Bitcoin Forum
June 18, 2024, 07:30:41 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: ICON (ICX)  (Read 8336 times)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 02, 2017, 12:36:25 PM

kybernetworke dalmışken icon un icosu 6 saat içinde bitti 75K topladılar. bir çok yerde koreden çıkan ilk proje diye lans ediliyor ama aslında bu dogru degil.

icosuna çogunlukla koreliler katıldı( kore exchangelerinde -bithumb,coinone,korbit- surekli reklamı dönüyordu)

ether/EOS/BANCOR la karşılaştırmalar yapılıyor. ekip 100 kişiden fazla ve koreli büyük kurumlar tarafından destekleniyor.yakın dönemde çok fazla duyacagız bu projeyi.

FORTY SEVEN BAK diye bir banka projesi var valla pre sale de çok az topladılar 3.gündeyiz.
rakamı bile söyleyemiyorum Smiley
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
November 08, 2017, 02:27:44 AM

guzel bir ico oldu dedigin gibi bende yatirim yapma firsati buldum. KYC denen know your customers icin gereken evraklari gecen hafta yolladik yakin bir zamanda herkese yanit verecekler dediklerine gore. suan alim satim yapilmiyor yalnizca hitbtc denen yerde dolar ile aliniyor onun icin suan ki fiyat cok dogruyu yansitmiyor fakat kazandiracagini dusunuyorum. cok guzel bir sistem yapmislar icodan alinan tokenlar icin bu nedenle yatirimcilar desteklemeye devam edecekler projeyi bence
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
November 08, 2017, 07:47:55 AM

ICO'su gayet başarılı olmuş. ICOsuna katılan arkadaşları tebrik ederim. Herhalde tükçe'de açılmadı konusu fark etmedim yada ben. Katılamadım eğer fiyatı güzel bi yerlerde olursa alır beklerim diye düşünüyorum

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
November 08, 2017, 08:26:33 AM

icosunu kaçirdiğima çok üzüldüm.marketlerde ne zaman listeleneceği hakkında bilgi var mı acaba?

,........
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
November 08, 2017, 08:39:45 AM

icosunu kaçirdiğima çok üzüldüm.marketlerde ne zaman listeleneceği hakkında bilgi var mı acaba?

13 Kasım da KYC lerin son günü ama birde AML (anti money laundering) var. O Süreçde uzatabilir .

Aion ve LalaWorld ile toplantı yapacaklarmış. Her ay çeşitli zincirler toplulukları ile yapmayı düşünüyorlarmış.

https://medium.com/helloiconworld/iconnect-meetup-1-fda3735b5987

Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
November 08, 2017, 08:49:06 AM

Latilimci arkadaslar kyc surecini basarili yapabildimi acaba???
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
November 08, 2017, 09:40:54 AM

beyler bunun ico fiyatı neydi?dolaşımda olan koin adedi nedir?
hitbtc de listekenmiş.dunden beri %33 düşmüş.
ama hala 1 doların uzerinde.
kesh.zombie
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 09:55:29 AM

10-11 cent civarında olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.çok da emin değilim aklımda öyle kalmış.

,........
torrentco
Sr. Member

View Profile
November 08, 2017, 10:17:42 AM

bu düşmüş haliyle ico nun 10 katında mı yani??
millette ne şans var arkadaş.
zdrovie
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 02:28:32 PM

hitbtcdeki fiyatlar normailn çok üstünde oluyor devamlı.daha ticarete açık değil ordan aldığınız binevi klon icx.tokenler bu aysonunda dağıtılacak ondan sonra gerçek fiyatı çıkar ortaya

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
torrentco
Sr. Member

View Profile
November 08, 2017, 03:01:14 PM

hitbtcdeki fiyatlar normailn çok üstünde oluyor devamlı.daha ticarete açık değil ordan aldığınız binevi klon icx.tokenler bu aysonunda dağıtılacak ondan sonra gerçek fiyatı çıkar ortaya

evet ico tabının altında olduguna dikkat etmemiştim.
hangi manyaklar alıyor acaba bu fiyatlardan.
kesh.zombie
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 04:19:30 PM

geçenlerde 2 dolara kadar çıkmıştı hitbtc fiyatı. piyasaya çıkınca daha düşük fiyatlardan işlem görür,alım fırsatı verir muhtemelen.

,........
lordzc
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
November 13, 2017, 01:41:06 AM

geçenlerde 2 dolara kadar çıkmıştı hitbtc fiyatı. piyasaya çıkınca daha düşük fiyatlardan işlem görür,alım fırsatı verir muhtemelen.

Hitbtc kendi alıp kendi satıyor bence . Hacim artırıyorlar.

Wanchain/Aion/ICON ile ilgili bir kıyaslama var alttaki bloğda arkadaşlar. İlgilenenler için ;

https://medium.com/@shibe/a-look-at-inter-blockchain-solutions-85ba7e5cb7e7
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
November 13, 2017, 08:38:29 AM

hitbtc fiyatini gercegi yansitmiyor. disaridan transfere kapali tokeni kendi siteleri icinde dolar ile satiyorlar. hitbtc bir cok token ve coini bunyesinde barindiriyor ve ilk ico sonrasi cikan bircok koin bu sitede kotu fiyatlara dusuyor.

bu 3 projeyede yatirimci olarak girebilme sansi yakaladim cok sukur. hepsi birbirinden guzel projeler ve benim ve bircok kisinin beklentileri oldugu projeler. belli bir destekcisi oldugu kesin hepsininde kendilerini kanitlamislar ve topladiklari para ile yapabilecekleri isi yatirimcilara inandirmislar bence. ekipleri iyi arkalarindaki fakat en basarili olabilecekleri suan icin kesin degil aralarinda siyrilan ve kendini en hizli sekilde kabullndiren daha on plana cikacaktir kendi alaninda. kisa bir sure icinde ogrenebilecegiz bekleyip gorelim bakalim Smiley
lordzc
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
November 13, 2017, 09:05:14 AM

https://medium.com/helloiconworld/kyc-submission-period-ends-2d5ca28cd416

Icon için KYC dönemi bitti şimdide 2 hafta AML dönemi başladı .AML yi nasıl tesbit ediyorlar merak ediyorum .

hitbtc fiyatini gercegi yansitmiyor. disaridan transfere kapali tokeni kendi siteleri icinde dolar ile satiyorlar. hitbtc bir cok token ve coini bunyesinde barindiriyor ve ilk ico sonrasi cikan bircok koin bu sitede kotu fiyatlara dusuyor.

bu 3 projeyede yatirimci olarak girebilme sansi yakaladim cok sukur. hepsi birbirinden guzel projeler ve benim ve bircok kisinin beklentileri oldugu projeler. belli bir destekcisi oldugu kesin hepsininde kendilerini kanitlamislar ve topladiklari para ile yapabilecekleri isi yatirimcilara inandirmislar bence. ekipleri iyi arkalarindaki fakat en basarili olabilecekleri suan icin kesin degil aralarinda siyrilan ve kendini en hizli sekilde kabullndiren daha on plana cikacaktir kendi alaninda. kisa bir sure icinde ogrenebilecegiz bekleyip gorelim bakalim Smiley

Bende sadece ICON ve Az miktarda Aion var. Okuduğum kadarıyla Wanchain ve aion daha global olacak. Icon daha çok kore altyası için düşünülmüş gibi.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
November 13, 2017, 11:58:59 AM

mail atmışlar KYC başarılı diye.aysonuna kadar tokenleri gönderceklerini söylemişler. eğer hitbtcde ki fiyatlardan borsaya girerse çok iyi kazandıracağı aşikar, öyle olmasını umuyorum icoya giren herkesin umduğu gibi
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
November 13, 2017, 11:29:59 PM

mail atmışlar KYC başarılı diye.aysonuna kadar tokenleri gönderceklerini söylemişler. eğer hitbtcde ki fiyatlardan borsaya girerse çok iyi kazandıracağı aşikar, öyle olmasını umuyorum icoya giren herkesin umduğu gibi

Neden ICON sorusuna aşağıdaki makaleden ulaşabilirsiniz.

https://globalhalo.com/2017/09/13/icon-ico-review-icx-investment-analysis/

Özet olarak .
Artıları :
Korenin ETH si olma potansiyeli yok yüksek.Çok yönlü ve tüm zincirlerde çalışabiliyor. ETH daha hızlı

Dezavantajları :

ETH,NEO gibi hali hazırda çok güçlü rakipleri var. Aion ve Wanchain gibi güçlü piyasaya girecek rakipleri var.

kimkibu (OP)
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
November 13, 2017, 11:57:31 PM

10-11 cent civarında olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.çok da emin değilim aklımda öyle kalmış.

tam olarak o donemki ethereum fiyatı kaçtı hatırlamıyorum ama ben notlarıma maliyeti 8.2 cent olarak yazmışım.
 1 ethereuma 2500 icon  verdigine göre  yaklaşık 9-10 cent arasıydı bonusssuz fiyatı yamulmuyosam.

elimde 34.380 icx var,

normalde icolara yatırım yaptıgımda fiyat 2 ye katlanır katlanmaz elimdeki tokenların yarısını satıp sermayeyi geri alıyorum bundada aynısını düşünüyordum ama hala müşterini tanı vs prosedurleri devam ediyor. hitbtc yerine daha iyi bir borsaya girdiginde  maliyeti sıfırlıcam.

proje biraz daha lokal odaklı oldugundan  yukarıdaki karşılaştırmalar biraz abes kaçıyor. ilk hedef kore marketi belki bi zaman sonra koreyi oturttuktan sonra globaldede bişeyler yapmaya çalışacaklardır ama şu an için çok erken bunun gerçekleşmesi.
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
November 14, 2017, 07:10:57 PM

İcon sağ proje. Bithump a girerse 5x bile yapar zaten bithump da topu topu 10 coim var işlem göre.11. Olursa manyak olur.

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 15, 2017, 12:42:53 AM

ICON ne Aion ne de Wanchain ile karşılaştırmanın yersiz olduğu bir proje bana kalırsa. Çünkü ICON bulunduğu ülkenin neredeyse bütün devlet kurumları ile anlaşma halinde olan ve 120 kişinin çalıştığı bir proje zaten ICON'un kurucu sahibi olan şirket 5 milyar dolarlık bir firma halihazırda. Ben ICON yatırımımdan çok umutluyum ama sadece 7500 adet alabildiğim içinde kendime bayağı bir kızıyorum.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: