Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:32:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: Çin'in desteğini arkasına alan NEO bu hafta yüzde 60 değer kazandı  (Read 1927 times)
kriptokoin (OP)
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
September 27, 2017, 12:27:18 PM

Çin'in Bitcoin ve altcoinlere yönelik yaptırımları sonrası NEO'ya yeşil ışık yakacağı söylentisi ile NEO kelimenin tam anlamıyla uçuşa geçti.

“Hükümetin beni kısa sürede aramasını ve ‘Neo’yu Çin’deki blokchain teknoloji altyapısı olarak kullanalım’ demesini beklemiyorum ancak orta vadede? Neden olmasın? Bence mümkün.”

http://kriptokoin.in/cinin-destegini-alan-neo-hizla-deger-kazaniyor/

Her ülkenin kendi dijital parasına yöneleceği fikri bana pek hoş gelmiyor açıkçası. Siz ne düşünüyorsunuz?

1715333541
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715333541
Reply with quote  #2

1715333541
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715333541
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715333541
Reply with quote  #2

1715333541
Report to moderator
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
September 27, 2017, 01:02:42 PM

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu . Borsaları yasaklayacağım diyor sonra NEO ya destek veriyor.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 27, 2017, 01:14:22 PM

Çin'in ne yaptığı gerçekten belli değil bir gün öyle bir gün böyle konuşuyor söyledikleri arasında bir tutarlılık varda ben mi kaçırıyorum acaba  Huh Neyse alttan neo toplamayı başarabilen arkadaşlarımız için gerçekten çok iyi bir gelişme oldu.
lveent
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
September 27, 2017, 01:34:02 PM

Aslında sadece bir ihtimalden bahsediliyor, kesinliği hatta ihtimali bile olup olmadığı belli değil. CEO spekülasyon yapmış da denebilir.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 27, 2017, 01:39:51 PM

Çin'in ne yaptığı gerçekten belli değil bir gün öyle bir gün böyle konuşuyor söyledikleri arasında bir tutarlılık varda ben mi kaçırıyorum acaba  Huh Neyse alttan neo toplamayı başarabilen arkadaşlarımız için gerçekten çok iyi bir gelişme oldu.
Çin çakal bir ülke. Uzun dönemli oynuyor. Kapattım astım kestimler falan tiyatro bana göre.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 27, 2017, 01:40:52 PM

Çin harbiden kafayı yedi artık . Ya herşeyi neo üzerine kurmak istiyor yada hayatları spekülasyon

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
September 27, 2017, 01:47:59 PM

çin'in bir şey yaptığı yokta böyle balon haberlerle spekülasyon yapıyor uyanıklar. başından beri çoğu haber şişirme ve spekülasyon başka bir şey değil.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 27, 2017, 02:00:45 PM

Madem yasaklayacan amerikan borsasında ne işin var🤑 tam bir garabet

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
kskaclord
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
September 27, 2017, 02:17:28 PM

Yalnız bu haberler kulağımıza hep geliyor ama hiç ciddiye almıyoruz ya da almıyorum diyeyim. Değerlendirmiyoruz bu piyasa aslında hala çok geniş değil. Yıllarca alıştığımız ulan bu haber bize gelene kadar olan olmuştur muhabbeti efektif davranışlarımı hala etkiliyor. Bu psikolojiden sıyrılmak lazım.

Çin in yaptığı döneklik için çok şaşırmayın derim Çin yıllardır kapatıp yasaklıyor sözde sonra bir şekilde izin veriyor affediyor falan filan devam ediyor. Çin in açıklamaları önemli fakat gerçek değil. bunu böyle yorumlamak lazım.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
September 27, 2017, 05:31:08 PM

Bence komünist partide üye olan üst yönetimden birileri  önceden topladı ise neo denenden . Grin Grin Grin

üste doğru hareket ettirdilerse coinsi
Nasılsa ilerde yasak getirirler.
Ynni yapılan yorumlara göre görünen en mantılı açıklama bu. Shocked
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
September 27, 2017, 05:31:59 PM

Çin'in Bitcoin ve altcoinlere yönelik yaptırımları sonrası NEO'ya yeşil ışık yakacağı söylentisi ile NEO kelimenin tam anlamıyla uçuşa geçti.

“Hükümetin beni kısa sürede aramasını ve ‘Neo’yu Çin’deki blokchain teknoloji altyapısı olarak kullanalım’ demesini beklemiyorum ancak orta vadede? Neden olmasın? Bence mümkün.”

http://kriptokoin.in/cinin-destegini-alan-neo-hizla-deger-kazaniyor/

Her ülkenin kendi dijital parasına yöneleceği fikri bana pek hoş gelmiyor açıkçası. Siz ne düşünüyorsunuz?

her ülkenin (belli başli bazi para birliklerine üye ülkeler harici) kendisine ait bir para birimi var ise eğer bi şekilde karşiliginda bir değer göstererek piyasaya sürdüğü ve hatta arada basimini  felan yaptigi  teknoloji çağinda yaşadigimiz şu dönemde her  ülkenin bence kendisine ait bir krypto parasi olmali. neden olmali bu hem insanların bu piyasaya olan  karşi bilgisini ve merakını uyandırır hemde cok daha güvenli projeler ve hatta global projeler ortaya cikabilir. hali hazirda gerçi birçok firma borsa da vs işlem görüyor fakat crypto piyasasi tamamen farkli bir dünya ve kesinlikle ben devlerin bu  tarz projelerde rol almasini ve hatta almasi gerektigini düşünüyorum. ki eminim  büyükler liginden birileri hatta belki de bikaç taneden fazlasi hali hazirda bu dünyaya coktan girmiştir diye düşünüyorum. yakın zamanda ki bu olaylarda alttan bitcoin alımları söylentisini  hepimiz duyduk. piyasada 3o yıldır  kullandigimiz   " kredi kartı " diye bir sektör var  herkes kullaniyor kullanacaktır da. bu tarz bir teknolojinin yayilimi belki de hayatlarimizi olumlu yönde etkiler.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
oharac
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
September 27, 2017, 07:03:07 PM

Onaylanmis hicbir soylenti yok. Bence NEO yine guzel dusecek. Uzun vadede basarili olabilecegini dusunuyorum ama Cin hukumetinden OK almasi sart.

pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
September 27, 2017, 07:09:37 PM

Zaten Çin in yasaklaması sadece göz korkutmaktı bence.Crypto paranın olayı o tam olarak yasaklayamazsın.Çin ya belirli bir vergilendirmeye gidecek yada kendi parasını kullanacaktır ben şahsen öyle düşünüyorum.

Jakez
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
September 27, 2017, 07:23:56 PM

bu çine son 1 ayda öyle bir sövüyorum ki hala sözvüyorum hemde. abartmıyorum 3000 dolar zararım var bu itler yüzünden en az. LRC lerimin hepsini bunlar yüzünden ico fiytından gittim sattım.sonra LRC ekibi yola devam kararı alınca fiyat yükselmeye başladı ama bizim elimizdekiler gitti tabi. ondan sonra mth ye girdim onlarla oda düştü. şimdi toparlıyor allahtan. vardr bundada bi hayır ne diyelim
Exelean
Member
**

Activity: 83
Merit: 11

Computer Engineer

View Profile
September 27, 2017, 07:42:35 PM

Bu çinin Allah belasını versin ya piyasayı rahat bırakmadı

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 27, 2017, 09:15:12 PM

Adamlarin kendi ayagina sikmayacagi belli borsalari ve yuanla coin alimini yasakla ama disaridan gelecek paraya eyvallah. cin gibi bu cinliler Smiley
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
September 27, 2017, 09:46:36 PM

Ne çinmiş arkadaş sal bizi artık yarın öbür gün neo dan desteği çektik derler(!)
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
September 27, 2017, 10:17:42 PM

Bu çin haberi güzel oldu demekki Blockchain teknolojisine ilgileri devam ediyor , bitcoin borsalarınıda yasaklamasalardı tadından yenmezdi.
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
September 27, 2017, 10:19:44 PM

En başından beri ethereum gibi olursa diye alacağım alacağım diyorum riske girmek istemiyorum sonunda düşündüğüm gibi olacak  Sad

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
Tezcalitpoka
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
September 28, 2017, 02:01:25 AM

Bunlar tam sansar hakkaten. Devlet Neo ile ortak calisiyor olabilir, bizim millet mal (cin'liler) paralarini orda burda bos beles icolara harcamasinlar, biz bunlari neo ile toparlayalim hesabi bir dusunce icinde olabilirler diye dusunmuyorda degilim acikcasi... Jap ler onurlu falanda, bu Cin'lilere hic guven olmaz.
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: