Bitcoin Forum
May 30, 2024, 06:40:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Oceanlab OCL - Waves platform  (Read 1073 times)
Tezcalitpoka (OP)
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
September 27, 2017, 02:11:17 AM
Last edit: September 28, 2017, 02:04:42 AM by Tezcalitpoka

Orda burda adini cok fazla duymayacaginiz coinlerden bir tanesi. Bence gelecegi cok parlak, sizlerle paylasmak istedim.

Ico fiyati : $0.013~020 Suanki fiyat: $0.07

Toplam coin adedi 50,000,000 OCL (bokunu cikarmamislar)

Oceanlab nedir?

Oceanlab Waves platformunda yazilmistir ve waves'in merkezi olmayan borsasinda alim satimi yapilabilmektedir. Waves blockchaininde, platformda yaratilan urunlerin blockchain ile etkilesime girmesinde gerekli olan bir yazilim diyebiliriz (Waves in benzini, GAS)Sembol $OCL

Halihazirda prototype mevcut ve herkese acik; https://gravit.ws/  

BLockchain.info bitcoin icin yada etherscan sitesi ether icin ne islev goruyorsa gravit de Waves icin ayni gorevi icra ediyor.

Waves ICOhub yarismasini kazandilar
Waves exchange de en fazla trade edilen coin, ortalama $300.000, buda yaklasik olarak Wagger in x9 kati kadar. potential market cap of $15M+ soylentileri var.

Daha fazla bilgi icin asagidaki linkleri kurcalayin, bir bakin derim.
ico fiyati 314 sat idi, suan 1950 sat, daha da alicam herhal, hayirli isler  Smiley

http://oceanlab.eu/pdf/Whitepaper_oceanlab.pdf
https://drive.google.com/file/d/0B7B074XETb2iamtGd3ExSFJHTGc/view
https://tokendb.oceanlab.eu/distribution.aspx?asset=ABFYQjwDHSct6rNk59k3snoZfAqNHVZdHz4VGJe2oCV5
https://pbs.twimg.com/media/DKBZf2NW0AA6WFD.jpg  (waves roadmap)
https://coinmarketcap.com/currencies/oceanlab/
https://oceanlab.eu
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
September 27, 2017, 02:45:01 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1957898.msg21777068#msg21777068

Coinmarkette listelendiği ilk gün dikkatimi çekmişti hatta bununla ilgili mesaj yazdım ancak bilgilendirici bir şey yazan olmadı. Almaya niyetlenmişken vazgeçtim gördükçe üzülüyorum.
malekbaba
Legendary
*

Activity: 1526
Merit: 1026

SellDefi.com | Earn by selling files

View Profile
September 27, 2017, 06:27:38 AM

Waves arayüzünün tamamen faaliyete geçmesi sonrasında bu tarz tokenler daha çok dikkatimizi çekecek . Şu an için waves cüzdanında token tutanlar zaten sürekli olarak airdrop almakta ama detaylarını çok fazla görememekte .

Oceanlab dan ilk zamanlarda bi 100 adet satmıştım bonus olarak göndermişlerdi . Harici olarak waves cüzdanına ne gelirse bozduruyorum . Tutmuş olsaydım içlerinden cevval tokenler çıkacaktır.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
September 27, 2017, 06:52:58 AM

Oceanlab’ın diğer Waves coinleri gibi fos çıkmasından yana benim korkum. Yoksa ufak bir yatırım yapılır, yapılmaz değil bir coin.

Ancak dediğim gibi çokta aceleci olmayan bir şekilde 1 sene beklemek isteyenler için güzel bir yatırım olabilir Oceanlab.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
macaron
Hero Member

Activity: 580
Merit: 500

View Profile
September 27, 2017, 07:03:51 AM

Waves platformu kullanan tokenlerin scam olma olasılığı daha yüksek benim gözümde. Oceanlab'ı görmedim daha önce ama araştırmak lazım ondan sonra yatırım yapılacaksa cuzi bir miktar yatırım yapılabilir. Şu aralar piyasada dengesiz gidiyor ne olacağını kestirmek zor.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
September 27, 2017, 05:52:58 PM

waves tabanli  icolarin da devrinin gelecegi günler olacaktir diye düşünüyorum. bir şekilde bu kervan biraz daha  yürür fakat waves te boş durmuyor sürekli calişiyorlar  son günlerde değer artişlari bu yüzden forumdan gerçekten  sevdalisi olan ve iyi yatırımları bulunan insanlar var. sırf oceanlab için değil bu söylediklerim diğer waves tabanli icolar içinde geçerli daha  vakit var tüm bunlar için. öncelikle waves'in bir kere gerçek değerlemesini yapmasi lazim bu şekilde olmaz  olmamali. kullanicilar da gerçekten bir güven problemi var waves'e karşi öncelikle bu imajın gitmesi gerekli. yani ethereum pişmanlıktır vs diyeni görmedim fakat waves ile ilgili bu tarz  başliklar mevcut. bu arada oceanlab de tekrar 0.07 usd seviyelerinde seyrediyor.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
September 27, 2017, 06:53:42 PM

waves platormda ocean gıbı bır cok coın var. gıbı derken ılerıde cıddı degerlenecek. sahsen hangısınden alacagımı sasırmıs durumdayım. mrt wnet wct wavesgo ocean tracnet. en az 10 coın var su anda cok ucuz olan ama 1-2 yıl ıcınde 100x yapabılecek potansıyele sahıp.
borulce
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
October 02, 2017, 03:57:56 PM

Waves üstüne çıkan coinlere ben de sık sık bakıyorum cidden ucuzlar ama waves üstünde hiç hareketlilik olmaması yüzünden sürekli almaktan cayıyorum.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 02, 2017, 04:52:02 PM

Proje bir otursun aşama atlasın değerlendiririz. Alım yapar mıyım diye soran olursa alım yapmam, projeyle ilgisi yok waves bile almayı düşünüyorum ama elim gitmiyor güncellemeleri bekliyoruz lakin düzgün çalışır şekilde problem çıkmadan bakalım başarabilecekler mi. Waves' yatırım yapamıyorken waves tabanlı token için yatırıma kendi açımdan sıcak bakmıyorum. Eskisi gibi de takip edemiyorum heveslendiğim bir kaç proje vardı primal base vakasından sonra iyice soğudum.
bobita
Legendary
*

Activity: 2548
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 02, 2017, 06:58:28 PM

Proje bir otursun aşama atlasın değerlendiririz. Alım yapar mıyım diye soran olursa alım yapmam, projeyle ilgisi yok waves bile almayı düşünüyorum ama elim gitmiyor güncellemeleri bekliyoruz lakin düzgün çalışır şekilde problem çıkmadan bakalım başarabilecekler mi. Waves' yatırım yapamıyorken waves tabanlı token için yatırıma kendi açımdan sıcak bakmıyorum. Eskisi gibi de takip edemiyorum heveslendiğim bir kaç proje vardı primal base vakasından sonra iyice soğudum.
Hocam öyle söyleme, bugün airdropla gelen bir coini satmak için etherdelta kullanmak zorunda kaldım, dedim ki dexin şu hali bile buna bin basar, üstelik dexe büyük bir güncelleme gelecek. Zaten bence dex sadece waves tabanlı olmasa şimdi bile hacmi en az on katıydı.
Primalbase'den hiç bahsetme, kıçımıza kaçtı resmen, bana göre tam bir fiyasko, fiyatı 6BTC  olacak, çok da değerlenecek diye gaza geldim (ilk ve tek gazım), şimdi alış fiyatım 3BTCyi geçtim, 2 olsun hemen satacağım. Neyse ki o sırada param borsadaydı, zararına girmek istemedim de az bir şeyle katıldım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 02, 2017, 07:04:27 PM

Hocam öyle söyleme, bugün airdropla gelen bir coini satmak için etherdelta kullanmak zorunda kaldım, dedim ki dexin şu hali bile buna bin basar, üstelik dexe büyük bir güncelleme gelecek. Zaten bence dex sadece waves tabanlı olmasa şimdi bile hacmi en az on katıydı.
Primalbase'den hiç bahsetme, kıçımıza kaçtı resmen, bana göre tam bir fiyasko, fiyatı 6BTC  olacak, çok da değerlenecek diye gaza geldim (ilk ve tek gazım), şimdi alış fiyatım 3BTCyi geçtim, 2 olsun hemen satacağım. Neyse ki o sırada param borsadaydı, zararına girmek istemedim de az bir şeyle katıldım.

İyi şanslıymışsın gerçekten az bir miktarla katılmışsın. Ben neyim var neyim yok bastım pişman mıyım değilim kısmet ona yatırmazdım başka şekilde yine batırırdım yatırımı gelirse geliyor gelmezse de gelmiyor çok takmıyorum artık eskisi gibi. 2 btc den satmam hiç zarar etmek istemiyorum hatta aldığım fiyatlardan da satış yapmayacağım üç ay beklemişim sıkıntısını çekmişim yatırım yapmışım. Proje ölür benim yatırımla birlikte ya da kazanır çıkarım.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
October 02, 2017, 07:10:28 PM

waves tabanlı guzel ıcolardan bırısı de bu. ama platformun hacmı az oldugu ıcın henuz aksıyon yapamadı. yenı arayuz ıle platormdakı karısıklık gıderılırse waves platformdakı cogu coın en az 10x yapacaktır. su an platformdakı coınlerı takıp etmenın bır yolu yok. anca cantana bakarak bulabılıyorsun dex te coınlerı.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
October 13, 2017, 12:10:33 AM

4 gün önce Tidex'e girmişler ama volume 15 dolar girmeseniz daha iyi. Tidex'in zaten hacminin yarıdan fazlası Waves ve ltc'de. Giren tokenler iş yapamıyor doğal olarak.
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 12:30:30 AM

Bana da biraz göndermişlerdi sattım gitti. Böyle tokenleri tutup değerini katlamasını beklemek için fazla yaşlıyım sanırım. Smiley
Waves DEX'te para eden nadir tokenlerden biri Oceanlab.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 13, 2017, 07:48:05 PM

waves tabanlı coinler nedense ölü doğuyor kimsede zaten artık waves tabanlı coin çıkarmıyor.Anca waves düzelecek smart connect gelecek öyle
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
November 17, 2017, 12:12:15 PM

cüzdanınızda tuttuğunuzda airdropların gelmesine yarar sağlayan tokendır.

coffeecoin, crytptowiki gibi waves tokenları geliyor.

proje olarak etherscan tarzı bir projeleri var. wavesın kendi explorer tarzı bir çıkarma projesi vardı diye hatırlıyorum. 1600 satoshilerden 600 satoshilere kadar düştü.

aynı zamanda wavesdrop.com sitesini bu icoyu gerçekleştiren arkadaşlar yapmışlar.

grawit.ws gibi bir site yapmışlar, hem blockchain explorer, hem arama motoru hem de topluluk kısmının birleşimi olarak tanımlıyorlar.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 17, 2017, 12:50:27 PM

Bu tarz projelerin başarılı olması , Waves in başarılı olmasına ve kullanılmasına bağlı. Waves yeni dex , arayüz güncellemesi ile kullanımına başlamasına müteakip insanların dikkatini çekecek ve dex te koinler yatırım için uygun olacak. Ancak ondan önce pek birşey beklememek gerekiyor fikrindeyim . Ama ben şimdiden bazılarını az az alıp topluyorum ne olacağı belli olamaz ilerde.
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 16, 2017, 01:17:21 PM

waves projelerinde wager sonrası favorim olan tokendır.

50.000.000 adet olması, projenin waves platformunu destekleyecek ve kullanımını arttıracak olması ilgimi çekiyor. şöyle ki adamlar sayesinde airdroplar bir düzene oturacaklar. bu önemli elinde OCL olan daha fazla fırsatlara sahip olacaktır.

OCL'ye ilgiyi esas gönderme ücreti olarak kullanıldığında kazanacaktır. Wawes gönderim ücreyi şu an 0.001 waves şu an. waves fiyatı artarsa bitcoin gibi gönderim ücretleri batamya başlayacak ileriki yıllarda ama diğer tokenların gönderilmede kullanılması ilgiyi artıracak.

twitter üzerinden takipcisiyiz.
furkantugra
Member
**

Activity: 280

View Profile
December 16, 2017, 01:26:20 PM

wawes alt yapılı coinlere nedense hiç güvenmyrm ya ben alırken coinleri para kazandırır mı die düşünyrm da wawes bana hiç cazip gelmiyo erc20 ler daha iyi iş yapıo
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
December 16, 2017, 01:29:07 PM

Fiyat son bir aydır btc bazında nerdeyse aynı ama btc fiyatı arttığı için dolar bazında yükselmiş.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: