM

Davetiye için teklifde bulundum hadi hayirlisi
lugrugzo
Full Member

Activity: 158
Merit: 102

View Profile
September 16, 2017, 02:28:34 PM

Aslında site zaten açıkmış bir ara ama neden tekrar kapanıp açılıyorlar merak ettim. Gerçi biraz prototip havası varmış.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Abitturk.com%2Fhome&oq=cache%3Abitturk.com%2Fhome&aqs=chrome..69i57j69i58.887j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Bu arada gözümde şimdiden fos, sebebini sonra söylerim Tongue

My posts are not an incentive for investing, always do your own home work.
Theconqueror
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
September 16, 2017, 07:11:12 PM

Aslında site zaten açıkmış bir ara ama neden tekrar kapanıp açılıyorlar merak ettim. Gerçi biraz prototip havası varmış.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Abitturk.com%2Fhome&oq=cache%3Abitturk.com%2Fhome&aqs=chrome..69i57j69i58.887j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Sebebini şimdi söyleseydin iyiydi Smiley Dolandırılma yalım sonra Smiley Yatırım yapmadan önce adresini ziyaret edip sorgularız. Şimdi beklemedeyim Smiley
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 16, 2017, 07:40:24 PM

Sebebini şimdi söyleseydin iyiydi Smiley Dolandırılma yalım sonra Smiley Yatırım yapmadan önce adresini ziyaret edip sorgularız. Şimdi beklemedeyim Smiley

nesi fos?

umarım güzel bir şey yaparlar. kaç yıl oldu hala turklirasi ile ethereum alamıyoruz borsalardan.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
September 17, 2017, 08:49:58 AM

bence de umarım güzel bir şey yaparlar. Böyle çoklu alım satım yapabileceğimiz bir yere ihtiyacımız vardı Smiley
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
September 17, 2017, 11:12:04 AM

Hadi bakalım, açılsınlar da deneyip görelim...
Bıktık artık şu anki borsaların kaprislerinden, triplerinden, en civcivli anlarda kapanmalarından, ucuz-pahalı emirleri kendileri doldurmalarından...
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
September 17, 2017, 07:06:02 PM

akıllarını kullanıp fahiş komisyon oranlarını makul seviyelere çekerlerse bütün piyasayı alırlar arkalarına.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 21, 2017, 04:21:52 PM

rakipleriyle aynı oranda komisyon kullansada ben fitim, yeterki altcoinlere yer versinler.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 22, 2017, 03:06:38 AM

Nasıl denk geldiniz siteye reklamı var mı. Site adresini çok beğenmedim kötü sayılmaz ama bit Türk nedir yani bir şeyin kısaltması falan değil daha güzel bir isim bulamamışlar mı yine de kötü değil akılda kalıcı bir de btcturk'ü çağrıştırıyor. Buradan haberdar olmamaları imkansız belki de üyelikleri vardır konu açar ve ilgilenirlerse kendilerini şirketlerini tanıtırlarsa bizim ve şirketleri açısından daha iyi olur bir nevi reklam yapmış olurlar. Bizi hesaba almazlarsa site üzerinden destekte zayıf olursa zaten gelebilecek şikayetler ile burada kötü bir üne sahip olurlar daha yolun başında 1-0 geriye düşerler. Farklı yeni borsaların açılması çok iyi umut verici ama dediğim gibi işlerini layıkıyla yaparlarsa kaliteli hizmet verirlerse aksi durumda bu sektör kolay değil unutulup gidenler arasında sıraya girerler.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 22, 2017, 06:34:59 AM

Nasıl denk geldiniz siteye reklamı var mı. Site adresini çok beğenmedim kötü sayılmaz ama bit Türk nedir yani bir şeyin kısaltması falan değil daha güzel bir isim bulamamışlar mı yine de kötü değil akılda kalıcı bir de btcturk'ü çağrıştırıyor. Buradan haberdar olmamaları imkansız belki de üyelikleri vardır konu açar ve ilgilenirlerse kendilerini şirketlerini tanıtırlarsa bizim ve şirketleri açısından daha iyi olur bir nevi reklam yapmış olurlar. Bizi hesaba almazlarsa site üzerinden destekte zayıf olursa zaten gelebilecek şikayetler ile burada kötü bir üne sahip olurlar daha yolun başında 1-0 geriye düşerler. Farklı yeni borsaların açılması çok iyi umut verici ama dediğim gibi işlerini layıkıyla yaparlarsa kaliteli hizmet verirlerse aksi durumda bu sektör kolay değil unutulup gidenler arasında sıraya girerler.
Bana instagramdan reklam geldi ordan görmüştüm.

İsim seçimi yanlış bu arada. Bittürk diye bir torrent sitesi var.
http://www.bitturk.net

.net, .org, .com alan adlarını aynı anda alamadığın bir alan adını ne diye kullanırlar anlamış değilim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Togie
Member
**

Activity: 100

View Profile
September 22, 2017, 06:44:39 AM

Bana pek güvenilir gelmedi.ama umarım düşündüğüm gibi değildir ve iyi iş çıkarırlar.
Bence başarıya çok düşük komisyon oranları ve daha fazla altcoin marketi ile ulaşabilirler.
Theconqueror
Member
**

Activity: 67

View Profile
October 15, 2017, 09:57:53 PM

Başlamadan bitmiş sanırım Smiley

Dns türk telekom dns. https giriyor ama direk girişte bu hata var.
GreenCoin22
Hero Member

Activity: 547
Merit: 500

View Profile
October 16, 2017, 01:39:10 AM

Siteye girdiğimde bir sayaç çıkıyor 20 saatlik geriye sayım var. Yarın mı açılacak bu borsa neyin nesidir hiç duymadım adını?
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: