Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:59:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Flixxo Sosyal Ekonomi Temelli Video Paylaşım Platformu [ICO+BOUNTY]  (Read 5314 times)
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
October 04, 2017, 02:50:11 PM

İnsanlar kripto piyasaya alışıyor yatırımcılar yeni yatırımcıları tetikliyor. Şimdi evvelde tutmadı dediğimiz projeler gelecekte tutabilir. İki sebepten hem piyasada daha çok para var hemde daha çok yatırımcı var. Ayrıca projelerde üstüne koyuyor. Flixxo kısa vadeli değil orta ve uzun vadede kendini ispatlama şansı yakalayacaktır. Flixxo dan ümidim baya fazla yanıltmaz umarım.
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
October 04, 2017, 02:55:39 PM

Aynen hocam önceki projeler giderek gelişecek ki pek çok yatırıcı artık buna göre yatırım yapıyor. Benzerden ziyade daha ileride olan. Flixxo logo tasarımları, renkleri sitesi olsun gerçekten güzel duruyor. Umaım btc biraz sakin kalırda güzel yatırım alır.
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 04, 2017, 03:25:16 PM

Projedeki tek eksik baştan beri belirtiğimiz gibi sanırım reklam ama proje ekibi çok sağlam
ben projenin ortalama bir coin projesinden daha iyi olduğunu düşünüyorum
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 04, 2017, 03:42:47 PM

Ben bunun gerçekten kullanılacağına inanıyorum çok fazla kısa film yapımcısı var.Sinema okuyan ögrenciler bile ödev için çektikleri kısa filmleri yükleyerek buradan ek gelir kazanabilirler
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 04, 2017, 04:15:36 PM

Ben bunun gerçekten kullanılacağına inanıyorum çok fazla kısa film yapımcısı var.Sinema okuyan ögrenciler bile ödev için çektikleri kısa filmleri yükleyerek buradan ek gelir kazanabilirler
doğru diyon ortak ben hala popcorn zamanını kullanmaya çalışıyorum.Hard Cap is set at 75,000 ETH (however with the discounts rates applied on the first days of ICO we expect to have a Cap of around 50K ETH)
burda ne dıyor hardcap 75bın ether ama 50bın ether ne demek istiyor kısa surede toplanırsa 50 bın de durdururuz icoyumu dıyorlar
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
October 04, 2017, 11:40:28 PM

Gayet güzel bir proje. Dün katıldım bende bounty'e fakat bugün güzel bir mesaj bırakmak için vaktim oldu. Popcorn time zaten popülerliğini asla yitirmeyecek bir uygulama. Onun üzerinden bile reklam sağlayabilirler. Flixxo bana göre tutabilecek bir proje fakat sektöründe kafada çok fazla rekabetçisi var. Pastadan pay alabilirse, yatırımcısına gelecek vaadedebilir. Aklımda youtube için bir proje vardı fakat vakit yüzünden gerçekleştiremiyodum. Flixxo için olabilirse belki ilk Türk kullanıcılarından biri bile olabilirim Smiley Video, içerik üretip para kazanılabilen bir sürü site var. Bakalım önümüzdeki aylarda belli olur Flixxonunda yeri Smiley
hidrocop
Sr. Member

View Profile
October 05, 2017, 10:35:17 AM

bitclave imzasından çıkarsam bende buna girmek istiyorum ama bitclave bir turlu bıtmıyor ne zaman ne olacagı bellı bıle degil boşunamı duruyorum acaba dıyorum
hazır flixxo da az kişi varken girmek lazım, sessiz sedasız para goturecek gibi gelıyor bana
luppecuppe
Full Member

View Profile
October 05, 2017, 12:37:23 PM

Gelecekte Flixxo ve benzer uygulamalar artacaktır. Ne kadar erken piyasaya girilirse ve gelişim sağlanırsa kalıcı olunur. Şimdilik gayet gerçekçi geliyor bana Flixxo. Güzel bir ıco yapabileceğini düşünüyorum.
jameshugo17
Full Member

View Profile
October 05, 2017, 01:04:19 PM

Video projeleri giderek aklıma yatmaya başladı youtube un başarısı ortada.  Anladığım kadarıyla Flixxo da blockchain tabanlı daha gelişmiş bir platform sunmayı amaçlıyor. Ekip güzel bir iş çıkarmış orta ve uzun vadede  başarılı olabileceklerini düşünüyorum.
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 05, 2017, 07:27:47 PM

Sırf popcorn time platformunda reklam yapsalar milyonlara ulaşabilirler ama anlayamıyorum bu projeyi twitter uzerınden bakıyorum 20 kısı rt yapmıs twittleri kımse bonty kampanyalarına bıle gırmemıs.Sanıyorum ico yatırım alamayabilir gibi ama boyle bir ekipten muthiş bir iş beklıyorum
kellendil
Hero Member

Merit: 503

View Profile
October 05, 2017, 10:48:30 PM

Steemit'in başlattığı furya başka projelerle devam ediyor. Bu projeler de güzel ilgi görüyor yatırımcılardan. Projeyi detaylı olarak incelemedim ama Decent'e benzer bir proje olarak görünüyor. Benzerlikleri ve farklıları tam olarak ne ?
hidrocop
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 08:35:02 AM

Steemit'in başlattığı furya başka projelerle devam ediyor. Bu projeler de güzel ilgi görüyor yatırımcılardan. Projeyi detaylı olarak incelemedim ama Decent'e benzer bir proje olarak görünüyor. Benzerlikleri ve farklıları tam olarak ne ?
Hocam sanırım üzerlerinde durdukları en önemli fark tokenlerin kullanılacağı bir çok token kullanılmıyor biliyorsunuz, bu projeyi nerde okusam gerçek olarak token kullanılacak deniliyor.Platformu popcorn time kullanıcılarına kullandırtacaklar herhalde, mesela bir şampuan reklamı izleyerek token kazanabilir bunu bir film veya gösteri izlemek için kullanabilirsiz veya borsaya aktarıp satabilirsinz diye okuyorum
jameshugo17
Full Member

View Profile
October 06, 2017, 12:26:22 PM

Flixxo yeni bir video paylaşım platformu karşılıklı kazanç öngörüyor. Anladığm kadarıyla Blockchain tabanlı sunulan bu sistem para transferleri, kazanç ve reklam anlaşmalarında standart video paylaşım sitelerine göre daha üstün bir teknoloji sunuyor. Tutmaması için pek sebep yok sadece kısa vade de patlamadan ziyade uzun vadeye bakılmalı
luppecuppe
Full Member

View Profile
October 06, 2017, 12:32:27 PM

Proje gerçekten ilgi çekici, Flixxo nun sunumu da güzel sadece piyasa Ico lara girmeye çekiniyor gibi o biraz kafama takılıyor. Onun haricinde ben güzel yatırımalabaileceğini düşünüyorum.
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 02:42:57 PM

https://www.coinspeaker.com/2017/10/05/decentralized-ad-network-adex-partners-video-distribution-company-flixxo/

Merkezi olmayan reklamcılık ağı AdEx, video dağıtım şirketi Flixxo ile ortaklık yaptığını açıkladı.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 06, 2017, 06:31:51 PM

Sosyal paylaşım sitelerinin win-win mantığıyla kripto piyasasına entegre edilmiş halleri ilgi çekici ve güzel projeler oluyor. Daha önce yapılmış başarılı projeler de böyle projelerin iş yaptığının güzel bir göstergesi. Takipteyim, yatırım yapılabilecek bir proje.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
cointerstrike
Full Member

View Profile
October 06, 2017, 07:11:29 PM

https://www.coinspeaker.com/2017/10/05/decentralized-ad-network-adex-partners-video-distribution-company-flixxo/

Merkezi olmayan reklamcılık ağı AdEx, video dağıtım şirketi Flixxo ile ortaklık yaptığını açıkladı.

Hatırladığım kadarıyla adex çokta başarılı bir ico süreci geçirmemişti. Yanılıyor olabilirim. Ama ne olursa olsun birbiriyle bağlantılı projelerin entegre olması projelerin geleceği için güzel bir haber. Youtube'un reklam gelirini üçte bire düşürmesi böyle projelere ilgiyi de arttırabilir belki.
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 09:15:05 PM

40 bin ether toplanmisti icosun da bu size basarisiz geliyorsa bilemem tabi, saka bir yana adex cok basarili bir ico cikardi.Birlesmeleri proje adina olumlu bir haber
cointerstrike
Full Member

View Profile
October 06, 2017, 11:36:56 PM

40 bin ether toplanmisti icosun da bu size basarisiz geliyorsa bilemem tabi, saka bir yana adex cok basarili bir ico cikardi.Birlesmeleri proje adina olumlu bir haber

Yanlış biliyormuşum o zaman, sanırım başka bir projeyle karıştırdım Smiley ismini epey duymuştum ico zamanında sanırım oradan aklımda kaldı. Bu tarz stratejik ortaklıklar dediğiniz gibi proje için gayet iyi.
jameshugo17
Full Member

View Profile
October 07, 2017, 10:08:47 AM

İşte Flixxo için güzel haber. Reklam bu işin ana ayağını oluşturur. Kar döngüsü için müşteri den ziyade yani izleyici reklamcının vvereceği miktarlar önemli bence. Flixxo dan daha fazla reklam anlaşması duymayı umuyorum.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: