Bitcoin Forum
April 28, 2024, 01:35:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Gitmeli mi gitmemeli mi bu etkinliğe ?  (Read 2089 times)
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 23, 2017, 05:30:24 AM

Bilet fiyatı çok uçuk olmuş arkadaşın dediği gibi bizler zaten bu teknoloji hakkında az da olsa bilgi sahibiyiz bu parayı ancak daha çok para babaları verip bilgiyi satın alırlar. Ben vermen şahsen.
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714311316
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714311316
Reply with quote  #2

1714311316
Report to moderator
1714311316
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714311316
Reply with quote  #2

1714311316
Report to moderator
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

--

View Profile
September 23, 2017, 10:54:52 AM

750 tl ye nedir arkadaş. Kim gider bu paraya oraya kalsın ben almayayım.
prdn (OP)
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

View Profile
September 24, 2017, 12:17:34 AM

fiyat olarak saçmalamışlar =) 50 tl yap herkes gelsin kardeş
presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 24, 2017, 03:34:13 AM

Hedef kitlesi bizler değiliz, bitcoini yeni duyan cahil zengin para babaları muhtemelen, bizede bişey katacağını zannetmiyorum
Ayrıca bitcoin ile ödeme seçeneğide yok. Bitcoin toplantısı yap, bileti kredi kartı ile sat olmamış

Hedefin biz olmadığımız açık zaten bu fiyatlar bize uymaz. Ben şimdi gider 750 TL lik bir bitcoin alırım, etkinliğe katılmaktanda daha makul bir davranış olur bu durum.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
YavuzOvic
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
September 25, 2017, 04:41:33 PM

Bence bu tarz etkinliklere katılmak çok iyi bir şey. İstanbul'da olabilme imkanım olsa kesinlikle katılmak isterdim.
100 TL'yi herkes veremeyebilir. Fiyat biraz daha makul olabilirdi.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
September 26, 2017, 06:49:22 AM

Hedef kitlesi bizler değiliz, bitcoini yeni duyan cahil zengin para babaları muhtemelen, bizede bişey katacağını zannetmiyorum
Ayrıca bitcoin ile ödeme seçeneğide yok. Bitcoin toplantısı yap, bileti kredi kartı ile sat olmamış

Hedefin biz olmadığımız açık zaten bu fiyatlar bize uymaz. Ben şimdi gider 750 TL lik bir bitcoin alırım, etkinliğe katılmaktanda daha makul bir davranış olur bu durum.

izmirde olsa ben kesin giderdim sırf merakttan aq vitalik ganaresi gelirse foto çektirmek için  Grin Grin Grin

sonra versin scam bir çıkardık mı tamamdır yol ver gitsin  Cool
kskaclord
Full Member

Activity: 126

View Profile
September 26, 2017, 06:55:49 AM

bu toplantıda bize ne verebilirler ki? 750 tl bu işe merak duyan godomanların vereceği rakam. bu forumdan da konuşmacı olarak katılanlar varmış sosyal medyada aktif olan yazarlarlardan. M.Hamdi Bol 750 tl yi duyunca konuşmacı olarak gitmekten vazgeçmiş. gidin o parayla bitcoin alın dedi. yazık günah ne diyeyim.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
September 26, 2017, 06:58:18 PM

750 liraya ne verecekler acaba Smiley

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
September 26, 2017, 08:56:04 PM

Bu tür etkinlikleri ülkemde görmek çok güzel fakatda 750 tl nedir arkadaşlar ya ? bu biraz yolma politikası heralde ama umarım değecek bilgiler verilir değecek ortam olur ilgilenen arkadaşların seve seve gideceğini düşünüyorum.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 27, 2017, 12:45:17 AM

750 TL Ne kardeşim . İnsanları bitcoinden mi soğutmak amacınız ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Spack17
Sr. Member

Activity: 1610

View Profile
September 28, 2017, 08:36:20 AM

Bilet fiyatı eylül ayı için 750 TL arkadaşlar. Ekim’de 1100, Kasım’da 1500 TL tek kişilik bilet. Bence de çok fazla açıkça söylemek gerekirse. Büyük yatırımcılar,gelir düzeyi yüksek olanlar gider anca. Bakalım 23 Kasım’ı merakla bekliyoruz nasıl olacak.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
October 05, 2017, 10:28:30 AM

İmkanı olanların kaçırmaması gereken bir etkinlik güzel isimlerde geliyormuş eğer bu işlerle ilgileniyosanız kaçırmayın derim.
ben katılabilirim
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 05, 2017, 11:10:05 AM

Hep yüksek fiyat nedeniyle eleştirilse de ki bana göre de fazla olmuş bu fiyat ,  yine de bitcoinle ilgili olarak ülkemizde böyle  etkinlikler duymak güzel. Konuda bahsi geçen çok paralı hedef kitle ilgilenir umarım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
October 05, 2017, 11:13:19 PM

Yani, bi mantıkla doğru ama bitcoini yeni duyan insan zaten bitcoin ile ödemeyemez. Bu tarz etkinliklerin amacı bitcoini geniş kitlelere yaymak duyurmak ve ufak çapta bi giriş bilgisi oluşturmak. Forumdanda gidilebilir sadece zevk ve eğlence amaçlı birleşip 10-15 kişi gitse yemekti etkinlikti sohbet muhabbet güzel şeyler ortaya çıkabilir.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
October 06, 2017, 12:28:58 AM

Fırsatın varsa bence kesinlikle gitmelisin İstanbulda olursam ben de gitmeyi düşünüyorum.Bir yararı olacağı eminim.En azından insanlarla paylaşım yapar kendimizi geliştiririz.Fiyat olarak evet pahalı ama organizatör tekel durumunda bu işi şuan başka yapan olmadığı için onun sömürüsünü yapıyor.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
katsube
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 06, 2017, 12:56:53 AM

Ücret fazla gerçekten... Ama güzel bir etkinlik olacağı kesin. Katılmak isterdim ama İstanbul çok uzak be aga Smiley
Spack17
Sr. Member

Activity: 1610

View Profile
October 06, 2017, 05:29:38 PM

O kadar para vermeye değer mi bilemiyorum. Kendi açımdan değmeyeceğini biliyorum ama maddi açıdan durumu iyi olanlar, bitcoine yüklü miktarda yatırım yapmış olanlar kesinlikle gitmeli bence ve gidecektir de. Fiyatlara bakarsak etkinliğin hedef kitlesi de bu galiba. Bakalım nasıl olacak sonuçları merak ediyorum.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 06, 2017, 05:55:28 PM

Bu tür eventler güzel tabi imkanı olup gidebilene. Bilet parasıdır yol parasıdır kalmadır etmedir gene masraflı olur İstanbul'da ucuz memleket değil sonuçta. Gitmek isteyen cebinde parasıda olan kaçırmaz bu eventi forumcada baskın yapılır   Smiley

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
October 08, 2017, 09:48:48 AM

Etkinlik güzel de o paraya değer mi cidden sorgulamak lazım bunu. Ben o kadar para etmeyeceği kanaatindeyim. İmkanı olan gitsin tabi faydalı olacaktır. Gidenler detayları bizimle de paylaşırsa güzel olur tabi Cheesy
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
October 08, 2017, 03:37:09 PM

Aslında 750 tl yerine 200 dolar gibi düşününce yurtdışına göre çok da pahalı değil ama gittiğimiz zaman bize değişik ne sunabilirler ki gidelim diye düşünüyorum.
Bitcoini yeni duyan inşaat işinden sıkılmış takım elbiseli para babalarının geleceği bir ortam olabilir gibi geliyor bana. Aslında oraya gidip güzel ortaklıklar da kurulabilir (: Cheesy

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: