Bitcoin Forum
June 22, 2024, 01:12:28 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: ticaretle uğraşan varmı ?  (Read 521 times)
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
December 16, 2017, 08:28:35 PM

Abi girişimci olacaksın

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
aAragnoN
Member
**

Activity: 98
Merit: 11

BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System

View Profile
December 25, 2017, 02:56:42 PM

Marketimiz var esnafçılık oynuyoruz resmen ama yaygaracıların abarttığı kadar vahim durum yok piyasa da yani...

EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
December 25, 2017, 05:09:16 PM

Bu ülkede ticaret yapıyorum evet ilk vazgeçmek zorunda kaldığın şey huzur çünkü yarın nasıl bir tabloyla uzanacağını kestiremiyorum , ticaret yapacaksanız risk alabilen ve çabuk pes etmeyen sağlam sinirlerinizin olması gerek bu kriterler  olmazsa olmaz.
granchio
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
December 25, 2017, 05:26:42 PM

Bence ticaret ile uğraşacak insanın, borç almanın da vermenin de müthiş derecede risk olduğunun farkında olması lazım. Ayrıca akraba ilişkilerinin çok yoğun yaşanmayacağı bir ticaret hayatının daha sağlıklı yürüyebileceği düşüncesindeyim.
Mr|Creativ4
Member
**

Activity: 106
Merit: 11

IPV6 Proxy | AWS Account

View Profile
December 25, 2017, 05:30:41 PM

Ticari zekanın olması veya bir usta-çırak ilişkisinden gelmen gerek.
Ticarette önce çok kar beklemeyeceksin, gelene indirim yapıcaksın ki ayağı alışsın.
Ürün olaraksa çabuk tüketilen ve alım oranı yüksek (ayakkabı, çanta, kozmetik ürünleri & yiyecek, içecek) işlere girmen gerek.
Ürünlerini sosyal medya üzerinden satman lazım daha fazla kitleye seslenmek için.
Direkt ticaret yapmadan önce yapacağın ticaret ürünün bir arkadaşın / akraban / tanıdık çevresi vs dükkanına git gör nasıl işliyor.
Harici gerisi kendinden gelir bence.

IPV6 Proxy | AWS Account (for rent pm)
kolinasnum
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
December 26, 2017, 10:44:09 AM

işi bilmeyen insan ticarete girince çok bocalar. bu işler 10 liraya alırım 20 liraya satarım mantığı ile gitmiyor. 20 liraya sattığın malın 10 liralık ödemesini aylarca uğraş yine alamıyorsun.
bu işler sanıldığı kadar kolay değil Wink
jembaba1
Newbie
*

Activity: 150
Merit: 0

View Profile
December 26, 2017, 11:03:54 AM

Uğraşıyordum, battım..Daha da eski ticaretle uğraşmam.ne varsa teknoloji çağında var..
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: