Bitcoin Forum
June 16, 2024, 05:31:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 📌📌[ANN] [GUESS] Peerguess - Katılımcı Kripto Para Fiyat Uygulaması📌📌  (Read 5225 times)
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
October 25, 2017, 10:11:47 PM

Peerguess ICO'sunun başlangıcı için 3 günden az bir süre kaldı.

28 Ekim 2017 TSİ 17:00'da Başlıyor!

Geri sayım aktif!

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 26, 2017, 12:09:45 PM

hayırlı olsun mert, heyecanla bekliyoruz, bu ico çöplüğünde hiç fena olmayan bi yatırım da toplandı, inşallah verilen emeklerin karşılığını alırsınız, bizde hep beraber destekleriz.başarılar diliyorum.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 26, 2017, 06:36:29 PM

hayırlı olsun mert, heyecanla bekliyoruz, bu ico çöplüğünde hiç fena olmayan bi yatırım da toplandı, inşallah verilen emeklerin karşılığını alırsınız, bizde hep beraber destekleriz.başarılar diliyorum.

Kesinlikle öyle Mustafa hocam,şuan önüne gelen ico çıkarıyor ortalık çöplüğe döndü adeta.Üstelik fork sürecinde çoğu yatırımcı icolara yatırım yapma konusunda oldukça çekinceli davranıyorlar.Umarım beklediğiniz ve size yeterli olan parayı toplarsınız.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
October 26, 2017, 08:01:01 PM

Az bir süre kaldı neredeyse bu projeden baya bir şeyler vadediyorum aslında icoya girerdim ama bu süreçte hangi icoya girsek elimiz boş döner gibiyiz.
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 26, 2017, 09:06:57 PM

Az bir süre kaldı neredeyse bu projeden baya bir şeyler vadediyorum aslında icoya girerdim ama bu süreçte hangi icoya girsek elimiz boş döner gibiyiz.

bizim diğer ICO'lardan farkımız ICO yatırımcıları token haricinde, üründe bulunan ve ICO sonrası sahip olamayacakları 4 farklı özellikee sahip olmuş olacaklar. White paper'i okumanızı tavsiye ederim.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
John Wick
Full Member

Activity: 232
Merit: 100

View Profile
October 26, 2017, 09:12:17 PM

Bence ICO'ların çoğu çok iddalı sunuyorlar kendilerini itunes(Muse), google(decentralized search platform), facebook(steemit), bankalar, oyun firmaları(enjin) v.b. projelere rakibiz diyorlar. Bunlar çok iddalı işler, henüz regülasyonu tüm dünyada netleşmemiş bir pazar ve bu derece ciddi projelerin altında kalkmaya çalışılması, bir çok projeyi iyi para toplanmasına rağmen başlanmadan bitmesine sebep oluyor gibi. Bu projedeki durum bundan farklı ve rekabet etmek istedikleri rakipleriyle arayı daha rahat kapatabilirler. Takipteyiz bakalım.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 27, 2017, 01:03:00 AM

Valla ben heyecanla ico gününü bekliyorum. İlk aklı başında boş konuşmayan Türk icosu ne kadar yatırım toplayacak, toplanılan yatırımın Türk olmakla bir bağlantısı olacak mı bunların hepsini merak ediyorum. Hoş karşılarsınız ki yurtdışında falan ünümüz pek iyi değil

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 27, 2017, 09:29:35 AM

Valla ben heyecanla ico gününü bekliyorum. İlk aklı başında boş konuşmayan Türk icosu ne kadar yatırım toplayacak, toplanılan yatırımın Türk olmakla bir bağlantısı olacak mı bunların hepsini merak ediyorum. Hoş karşılarsınız ki yurtdışında falan ünümüz pek iyi değil

Merhabalar, Pre-ICO süresindeki yatırımın %70'ı uzakdoğu'dan geldi, ağırlık Kore, Vietnam ve Çin. Hindistan'ında ilgisi oldu (yatırımda zayıf kaldılar.), sonrasında ise Rusya, Avrupa ve Türkiye olarak gidiyor.

olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 28, 2017, 08:45:27 AM

Tüm kripto camiasının katılımına açık olan Peerguess ICO'sunun başlamasına çok az kaldı!

Peerguess Ortaklık Programını incelemeyi unutmayın.

PEERGUESS ICO  28 EKİM 2017 saat 14:00 UTC'DE BAŞLAYACAKTIR

Resmi Website: https://peerguess.com

Twitter: https://twitter.com/peerguess/status/923674994982363137

Resmi Telegram: https://t.me/peerguess
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
October 28, 2017, 01:56:22 PM

Peerguess ICO'nun başlangıcına sadece 5 dakika kaldı.

Presale'daki gibi bir minimum sınır uygulaması olmayacağını belirtelim.

Yani istediğiniz rakamlarda katılım yapabileceksiniz.

kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 28, 2017, 06:05:59 PM

İnternet sitesinde pre ico'da toplanan miktar yazıyor. ICO'da toplanan miktarı takip edebileceğimiz bir link var mı acaba ? Yatırım gidişatına göre bende yatırım yapabilirim.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 28, 2017, 11:20:37 PM

Hayırlı olsun umarım daha canlı geçer pre-icoya göre, arkadaşın da dediği gibi icoda toplanan miktarı görebilirsek güzel olur.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 29, 2017, 07:32:59 AM

icodan girenler girmek icin gireceklerdir zaten on satis dan yuzde 300 bonus ile satildi tokenlar fazla bir satis olmadi 850 ether gibi birseydi ama proje icin fena sayilmaz. tecrube kazandikca daha iyi projeler cikar turklerden umarim. suan alinan tokenlar ico fiyatindan cok gereksiz bence alan aldi yuzde 300 bonus ile biraz kar yapan satar ve fiyati kolayca dumplar. neyseki fazla satilmadi ico da giren arkadaslara iyi kazanclar. ben girecektim bonus kactigi icin girmiyorum bu fiyattan.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 30, 2017, 09:36:09 PM

Proje iyi hoş ama borsalarda fazla kazanç getireceğini düşünmüyorum. Bunun nedeni de bana göre ön satışta yanlış strateji izlemeleri bi de sıkıntılı bir döneme denk geldiler. Yatırımcısını uzun vadeli bekletecek gibi.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
arlington
Sr. Member

View Profile
October 31, 2017, 02:57:08 AM

Toplanan yatırımla alakalı henüz bilgi paylaşılmadığına göre düşük kaldığını varsayıyorum. Şöyle sorayım pre-ico+ico minimum ne kadar toplanması gerek projenin hayata geçmesi için?
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 31, 2017, 08:53:31 PM

Proje iyi hoş ama borsalarda fazla kazanç getireceğini düşünmüyorum. Bunun nedeni de bana göre ön satışta yanlış strateji izlemeleri bi de sıkıntılı bir döneme denk geldiler. Yatırımcısını uzun vadeli bekletecek gibi.

Merhaba,

ICO'da sunduğumuz ürünün özelliklerine hak sahibi olma, hiçbir zaman ICO'daki sattığımız token'larla ilgili fiyat iddiamız olmadı.
Bunu proje kendini ispatladığında zaten göstereceğini düşünüyoruz.

gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 01, 2017, 04:38:00 AM

hayirli olsun Allah utandirmasin. sizi destekleyecek insanlari arkaniza alirsaniz proje daha kolay bir yerlere gelir malumunuz. bunun icin de insanlarin para kazanacagina inanmasi gerekiyor. ben projelere yatirim yaptigimda bunu dikkate aliyorum. projenin kullanilabilir olmasi, belli bir destekleyici kitlesi olmasi ve bana zarar ettirmeyecegine inandigimda ancak yatirim yapiyorum. Umarim proje istenilen yere gelecektir bizlerde ulkemizde basarili projeler ciktikca daha gururlaniriz.

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
November 01, 2017, 06:40:35 AM

Yavaş yavaşta olsa ico sonuna kadar 1300 Ethereum a ulaşacaklarını düşünüyorum.
İçimizden bu şekilde projeler çıkması çok güzel.
Sadece yazılımı kullanmak için ufak bir miktar yatırım yapmak bile akıllıca Smiley
arlington
Sr. Member

View Profile
November 03, 2017, 01:14:48 AM

Yavaş yavaşta olsa ico sonuna kadar 1300 Ethereum a ulaşacaklarını düşünüyorum.

1300 ethereum mu toplanması gereken minimum miktar? Ya da sizin tahmininiz mi sadece? Şu an 1295 eth olarak güncellenmiş sanırım pre-ico ile birlikte toplanan miktar.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 03, 2017, 05:18:12 AM

Biz Türkler birbirimize destek olmamız lazım, ülkemizden böyle bir proje çıktığı için şanslıyız her ne kadar az yatırım toplansa dahi bu proje bittikten sonra başlarından geçenleri bize anlatırlarsa yeni projeleri gerçekleştirebiliriz.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: