Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:26:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Anlık düşüşlerde aman zarar etmeyin dikkat edin !  (Read 1030 times)
prdn (OP)
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

View Profile
September 21, 2017, 09:40:05 AM

Btc daha önce 5 kere ciddi düşüş yaşamış ve her seferinde bir önceki değerinin üstüne koymuştur.

satmayın alın, devamlı alın

https://www.kriptoparahaber.com/bitcoin-veya-kripto-paranizin-degeri-dustugunde-ne-yapmali-nasil-kazanc-saglanabilir/
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 21, 2017, 11:19:37 AM

Çıkacağını bildiği halde acaba çıkmazsa deniyor ya , işte o his bitiriyor bizi hocam Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
September 21, 2017, 02:16:50 PM

tamamen beklenti ve vade üzerine düşünmek gerek.
çevremde bitcoin yükseliyor diye kredi çekmek isteyen btc ye yatırım yapmak isteyen arkadaşlarım oluyor. bu gibi düşünceye sahip kişilere şiddetle, kendi geçimini zora sokacak hiçbir mali harekete girmemesini öneriyorum.
2 ay çıkar 3.ay girmek için cesaretlenirsin, bir spekülasyonla hayallerini duman eder crypto piyasası.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
September 22, 2017, 10:34:02 AM

Ben dun cuzi miktarda kredi cekerek btc aldim. Benim kredi masrafimi karsilamasi icin 1.5 kat degerlenmesi lazim. Cunku uzun vadeli cektim. Aslinda bunu btc den kar etmek icin yapmadim. Kendimi tasarrufa zorlamak icin yaptim. O kenarda xuracak. Ben taksitler kucuk oldugundan rahat rahat odeyecegim. Btc fiyatinin da cok dusecegini sanmiyorum. Ytd.

mhurkan
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
September 22, 2017, 10:57:08 AM

Ben dun cuzi miktarda kredi cekerek btc aldim. Benim kredi masrafimi karsilamasi icin 1.5 kat degerlenmesi lazim. Cunku uzun vadeli cektim. Aslinda bunu btc den kar etmek icin yapmadim. Kendimi tasarrufa zorlamak icin yaptim. O kenarda xuracak. Ben taksitler kucuk oldugundan rahat rahat odeyecegim. Btc fiyatinin da cok dusecegini sanmiyorum. Ytd.

Kredi çekerek BTC almak yapılabilecek ne büyük yatırım hatası olmuş.

BTC ile yatırım yapacaksan, orta ve uzun vadede unutabileceğin bir para ile girmen lazım. Kısa vadede para kazanmanın tek yolu riskli piyasada al/sat yapmak ki bu da ciddi beceri gerektirir ve kredili para ile o risk alınmaz.
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 22, 2017, 04:44:51 PM

Btc daha önce 5 kere ciddi düşüş yaşamış ve her seferinde bir önceki değerinin üstüne koymuştur.

satmayın alın, devamlı alın

https://www.kriptoparahaber.com/bitcoin-veya-kripto-paranizin-degeri-dustugunde-ne-yapmali-nasil-kazanc-saglanabilir/

Daha önce borsalar kapatılmamıstı daha önce çinde bitcoin serbesti şimdi çin gibi bir servet gidiyor. Suan 3500$da olan btcleri satacak olanlarında aklını çekiyorsunuz 8 gün sonra borsalar kapatılıyor btc 1500$ altına düşünce ne yapacaksınız belki 3500$ üstüne 10 yıl sonra cıkacak satmayanlar 10 yıl bekleyecek mi ?

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
September 22, 2017, 07:29:08 PM
Last edit: September 24, 2017, 07:47:47 PM by btclife01

Zarar etmemek adına temkinli olmakta fayda var, fakat Stop ve Çıkış noktaları gibi bir plan da  zarar etmemeye yardımcı olabilir.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 310

View Profile
September 23, 2017, 08:53:51 AM

Evet bitcoin daha önce büyük düşüşler yaşadı ama güçlü çıkmasını bildi. Yine böyle bir düşüş olsa bile korkmaya, panikleyip zararına bozdurmaya gerek yok. Herkes sakin kalıp sabrederse hiç kimse zarar etmez. Uzun vadede bitcoine güvenin.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
September 23, 2017, 10:16:40 AM

Zarar etme değilde düşerken satıp düştükten sonra almak mantıklı.Eldeki btc bu şekilde  artar.Dumpın başında yakalayıp pozisyon almak lazım.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 23, 2017, 04:53:00 PM

Ne kadar güzel öneriler bunlar! Şaka gibi. Ne demek hep alın, hep alın? Bunları dinleyerek işlem yapan insan var mı acaba?
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
September 23, 2017, 05:04:22 PM

Bencede iyi bir öneri degil fiyati ne olursa olsun satın alınmaz güzel bir fırsat beklersin o zaman alırsın şuan zaten bitcoini kısa vadede degil uzun vadede düşünmek gerekir
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
September 23, 2017, 08:00:40 PM

4900 den alan biri ne yapsin be kardesim. Zarari dusurmek icin al sat yapmaktan baska ne caresi var bu adamin. Olme essegim yaz gelir. Bekle bekle nereye kadar. Alin satin.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 24, 2017, 05:23:41 AM

4900 den alan biri ne yapsin be kardesim. Zarari dusurmek icin al sat yapmaktan baska ne caresi var bu adamin. Olme essegim yaz gelir. Bekle bekle nereye kadar. Alin satin.

Şu an elinde 4.900 dolardan Bitcoin bulunanlar için ne deseniz  haklısınızda,  piyasa hakkında  fazla bir bilgisi ve trade tecrübesi yoksa alım satımla çok daha fazla zarara düşebilir sermaye uçar gider, beklemekte bu durumda mantıklıdır. 4.900 den bitcoin alan kişinin acemi olduğunu düşünürüm çünkü tecrübeli biri bu fiyatların oturmasını beklerdi alım için, destek oluşmasını beklerdi açıkçası.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 24, 2017, 09:12:05 AM

sorun zaten btc de değil
altcoinlerde ben aldıklarımın usd karşılığını takip bile etmem.
altcoinim karşısında btcem artmışmı azalmışmı onu takip ederim.
şu sıralar eksilerdeyim o ayrı konu.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
September 24, 2017, 10:47:09 AM

Bitcoin artik bu dunyanin vazgecilmez bir parçası. Ne kadar baltalanmaya çalışılsa da onune geçemeyecekleri bir güç. Bu yuzden kisa vadede bilemem ama uzun vadede guvenilir kaynak.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286

View Profile
September 24, 2017, 09:33:45 PM

Bitcoin artık gözardı edilemez bir yükselişte ve bu işlerde sabretmek gerekiyor. Sabretmeyi bilen kazanır bu iste, iyi takipçide olmak gerekir.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
September 27, 2017, 08:46:14 PM

Anlık düşüşler tabiki olacaktır.Önemli olan coini iyi bir şekilde takip etmek ve coini dağıtan şirketlerin vaat ettikleri şeyleri gerçekleştirip gerçekleştirmediklerini gözlemlemektir.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
Bileydin
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
September 29, 2017, 06:24:14 PM

Herkesin okuması var, yazması var, tahsili var, parası var Smiley Var da var yani herkes kendine göre araştırmalarını yapsın ona göre kararını versin biri çıkar 50$ olabilir, biri çıkar 10000$ olabilir her söze göre yatırımlarımızı şekillendirsek vay halimize   Cry

Bir zamanlar bende kredi çekip yatırımlarımı çoğaltmak istiyordum yalnız kredi ile girilmez, batarsın diyen çok oldu kaale bile almadım. Kimse üstüne almasın Smiley

Bastım imzayı aldım kredi 1 ay dolmadan kredimin tamamını kapattım, faiz falan da vermedik öyle ufak bir masraf haricinde adamlar da kazansın onların parasıylan kazandık nihayetinde Smiley Şimdi sorsanız yine kredi ile iş yaparmısın yapmam, kredi çekin girin demiyorum yanlış anlaşılmasın.

Yani kimsenin ipi ile kuyuya inmeyin önümüzde internet denilen büyük bir derya var araştırın, sorun yol haritanızı araştırmalarınıza göre belirleyin...

Risk olmadan kazanç olmaz. Risk istemiyorum diyorsanız o zaman yanlış yerdesiniz.

Gidip mevduat hesabına atabilirsiniz...
sakebtc
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
October 10, 2017, 10:01:45 PM

Bu işlerin sağı solu belli olmaz borsa mantığı ile hareket eder düşünün mesela gece yattınız sabah bir kalktiniz btc deli gibi düşmüş sizin ve benim kasada zarar büyük unutmayın bu da borsa mantığı ile hareket ediyor.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 10, 2017, 10:23:34 PM

Devamlı olarak alım konusunda hak veriyorum ciddi düşüşler genede kalp krizi geçirtecek derecede olur böyle ciddi düşüşler insan istemesede üzülür sıkılır ama genede sakin kalmak gerekir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: