Bitcoin Forum
June 25, 2024, 09:42:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  
Author Topic: ELIXIR (ELIX)  (Read 18588 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 12, 2018, 08:36:29 AM

ELIX hem uygulama üzerinden coin kiralama ve kira getirisi (resmen tefecilikte diyebiliriz) elde edebileceginiz bir sistem idi...
sadece bu olsa bir halta yaramaz dedim bende, en azindan kullanmam isim olmaz diye yazdim...

Ama ELIX bunun yanisira crowdfunding sistemi olusturuyor su an. ELIX platformu üzerinden projelere destek / yatirim yapilabilecek bir sistem gelisiyor.

Takim 2 kisiden olusuyor, önümüzdeki günlerde ekibe yeni yazilimci mühendis alinacak. Takim büyüyecek, büyümesi gerekiyor da...
Ayrica ekip her pazartesi yeniliklerini duyuruyor, bilgilendiriyor... Su ana kadar hic bir konuda aksama olmadigi icin cok güven kazandi.

2 Dolari gecti... Ilk 5 centlerden almistim... 5 Dolar alti satmayi düsünmüyorum, aslinda 10-20 Dolar arasi ama ufak ufak ve hedeflerimi revize ede ede ilerlemek daha saglikli geliyor onun icin ucmuyorum:)

Patlarsa da - yapacak birsey yok...
Baslık ıcın tesekkurler hocam, sımdıden bana dahı x3 kazandırdı kı alalı 2-3 hafta olmustur en fazla, elixirin neler yapabılecegını ınsanlar yenı yenı anlamaya basladılar su fıyatlar bıle ıyı sayılır bence. Bır de baska bır borsa haberı vs cıkarırlarsa ıyıce gıder, kucoın dısında daha orta olceklı bır borsa ıyı olabılır. Elixir sayesınde kucoıne gırınce kcs'yı kesfedıp ondan da x3 kazandım herturlu kazandırıyor ne cıns bır coın bu elixir anlamadım Smiley)
Lydian (OP)
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 12, 2018, 12:00:22 PM

ELIX hem uygulama üzerinden coin kiralama ve kira getirisi (resmen tefecilikte diyebiliriz) elde edebileceginiz bir sistem idi...
sadece bu olsa bir halta yaramaz dedim bende, en azindan kullanmam isim olmaz diye yazdim...

Ama ELIX bunun yanisira crowdfunding sistemi olusturuyor su an. ELIX platformu üzerinden projelere destek / yatirim yapilabilecek bir sistem gelisiyor.

Takim 2 kisiden olusuyor, önümüzdeki günlerde ekibe yeni yazilimci mühendis alinacak. Takim büyüyecek, büyümesi gerekiyor da...
Ayrica ekip her pazartesi yeniliklerini duyuruyor, bilgilendiriyor... Su ana kadar hic bir konuda aksama olmadigi icin cok güven kazandi.

2 Dolari gecti... Ilk 5 centlerden almistim... 5 Dolar alti satmayi düsünmüyorum, aslinda 10-20 Dolar arasi ama ufak ufak ve hedeflerimi revize ede ede ilerlemek daha saglikli geliyor onun icin ucmuyorum:)

Patlarsa da - yapacak birsey yok...
Baslık ıcın tesekkurler hocam, sımdıden bana dahı x3 kazandırdı kı alalı 2-3 hafta olmustur en fazla, elixirin neler yapabılecegını ınsanlar yenı yenı anlamaya basladılar su fıyatlar bıle ıyı sayılır bence. Bır de baska bır borsa haberı vs cıkarırlarsa ıyıce gıder, kucoın dısında daha orta olceklı bır borsa ıyı olabılır. Elixir sayesınde kucoıne gırınce kcs'yı kesfedıp ondan da x3 kazandım herturlu kazandırıyor ne cıns bır coın bu elixir anlamadım Smiley)

Almanca forumda ELIX'i waves ile kiyaslayan bile cikti:) ELIX sadece coin borc verme uygulamasi olmaktan cikti, bilginiz olsun... Crowdfunding sistemi entegrasonu olacak, yani projesi olanlar ELIX üzerinden projelerine maddi destek alma imkani bulacak. Ekip biraz daha kaliteli bir sekilde büyür, su ana kadar zamaninda bilgilendirmeler ve zamanlama sorunlari olmazsa, yani simdiye kadar ki gibi devam ederlerse... Önü acik ve ben 20 USD'yi gayet gercekci buluyorum...
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 12, 2018, 01:53:36 PM
Last edit: January 12, 2018, 02:14:38 PM by avalonn

bence burda herkes @Lydian'a teşekkür etmeli...(elixir almış olun ya da olmayın fark etmez) bu kadar beleşçinin bedavacının, ölücü forumlarından imza için kasmaya gelen veletlerin çöp ettiği bi ortamda fikirlerini paylaştığı ve kafanızda bir ampül çakmasını sağladığı için...

(adam istese paylaşmaz...ki normalde forum böyle araştıran adamları hak etmiyor da neyse )

(üstad @pitipawn ı bile çileden çıkarmadılar mı aha işte adam artık vermiyor tüyo  Grin  (ee herkesin sabrı bir değil tabi) )

bu foruma ilk geldiğimde çok okudum başlıkları çok araştırmaya çalıştım..eylül sonları falandı galiba...Lydian' nın dediği elixir i telefonuma kaydetmiiştim alacağım diye...bi türlü olmadı..acemilikte var tabi..gittim salak gibi stratis aldım..eğer o stratise yatırdığım parayı elixire yatırıp bugün bozsaydım

bi ufak hesap yapalım

0.04 $ mış o zaman eylül sonlarına doğru elixir in fiyatı

120 $ ım vardı... 0.04/120 =3000 adet alabiliyordum..

3000 adet elixir i bugün 2$ civarından bozdursaydım 6000$ para ...fena mı ?

ama ben naptım forumdaki şakşakçılara uyup aptal stratisi aldım  Tongue

yaptığım kar ne kadar ?  5 X

oysa elixir alsaydım  yapacağım kar 50X

(dolar bazında değerlendirdim satına matına bakmadım )

özetle arkadaşlar

bu forumda hakkıyla yazan çizen çok nadir adamlar var...forumun çoğunluğu üç kuruş imza parası için yalan yanlış yazıyor...50$ lık aldıkları coinler pump yesin diye aptalca ve teknik bilgi olmadan övüyor... insanları yönlendirmeye çalışıyor (aç köpek  senin burda aklını çeleceğin 5 10 gariban ile mi yükselecek o coin fındık beyinli vizyonuna sokayım ) 10X++ karlar aslında çok uzak değil yeterki iyi araştırmacı olun...daha hala airdroplara icolara bok atan mallar var ya..sırf fesatlığından..aman kimse kazanmasın hepsi benim olsun...(fındık beyin toz zerresi kadar vizyon işte)

bugün ölücü forumlardan gelip buralarda konu açıp , "omzo komponyoso vormoş nosol giroyoooz" diyen amelelerin, ağzı süt kokan ergenlerin doldurduğu bir ortamdayız...armut piş ağzıma düş diye bekleyenler her zaman sürünmeye mahkum olacak...

(neyse ico olayından sonra belki stratis coşar bundan sonra yüzümüz güler Tongue )
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 12, 2018, 04:34:46 PM

O kadar çok altcoin varki hangi birini öğrenelim. Ben genel olarak böyle coinlere hiç güvenmiyor ve yatırım yapmıyorum. Zaten pekte güven verecek bir coine benzemiyor

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 03:58:06 PM

Elixir de son 1 haftada bir anda yükselip vakit kaybetmeden hızla düşenler furyasına katıldı. Dikkate değer bir coin olduğunu düşünüyorum.

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 13, 2018, 04:10:23 PM

bence burda herkes @Lydian'a teşekkür etmeli...(elixir almış olun ya da olmayın fark etmez) bu kadar beleşçinin bedavacının, ölücü forumlarından imza için kasmaya gelen veletlerin çöp ettiği bi ortamda fikirlerini paylaştığı ve kafanızda bir ampül çakmasını sağladığı için...

(adam istese paylaşmaz...ki normalde forum böyle araştıran adamları hak etmiyor da neyse )

(üstad @pitipawn ı bile çileden çıkarmadılar mı aha işte adam artık vermiyor tüyo  Grin  (ee herkesin sabrı bir değil tabi) )

bu foruma ilk geldiğimde çok okudum başlıkları çok araştırmaya çalıştım..eylül sonları falandı galiba...Lydian' nın dediği elixir i telefonuma kaydetmiiştim alacağım diye...bi türlü olmadı..acemilikte var tabi..gittim salak gibi stratis aldım..eğer o stratise yatırdığım parayı elixire yatırıp bugün bozsaydım

bi ufak hesap yapalım

0.04 $ mış o zaman eylül sonlarına doğru elixir in fiyatı

120 $ ım vardı... 0.04/120 =3000 adet alabiliyordum..

3000 adet elixir i bugün 2$ civarından bozdursaydım 6000$ para ...fena mı ?

ama ben naptım forumdaki şakşakçılara uyup aptal stratisi aldım  Tongue

yaptığım kar ne kadar ?  5 X

oysa elixir alsaydım  yapacağım kar 50X

(dolar bazında değerlendirdim satına matına bakmadım )

özetle arkadaşlar

bu forumda hakkıyla yazan çizen çok nadir adamlar var...forumun çoğunluğu üç kuruş imza parası için yalan yanlış yazıyor...50$ lık aldıkları coinler pump yesin diye aptalca ve teknik bilgi olmadan övüyor... insanları yönlendirmeye çalışıyor (aç köpek  senin burda aklını çeleceğin 5 10 gariban ile mi yükselecek o coin fındık beyinli vizyonuna sokayım ) 10X++ karlar aslında çok uzak değil yeterki iyi araştırmacı olun...daha hala airdroplara icolara bok atan mallar var ya..sırf fesatlığından..aman kimse kazanmasın hepsi benim olsun...(fındık beyin toz zerresi kadar vizyon işte)

bugün ölücü forumlardan gelip buralarda konu açıp , "omzo komponyoso vormoş nosol giroyoooz" diyen amelelerin, ağzı süt kokan ergenlerin doldurduğu bir ortamdayız...armut piş ağzıma düş diye bekleyenler her zaman sürünmeye mahkum olacak...

(neyse ico olayından sonra belki stratis coşar bundan sonra yüzümüz güler Tongue )
Dedim heralde benı anlatıyor:) aynı sekıl eylulde baslıgı gorunce, 0.04 dolarken lydıan ıle mesajlastım ustune ustelık burda pm'den, sonra alayım derken dur ya az hele waves alak da kenarda dursun bunu da alırız dedık, en son gırıs fıyatım 0.46 dolar oldu:) ulan ne cıns coın kı hala kat kat kazandırdı ama 10 kusur kat kactı sımdılık. Neyse, suaralar hazır 2-3 gundur dusmusken bu alım fırsatını degerlendırmek ısteyen varsa takıp etsın, cıkıs baslamadan alsın derim.
freedomforever
Member
**

Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 07:09:53 PM

9 Ocaktaki peak sonrası neredeyse yarıya düştü fiyatı dolar bazında. Ben güveniyorum bu coine, yatırım yapmayı da düşünüyorum.

zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 08:53:12 PM

bu aralar elix ismini çok duymaya başladım biraz yatırım yapmayı düşünüyorum yatırım yapmak mantıkldıkdır
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
January 14, 2018, 10:16:03 PM

güzel bir projeye benziyor, yaklaşık 3 ay önce bir miktar alıp sabırsız davranıp bozdurmuştum. eğer sabredip bekleseydim güzel getirisi olacaktı.
coin dünyasında fırsat bitmez fakat şunu anladım, acele etmeyip sabredince mutlaka kazanılıyor.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 14, 2018, 10:39:04 PM

ben de zamanında lydian'ın konusu sayesinde fark etmiştim elixiri. ilk postlarda görmüşünüzdür zaten bas bas bağırdım " 100 liralik bile olsa alın kenara dursun diye" . o günlerde 1 etherlik almıstım , kısa sürede x 17 yaptıgında elden cıkartmıstım. sonra fiyati 0.1 bandına döndükten sonra tekrar yüzüne bakmadım bu tokenin. çok fazla kişiye kazandırmış , benim gazımla da alan olduysa güle güle harcasın etherlerini Smiley
Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
January 15, 2018, 06:49:29 AM

elix-severin birisi 10.000 elix dagitiyor... 10 kisiye 1000er elix dagitacak, duyurusu burada: https://www.reddit.com/r/elixirtoken/comments/7qap65/2000_upvotes_and_ill_donate_10000_elix/
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 18, 2018, 10:04:25 AM

malesef yolun başındaki gelecek vaad eden coin ve tokenler kriz anında en çok dayak yiyenler oluyor aslen tam tersi olmalı. krizdede baya düştü.
pazartesi bir aksilik olmazsa bende portfoyüme 0.05 btc lik elixir ve 0.05 btc lik ins ekleyeceğim. duruma göre sene içinde ufaktan alım yapabilirim.
Lydian olmasa burda kimse bilmeyecek ama forum global kısmında 2018 in en parlak altcoin leri başlıklarında favorilerden.
herkese bol kazanç dilerim.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
February 05, 2018, 03:24:55 PM

Biz elixir için 5 dolar beklerken bitcoin ortalığı dağıttı geçti. 0.3 usd olmuş. Şu anda dibin dibinde artık sadece holdcular tutuyor. Bakalım bitcoin durulunca nasıl reaksiyon verecek hep beraber göreceğiz.  Smiley
thenorthblue
Member
**

Merit: 10

View Profile
February 08, 2018, 01:30:00 PM

Bi ara muazzam artti fakat daha sonra beşte birine kadar dustu. son birkac günde bir kipirdama var. %25 civari bir artis olmus. artacagini dusunuyorum.

acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
February 12, 2018, 01:52:37 PM

elixir bir dönem muazzam artış gösterdi o dönem çıkartmadım elimden pişmanım vallahi  Sad Lydian arkadaş sağolsun foruma çok katkıları oluyor bu da onlardan birisi.
TACryptoo
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 07:55:28 AM

bi kac haftaya kalmaz kryptoparalar geri ATH 'larina cikarlar . benimde portofoliom'da elixir var . geri ATH cikmasini sabirlikla bekliorum... Sabirrr
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 13, 2018, 09:45:32 AM

Sağlam düştü btcnin sert hareketlerinden en çok hareketlenen coinlerden biri oldu fakat çıkışı da çok kolay olmakta oyüzden pek sıkıntı olarak görmüyorum düşüşünü, miktar artırdım biraz bu fiyatlardan.

moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 13, 2018, 10:56:01 AM

Aslinda tam al-sat yapilacak bir coin gibi... Bir bakiyorum 28ct, bir bakiyorum 42ct... Biraz parayla alttan alip yukaridan satmak, sonra yine düsünce yerine fazlasiyla koymak... Bunu birkac kez yapsam yeter sanki...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
July 08, 2018, 08:42:54 PM

her hafta düzenli - su ana kadar aksatmadan - yenilikleri ve bildirileri yayimladi ekip. sürekli bir ilerleme var, calismalar devam ediyor.
gecen hafta mobil uygulamalari marketlere sunmuslar, yakin zamanda elix uygulamasi marketlerde yayimlanir ve insanlar ufak ufak test ederler bakarlar.

crowdfunding sistemini tutturabilirlerse, saglam bir pazarlama kampanyasi gerek - uygulama ses getirebilir.

bu konuyu actigimda - yaklasik 10 ay önce - 1 elix 0,0001 eth iken su an 1 elix 0004 eth. arada 2,5 dolari gördü, sonra döndü dolasti 20 centlere geri geldi.
iyi bir rüzgar yakalarsa 3 dolar seviyesine rahat erisebilir diye düsünüyorum. su ana kadar aldigim tüm elixler hala elimde, satmadim, daha satmayi da düsünmüyorum:) keske 2,5 dolar seviyesinde satsaydim diyorum simdi tabii ama  - hedef malum, iki haneli rakamlar...
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 08, 2018, 10:48:43 PM

BU elixir bir ara forumda baya tutuluyordu ben mi yanlış hatırlıyorum, bob un elinde de baya vardı sanki.

2 dolardan alanlar şimdi ne yapıyorlar acaba?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  

Jump to: