Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:39:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: John McAfee'den JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’a meydan okuma  (Read 1259 times)
DarkbLue (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
September 16, 2017, 04:07:16 PM

John McAfee, Bitcoin’e dolandırıcık diyen JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’a meydan okudu

Geçtiğimiz günlerde JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin’in büyük bir dolandıcılık olduğunu ve tarihe damga vuran lale balonundan bile büyük bir balon olduğunu söylemişti. Jamie Dimon’a karşı en büyük meydan okuma, McAfee güvenlik şirketinin kurucusu John McAfee‘den geldi.

John McAfee, Jamie Dimon’un ve onun gibi düşünenlerin aslında aptal olmadığını, onlara saygı duyduğunu belirtse de Bitcoin alanında yaptığı eleştirilerine itirazı olduğunu da ekledi.

Geçtiğimiz çarşamba günü CNBC’nin “Fast Money” programına konuşan McAfee şunları söyledi: “Bitcoin’i dolandırıcılık olarak adlandırıyorsunuz. Ben bir Bitcoin madencisiyim, Bitcoin’i biz çıkarıyoruz. Her bir Bitcoin’i oluşturmak bize yaklaşık 1.000$’a mal oluyor. Amerika için dolar üretmek kaça mal oluyor? Hangisi dolandırıcılık? Ne kadar olursa olsun kağıt masrafları hep. Bana ve diğer madencilere ise her Bitcoin başına neredeyse 1.000$ maliye oluşuyor ve buna işin kanıtı deniyor!”

McAfee, madencilerin Bitcoin için çok büyük miktarda süper hesaplama gücü ve ciddi bir elektrik harcadığını yani yatırım yaptığını ve tüm bu yatırımın bir “değer” yaratmasının da doğal olduğunu ekledi.

McAfee: “Bitcoin’in kullanımı oldukça hızlı bir şekilde artıyor ve bu nedenle değerinin de artması oldukça doğal. Tabi ki tüm teknolojiler gibi hızlı yükselişler ve düşüşler olacaktır, tıpkı tüm yeni teknolojilerde olduğu gibi fakat aynı zamanda kesinlikle bir dolandırıcılık değildir.”

John McAfee’nin ünlü Bitcoin destekçilerinden biri olduğu zaten bilinen bir gerçek. Yaz başında Twitter’da çok açık bir iddiada bulunarak 3 yıl içerisinde Bitcoin’in değerinin 500.000$’ı bulacağını iddia etmişti.

https://webrazzi.com/2017/09/16/john-mcafee-bitcoine-dolandiricik-diyen-jpmorgan-ceosu-jamie-dimona-meydan-okudu/
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714754347
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714754347
Reply with quote  #2

1714754347
Report to moderator
1714754347
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714754347
Reply with quote  #2

1714754347
Report to moderator
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
September 16, 2017, 07:05:12 PM

arkadaşım hep söylüyoruz bilişim camiası mcafe yi ciddiye almaz.
böyle adamları buraya yansıtmaya gerek yok sallamayın şu adamı ilgi budalası bir adam bu.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
September 16, 2017, 07:39:47 PM

böyle adamları buraya yansıtmaya gerek yok sallamayın şu adamı ilgi budalası bir adam bu.

McAfee antivirüs'ü elbette hepimiz duyduk, fakat adamı tanımadığım için şimdi Google'ladım. Şirketini Intel'e 7.68 milyar dolara itelemiş. 
Başka ne işler yapar bilemem ama senden benden zekî olduğu kesin.
Ayrıca adam 71 yaşında ve çok fazla BTC'nin geleceğini görecek yılı kalmamış yaşayacak Smiley Bu adam bile BTC'yi savunurken sizin böyle bir cümle kurmanız çok saçma olmuş.
Adamın söyledikleri de doğru ayrıca, ICO'lar işin bokunu çıkardı, katılıyorum bir çoğu ponzi ve dolandırıcılık üzerine kripto piyasasını kullanıyor, buradaki bir çok kişi de maalesef 3 kuruş para için bu saçmalıklara alet oluyor.
İmza kampanyaları vs.
bdivrik
Sr. Member

View Profile
September 16, 2017, 07:54:44 PM

mcafee antivirüsü gayet biliyorum ve az önce google da aradığından çok önceden beri takip ediyorum.
ve ilgi budalasından başka biri olmadığını googlella beraber görsellerde aratsan anlardın.
bu adamın palavraları anlatmakla bitmez.
fbi ile apple şifre konusunda karşı karşıya geldiğinde iphonu kırarım diye araya girdi.kıramazsam ayakkabımı yerim dedi.ama ses çıkmadı haliyle.
sonra güney amerikada uyuşturucu labratuarı kurdum ortalığın anasını ağlattım süper uyuşturucu buldum dedi
sonra gene uyuşturucu satışı yapan forumu trolledim yoköyle bir şey dedi
sonra güney amerika ülkelerinden biri için devletin içine sızdım laptop ve kadın yolladım bütün bakanların bilgisayarlarını dinledim dedi
sonra intele dava açtı ben antivirüsü size sattım ama ismimi geri istiyorum diye dava açıcam dedi
falan falan bu adamda hikaye bitmez.
onun için antivürüs yazdı diye kriter falan olmaz.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 16, 2017, 08:30:31 PM

mcafee antivirüsü gayet biliyorum ve az önce google da aradığından çok önceden beri takip ediyorum.
ve ilgi budalasından başka biri olmadığını googlella beraber görsellerde aratsan anlardın.
bu adamın palavraları anlatmakla bitmez.
fbi ile apple şifre konusunda karşı karşıya geldiğinde iphonu kırarım diye araya girdi.kıramazsam ayakkabımı yerim dedi.ama ses çıkmadı haliyle.
sonra güney amerikada uyuşturucu labratuarı kurdum ortalığın anasını ağlattım süper uyuşturucu buldum dedi
sonra gene uyuşturucu satışı yapan forumu trolledim yoköyle bir şey dedi
sonra güney amerika ülkelerinden biri için devletin içine sızdım laptop ve kadın yolladım bütün bakanların bilgisayarlarını dinledim dedi
sonra intele dava açtı ben antivirüsü size sattım ama ismimi geri istiyorum diye dava açıcam dedi
falan falan bu adamda hikaye bitmez.
onun için antivürüs yazdı diye kriter falan olmaz.
Biraz enteresan bir insan olduğu su götürmez bir gerçek ancak burada göz önüne almamız gereken ticari/girişimsel başarısı, dünyada bilgisayarla içli dışlı olup Mcaffee'yi bilmeyen yoktur.
Sizin dediğiniz şuna benziyor (kurgusal örnek):
- Falanca (yazar) sarhoşun teki, ot çekmeden adım atamıyor, rezil biri...
- İyi de edebiyattan bahsediyoruz ve herif best sellera abone olmuş, her kitabı yüzlerce baskı yapıyor
Yani bu herifin (yazarın) sektörle ilgili söyleyecekleri önemlidir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
bdivrik
Sr. Member

View Profile
September 16, 2017, 08:37:17 PM

arkadaşım bu forumdaki savunma refleksine inanamıyorum.
john mcafee adını antivirüsle duyduğun için tanınmış birisi saymanıda saygıyla karşılıyorum .
örnekleri yukarıda verdim bu adam konuştuğu zaman camiada herkes gülerek dinliyor.
senin için tanınmış birisinin konuşması yeterli ise nihat doğan a btc hakkında bir iki bişeyler yaz btc hakkında büyük türkiye 2023 falan yaz yolla. açık oturumlarda sabaha kadar konuşsun.
bu adam bilişim camiasında nihat doğan kadar yer bulabilir.
ama btc geleceği ile alakalı derdin varsa salla gitsin bu adam dedi diye btc de hiç bir gelişme olmaz.
sen yinede övmek istiyorsan ben tutmayayım burdan devam et.

bak basitce anlatıyor adamı
https://youtu.be/gaIm9LKMzJg
DarkbLue (OP)
Full Member

View Profile
September 16, 2017, 09:16:23 PM

Bu haberi burda paylaşmam, Mcafee'ye çok ciddiye aldığımı göstermiyor, haber niteliği olduğu için paylaştım. Son paylaşılan JpMorgan konusunda da mesajımı görebilirsin. NeMcafee ye nede JpMorgan'ı ciddiye almıyorum, açıkcası blockchaine karşı olanlar ne derlerse desin umrumda değil. Son zamanlarda tansiyon ortada panik satışı yapanlar da bitcoinin yada blockchain hakkında bilgisiz olan insanlardır. Bu haberi burda paylaşma sebebim de bu. Mcafee dengesiz biri olduğu ortada ama Bitcoini savunması da bu kadar karşı çıkılacak bir durum değil.

Size bir sorum var bdvirik nickli arkadaşım.

Blockchainle zerre ilgisi olmayan bilgisiz biri, veya ilgili herhangi biri, yada dengesizin öde gideni, çok ünlü bir finansçı yada Mcafee veya ona benzer biri çıkıpta şunları;

1-Blockchain geleceğin teknolojisidir, şu anki bankacılık ve finans sektörünü yok edecek veya köklü bir değişime götürecek
2-Bitcoin uzun vadede kazandıran bir kripto paradır

dediğinde, bu kişiye cevabınız ne olur ? İlgisiz, bilgisiz bile olsalar onların bu söyledikleri doğru olur mu ?

ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
September 16, 2017, 09:29:38 PM

JP Morgan'ın Ceo'sununda bitcoinin dolandırıcılık olmadığını bildiğinden adım gibi eminim. Çok büyük kuyruk acıları var bu acının etkisiyle saldırıyorlar. Kendi kontrollerinde olan ekonomik sistemin dışında başka bir sistem gümbür gümbür geliyor ve bu sistemle mücadele edebilmek için ellerinden pek fazla bir şey gelmiyor. Kurmuş oldukları imparatorluğu gelecekte yerle bir edecek kadar büyüyebileceğini çok iyi biliyorlar.
bdivrik
Sr. Member

View Profile
September 16, 2017, 11:53:48 PM

Bu haberi burda paylaşmam, Mcafee'ye çok ciddiye aldığımı göstermiyor, haber niteliği olduğu için paylaştım. Son paylaşılan JpMorgan konusunda da mesajımı görebilirsin. NeMcafee ye nede JpMorgan'ı ciddiye almıyorum, açıkcası blockchaine karşı olanlar ne derlerse desin umrumda değil. Son zamanlarda tansiyon ortada panik satışı yapanlar da bitcoinin yada blockchain hakkında bilgisiz olan insanlardır. Bu haberi burda paylaşma sebebim de bu. Mcafee dengesiz biri olduğu ortada ama Bitcoini savunması da bu kadar karşı çıkılacak bir durum değil.

Size bir sorum var bdvirik nickli arkadaşım.

Blockchainle zerre ilgisi olmayan bilgisiz biri, veya ilgili herhangi biri, yada dengesizin öde gideni, çok ünlü bir finansçı yada Mcafee veya ona benzer biri çıkıpta şunları;

1-Blockchain geleceğin teknolojisidir, şu anki bankacılık ve finans sektörünü yok edecek veya köklü bir değişime götürecek
2-Bitcoin uzun vadede kazandıran bir kripto paradır

dediğinde, bu kişiye cevabınız ne olur ? İlgisiz, bilgisiz bile olsalar onların bu söyledikleri doğru olur mu ?

bu konuda mcafee en son danışılacak ve sözü dinlenecek kişi olurdu ve mcafee hiç bir zaman btc konusunda haber değeri taşımaz diye başından beri söylemeye çalışıyorum ama dediğim gibi anlaşmamız mümkün değil.
laserguy
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
September 17, 2017, 12:08:33 AM

Sonu gelmeyecek bence bitcoine bir dolandırıcılık oyunu demelerinin. Tayyip'e yaranmak isteyenlerin onun düşüncelerine paralel gitmesi gibi acaba bu adamlar da birilerine mi yaranmaya çalışıyor diye düşünmüyor değilim. Dağıtık işlemle yürütülen bir sisteme bok atmak nasıl bir kafa bilemiyorum.

CrayzHackeR
Full Member

Activity: 219
Merit: 100

View Profile
September 17, 2017, 04:21:46 PM

Bu McAfee kafası kırık ve çok zengin biri @bdivrik arkadaşımızın dediği gibi bilişim dünyasında kimse bu adamı dikkate almaz nerede prim yapabileceği olay varsa hemen atlar prim kasar.
Belize de köpeklerini zehirlediği için bir adamı kafasından vurup öldürmüştür. Kiraladığı hayat kadınlarının anlattıklarına göre onlarla cinsel ilişkiye girmeyip farklı fanteziler yapmıştır burada yazmıyım. Yine kafası güzelken amerikada polise tabancasıyla kurşun yağdırıp hepsinde ıskalamıştır, bir arada amerikan başkanlığına adaylığımı koyacağım dedi tabi koyamadı adamın olayları anlatmakla bitmez yani bu adamı bence dikkate almayın birde eğer bitcoini savunmak bu adama kaldıysa işimiz zor demektir.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
September 17, 2017, 07:33:29 PM

Valla dan bilzerian bile bitcoin için haber oluyorsa John McAfee hayli hayli olur kusura bakmayın arkadaşlar dediklerinin bir kısmı açıkcası kulağa hoş gelmiyorda değil Smiley
DarkbLue (OP)
Full Member

View Profile
September 17, 2017, 07:56:35 PM

Deli, güvensiz, her durumda kendini ön plana çıkarıyor adam,bu konuda yetenekli olduğu şüphesiz doğru. Jpmorgan in yaptığı açıklamaya kanıp, panik satışı yapanlar olduğu gibi Mcafee veya başka dengesiz bir ünlünün sözlerine kanıp alım yapabilirler. Her iki durumda yine kâr yapılır, ama fiyat düştükçe benim gibi orta halli yatırımcıların kâr yapma süreci artıyor. Derdimiz belli.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
September 18, 2017, 06:22:22 AM

Kimin söylediğine değil ne söylediğine bakmak lazım, btc yi savunmuş bi sikmediğiniz kaldı herifi.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 19, 2017, 07:10:06 AM

Bunların hepsi iluminati bakın isimlerin baş harflerine dikkatinizi çekmiştir hepsi

"J"  

budamı tesadüf  Grin Cheesy Grin Cheesy
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
September 19, 2017, 07:25:46 AM

BTC yi savunduktan sonra önemli değil kim olduğu. Yoksa merkezi kurumlar bizi bitirmek için herşeyi yapacaklardır.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
September 19, 2017, 07:31:57 AM

Bunu her zaman söylüyorum insanlar yeniliklere karşı korkuyor ama şunu unutmamak lazım gelecek bize her zaman yeni ve değişik yenilikler getirecek. Evet bunların bir kısmı başarısız olacak çok fazla para kaybedenler olacak ama her zaman yenilerini denemeye cesaretimiz olması gerekiyor yoksa sadece düz bir insan oluruz. Zengin olanları bir çoğu yeniliklerden olmuştur. Şuan da bile her bilgisayar açma tuşuna basmanız bir adama para kazandırıyor. İki CEO birbirlerine laf söyledi diye korkarak iş yapmaya gerek yok siz ne hisediyorsanız onu yapmanız gerekmektedir. Ve sonunda ben bunu böyle düşündüm diyebilirsiniz. Ben BTC de para mı tutmuyorum çünkü çok fazla riske edecek param yok ama yinede btc den güzel paralar kazanabiliyorum.. O yüzden o şunu dedi bu şunu dediyi bırakın. Bunu tüm insanlar bıraktığında bir adamın cümleleri BTC yi 4 k fiyatını düşürmez.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 19, 2017, 06:56:44 PM

Kim ne derse desin, "blok zinciri",  içine girmekte olduğumuz yeni çağa belki de adını verecek teknoloji, isteyen istediği kadar dirensin, görmezden gelsin, dinazor dinazor dolaşsın, yeni dünya düzeni blok zinciri üzerinde şekillenecek, dolayısıyla Jamie Dimon kıçını da yırtsa, John Mcafee saçmalamakta aya da çıksa değişim durmayacak. Ve bu değişim gümbür gümbür gelirken blok zincirinin miladı/kaynağı olan kripto paralar yok olamaz, onlar da yelkenleri dolu yola devam ederler, bu kadar basit.
Ayrıca adım gibi eminim ki, o kağıt para imparatorluğunun neferi olan Jamie efendi bitcoine bok atıp dururken, kendisine bol bol (hele şu birkaç gün öncesine kadar olan dip dönemde) bitcoin stoklamıştır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 20, 2017, 05:31:26 AM

Kim ne derse desin, "blok zinciri",  içine girmekte olduğumuz yeni çağa belki de adını verecek teknoloji, isteyen istediği kadar dirensin, görmezden gelsin, dinazor dinazor dolaşsın, yeni dünya düzeni blok zinciri üzerinde şekillenecek, dolayısıyla Jamie Dimon kıçını da yırtsa, John Mcafee saçmalamakta aya da çıksa değişim durmayacak. Ve bu değişim gümbür gümbür gelirken blok zincirinin miladı/kaynağı olan kripto paralar yok olamaz, onlar da yelkenleri dolu yola devam ederler, bu kadar basit.
Ayrıca adım gibi eminim ki, o kağıt para imparatorluğunun neferi olan Jamie efendi bitcoine bok atıp dururken, kendisine bol bol (hele şu birkaç gün öncesine kadar olan dip dönemde) bitcoin stoklamıştır.

Aynen  harfiyen bu görüşe katılıyorum. Blockchain artık geri dönüşü olmayan,  çığ gibi yayılacak bir teknoloji devrimidir. Kim ne derse desin reklam niteliğinde bir işlevi olacaktır sadece, duymayanların a duyması hızlanacaktır.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 21, 2017, 05:25:53 PM

Daha cok ünlünün bitcoin reklamini yapmasi lazim. Suan bile yetersiz.
.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: