Bitcoin Forum
May 30, 2024, 08:56:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion hakkında fikri düşüncesi olan varmı  (Read 805 times)
ugr_erkn92 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
September 17, 2017, 09:14:30 PM

merhaba,

deep onion duyuru sayfası sürekli güncel (genelde yazılan şeyler kampanyalardan gelenler başvurular vs.. )
şuan novaexchange'de işlem görüyor
geçmiş grafikte 5doları görmüş(gerçi uzun bi geçmişide yok)

şuan günlük hacmi ortalama 3-5 btc arası

toplam coin sayısı 18,431,209
kazılan anlık coin sayısı 3,326,090

toplam coin sayısı çok fazla deil bu kısım 1 umut benim için

yakın zamanda yeni exchange sitelerinde listelenecek diyodu onion admini

benim bildiklerim bukadar

varsa sizinde bildiğiniz bişeyler yazarsanız sevinirim

3-4- ay kazdıklarımı kenara atmayı düşünüyorum sizce geleceği varmı bunun
cripton
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
September 17, 2017, 09:35:06 PM

https://coinmarketcap.com/currencies/deeponion/

sitesinde biraz daha bilgi var,

misal Market Cap
$3,629,651
972 BTC
Volume (24h)
$6,461
1.73 BTC
Circulating Supply
3,326,171 ONION
Total Supply
18,431,290 ONION

247 inci sirada.

suan almak icin iyi. ama bu piyasada ne olucagi belli olmaz. bi bakarsin tüm paran gider bi bakarsin cikar.hangi coinin iyi hangisinin kötü oldugu u önceden bilsek zaten simdi köseliktik.

hepsi spekulatif. 

bu sektörde anca yatiracaksin. unutacaksin. o paraya ihtiyacin olmayacak. cekmeyeceksin. belki bes yil düser. ama bir gecede binlerce katlanir.

al köseye at. belki birgün cikar. ama yarin ama on sene sonra. belkide kül olur gider. bu alemin krali bitcoin bile yarin ne olucagi belli degilken. digerleri icin ne desek yalan olucak. ben de koreya yatirdim. ya hero ya mero bakalim. neolucak. batti balik yan gider.
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
September 18, 2017, 08:16:19 AM

bunlarin birde airdroplari vardi, sanirim 40 tane airdrop yapcaklar, ve simdiye kadar sadece 3 tane yaptilar,, airdorplarda bir sürü binlerce coin sectikleri kisilere bedavaya dagitiyorlar. ve airdroplar bitene kadar sadece yuzde 10%  nu satabilor alanlar.

yani millet hepisinin bitmesini beklicek, hepisi bitince herkes topladiklarini satmaya basliyacak  , o zaman tabi nerde olur , nereye kadar düser, bilemem, ve suan da bedava olan biseye millet niye para versin. bence sende ilgi duyuyorsan, airdroplara katil simdiden topla, 37airdropta binlerce belki on binlerce coinin olucak. sonra satarsin. bedava sirke baldan tatli.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 18, 2017, 08:43:47 AM

airdropa katılmak hemen hemen imkansız gibi...
ugr_erkn92 (OP)
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
September 18, 2017, 10:23:42 AM

benim kafamı kurcalayan tek şey onion geliştiricisi baya bi -trust yemiş kopya yazılım falan diye. anlamadım airdrop başvurdum almadılar.
neofongictier
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
September 19, 2017, 09:29:17 AM

Yaptıkları airdrop ile bu şirketler bir şekilde kazanç sağlıyor mu yoksa sadece kazançları dolaylı yoldan yani reklam amaçlı mı? Kripto ile ilgilenmeye başladığımdan beri aklımın almadığı konulardan biridir.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
September 19, 2017, 09:53:18 AM

Teşekkürler bilgiler için.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
September 19, 2017, 11:22:40 AM

Birkaç hafta önce beş kuruş etmeyen tokenleri millete üç katına kakaladılar. DeepOnion tokenlerin ponzisidir, burada hakkında iyi konuşanlar Airdrop'a katılan ve onu kazan kişilerdir ama onlarda Airdrop'tan atıldıktan sonra hakkında iyi konuşmamaya başladı. Böyle küçük hacimli tokenlere para yatırmayın, ekip airdrop'a kendi üyeliklerine sokup cukkaladıktan sonra bir satışa bütün yatırımınız gider.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 19, 2017, 11:50:23 AM

2. airdropta vardim, 700 civari coin aldim sonra biraktim (keske birakmasaymisim)... geri de girilmiyor airdrop'a...
neden biraktim: cüzdani calistiramadim ya... windows cüzdani indiriyorum truva var diyor: bende kurmadan siliyorum... mac cüzdanini indirip kuruyorum: bu sefer tor baglantisi yok diye senkronize etmiyor... hala bir cüzdanim yok ama adresimde paralar duruyor; nasil satacagim ben simdi onlari? Smiley
anilffff
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 08:20:37 PM

öncelikle her kripto parada developerların satıp gitme durumu var bunun önüne geçilemez ama bu coin beni heycanlandırdı geliştirdikleri uygulamalar sürekli kendi forumlarının güncel olması biraz güvende veriyor
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 09:01:37 PM

Deeponion deep web de çok kullanılan bir coin, bu sosyetenin ( ben bunlara sosyete diyorum büyük bir topluluk çünkü) kendi bir iç kültürü var, ve bu insanlar sokaktan geçen insanlar değil, bir çoğu ciddi bilgisayar teknolojisi bilen insanlar, bir ton hack kripto bilgilerin sızmasını böyle bir topluluk çıkardı. bu insanların kulladığı coin de sağlam bir coindir, fiyat için bir şey diyemem. ama kimse diyemez ki deep onion dandik bir koindir, altyapısı şöyledir böyledir.
Lydian
Hero Member

View Profile
December 08, 2017, 09:53:06 PM

gecen gün besiktas macini izleyebilmek icin vpn almistim... bugün onunla baglanip bir deneyeyim dedim ve oldu:)
deep cüzdanimi full senkronize edebildim:) 790 deep'im varmis... bugün yarin satarim artik...
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 08, 2017, 09:56:41 PM

detaylı bir araştırma ve airdroplarına vs. bakıldığı zaman pek güvenli bir yatırım coini olmadığı görülüyor ama tabi yinede kendiniz bilirsiniz.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370

View Profile
December 08, 2017, 10:10:02 PM

gecen gün besiktas macini izleyebilmek icin vpn almistim... bugün onunla baglanip bir deneyeyim dedim ve oldu:)
deep cüzdanimi full senkronize edebildim:) 790 deep'im varmis... bugün yarin satarim artik...

hepsini satabiliyor musunuz hocam ben bildiğim kadarıyla sadece yüzde 10'nunu satabiliyorsunuz diye biliyorum ama siz sanırım hepsini sattınız hadi şimdiden hayırlı olsun Smiley

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361

View Profile
December 08, 2017, 10:23:44 PM

ponzi, scam, hype, cheatter hangisini yakıştırıyorsanız söyleyin ben büyük bir risk olduğunu düşünüyorum bu adamlara yatırım yapmanın kimsenin bu riski almak isteyeceğini de düşünmüyorum.
Lydian
Hero Member

View Profile
December 08, 2017, 10:26:04 PM

hepsini satabiliyor musunuz hocam ben bildiğim kadarıyla sadece yüzde 10'nunu satabiliyorsunuz diye biliyorum ama siz sanırım hepsini sattınız hadi şimdiden hayırlı olsun Smiley

yok daha satmadim... 4 üzeri atar mi acaba yine diye bakiyorum... ama atmazsada pazartesi gibi satarim heralde... cüzdan ofisteki windows bilgisayarinda...
bakalim hele... haftasonu yine bi cins gececek gibi coin piyasasinda...
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
December 09, 2017, 06:47:50 AM

Bunların airdrobuna katılmak imkansız gibi bişey adamlar durduk yere bahane bulup katılım dışı yaptılar bir kaç kere mesaj attım imkansız diye geri dönüş aldım. Sokayım sizin airdrobunuza diyip bir daha ardıma bakmadım. Zaten ingilizce konusunda herkes sövüyor bunlara Cheesy
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
December 09, 2017, 08:23:27 AM

Bunların airdrobuna katılmak imkansız gibi bişey adamlar durduk yere bahane bulup katılım dışı yaptılar bir kaç kere mesaj attım imkansız diye geri dönüş aldım. Sokayım sizin airdrobunuza diyip bir daha ardıma bakmadım. Zaten ingilizce konusunda herkes sövüyor bunlara Cheesy

önceden bunlarin airdroplarindan men edilen kisiler tekrar basvuru yapabiliyorlar. bende katilmayi düsündüm, birkac ay öncesine kadar cok güzel kazanc elde edebiliyorduk bunun airdropundan ama dagitimlarini da degistirdiler galiba. detayli incelemedim. hic birsey yapmadan sadece bonus kampanyalari ile bile asgari ücret ve üzeri kazanc elde ediliyor bu forumda:)

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 09, 2017, 09:09:39 AM

forumda başlığı açılmıştı daha önce ama sorun yaşayan ve rejected olan birçok kşi olmuştu diye hatırlıyorum.şahsen yatırım yapmazdım ama herkesin kendi kararı tabi
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
December 09, 2017, 10:49:59 AM

bu kadar agir sartlar nerde var baska. herseyi dort doetlukte yapsaniz yine de sizi eleyecek bir  halt buluyorlar. 3 dolarin uzerinde seyrediyor. yatirim yapilmaz bence.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: