Bitcoin Forum
July 08, 2024, 10:52:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Her şeyini satıp Bitcoin alan İsveç'li adam  (Read 4858 times)
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
November 06, 2017, 09:10:33 PM

bence 20bin öngörüsü cok da olamıycak gibi durmuyor olması kuvvetle muhtemel fakat bu elemanın altıgı da biraz göz ister Smiley bu aralar zaten herkes bitcoin alma pesinde bunun risk oldugunu düşünsem de adamın yaptıgı bence cok dogru bir hareket ve bence bu durumdan oldukca karlı cıkıcak.arkadaşı cesaretinden dolayı tebrik ediyorum Smiley
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
November 06, 2017, 10:52:00 PM

Bu haberi ilk olarak 1-2 ay önce görmüştüm ve bunu yapan arkadaşl fazlasıyla cesaretli bulmuştum. Ama daha bu kadar kısa süre geçmesine rağmen şimdi diyorum ki vaktinde böyle bir cesareti biz de gösterseydik keşke. Bitcoin resmen bu piyasaların şahı olduğunu tüm dünyaya duyurdu ve bunun bir sonu yok. Adamın elde ettiği kârı düşünemedim bile, helal olsun 😁

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Clixus
Member
**

Activity: 126
Merit: 12

Kripto Para Uzmani ve Yatirimcisi

View Profile WWW
November 07, 2017, 01:47:13 AM

Çok zekice bir hamle yapmış..

"Sistemin nasıl işlediğini biliyorum, neye yatırım yaptığımı biliyorum. Tabi ki düşüşler olacaktır, ama Bitcoin’in geleceği parlak, buna dair bir şüphem yok."

diyor. Zaten Bitcoin ile ilgili herşeyi araştırıp öğrenmiş. Yatırım yapmaya ondan sonra karar vermiş. Bitcoin'in değeri $3600 iken 100'e katladığını söylüyor şimdi fiyatı 2 katı.. Yani inanılmaz derecede bir kar yapmış durumda.

Tebrik etmek lazım.

Donation : 14VAaVMc2Je7gQcD7Fhtt6X3rd4vaBiPMw
blablablabla
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
November 07, 2017, 03:18:41 AM

Her şeyini satıp Bitcoin alan İsveç'li adam  bugünlerde çok mutludur,  kendisiyle gururlanıyordur haklı olarak, şahsen onunla yer değiştirmek isterdim, ama bende o basiret nerde.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 06:05:34 AM

Her şeyini satıp Bitcoin alan İsveç'li adam  bugünlerde çok mutludur,  kendisiyle gururlanıyordur haklı olarak, şahsen onunla yer değiştirmek isterdim, ama bende o basiret nerde.

adam donunu basmış ve artık bir don vfabrikası kuracak kadar parası var Cheesy
ne göt varmış adamda arkadaş
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
November 07, 2017, 07:19:45 AM

Oğlum bu İsveçli adam sayemizde zengin oldu ya la. Bu fiyatlardan Bitcoin almamız adamın yüzünü güldürüyor resmen. Eğer şimdiye kadar satmadıysa iyi para kazanmıştır eleman. Büyük cesaret tabi adamın yaptığı o da ayrı bir durum.

aleya yavuze
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
November 07, 2017, 03:05:03 PM

Çok cesurca. İsveçli yazısını görünce aklıma diş macunu reklamı geldi

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
November 08, 2017, 08:21:03 AM

20 bin dolar seviyesi bence çok uçuk bir öngörü değil bence 2 yılda yakalanabilir bir rakam ama 2 yıla ne olur nasıl olaylar gerçekleşir kim bilir aynı seviyelerinde de kalabilir çok azda artış gösterebilir. Her şeyini satan adam ikiye katladı bile Cheesy

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 08, 2017, 08:47:27 AM

Kasım forkunda çok kaotik bir durum oluşmazsa 20.000$ seviyeleri 2018 içinde bile görülebilir. Kaotik durumu düşünmek istemiyorum.

ntlah3
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
November 30, 2017, 09:13:16 AM

Cesaretinden dolayı tebrik etmek lazım uzun vadede illa ki getirisi olacaktır fakat beklerken psikolojisi nasıl olur onu bilemem
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
November 30, 2017, 09:51:53 AM

Şuan paranın dibine vurmuştur isveçli adam ben olsam bozdururudum bi kısmını Cheesy

jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
November 30, 2017, 03:59:29 PM

muhtemelen şu an verdiği kararın çok yerinde olduğunu düşünerek buzlu viskisini yudumluyodur.
minionstar
Member
**

Activity: 196

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
November 30, 2017, 04:08:48 PM

Kolay kolay gösterilemeyecek bir cesart örneği bence. Gösterdiği cesaretin sonuçları da şu an gayet mutluluk vericidir eminim Cheesy ama ya olmasaydı diye düşünmeden de edemiyorum Cheesy

Kuzan
Member
**

Activity: 266

View Profile
November 30, 2017, 04:47:10 PM

Çok cesur bir hareket. Uzun vadede Bitcoin mutlaka kazandırcaktır  herşeyini satıp girmek büyük cesaret ister tabi ama yastık altı birikimleri değerlendirmek lazım.
soilwork79
Full Member

View Profile
November 30, 2017, 07:50:39 PM

Bu haberi ilk duyduğumda ben de herkes gibi çok riskli bulmuştum. Şimdi bakınca çok doğru bir karar vermiş diyorum. Risk büyük olursa kazanç da kayıp da büyük olur. Burada adam büyük kazanmış ve kazanmaya devam edecek sanırım helal olsun.
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
November 30, 2017, 08:07:05 PM

Çok doğru bir karar vermiş orası kesin ama şu yaptığı hesaplamayı anlamadım. Altın marketi ile ne ilgisi var neyi böldü neyi çarptı. Yine de bütün parayı tek bir yere yatırmayı pek mantıklı bulmuyorum hele de elindeki paranın yanında evi arabayı satmak riski katlamak demek.
EnaksiS
Member
**

View Profile
November 30, 2017, 09:24:43 PM

Dün 12.000 $'a çıktığında ben de bu adamla aynı şeyi düşündüm ama çok uzun sürmedi Smiley Bir anda 3000$ birden düşen bir para birimine bu denli bir yatırım yapmak ne kadar mantıklı bilemedim. Sonra bir arkadaşım da para olacak şimdi alacaksın hazır düşmüşken dedi. Kafamı daha da karıştırdı. 9700 $'a tekrar yükselmiş.

Bence mantıklı olan kenara atmayı düşündüğünüz parayı yatırmanız. Varı yoğu satıp her şeyi yatırmak büyük risk!
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
December 01, 2017, 12:29:35 AM

Şu piyasaya gireli neredeyse 1 yıl olacak dünya kadar fırsat kaçırdım bir gün bir delilik de biz mi yapsak? Borçla harçla bu işe girmemek lazım diye etrafa tavsiye veriyoruz birde.
delimavi
Member
**

Activity: 77

View Profile
December 02, 2017, 12:51:04 AM

Fazlasıyla cesur bir hareket ama risk olmadan kazanç olmaz. Tabi bu kadar fazla risk almayı doğru da bulmuyorum. Şu an hayatında aldığı en doğru karar olmuş olabilir, yine söylüyorum böylesi bir cesaret de pek iyi değil. Bitcoinin önümüzdeki birkaç yıl daha bu şekilde yükseleceğini düşünen bu forumdakilerin sayısı oldukça fazla ama hiç biri bu kadar risk alamıyor. Böyle örnekler yüzünden insanların oturduğu mülkleri bile satmalarndan endişe duydum.
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
December 02, 2017, 06:57:32 AM

Adam Haziran ayında almış, 2000 dolar civarından aldığını düşünürsek 4-5 katına çıkarmış şimdiye kadar.
Üstelik bizim altlarda bütçenin %10unu x2 yapmamız gibi de değil, adam ana parasını katlamış.
Ve ayrıca yine bizler gibi sinir stres yapmadan, btc alıp beklemiş, yine de çok güzel kazanmış.
Belki de boşa sinir stres yaşıyoruz, Mehmet Hamdi Bol'un bir bildiği vardır.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: