Bitcoin Forum
May 05, 2024, 10:14:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Ben ne yaparsam tersini yapın  (Read 2412 times)
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
September 22, 2017, 08:00:23 PM

Bitcoin al piyasa komple düşsün. Fazla dert etme kimsenin kazanamadığı bir dönemdeyiz, balinalar kazanıyor zarar etmemek için de beklemek en doğru seçenek. Gerçekten şansızlığımızı geçtim gerçekleşmesini beklediğimiz hareketler bile oluşmuyor balinaların işin şeklini değiştirdiğini düşünüyorum yıldırma politikası yürüterek çok kolay kazanç sağlamayı başarıyorlar. İnadına çıkmayın bekleyin. Bende scam coin var çerez parası ediyor para etmediğinden değil onu bile satmıyorum. Birilerin de para varsa bende de coin var isteyen verir hakkını alır elinizde ki eşyalar gibi düşünün pazarlık yapmadan verir misin. Piyasanın genel durumu bu şekilde trade işi de fiyata bakmıyor düşükte olsa kazanıyorlar yüksekte olsa kazanan oluyor, aldığın coin'ler ile ilgili bir sıkıntı yoksa potansiyel de görüyorsan hiç fiyatlara aldanma.

Aynen katılıyorum. Balinalar ne derse o oluyor, zararda etseniz o coinden çıkmayın aldığınız seviyelere tekrar gelecektir. Sabretmeyi öğrenmeliyiz
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714947278
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714947278
Reply with quote  #2

1714947278
Report to moderator
1714947278
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714947278
Reply with quote  #2

1714947278
Report to moderator
Grand_Master
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
September 22, 2017, 08:14:13 PM

Bende syscoin aldım okcash aldım şu an baya zarardayım.Kar edeceğim zamanlarda satmadım satsam iyi olurdu elbette ama şu an pek dert etmiyorum.Çünkü elbet tekrar yükselecek.En azından zararı kapatıp eski seviyelerine gelecekler.Btc artınca bu illa ki olacak coin çöp değilse.Sabrediyorum sadece bence zarar yazarken elden çıkarmak pek mantıklı değil.Eğer çok ciddi miktarlar yatırılmadıysa tabii.

808coin diye gereksiz çöp bir coin bile aldım.Gerçi o baya bir hata oldu.Pump zamanıydı gün içinde aniden artmıştı.2 - 3 saat sonra satarım diyordum ama acil işim çıktı bakamadım.Sonra baktığımda tepeyi görüp birden çukura inmiş.Öyle coinlere anlık olarak bile bulaşmamak gerektiğini o zaman anladım.Fakat hala satmadım zararda olmama rağmen.Aldığım fiyata bir şekilde tekrar çıkar diye düşündüğüm için.Yine aynı manipulasyon hareketini yapacaklardır bir gün diye.
mavikapi
Member
**

Activity: 209
Merit: 11

View Profile
September 22, 2017, 09:53:08 PM

Çin meselelerinden dolayı yavaş yavaş düştü sabırla çıkar diye bekledim. Biraz zararım var 4000 küsürlerdeyken çıksaydım eyiydi ama napalım olmadı.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 23, 2017, 12:12:23 AM

Bitcoin al piyasa komple düşsün. Fazla dert etme kimsenin kazanamadığı bir dönemdeyiz, balinalar kazanıyor zarar etmemek için de beklemek en doğru seçenek. Gerçekten şansızlığımızı geçtim gerçekleşmesini beklediğimiz hareketler bile oluşmuyor balinaların işin şeklini değiştirdiğini düşünüyorum yıldırma politikası yürüterek çok kolay kazanç sağlamayı başarıyorlar. İnadına çıkmayın bekleyin. Bende scam coin var çerez parası ediyor para etmediğinden değil onu bile satmıyorum. Birilerin de para varsa bende de coin var isteyen verir hakkını alır elinizde ki eşyalar gibi düşünün pazarlık yapmadan verir misin. Piyasanın genel durumu bu şekilde trade işi de fiyata bakmıyor düşükte olsa kazanıyorlar yüksekte olsa kazanan oluyor, aldığın coin'ler ile ilgili bir sıkıntı yoksa potansiyel de görüyorsan hiç fiyatlara aldanma.

Aynen katılıyorum. Balinalar ne derse o oluyor, zararda etseniz o coinden çıkmayın aldığınız seviyelere tekrar gelecektir. Sabretmeyi öğrenmeliyiz

Bu piyasanin kilidi bu iste Bekle,HODL William wallacenin yolundan gidenler hep kazaniyor:)
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
September 23, 2017, 12:55:45 AM

şu andaki düşüşün sebebini bilen var mı bi yerlerden kara habermi geldi yine Huh
Belli bir nedeni yok spordayken baktim btc dusuyordu acaba cin gene ne yapti dedim eve gelince baktimi bir haber yok sanirim duzeltme yasiyor btc sonuct sene basinda 1000 dolar civarindaydi be cok hizli yukseldi son zamanlarda.

HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
September 23, 2017, 08:20:27 AM

Geçmiş olsun hocam, benim de aldığım coinler olmuştu artacağına inandığım ve artmıştı hatta (signatum). Tecrübesizlik mi dersiniz artık açgözlülük mü dersiniz bu piyasada da yeniyiz aldığımız fiyatın 4 katına çıkmıştı. Temiz kar edecekken satmamıştık niye diye soracak olursanız açgözlülük. İnsan hep daha fazlasını istiyor 4 kat kar aldın çık işte coinden Smiley coinde aldığımız fiyata geri düştü. Birdaha böyle bir şey başıma gelirse aynılarını yaşamak istemiyorum. 2 Katı görürsem direk satarım  Smiley
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
September 23, 2017, 10:37:40 AM

Ben artık olayın balinaların kontrolünden çıktığını düşünüyorum insanlar altcoin piyasalarından çıkıyor gibi bir his oluştu içimde. Ben zaten bitcoindeyim o yüzden bir endişem yok ama son günlerde olanlar buna işaret ediyor eğer bu balinaların yaptığı bir şey olsaydı bir süre indirir sonra yükseltirlerdi, 4 aydan daha uzun bir süredir tüm altcoinler yokuş aşağı iniyor bunun tek anlamı var insanlar ellerindeki coinleri çıkartıyor. kesinlikle ytd.
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 675

View Profile
September 23, 2017, 12:30:44 PM

Alt coin işinin kaderinde bu var. Hangimiz dediğiniz gibi olmadık ki

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
karabiber
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 651

View Profile
September 23, 2017, 02:17:20 PM

Alt coin işinin kaderinde bu var. Hangimiz dediğiniz gibi olmadık ki

bu işin fıtratında var diyorsun yani Grin
sene başında piyasa şişmişti zaten bir yerde bunun geri dönüşü olacağı belliydi siz sonuna denk gelmişsiniz

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
September 23, 2017, 04:17:32 PM

Hardfork bitsin artık piyasalar otursun stabil kalsın gun ıcınde bu kadar iniş çıkış olmasın.Çok zarardayım çok wallet kısmına bakmıyorum artık moralim bozuluyor
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 23, 2017, 11:30:52 PM

Bu piyasada bilgili olmasına rağmen çok şanssız kişiler var. Bu kişileri aklıma yazdım, ne yapıyorlarsa tersini yapıyorum. Genellikle iyi konuşulan icolara biraz ters bakıyorum, hangi ico hakkında iyi konuşulsa battı çünkü.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 24, 2017, 06:04:56 AM

Arkadaşlar istisnasız girdiğim her coin düşüyor.
3,4 ay önce sc 450 den dgb 800 den yüklü miktarda almıştım.
Daha son bts yi 3500 lerden topladım.
baktım ileriye dönük olarak 7800 lerden sys topladım.
en son stratis aldım.
stratisden yüzde 30 diğerlerindende de en az yüzde yüz zarar ettim.
Bundan sonra bu konu altına hangi coini aldıysam yazacağım.o coine girmezsiniz.
ben girince artacağı varsada artmıyor.

Çok  Vahim bir durum oluşmuş nerde pump varsa ona koşmuşsunuz,  bir de piyasanın patlamasına yakın zamanda stratise denk gelmişsiniz.
Benim ricam Lütfen ethereuma girmeyin mümkünse 1 yıl kadar  Cool  Teşekkürler..

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
September 24, 2017, 06:22:48 AM

aynen oyle. pıyasa enınde sonunda tersıne donecek. şu an algı operasyonu da yapılıyr. her ne hıkmetse hazıran temmuzdan berı btc dusus trendınde algısı var. nasıl oluyor anlamadım bu algı. hazıran temmuzda 2700-3000 dolardı btc sımdı 3700 dolar. nasıl dusus trendı anlamadım. dusus trendı altlar ıcın gecerlı. onlarda btc nın cok oynak olması ıle alakalı btc 1 ay rahat dursa tum altlar zıplayacak.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: