Bitcoin Forum
May 06, 2024, 06:39:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: reklamlara tıklayarak mbtc vs kazanmak  (Read 472 times)
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
September 23, 2017, 07:33:19 PM

arkadaşlar BTC Clicks diye bir site buldum reklamlara tıklayarak belli saniyeler sonunda 0.00008-0.00013 gibi mbtc ler veriyor. şimdi bu ne denli sağlıklı veya güvenilir. ve bu karşılıksız mı yani ben reklama tıklayacam ve benim pcden bi faydalanma şekli olmayacak mı hayrına mı verecek onları ki zaten çok cüzi bi miktar orası ayrı. bilenler yardımcı olursa sevinirim değer mi değmez mi yani.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715020767
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715020767
Reply with quote  #2

1715020767
Report to moderator
1715020767
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715020767
Reply with quote  #2

1715020767
Report to moderator
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
September 23, 2017, 08:05:58 PM

Vakit kaybı, uğraşmaya değmez.
Vaktini daha farklı işlere yoğunlaştırarak daha fazla kazanabilirsin.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
September 23, 2017, 08:13:01 PM

Zamaniniz bu kadar degersiz olmamali. Eskide kaldi o isler artik kimse ilgilenmiyor bu tip seylerle. Kucuk miktar coin alip trade yaparak cok daha fazlasini kazanirsiniz. Ugrasmayin boyle seylerle.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
September 23, 2017, 08:18:34 PM

Onların amacı tavuk siteleri, reklamlara tıkla para kazan siteleri, uygulama indirip para kazan sitelerinden farksız.. Onlar reklamlardan para kazanırken sizlere de para yerine sanki bitcoin veriyorlarmış gibi gösteriyorlar amaç farksız yani.. Bunun yerine forumda daha fazla vakit geçirerek imza kampanyaları olsun icolar olsun daha fazla para kazanabilirsin. Sen bu işlemi yaparak ne kadar kendin daha çok kazanıyor gibi görünsen de onları zengin ediyorsun. Arkadaşlarımın dediği gibi senin zamanın onların vereceği 0,00008 Bitcoinden çok ve çok daha değerli...
usdman
Full Member

Activity: 208

View Profile
September 24, 2017, 07:19:38 AM

arkadaşlar BTC Clicks diye bir site buldum reklamlara tıklayarak belli saniyeler sonunda 0.00008-0.00013 gibi mbtc ler veriyor. şimdi bu ne denli sağlıklı veya güvenilir. ve bu karşılıksız mı yani ben reklama tıklayacam ve benim pcden bi faydalanma şekli olmayacak mı hayrına mı verecek onları ki zaten çok cüzi bi miktar orası ayrı. bilenler yardımcı olursa sevinirim değer mi değmez mi yani.
O türde sitelere reklam veriyorlar sende o reklamları görüntülüyorsun asıl onlar kazanıyor onlarda sana çok az miktarda btc veriyor zamanını boşuna harcama bence değmez.
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
September 24, 2017, 11:23:50 PM

2013 yılında olsak bu dediğiniz anlamlı olurdu ancak artık piyasa çok daha büyük, para kazandıracak çok daha güzel iş kolları var. PC başında robot gibi captcha çözüp reklam tıklayacağınıza daha yararlı şeyler yaparak daha çok para kazanabilirsiniz.
ferhanaydin
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
September 25, 2017, 10:26:13 AM

Bence de bunlar artık geçti. Airdroplar felan var onları takip et bari. Waves'i takip et. Bounty konularını iyice araştır. Oralardan daha iyi kazanırsın.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
September 25, 2017, 11:05:16 AM

Arkadaşların dediği gibi hiç bulaşma.
Sana bir örnek vereyim aradkaşım sosyal deney yaptı

şu şekil hani adfly ,bcvc,shrink,link tl gibi siteler var onlarda derki işte 1000 tıklama olsun linkine sana misal 5 usd veriyoruz işte onlarda külliyen yalan.hiç bulaşmayın.

Link tl de özellikle deneme yaptı link tl derki 1000 tıklama olursa 15 tl verecek olan siteye  10 gün sosyal deney yaptı arakdaşım sonuçları bizzat gördüm sonuç şu şekil

misal  linkleri vermiş tıklamalar olmuş günlük rapor diyelim 150 tık olmuş işte o 150 tıkı komple saymıyor çoğul tık vpn ile girilmiş yada aynı ip 3-5 yere tıklamış gibi düşün çoğul tık dediği olay bu.

150 sayısını siliyor yanda diyor bura 70 tık sayıyoruz demiş.bu şekilde 10 günlük sonuç şu adam 3000 tık yapmıştır totalde .ama bu site silmiş toplam tık 770 idi peki 770 tıka kaç para yazmış 3.98 kuruş yani 4 tl bile değildi.

Hani siz 1000 tıka 15 tl veriyordunuz.işte site sahibine hesap içinden mesaj attı hani dedi 1000 tık 15 tl idi..

3000 tık yaptırdık onuda 700 saydın tamam eyvallah düz mantıkla baksan en az 11 tl etmesi lazım sen yapmış 3.98 kuruş benim hesabu hemen sil dedi.
Sonuç işte adamların derdi şu sana para vermemek için elinden geleni yaparlar. Grin Grin

Hatta bc.vc denen siteyi özelikle araştır.orda ben gördüğüm şu bazıları inat etmiş adam 5 usd hak kazanmış site şikayet yerinden mesaj atmış ben okuduğum şikayet mesajında şöyle yazıyordu

5 usd yaptık 3 aydır parayı yollamıyorsunuz.
edi budu 5 usd yani cevap ne yazmışlar.İşte mali sorunlar var sıraya aldık zamanı gelince paranız hesabınıza yollanacak.: Huh Huh

5 usd yi veremeyen siteler var gerisini siz kafanızda canlandırın… Grin

Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
September 25, 2017, 11:15:09 AM

Benim imzandaki siteyi deneyebilirsin suana kadar 500tl felan çektim trade ile daha fazla yükseltebilirsin. İş basit zaten

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
September 26, 2017, 12:23:44 PM

Gercekten buyuk zaman kaybi. Vaktinizi bu forumu okumaya ayirsaniz. Bir sure sonra edinceginiz bilgileri kullanarak daha kazancli cikabilirsiniz. Basitinden bir airdrop bile bahsettiginiz seylerden daha fazlasini birakir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: