Bitcoin Forum
May 25, 2024, 07:49:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bittrex Electrum Cüzdana Para Göndermek  (Read 623 times)
pilgrimage (OP)
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
September 27, 2017, 01:17:22 PM

Merhaba arkadaşlar, Paribudan Bittrex BTC gonderdim.Bitrexx BTC'ler ile Ripple aldım.Benim Merak Ettiğim Ben Bittrex üzerinde şu an Ripple( XRP ) coin'i bilgisayarıma yüklemiş olduğum electrum cüzdandaki oluşturmus olduğum BTC puplic hesabıma direk gonderebilirmiyim ? Yoksa Bitrexx ilk once Ripple satıp BTC dosnutrup o şekilde mi Electrum cüzdana gonderebilirim ? Umarım anlatabilmişimdir. Aslıdan Kafama Takılan su Blockchain üzerinde Btc,eth,xrp,nem bunlar birbirleri arasında transfer olabiliyor mu ?

Teşekkürler
Hayırlı Bol Kazançlar.

Not: Cüzdana gondermek istememin sebebi olduğuda borsaya bişey olduğunda Bilgisayarımda Private Key Bende olan Bir Public hesabım olur.Ripple veya BTC korunmus olur diye dusunuyorum.Tekrar Satmak istediğimde ise Cüzdandan Direk İlgili borsaya yatırıp satış yapabilirim değil mi ?

btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
September 28, 2017, 10:17:04 AM

Merhaba arkadaşlar, Paribudan Bittrex BTC gonderdim.Bitrexx BTC'ler ile Ripple aldım.Benim Merak Ettiğim Ben Bittrex üzerinde şu an Ripple( XRP ) coin'i bilgisayarıma yüklemiş olduğum electrum cüzdandaki oluşturmus olduğum BTC puplic hesabıma direk gonderebilirmiyim ? Yoksa Bitrexx ilk once Ripple satıp BTC dosnutrup o şekilde mi Electrum cüzdana gonderebilirim ? Umarım anlatabilmişimdir. Aslıdan Kafama Takılan su Blockchain üzerinde Btc,eth,xrp,nem bunlar birbirleri arasında transfer olabiliyor mu ?

Teşekkürler
Hayırlı Bol Kazançlar.

Not: Cüzdana gondermek istememin sebebi olduğuda borsaya bişey olduğunda Bilgisayarımda Private Key Bende olan Bir Public hesabım olur.Ripple veya BTC korunmus olur diye dusunuyorum.Tekrar Satmak istediğimde ise Cüzdandan Direk İlgili borsaya yatırıp satış yapabilirim değil mi ?

Bir cüzdana sadece kendi coinini(veya duruma/işleyişe  göre türevlerini) gönderebilirsin.

BTC adresine BCH, XRP, ETH vs. gibi bir coini yollarsan daha sonra bu coinlere ulaşamazsın; çoğu borsada adresler için uyarılar mevcut, hatalı formatta adresler için uyarılar var. Fakat bazı adresler tip olarak birbirine benziyor. O yüzden sorumluluk "kullanıcının".

Coinler arası geçiş ancak al-sat ile mümkün.

Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
September 28, 2017, 12:08:41 PM

Her coinin farklı zinciri ve cüzdanı var. Electrum Bitcoin cüzdanında sadece Bitcoin saklayabilirsin.
Ripple'ları bilgisayarında saklamak istiyorsan Ripple cüzdanı kurman gerekir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: