Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:59:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ankara'da oyuncu koltuğu satan yer ?  (Read 584 times)
igotek (OP)
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
September 23, 2017, 09:20:49 PM

Ankara'da oyuncu koltuğu satın alabileceğim yer bilen var mı ?

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
September 23, 2017, 09:47:26 PM

Ankara'da oyuncu koltuğu satın alabileceğim yer bilen var mı ?

DX Racer serisi oyuncu koltuklarını Adore mobilya da bulabilirsin konya yolundaki mağazanın üst katında. Bu koltukların denenmeden alınması sakıncalı gidip kıçını değdireceksin.

Ankara da isen görüşelim.
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
September 24, 2017, 04:51:29 PM

DX Racer serisini tavsiye ederim. Zaten dünya genelinde bunlar kullanılıyor. Türkiye'de satışı yapılan üst düzey farklı bir marka görmedim.
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
September 24, 2017, 05:16:11 PM

Evet iki gündür Ankara'dayım. Sabah Bolu ya gideceğim sonra İstanbul. Fırsat bulursam ararım.

igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
September 25, 2017, 10:49:19 AM

https://www.adoremobilya.com/dxracer-dx-oh-rv001-nb-1-profesyonel-calisma-ve-pc-oyun-koltugu?search=Dx-oh-rv001

Linkteki ürünü beğendim. Almak isteyenlere tavsiye ederim. 4 çeşit kolçak hareketi, sırt desteği, boyun desteği, geriye yatma, beşik özelliği, dik kullanım özelliği mevcut. Tasarımı muhteşem. Rahat.

Yalnız mağazadan alınan ürünü sadece Ankara içi adrese teslim ediyorlar. Bu yüzden internetten satın almam gerekiyormuş.

Bu modelin farklı renklerini daha ucuza veriyorlar. Mavi olanı bu yılın ürünü diye en pahalı etikete sahip. 1559 TL

Bu arada daha pahalı olanları var ancak onlar kilosu yüksek kişiler için. Bu koltukta tek eksik ayak desteği. Ayak desteği olan tek model ise klasik model siyah da var. Onun özellikleri de bunun gibi değil. Bu yüzden en güzeli bu.

Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
September 25, 2017, 02:05:48 PM

dayımlar ankarada yaşıyo bikeresinde kuzene bakmya gitmiştik aynen arkadaşların dediği gibi Adore mobilya ya gittik ama acayip pahalıydı vala değmezo parayı vermeye bence sen bi bilgisayar sandalyesi al yeter Cheesy
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
September 25, 2017, 02:11:29 PM

Ankara da tekzen de bulabilirsin oyuncu koltuğu ama çok çeşit yok

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
September 27, 2017, 08:11:23 AM

Biraz pahalı olmasına rağmen sipariş verdim. Mevcuttaki koltuğumu 2013 te 750 TL ye almıştım. Ama ofis koltuğu olduğu işin çok şık ve gösterişli olmasına rağmen uzun süre kullanımda rahat değil. Oyuncu koltuğundan beklentim çok yüksek. Ucuza kaçmayıp kaliteli birşey olmasını bu yüzden tercih ettim. Tatilim bittiğinde koltuğun kurulumunu yapıp kullanınca yorum yaparım. Bugün kargoya verilmiş.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: