Bitcoin Forum
May 28, 2024, 07:08:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: INFX bittrexte 20 gün içinde yeni web sitesi ve yol haritası hazır  (Read 1195 times)
kordsa (OP)
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 25, 2017, 08:46:00 PM

INFX 3 ay önce CWI industries tarafından alındı ve web sitelelerinde geri sayım devam ediyor sadece 20 gün sonra yeni web sitesi ve yol haritası çıkacak ve pazar payı sadece 1 mil USD.

Bu tarz kucuk ve haber gelecek coinler pump lara çok açıktır 20 gün içinde en az 1 pump bekliyorum web sitesi ve roadmap çıkınca da bakalım nerelerde olacak 1 mil USD komik rakam böyle bir grup coini için.

asağıdaki siteye tıklayın geri sayımı kaçırmayın

http://chainworksindustries.com/

saygılar
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
September 25, 2017, 09:06:20 PM

Teşekkürler araştıralım bakalım.1,6m dolaşımda coin var fiyat 16k satoshi de.Günlük 12 btc lik volume var.Fiyat ucuz şu anda hatta 10k ya yakın toplanabilir.İzlemeye aldım.
kordsa (OP)
Full Member

View Profile
September 26, 2017, 06:23:23 PM

yavaş ve kendinden emin yukarı çıkışa devam ediyor geriye 19 gün kaldı.

bittrexte dün toplam 10 btc alış vardı bugün 15 btc var

satışta ise 100 btc ile x10 yapabiliyor ki bittrexteki diğer coinlerde bu imkansız

en kucuk draco coin bile anca 3 katı yapabiliyor 100 btc ile.

lowcost
Full Member

Activity: 171

View Profile WWW
September 26, 2017, 09:12:52 PM

tam olarak vadettiği nedir bu coinin.volume yaptırıp sonra hesabı bize kitlemesinler.yine de bu fiyatla az bir miktar girmek lazım.websitesine bakayım dedim açamadım.

kordsa (OP)
Full Member

View Profile
September 26, 2017, 09:42:12 PM

bu coin bilgisyardaki cpu/gpu larla ilgili bir sistem oluşturuyor, 4-5 koinin biraraya geldiği bir sistem bu koin merkezinde avustralyada çiftlik kurmuşlar ve koini devralmışlar 3 ay önce 19 gün kaldı websitesi açılacak ve proje netleşecek biliyorsunuz beklenti satın alınır yani bu 19 gün içinde yukarı yönlü hareket gayet normal birde bittrexte ve oldukça kolay hareket ettirilebilecek durumda şu forumda bile 100 kişi 1 er btc alım yapsa 10 katı artar o derece..

websitesi:  chainworksindustries.com

sitede geri sayım devam ediyor
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 26, 2017, 10:08:01 PM

Bu coinin ilk blocklarını kazan birisi olarak tek söyleyebileceğim kesinlikle scam başka bir açıklaması yok! Sürekli böyle yeni web sitesi yeni gelişmeler roadmap diye şişirip milletin eline verirler.
Açın ellerinizi  Wink
kordsa (OP)
Full Member

View Profile
September 26, 2017, 10:15:14 PM

yeni bir şirket tarafından devir alındiği söyleniyor developer tarafından doğru yada değil bunun çok önemi yok sonuçta beklentiler alınır ve satılır ve bu sitenin açılacağı son 19 günde de en az 1 kez pump yapacağı kesin 19 günün sonunda dediğin gibi ortaya bir şey çıkmayadabilir o konuda kesin birşey diyemem ama şu anda görünen bittrexte alıcılar giderek artıyor.

fiyat suanda 17000 de 16000 e kadar 6 btc alıcıya karşılık 18000 e kadar sadece 1 btc satıcı var.

isteyen şimdi alır 19 gün içinde pump olunca satar isteyen 19 gün sonra web sitesi açılınca bakar duruma göre açılırsa daha fazla karla satar karar sizin ben sadece durumdan haberdar ediyorum alın satın diyemem.
furry04
Full Member

Activity: 308

View Profile
September 26, 2017, 10:18:19 PM

Bu coinin ilk blocklarını kazan birisi olarak tek söyleyebileceğim kesinlikle scam başka bir açıklaması yok! Sürekli böyle yeni web sitesi yeni gelişmeler roadmap diye şişirip milletin eline verirler.
Açın ellerinizi  Wink

Bende tam umutlanmıştım girsem mi falan yeni gelişmeler vs. bu mesajı görünce dank ettim. Uzaktan izleyelim bakalım dediğiniz gibi mi olacak.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 26, 2017, 10:20:55 PM

Açın ellerinizi  Wink

Bende tam umutlanmıştım girsem mi falan yeni gelişmeler vs. bu mesajı görünce dank ettim. Uzaktan izleyelim bakalım dediğiniz gibi mi olacak.

Benim söyleme amacım girmeyin diye değil eğer pump yiyeceğini düşünüyorsanız girin ama kesinlikle uzun ya da orta vadeli tutulacak bir coin değil.
kordsa (OP)
Full Member

View Profile
September 26, 2017, 10:42:47 PM

Açın ellerinizi  Wink

Twitterda $INFX yazip aratinca fikrinizin olumlu yonde degisecegine eminim.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
September 27, 2017, 02:54:17 AM

Açın ellerinizi  Wink

Twitterda $INFX yazip aratinca fikrinizin olumlu yonde degisecegine eminim.

infx'da az beklememiştim, 30-40 olduğu zamanları da bilirim. kore gibi artabilir ama sabır gerektirir. 60'a çıkıp 30'a, 30'dan 80'e, 80'den 50'ye, 50'den 150-200'e kalp krizi geçirtmeden durmaz hareketler...eskiden olsa ne güzeldi, tak %1000-5000 işlem tamam Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
September 27, 2017, 05:55:57 AM

Ben biraz almaya ikna oldum Smiley Twitterda da beklenti oluşmuş gözüküyor. Coinin sağlam proje olup olmaması önemli değil ben parama bakarım hiçbir coine bağlanmam karımı alır çıkarım.

malekbaba
Legendary
*

Activity: 1526
Merit: 1026

SellDefi.com | Earn by selling files

View Profile
September 27, 2017, 06:25:18 AM

Riskinizi göz önünde bulundurun .. Sizi üzmeyecek meblalarla yapacaksanız yapın . Anlık olarak artış sağlayacaktır . O süreçte kendi hedef minumum kar % ' nizi aldıktan sonra daha fazla zorlamanın alemi yok . Pump coini .. Geçmişi de pek olumlu değil .
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
September 27, 2017, 06:45:26 AM

infx gibi scam coinlerden birkaç tane daha var bittrex’ten anlamsız bir şekilde çok önceden bittrex’e girmiş sonradan bittrex’in çıkarmak için bile zaman harcamadığı coinlerden bahsedyoruz.

20 gün var, bir ihtimal herkes bir gaza gelip bir pump gerçekleştirebilir bu coinde ama uzun vade de bekletipte para kazanmak bana biraz zor, ilgililerin dikkatine.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
kordsa (OP)
Full Member

View Profile
September 27, 2017, 10:36:57 AM

Hareket başladı twitterda yogun propogandasi var ve billion takipcili hesaplar bunlar ve market cap cok kucuk oldugundan cok hizli hareket bekliyorum.
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
September 27, 2017, 11:52:01 AM

Yukarıda ki arkadaşın dediği gibi coinde şuan orta halli bir hareketlenme mevcut gibi görünüyor bakalım neler olacak, ben çok büyük bir pump beklemiyorum ama 2.5 - 3 dolar seviyesinden işlem görebilir önümüzde ki günlerde en fazla.

takibe aldım ve ufak bir yatırım yaptım teşekkür ederim.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
September 27, 2017, 02:15:05 PM
Last edit: September 27, 2017, 02:39:49 PM by wolwoo

INFX 3 ay önce CWI industries tarafından alındı ve web sitelelerinde geri sayım devam ediyor sadece 20 gün sonra yeni web sitesi ve yol haritası çıkacak ve pazar payı sadece 1 mil USD.

Bu tarz kucuk ve haber gelecek coinler pump lara çok açıktır 20 gün içinde en az 1 pump bekliyorum web sitesi ve roadmap çıkınca da bakalım nerelerde olacak 1 mil USD komik rakam böyle bir grup coini için.

asağıdaki siteye tıklayın geri sayımı kaçırmayın

http://chainworksindustries.com/

saygılar

O bu değil de eskiden "hava parası" diye bir şey vardı. Dükkanı kiralık devreden şahıs dükkanın ederi kadar hava parası alırdı. Şimdi bu influx denen eleman 3 borsada işlem görüyor. Milletin girmeye can attığı USA bittrex, russian yobit ve anzak cryptopia'da.. Malın niteliğinden çok bu özelliği pazarlanır bence! Coinler 1m dolarsa, hava parası 3-5m dolar eder en azından...  Onu da coinleri devrederken hallederlerse iş yapar ama açıktan verirlerse tam tersi olur, eşantiyon diye gider coinler. Yalnız o parayı buradan ödemeleri, devralan için daha avantajlı olur hem hacim hem fiyat artar hem de iyi reklam olur. Bakalım ne şekilde anlaşmışlar 😊Ytd
Edit: "3 ay önce devralındı" denmiş ama öyle ahım şahım bir hareket olmadı, bildiğim kadarıyla 10-20k civarında dolandı durdu. Ya henüz gerçekleşmedi hava parası ödemesi ya da olay çoktan kendi aralarında halledildi.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
September 27, 2017, 03:20:09 PM

Açın ellerinizi  Wink
Forumun neşesi, yorumlarına çok gülüyorum her daim
birine psikolojin götüne benzemiş demiştin dönem dönem kullanıyorum
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
September 27, 2017, 05:22:09 PM

Bu coine biraz yatırım yaptım ben de. Bu sayaç olayı işe yarıyor insanları heyecanlandırıyor. Çok bir beklentim yok ilk pumpta biraz kar edip çıkacağım bu 18 gün içinde de olur heralde bir pump.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
September 27, 2017, 07:13:22 PM

Açın ellerinizi  Wink

Ellerini açana şuan %30 verdi. Millet elini açıyormuş demekki alttan girip, %30 olunca şerbetleyip avuçlara uzatmak gerek.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: