Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:21:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Ankarada Bitcoin karşılığı Daire Satışı Başlıyor  (Read 2612 times)
gunmunj
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
February 20, 2018, 11:04:05 PM

Buradaki amaç insanlar dan bitcoin toplamak değil bitcoin üzerinden reklam yaparak dikkat çekmek olmuş. Bende olsam şuan btcem ile daire almaz borsadaki yatırımlarıma devam ederdim.
1714792881
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714792881
Reply with quote  #2

1714792881
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 20, 2018, 11:53:12 PM

Dairemi çok daha değerlenir bitcoin mi? Tabiki bitcoin daha çok değerlenecektir o yüzden çok mantıklı bir alış veriş olmaz bence. Firma milletin elindeki btcyi toplamayı daire satışıyla yapmaya çalışıyor.  Cheesy
BitCoinsForGold
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 09:58:38 AM

İnşaat firmalarının ellerindeki birikmiş daireleri satmak için her yöntemi denediğini biliyoruz. Kripto para yatırımcıları bu firmaların daire satmak istediği kişilerden. Amaçları popüler konu Bitcoini kullanarak daire satışı gerçekleştirmek.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
February 21, 2018, 11:02:59 AM

Birikmis daireleri satip hemde ellerinde bitcoin toplamak icin guzel bir yontem ama kim bitcoinle daire alir bilinmez.
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
June 04, 2018, 12:41:26 PM

Emlakçı ve ev sahiplerinin hala daha memur kiracı/alıcı veya kefil istemesi düşünülürse pek gerçekleşebilecek bir şey olmadığını düşünüyorum. Ne olacak bitcoin 10 bin dolar iken kirayı ödedikten hemen sonra btc 8 bin dolara düşecek bunu gören ev sahibi kapıya dayanmayacak mı ? Cheesy
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
June 04, 2018, 01:24:16 PM

iyi bir gelişme ama piyasa oynaklığı düzelmediği sürece kullanacağım bir yöntem değil. peşin mi alacağım bitcoinle hiç almam hem de. Babalar gibi kredimi çekerim çok ev alacaksam 10 yılda 1.8 katını öderim o 10 yılda bırak da btc 3x yapsın  Smiley

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
amirmass
Sr. Member

Activity: 425
Merit: 250

View Profile
June 04, 2018, 01:47:22 PM

Türkiye de kullanımı başlaması ve bunun ödeme şekli olarak iş görmesi kabul edilirlik açısından önemli. Daha fazla alanda kullanılmaya başlanacaktır. Araba alım-satımlarında, kira ödemelerinde vs. Bunlar ülke içinde yaygınlaşması açısından önemli seçenekler.

██
         ▐██▌
         █▌▐█
        ▐█  █▌
▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ▀▀    █▌    ▐█  ▄█▀▀
      ▐█      █▌█▀
      █▌   ▄▄ ▐█
     ▐█  ▄██▀  █▌
     ██▄██▀    ▐█
    ▐███▀       █▌
Z-POP DREAM

▒▒▒▒▒▒████▌  █▌
 ▒▒▒▒▒▐████  ▐█
  ▒▒▒▒▒████▌  █▌
   ▒▒▒▒▐████  ▐█
    ▒▒▒ ████▌
     ▒  ▐████
     █▌  ████▌
     ▐█  ▐███████▄
      █▌  ████████▌
      ▐█  ▐████████
       █▌  ████████▌
       ▐█  ▐████████
        █▌  ████████▌
GROW TALENT ★★★★
★★★★ CREATE STAR

▒▒▒▒▒▒████████▌  █▌
 ▒▒▒▒▒▐████████  ▐█    ▒▒
  ▒▒▒▒▒████████▌  █▌  ▒▒▒
   ▒▒▒▒▐████████  ▐█ ▒▒▒▒
    ▒▒▒ ▀███████▌   ▒▒▒▒▒
     ▒      ▐████  ▒▒▒▒▒▒
     █▌      ████▌▒▒▒▒▒▒▒
     ▐█      ▐████▒▒▒▒▒▒
      █▌      ████▌▒▒▒▒
 ▄▄   ▐█      ▐████ ▒▒
████   █▌      ████▌
 ▀▀    ▐█      ▐████
        █▌      ████▌
Website
White paper
tommyss
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
June 04, 2018, 01:56:43 PM

Turk lirasi da deger kaybettikce bitcoinin kullanim alanlari daha da genislemeye baslayabilir. Bu cok iyi birsey degil tabi ki. Yine bitcoin acisinda hacim kazandirip cebimize biraz para girmesini saglayabilir.

S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
June 04, 2018, 02:03:40 PM

Bitcoin açısından gayet güzel bir gelişme diye düşünüyorum. Ozellikle ulkemizdeki kullanicilar icin gayet guzel olmustur.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
xXBEVOXx
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

https://cryptassist.io

View Profile
June 04, 2018, 02:05:04 PM

Bunlar ülkemizin bu konuda yavaş yavaş geliştiğini, ilerlediğini gösteriyor. Bu uygulamalar yurt dışında zaten var ve ülkemizinde bu şekilde kullanıyor olması bu piyasanın ülke içinde hızla artacağını gösterebilir.

hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
June 04, 2018, 02:24:44 PM

Sonunda ülkemizden de küçük de olsa bitcoin ile ilgili gelismeler oldugu haberleri cikmaya basladi. Umarim bu gelismeler devam eder.
minerturk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
June 04, 2018, 02:44:58 PM

Güzel bir gelişme ama bunun biraz daha öncü oldugunu gormek yenilerinin acildigini ve yayginlastigini gormek cok daha cok mutlu edecektir. Turkiye'nin buna ihtiyaci var.

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
ht_turk
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile WWW
June 04, 2018, 02:55:44 PM

Güzel ama tabii devam etmesi onemli. Umarım güzel bir şekilde işler ve daha fazla alanda kullanımı başlar.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
zeytinye
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
June 04, 2018, 04:55:09 PM

Sıtabil değil fiyat çok oynak şaun için ticarete elverişli değil. Yapılır tabi yapılmaz denemez de alan için de satan içinde büyük risk var ben yapmazdım.
nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
June 04, 2018, 05:15:50 PM

Benim anlamadığım peki bunu nasıl vergiye tabi tutucak bu müteahhit arkadaş? Şimdi bile gelir beyan ederken maliye bakanlığına bile gittiğinde suratına böm böm bakıyorlar ben kripto para üzerinden kazanc sağlıyorum dediğinde... Haram diyorlar.... yasak diyorlar.... ev satıyorlar...
mavikapi
Member
**

Activity: 209
Merit: 11

View Profile
June 04, 2018, 07:57:25 PM

Bitcoin ile bu tip işlemlerin artmasının coinlerin ilerisi için daha farklı alanlarda kullanılabileceği konusunda umut vermektedir. Biraz da işlem hızları artırılırsa bı tip haberleri çok fazla duyacağımızı düşünüyorum.
frankiemalton
Member
**

View Profile
June 04, 2018, 08:05:56 PM

Geçtiğimiz yıl da böyle bir haber çıkmıştı dünyada bir ilk Dubai’de ki bir inşaat firması bitcoin ile evlerin satılacağını açıklamıştı tabi ne oldu satıldı mı orasını bilmiyoruz.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
June 04, 2018, 10:07:36 PM

bende haberi yeni sandım geçen sene bitcoinin yeni yeni duyulmaya başladığı zamanlarda yapılmış haber. o zaman herkes bitcoin üzerinden reklam yapmaya çalışıyordu. acaba hala bitcoşnle daire satabiliyor mu firma?

[/center]
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
June 04, 2018, 10:14:03 PM

Kitlesel kabul görmeden bu tarz iyi düşünceler bir anlam ifade etmiyor ne yazık ki. Daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanırsa işte o zaman umutlanabiliriz.
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
June 04, 2018, 10:20:21 PM

Dünya da küresel olarak ödeme şekli kabul edileceğinin yansımaları ülkemizde de görülmeye başlandı Hızlı ve çok düşük komisyonlu transferi ile kullanımı daha da yaygınlaşacaktır
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: