Bitcoin Forum
June 24, 2024, 04:21:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Takı töreninde şaşkına çeviren an!  (Read 3073 times)
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
November 10, 2017, 06:32:36 PM

Bitcoine   ''SANAL PARA''  demekten ne zaman vaz geçecek haberciler? mereak ediyorum. Yani bir tutturmuşlar sanal para sanal para diye. sanki oyun parası millet oyun oynuyor bir temeli yok gibi bir hava katıyor bu yakıştırma.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
November 10, 2017, 06:36:10 PM

iyide gerçek mi sanal işte internette bulunuyor sonuçta bence doğru bir karar
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 10, 2017, 06:46:20 PM

Pistte oynayanlara 1 dolar atılıyordu.

100'er adetlik Bytecoin Paper wallet yapıp atmak lazım aslında.

Teknolojiye ayak uydurmak lazım Grin

Bitcoin / Ethereum / Monero
kokoko77
Jr. Member
*

Activity: 57
Merit: 10

View Profile
December 17, 2017, 11:15:42 PM

Haberi okurken daha büyük bir şey beklemiştim Cheesy 30 dolarla çok orjinal olmamış sanki Smiley

▬ ▬▬▬   The FuzeX Team strive to make all forms of currency payment secure, reliable and easy to use.   ▬▬▬ ▬
█ █          FuzeX          █ █
▬ ▬▬▬   Connecting Cryptocurrencies and Commerce   ▬▬▬ ▬ (http://www.fuzex.co/)
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
December 18, 2017, 11:52:17 AM

Yakın zamanda takı merasimlerinde para takma olayı kalkacak bence insanlar gelip telefonlarını çıkarıp birbirlerine kriptopara ya da doviz transferi yapacaklar.
farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
December 18, 2017, 02:26:14 PM

Çok ilginç haber olmuş. Düğünlere kadar yayılan Bitcoin işletmelerde de kullanılsın ödeme aracı olarak. Sanal para eleştirisi demode oldu. Gerçek ve dijital para denmeli artık. Olay Bitcoin gününe kadar ilerleyebilir şaşırmayın.
haskizilcik
Member
**

Activity: 160

View Profile
December 18, 2017, 07:25:30 PM

Haberlerde Bitcoin den iyi veya kötü bahsedilmesi bence reklamın iyisi kötüsü olmaz düşüncesiyle insanların Bitcoini merak etmesine araştırmasına ve doğal olarak ta yatırım yapmasına sebep olmakta bu ve bunun gibi haberlerin her geçen gün daha çoğalıcağını düşünüyorum

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
December 18, 2017, 07:33:04 PM

Önümüzdeki dönemlerde takılar digital ortamlarda  takılacak.Artık görünen o ki nakit kredi bankamatik kartları tarihte bir mazi olacak yerlerini alacak.Yeni dönem hayırlı uğurlu olsun. Cheesy

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
boram16
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
December 18, 2017, 11:17:44 PM

Hayal ediyoruz ilerde artık düğün takısını da kripto pes cinsinden takmayı
Nereye gidecek sonu bilinmez ama bu şekilde olma fena da olmaz aslında

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
December 19, 2017, 11:23:32 PM

Yakında böyle şeylerin yaygınlaşması mümkün. İnsanlar teknoloji ve ekonomiye ayak uyduracaktır.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
clex_us
Full Member

Activity: 336

View Profile
December 20, 2017, 05:42:45 AM

ben düğünümde bitcoin takılmasını istemezdim sanırım ne bileyim yarın 1 milyon dolar olacak adam arkamdan bakıp ağlayacak Cheesy ayrıca şöyle bir şey vardır mesela karşındaki kişi senin düğününde çeyrek taktıysa sende onun düğününde en az çeyrek takmalısın adam bana 0.01 btc takacak fiyat 20 k iken, ben ona 0.01 btc takıcam fiyat 100k olacak Cheesy aynı btcye 5 kat daha para ödedik.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
December 20, 2017, 02:20:43 PM

Orjinal bir hareket olmuş. Bende benzer bir şey düşünüyorum aslında ancak etrafımda bu durumu anlayabilecek çok da bir çevre yok. Yaz gelsin hele bir bakacağız.
triedra
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
December 20, 2017, 02:50:47 PM

ne güzel işte. nakit değil kripto para kullanıyor. işin espirili tarafı haber yapılmış ama cebinizde nakit yok ve arkadaşınızdan para isteyeceksiniz "sana bitcoin veya ethereum göndereyim" diyebilirsiniz. gerçi kimlik gizleme gibi düşünceleriniz varsa hiç yapmamak daha iyi.

ben artık hisse senetleri işlemleri yapan borsalardaki işlemlerin azalacağı ve kripto borsalarında toplanacağını düşünüyorum. belki bu durumu kurtarmak için Avusturalya örneğinde olduğu gibi kripto para hisse senedi işlemlerini entegre edebilirler.

Metazen
Member
**

Activity: 213

View Profile
December 20, 2017, 04:48:03 PM

Valla videoyu da izledim , gayet eğlenceli bir an olmuş. Adamlar ne güzel eğlenmişler.

Yalnız izlerken bir şey farkettim arkadaş. Biz  hep biliyoruz da şimdi görüntülü olunca daha iyi anlaşılıyor ; paranın dijital olması inanılmaz bir kolaylık. Yani bu kredi kartından filan da çok daha kolay. Düşünsene her yerde bi tık Smiley

Yok abi bir kez daha inandım ki (hani balon filan diyorlar ya) gelecekte para birimi Bitcoin ve türevleri olmak zorunda.
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
December 20, 2017, 05:26:29 PM

Bitcoin yaygınlaştıkça böyle haberlerin çıkması daha olası tabiki cep hırsızlarına hüsran olur elektronik cüzdan ve kripto paralar  Cheesy
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
December 20, 2017, 07:57:07 PM

Bitcoinin ne kadar çok yaygınlaştığının göstergesi bence. Bu durumla daha çok karşılaşılmaya başlanır bence.
boteks
Member
**

Activity: 155

View Profile
December 20, 2017, 09:42:30 PM

Yurdum insanından güzel olaylar Smiley İleride bu tarz haberlerin daha çok yaygınlaşması ümidiyle.Belkide gün gelir bu haberleri normal karşılarız
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
December 20, 2017, 10:44:07 PM

Düğünde bana da Bitcoin takacak hayırlı dostlar aranıyor  Grin Esprili güzel bir hareket olmuş, düğün tarihinden bu yana adamın 30 dolarlık bitcoini bile kar getirdi zaten
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
December 21, 2017, 01:36:23 AM

Bu haberi bir yerlerden hatırlıyorum diyordum kendi kendime neyse tekrar güncel olmuş. Bitcoinin böylesine yükselmesi bu tarz şeylere ön ayak oluyor ileride daha neler neler duyarız Smiley
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 21, 2017, 06:29:57 AM

düğünlerden artık bitcoin hesabınında damadın yanında olması lazım  altın takan var takamayan var :DD 

damadın arkadasından  0.0300 btc  Smiley Smiley süpermiş
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: