Bitcoin Forum
October 06, 2024, 10:24:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitmain antminer L3+  (Read 949 times)
klobi (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile
September 25, 2017, 10:33:09 PM
 #1

Naručio sam danas navedeni model preko službene stranice, ima li tko zainteresiran da preuzme narudžbu uz nadoplatu. Uređaj je rasprodat u par sati.
dmurko
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
October 09, 2017, 02:41:32 PM
 #2

Naručio sam danas navedeni model preko službene stranice, ima li tko zainteresiran da preuzme narudžbu uz nadoplatu. Uređaj je rasprodat u par sati.

Koliko love sve zajedno?
dmurko
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
October 22, 2017, 08:02:51 PM
 #3

Naručio sam danas navedeni model preko službene stranice, ima li tko zainteresiran da preuzme narudžbu uz nadoplatu. Uređaj je rasprodat u par sati.

Koliko love sve zajedno?

Pošto se autor ne javlja.

Zanima me jeli sigurna kupovina sa ovog sajta,ako je netko kupovao,i ima li carine i poreza?

https://london-hardware.co.uk/product/antminer-l3/
Ronin87
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
October 26, 2017, 05:52:08 PM
 #4

Izbacio danas Bitmain ponovo batch koji ide u shipping od 1-10.12....
https://shop.bitmain.com/productDetail.htm?pid=00020171024202312875uk35qajn06E1
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
October 29, 2017, 09:07:56 AM
 #5

Naručio sam danas navedeni model preko službene stranice, ima li tko zainteresiran da preuzme narudžbu uz nadoplatu. Uređaj je rasprodat u par sati.

Koliko love sve zajedno?

Pošto se autor ne javlja.

Zanima me jeli sigurna kupovina sa ovog sajta,ako je netko kupovao,i ima li carine i poreza?

https://london-hardware.co.uk/product/antminer-l3/

Ima carine. Do 500 eu samo porez.Preko 500 eu od prilike imaćeš carinu oko 3% i + pdv i dodatni troškovi carine. Oko 24-25% dodaj na cenu.

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
November 27, 2017, 06:32:59 PM
 #6

Znate li možda koje se valute osim Bitcoina mogu rudariti s ovim minerom, i kolika je isplativost?

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
January 28, 2018, 03:12:17 PM
 #7

U Hrvatskoj na eletroniku nema carine, pogledajte na službenim stranama carinske službe, plačate samo porez 25%, ako roba dolazi van Evropske unije i prije nego što dođe, morate izvaditi EROI na Žitnjaku u upravnojh zgradi ili Jankomir, to se ne plaća, to je radi evidencije što ste uvezli u EU !!
Upravo prije par tj. stigle 4 x L3+ i 1 x D3+ tako da govorim iz prve ruke !

LP,
Ivan



Ako kupim 10 Antminera, imam 20k kuna carine, nije to samo  Cry

Looking for a signature campaign.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!