Bitcoin Forum
May 27, 2024, 11:04:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Her şeyini satıp Bitcoin alan İsveç'li adam  (Read 4850 times)
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 02, 2018, 02:55:01 PM

Arkadaş hala elinde tutuyorsa battığını söyleyin. Belki haberi yoktur. Nasıl bir mantıktır buya böyle risk alınmaz bu aptallıktan başka bir şey değil.
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
August 02, 2018, 03:17:15 PM

Bu isviçreli kamil acaba şimdi yaşıyormudur ,her şeyini satıp bitcoin almanın akıllıca bir yatırım olmadığını sanırım aylar sonra anlamıştır ,bitcoinin büyük çöküşü sonrası umarım adam sağ salimdir .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
dovizex
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile WWW
August 02, 2018, 04:18:10 PM

Büyük ihtimalle evde oturmuş artışın en kısa sürede gerçekleşmesini bekliyordur Cheesy
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 456

View Profile
August 02, 2018, 04:28:50 PM

Şu an bu adamın ne durumda olduğunu gerçekten merak ediyorum. Bitcoin o kadar düşüş yaşadı ki yatırımcılar ne yapacaklarını iyice şaşırdı. Bu adam da şu an tırnaklarını yiyordur herhalde. Smiley

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
August 02, 2018, 04:35:06 PM

Arkadaş hala elinde tutuyorsa battığını söyleyin. Belki haberi yoktur. Nasıl bir mantıktır buya böyle risk alınmaz bu aptallıktan başka bir şey değil.

Neden aptallık olsun, şu anda bitcoin düşük diye kripto paralara inancımızı yitiriyor muyuz? Eğer öyleyse forumda zaman geçirmeye de gerek yok Smiley
Uzun vadede bu arkadaşımızın çok zengin olacağına eminim. İmkanımız olsa biz de böyle büyük yatırımlar yapardık Smiley

DatKing
Member
**

Activity: 1022
Merit: 10

View Profile
August 02, 2018, 04:40:45 PM

Evet direk aptallık diyerek kestirip atamayız tabi ki. Sonuçta bu ve bu gibi yöntemlerle Bitcoin milyoneri olan insanlar hakkında haberler de duymuştuk. Ama çok büyük bir risk olduğu kesin ve ben böyle bir riski almam şahsen. Grin

Crypto Koala
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
August 02, 2018, 06:58:35 PM

Bu adam 18.000 dolar seviyelerinde sattıysa, evleri katlamıştır.
Satmadıysa halen parasını koruyor olma ihtimali de var.

bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
August 02, 2018, 07:11:56 PM

çok da birşey kaybettiğini söyleyemeyiz. yüksekten çıktıysa çok büyük kar elde etmiştir. ama bu bitcoin piyasası mutlaka 50-100 bin dolarlara çıkacaktır.
vagos
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile WWW
August 03, 2018, 01:22:23 PM

Tüm mal varlığı ile kripto ticaretine girişenler konjonktürel olarak para kazanmışmış olabilir. Geçen sene için bu tespiti yaparız. Bu sene için ise aynı söylemi tutturmak yerine çoğunluğun içeride olduğunu söylemek doğru olacak.

xXBEVOXx
Full Member

Activity: 266

https://cryptassist.io

View Profile
August 03, 2018, 03:12:24 PM

Her şeyini satıp Bitcoin alıp almadığını bilemeyiz. Ayrıca panikle bitcoin almakta ayrı bir ahmaklık olmuş onun için. Bu kadar yetersiz bir analize göre her şeyi satıp bitcoin almak oldukça saçma. Bu tip haberlerin insanları galeyana getirmek için hazırlandığını düşünüyorum. İnsanları kandırmak için veya oyalamak için bilinçli yapıldığını düşünüyorum.  Ben bu habere güvenmiyorum. Kimse bu kadar saçma temellere dayanıp büyük bir riske girmez.

criptoturk
Member
**

Activity: 350

View Profile WWW
August 03, 2018, 05:03:33 PM

açıkçası aynı şeyi ben yapar mıydım diye düşündüm ama tabik hayır. onu yapacağında bir kısmı ile alsaymış daha mantıklı olurmuş. sonuçta altın, gayrimenkul, dolar, euro paylaştırmak lazım hepsine..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
Night Trader A
Member
**

View Profile WWW
August 03, 2018, 05:38:31 PM

Her şeyini satıp Bitcoin alan İsveç'li adam varya hala %50 civarında karda, bu oranı hiçbir finansal enstrüman sunmaz.

ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
August 04, 2018, 03:45:16 PM

Satmadığı halde düşen fiyatlara göre kar halindeyse zirvede sattığı zamanki kazancını hayal edemiyorum. Her şeyini satan adam hikayeleri sayesinde geçen yıl milyonlarca insan kripto para ticaretini sevdi.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 04, 2018, 03:53:25 PM

O isveçli Aydınımızı simdi yeniden görmek ve demeclerini izlemek gerçekten isterim Cheesy O zamanlar için insanlar ne uçmuş haldeydiler 100 binden daha fazlası bekleniyordu..

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
August 04, 2018, 03:53:26 PM

Bu vatandas tabi ki haberde soylenilen gibi herseyini satip bitcoin almadi.  Biraz ilgi cekmek icin medyanin sevdigi seylerden bir tanesi abartmak bunu yapti. 
Vatandasa gelecek olursak,  bizler gibi cok kisa zamanda zengin olma pesinde degil ise kazancli cikacagi kesin.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
marcar
Full Member

Activity: 251

View Profile
August 05, 2018, 02:46:20 PM

Her şeyi satmak kolay verilebilecek bir karar değil. Ben fazla riskli yatırımların tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Gerçekten dünya çapında varını yoğunu Bitcoin satın almak için kullanan insanlar var.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
August 05, 2018, 02:51:28 PM

Geçen sene Eylül ayında haber bu. 3 ay sonra 20 binden gelen dumpdan sonra ne yaptı acaba. satın almak sorun değil. dump sırasında ne yapacaksın. ayrıca satın aldığı fiyat çok iyi. 20 bine çıkınca parası ne ise 2 katından fazla değere sahip oldu. ama gel gör ki şu anda amorti bile yapıyor olabilir.

Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
August 05, 2018, 03:10:40 PM

Bitcoinin memnun edecem kadar kar getireceğine inanıyorum. Kısa sürede olmasa bile uzun vadede illa ki güzel paralar kazanırsın. Benim bir yakınım elinde olan birikimini yatırdı. Benim de güvenim var bitcoine.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
adept
Full Member

Activity: 223

View Profile WWW
August 05, 2018, 05:43:48 PM

6000 dolardan iyi sermaye ile giriş yaptım son düşüşe rağmen beklemeyi tercih ederek karım için sabırlı olacağım. Bitcoin ne kadar hızlı yükselme potansiyeline sahip olduğunu sık sık göstermiştir.
sopromat
Full Member

Activity: 353

View Profile
August 06, 2018, 06:20:33 PM

Herşeyi satsam 10k usd anca yapar pazarın haline bakınca birkaç bin dolar kazanma ihtimali var. İsveçli değiliz deli gibi paraya doyalım. İsveçte ortalama gelir dünyanın epe zirvesinde bizde 200 tl.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: