Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:12:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 📌📌[ANN] [GUESS] Peerguess - Katılımcı Kripto Para Fiyat Uygulaması📌📌  (Read 5225 times)
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 10, 2017, 10:04:06 PM

Türk arkadaşlara başarılar diliyor ve deneyimlerini bu sürece girişmek isteyen yeni arkadaşlarada paylaşmaları gerektiğini belirtmek istiyorum. Ülkemizden böyle projeler çıkmalıki pastadan payımızı koparalım, ön-satışta iyi yatırım almış yarısını ekip kendi yatırmıştır diye düşünüyorum. Bence çok iyi bir giriş oldu.

Teşekkürler. Tıpkı açık ön satışta olduğu gibi gizli ön satışta da bir üst limitimiz vardı ve limit ölçüsünde yatırım almayı başardık. Bu parayı tamamen reklam/pazarlama için harcıyor olacağız, açık ön satıştan gelecek olan para da yine reklam/pazarlamaya gidiyor olacak. Yatırımcılarımızı korumanın en iyi yolunun daha fazla reklam yapıp, daha fazla insana ulaşmak olduğunu düşünüyoruz.

Peki ön-satışta elinize geçen ethereumlar direkt olarak size ethereum olarak mı geliyor? Yani onları Peerguess'in değerlenmesi için mi kullanabiliyor musunuz? Reklam, borsa anlaşmaları, bitcointalk banneri vb.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 11, 2017, 04:07:13 AM

guzel bir proje olmus fikir guzel ve kullanilabilecek bir uygulama. bircok yararli ozellikleri var. benzer projelerden artilari baya var kiyaslama yapildiginda umarim basarili olunur. turk projesi olmasi da baska sevindirici bir haber bu sektorde biraz geride kaldik ve cok hizli ilerleyen bir sektor. her gecen gun blockchain teknolojisi gelisiyor ve gelistirecek projeler cikiyor. gundelik hayatta kullanilabilirlik alanlari daha da arttigi zaman cok genis bir pazar hacmine rahatlikla ulasabilecek bir teknoloji. turkler ve turkiye olarak bizim de bu sektorde yerimizi almamiz gerekiyor. emegi gecen herkese tesekkur ediyorum
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 11, 2017, 08:11:40 PM

Türk arkadaşlara başarılar diliyor ve deneyimlerini bu sürece girişmek isteyen yeni arkadaşlarada paylaşmaları gerektiğini belirtmek istiyorum. Ülkemizden böyle projeler çıkmalıki pastadan payımızı koparalım, ön-satışta iyi yatırım almış yarısını ekip kendi yatırmıştır diye düşünüyorum. Bence çok iyi bir giriş oldu.

Teşekkürler. Tıpkı açık ön satışta olduğu gibi gizli ön satışta da bir üst limitimiz vardı ve limit ölçüsünde yatırım almayı başardık. Bu parayı tamamen reklam/pazarlama için harcıyor olacağız, açık ön satıştan gelecek olan para da yine reklam/pazarlamaya gidiyor olacak. Yatırımcılarımızı korumanın en iyi yolunun daha fazla reklam yapıp, daha fazla insana ulaşmak olduğunu düşünüyoruz.

Peki ön-satışta elinize geçen ethereumlar direkt olarak size ethereum olarak mı geliyor? Yani onları Peerguess'in değerlenmesi için mi kullanabiliyor musunuz? Reklam, borsa anlaşmaları, bitcointalk banneri vb.

tamamen marketing için kullanıyoruz. Marketing tutarları oldukça pahalı, hatta internet sektörüne yüksek rakamlar diyebilirim. coinmarketcap.com crpytocompare.com v.b. sitelerle anlaşmalarımızı yaptık. Pre-ICO'da 1 hafta boyunca duyurusunu yapacaklar.

Borsa'larla olacak anlaşmaları ICO sonrasında yapacağız fakat borsalar için fizibilite çalışmasını şimdiden başlattık, 30'ya yakın borsayla iletişim ve araştırmamızı yaptık. 100'den fazla borsanın daha fizibilitesini yapacağız.
Malum her borsada Ethereum veya assetleri mevcut değil.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 13, 2017, 04:24:22 AM

OP güncellenmiştir. Herkesin katılımına açık olan ön token satışı (Pre-ICO) 14 Ekim 2017 Pasifik Yaz Saatine göre 07.00'da başlayacaktır.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 13, 2017, 12:11:06 PM

OP güncellenmiştir. Herkesin katılımına açık olan ön token satışı (Pre-ICO) 14 Ekim 2017 Pasifik Yaz Saatine göre 07.00'da başlayacaktır.

Ön satış için nasıl bir yol izlenecek ? İlk gelen ilk alır şeklinde mi olacak, anladığım kadarıyla bir yatırım şartınyada limiti yok. Paypie pre icosunda olduğu gibi tokenlerin tamamı satılırsa ico yapılmayacak mı yoksa pre ico için ayrılan bir  miktar var mı ?

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 13, 2017, 01:35:31 PM
Last edit: October 13, 2017, 02:52:49 PM by xsentus

Ön satış için nasıl bir yol izlenecek ? İlk gelen ilk alır şeklinde mi olacak, anladığım kadarıyla bir yatırım şartınyada limiti yok. Paypie pre icosunda olduğu gibi tokenlerin tamamı satılırsa ico yapılmayacak mı yoksa pre ico için ayrılan bir  miktar var mı ?

Ön satıştaki kuralları sıralamak gerekirse,

- toplam 30M GUESS satılacak (120M GUESS token'dan 1/4'ü ön satışta satılacak). 30M GUESS token'i satıldığı takdirde ön satış sonlanacak
- ön satışta minimum ve maximum limitler olacak
- ICO'nun son haftasına ön satış %300 karlı olacak
- ICO'nun ilk haftası 1 ETH = 2500 GUESS iken ön satışta 1 ETH = 5000 GUESS olacak

Genel özellikler ise

- Ön satışta yatırımı olanlara Cumulative Guess Analytics datasını görebilme hakkı gelecek (Bu ICO'dada olacak)
- Yapılan yatırımların miktarına göre uygulamanın özelliklerine sahip olunabilecek ICO sonrası uygulama markete girdiğinde uygulamayı indirenler 4 özellik harici diğer fonksiyonları kullanabilecek
- ETH, BTC, LTC ödemeleri kabül edilecek

tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 13, 2017, 05:02:01 PM

bir turk projesi ve haliyle turklerden ilgi gormesi gerektigini dusunuyorum. konu acildigindan bu yana 4 sayfa yazilmis. bu da ilginin pek yuksek olmadigini gosteriyor. yarin sizin icin buyuk gun. globalde durum farkli olur umarim. basarilar diliyorum.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 13, 2017, 07:36:27 PM

Ön satış için nasıl bir yol izlenecek ? İlk gelen ilk alır şeklinde mi olacak, anladığım kadarıyla bir yatırım şartınyada limiti yok. Paypie pre icosunda olduğu gibi tokenlerin tamamı satılırsa ico yapılmayacak mı yoksa pre ico için ayrılan bir  miktar var mı ?

- toplam 30M GUESS satılacak (120M GUESS token'dan 1/4'ü ön satışta satılacak). 30M GUESS token'i satıldığı takdirde ön satış sonlanacak
- ICO'nun ilk haftası 1 ETH = 2500 GUESS iken ön satışta 1 ETH = 5000 GUESS olacak

Genel özellikler ise

- Ön satışta yatırımı olanlara Cumulative Guess Analytics datasını görebilme hakkı gelecek (Bu ICO'dada olacak)
- Yapılan yatırımların miktarına göre uygulamanın özelliklerine sahip olunabilecek ICO sonrası uygulama markete girdiğinde uygulamayı indirenler 4 özellik harici diğer fonksiyonları kullanabilecek

Bazı projelerdeki gibi KYC süreci olacak mı peki ? sizinde bildiğiniz gibi yatırımcının başını ağrıtan çok sancılı bir süreç. En son yatırım yaptığım bir projenin KYC'sini bekliyorum haftalardır. KYC yapılacakta tokenleri hareket ettirebileceğim yani. Belki gerekli ama çok sıkıntılı bir uygulama.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 13, 2017, 07:56:06 PM

Genel özellikler ise

Bazı projelerdeki gibi KYC süreci olacak mı peki ? sizinde bildiğiniz gibi yatırımcının başını ağrıtan çok sancılı bir süreç. En son yatırım yaptığım bir projenin KYC'sini bekliyorum haftalardır. KYC yapılacakta tokenleri hareket ettirebileceğim yani. Belki gerekli ama çok sıkıntılı bir uygulama.

finans uygulaması olmadığımızdan KYC (Know Your Customer) uygulamasına gerek duymuyoruz. Bunun yanında Kanada, Singapur ve ABD'den yatırım almıyoruz

h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 13, 2017, 09:50:44 PM
Last edit: October 14, 2017, 09:58:26 PM by h4yfans

konuyu baltalamak gibi olmasın ama baya kötü buldum. bu uygulama gibi baya bir uygulama var zaten.

daha çok bana şöyle geldi. 'abi blockchain diye bir şey var. ico falan eth üzerinden ico yapacağız. ne yapalım?' adlı bir çalışma gibi durdu.

telefonda blockfolio bilgisayarda mammon kullanıyorum.

https://teamfox.co/mammon/

mammon baya güzel duruyor bunun yanında ve bedava. ico mico yok. ve bir mobil uygulama için 470 eth (~150bin dolar) neden toplanır. bu icoların cılkı çıkmış resmen.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
October 13, 2017, 11:14:06 PM

konuyu baltalamak gibi olmasın ama baya kötü buldum. bu uygulama gibi baya bir uygulama var zaten.

daha çok bana şöyle geldi. 'abi blockchain diye bir şey var. ico falan eth üzerinden ico yapacağız. ne yapalım?' adlı bir çalışma gibi durdu.

mammon baya güzel duruyor bunun yanında ve bedava. ico mico yok. ve bir mobil uygulama için 470 eth (~150bin dolar) neden toplanır. bu icoların cılkı çıkmış resmen.

Görende adamlar blockfolionun aynısını yapıyorlar sanacak daha projeyi bile incelememişsin. Ayrıca mammon baya güzel duruyor demişsin ardından forumda konusunu açmışsın böyle bir uygulama yaptık diye.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 13, 2017, 11:38:19 PM

Görende adamlar blockfolionun aynısını yapıyorlar sanacak daha projeyi bile incelememişsin. Ayrıca mammon baya güzel duruyor demişsin ardından forumda konusunu açmışsın böyle bir uygulama yaptık diye.

Merhaba.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2205810.msg22362849#msg22362849
Şu iletiyi okursan blockfoliodan farklı bir şey yapmadıklarını kendileride söylüyor zaten. Artı olarak puan sistemi (gamification) getirip bunu ico olarak çıkarmak bana tuhaf geldi ve dediğim gibi bir mobil app için 150 bin dolar toplamak çok uçuk geldi. Kendi düşüncelerim bunlar. Umarım her şey istenilen şekilde gider.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 14, 2017, 09:49:53 AM

@h4yfans
Konuyu baltalamak gibi olmasın demişsin baltalamak için elinden geleni yapmışsın sanki. ICO ların cılkı çıktı çok doğru söylüyorsun ama kaç tane bizim adımıza çıkan ICO var? Sen çıkart ona da girelim. İlla çok özgün bir proje olmasına da gerek yoktur isteyen istediği projeyi destekler uygulamasını da kullanır. Yapamayacakları bir şey sunarak özgün olduklarını kanıtlasalar daha mı iyi olacaktı o kadar proje var bazıları scam çıkıyor bol keseden sallıyorlar misal vereyim yapay zeka teknolojisinden bahsediliyor güzel para toplayıp kaçıyorlar böylesi daha mı iyi. 50 milyon dolar toplayan projeleri de görüyoruz özgün olmaya özgünler ICO sonrası yatırımcı perişan hale geliyor. Projenin özgünlüğünden ziyade başarılı olabilmeleri sözlerin zamanında yerine getirilmesi benim için çok daha önemli.

Ön satış için minimum yatırım miktarı var mı. Türkiye saatiyle saat kaçta başlayacak sitenizden takip edebilir miyim detaylara ulaşmak mümkün mü? Şimdi baktım 4 saat sonra başlıyormuş akşam 17 de başlayacakmış.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
October 14, 2017, 12:29:26 PM

Konuyu baltalamak gibi olmasın demişsin baltalamak için elinden geleni yapmışsın sanki. ICO ların cılkı çıktı çok doğru söylüyorsun ama kaç tane bizim adımıza çıkan ICO var? Sen çıkart ona da girelim. İlla çok özgün bir proje olmasına da gerek yoktur isteyen istediği projeyi destekler uygulamasını da kullanır. Yapamayacakları bir şey sunarak özgün olduklarını kanıtlasalar daha mı iyi olacaktı o kadar proje var bazıları scam çıkıyor bol keseden sallıyorlar misal vereyim yapay zeka teknolojisinden bahsediliyor güzel para toplayıp kaçıyorlar böylesi daha mı iyi. 50 milyon dolar toplayan projeleri de görüyoruz özgün olmaya özgünler ICO sonrası yatırımcı perişan hale geliyor. Projenin özgünlüğünden ziyade başarılı olabilmeleri sözlerin zamanında yerine getirilmesi benim için çok daha önemli.

Ön satış için minimum yatırım miktarı var mı. Türkiye saatiyle saat kaçta başlayacak sitenizden takip edebilir miyim detaylara ulaşmak mümkün mü? Şimdi baktım 4 saat sonra başlıyormuş akşam 17 de başlayacakmış.

Merhabalar, yapıcı yorumlar için teşekkürler.

Yoğunluktan dolayı geç cevap için kusura bakmayın, peerguess pre-ico bugün Türkiye saati ile saat 17:00'da başlıyor. ETH, BTC ve LTC ile katılım kabul edilecek, bunun da bilgisini verebilirim. Minimum olarak da 5 ETH sınırı bulunuyor pre-ico'da. Yine sorularınız olursa sormaktan çekinmeyin lütfen.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
October 14, 2017, 12:34:47 PM

pre ico konusu ilgilimi çekti, tek cüzdandan mı yatırım yapılmak zorunda, diyelim forumdan 4-5 kişi toplanıp pre icoya girse, bu problem teşkil eder mi ico açısından,

Kubra Dam
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 01:07:29 PM

pre ico konusu ilgilimi çekti, tek cüzdandan mı yatırım yapılmak zorunda, diyelim forumdan 4-5 kişi toplanıp pre icoya girse, bu problem teşkil eder mi ico açısından,

Yani normalde herkes kendi wallet'ıyla katılım yapsa daha hoş olur. Ama minimum sınırına takılmamak için kendi aranızda tanıdıklarınızla böyle bir ortaklık fikriniz varsa, projeye katılım açısından teknik bir sıkıntı yok.
Kubra Dam
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 02:20:31 PM

Arkadaşlar Peerguess Pre-ICO Başladı!

Pre-ICO boyunca, 30M GUESS token mevcut olacak.

1 ETH = 5,000 GUESS şeklinde bir oran var ve 300% bonus sunuluyor.

stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
October 14, 2017, 02:35:18 PM

Umarım proje sahibi Levent bey ve diğerleri projeyi yaratırken başlarından geçenleri, nasıl adımlar attıklarını, neler yaptıklarını, bu süreci nasıl yürüttüklerini detaylı bir şekilde bizim paylaşırki Türkiye'den proje yaratmak isteyenlere bir ön ayak olur.

Başarılar.
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
October 14, 2017, 02:43:33 PM

Şu zaten başka programlar var demek çok saçma bence. Dönerci de var halıcı da var mobilyacı da var mesela insanlar da bi daha bunlardan açmasın o zaman. Daha kullanışlı olan daha verimli olan her zaman kazanır. Türk icosu olduğu için de sempatim var umarım devamı da gelir böyle icoların.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 14, 2017, 02:49:46 PM

Şu zaten başka programlar var demek çok saçma bence. Dönerci de var halıcı da var mobilyacı da var mesela insanlar da bi daha bunlardan açmasın o zaman. Daha kullanışlı olan daha verimli olan her zaman kazanır. Türk icosu olduğu için de sempatim var umarım devamı da gelir böyle icoların.

Evet bu projenin benzerleri var ama hangi projenin benzeri yokki? Önemli olan en iyisi olmak. Diğer projelerin sahipleri yan gelip yatıyor belki bizimkiler alacak yatırımı, basacak parayı yazılımcılara takır takır yazılımını yaptıracak.

Bu işler hiç belli olmaz, yukarıda bir arkadaş söylemiş ico süreci boyunca başlarından geçenleri kesinlikle bize anlatsınlar.
Fikri olupta gerçekleştiremeyen çok kişi var.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: