Bitcoin Forum
May 14, 2024, 11:12:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Dogecoin 1 Satoshi Olma İhtimali  (Read 3512 times)
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 16, 2017, 03:02:31 PM

Dönemsel silkeleme coini diyorum ben Doge'a. Dev takımı çalışmıyor coin hiç bir şey anlatmıyor. 1 satohshi olabilir tabi. Sonra bi pump yer devam eder döngüye.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
November 16, 2017, 04:55:54 PM

zamanın en cok ilgi gören sosyal medyaya en yakın olan bir coin halen elimizde 200k kadar olmasına ragmen umudumuz yok o konuda malesef ...
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 16, 2017, 04:57:14 PM

Senede 2-3 kere 80 satlara gelip sonra 20 satlarda dolaşan bir coindir kendileri. Çoğu borsada işlem görmesi sebebiyle 1 satoshi olmaz ne zaman borsalardan delist olur o zaman belki.
temurmelik46
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 16, 2017, 07:19:52 PM

En güzel kar oranını bu coinde elde ettim 22 den aldım 28 den sattım;ama bu bu coinin çok da gelecek vaad ettiğini söyleyemem orataya çıkarılış şekli ve hikayesi de zaten bunu gösteriyor;bu yüzden çok yükseklere çıkmaz ama sakin liman olduğu için de ölecek demek de doğru olmaz.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
November 16, 2017, 07:39:11 PM

Açıkcası ben hala biriktiriyorum. Öyle büyük alımlar yapmıyorum tabi ama olması beni mutlu ediyor.  Cheesy
soilwork79
Full Member

Activity: 252

View Profile
November 16, 2017, 08:02:10 PM

İyi değerlerden yakalanırsa kar bırakır. Uzun süreli düşünmeyeceksin alacaksın karı görünce satacaksın bazen güzel karlar bırakıyor. Herkes belirtmiş zaten projesi vs. yok şaka olsun diye çıkarılan bir coin.
mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
November 16, 2017, 10:42:42 PM

Bu yıl yanılmıyorsam 180 satoşhilere çıktı ve günden güne düştü. Şu an 17 satoshi her yıl aynı hareketi tekrarladığı göz önüne alınırsa  yine yapma ihtimaline karşı bir miktar alınabilir.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
November 16, 2017, 11:05:14 PM

vardir litoshi olma ihtimali bile vardir oldum olasi sevmedim zaten bu kucuk eniste dogecoini. Smiley

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 16, 2017, 11:06:10 PM

Abi şaka amaçlı dalga amaçlı çıkarılan bir coin'i neden alıp satıp risk alıyorsunuz . Yarın bir balina elinde ne var ne yoksa okutup geçse ne yapacaksınız . Proje yok isim yok bişey yok .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
freeyourmind
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 252

View Profile
November 16, 2017, 11:24:26 PM

Goygoy muhabbetiyle ortaya çıkmış bir şeye yatırım yapmak pek sağlıklı değil. Elbette çok güzel karlar elde edilebiliyor ki şahsen bende zamanında çok güzel kar sağladım. Ama bu süreçte böyle bir coine 17 satoshilere kadar düştü diye girilmez. Herkes kar amaçlı alıp sattığı için her an yok olabilir. Daha güzel projeler var onlara göz atmak daha doğru olur. 1 satoshi olma ihtimali her zaman var ve olmasıda asla şaşırtmaz.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: