Bitcoin Forum
May 26, 2024, 01:40:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: EthereumDark kazmak ?  (Read 1128 times)
Grand_Master (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
September 27, 2017, 08:54:49 PM

EthereumDark nasıl kazabiliriz zorluğu nasıldır.Madenciliği yapılıyor mu ?

Açıkçası değerleneceğini düşünüyorum.Bitcoindark ile kıyaslayanlar olmuş zaten.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
September 28, 2017, 11:48:34 AM

Henüz kazıma başlamadı sanırım. Ana konu da falan pool falan paylaşılmadı.
erkaneski
Member
**

Activity: 67

View Profile
September 28, 2017, 01:47:16 PM

kazım başladı yani en azından cüzdan üzerinden kazıyorum ben şimdilik Smiley
airdrop üzerinden 20 adet yollanmıştı bana cüzdana attım ve cüzdan açık duruyor. Oda kendiii kendinee kazıyor
foto yüklemeye çalıştım olmuştur inşallah bakarsınız aşağıda ekran görüntüsü

https://i.hizliresim.com/YOlDdA.jpg
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
September 28, 2017, 03:53:18 PM

Coinmarkets borsasına ethd coinlerinizi atarak bilgisayarınızı açık tutmanıza gerek kalmadan stake kazabilirsiniz. Bu borsaya güvenip coinlerinizi emanet edermisiniz orasını bilmem 😄
Grand_Master (OP)
Member
**

View Profile
September 28, 2017, 04:03:31 PM

kazım başladı yani en azından cüzdan üzerinden kazıyorum ben şimdilik Smiley
airdrop üzerinden 20 adet yollanmıştı bana cüzdana attım ve cüzdan açık duruyor. Oda kendiii kendinee kazıyor
foto yüklemeye çalıştım olmuştur inşallah bakarsınız aşağıda ekran görüntüsü

https://i.hizliresim.com/YOlDdA.jpg

Bunu söylediğiniz iyi oldu teşekkürler.Bana da böyle birşey geldi ama sonra iptal oldu onaylanmadı.Yeşil değildi bir hata oldu sanmıştım.Açık tutayım cüzdanı öyleyse arada bir bakıyordum.
erkaneski
Member
**

View Profile
September 28, 2017, 06:16:55 PM

Coinmarkets borsasına ethd coinlerinizi atarak bilgisayarınızı açık tutmanıza gerek kalmadan stake kazabilirsiniz. Bu borsaya güvenip coinlerinizi emanet edermisiniz orasını bilmem 😄

ben riglerden birinde açık tutuyorum zaten makinalar devamlı açık o yüzden benim için sorun olmuyor. O dediğin yere güvenmem açıkcası Smiley
Grand_Master (OP)
Member
**

View Profile
September 28, 2017, 07:31:54 PM

ben riglerden birinde açık tutuyorum zaten makinalar devamlı açık o yüzden benim için sorun olmuyor. O dediğin yere güvenmem açıkcası Smiley

Cüzdanda dururken bizim ekran kartımızda önemli sanırım.Bana bugün biraz geldi ama ondan sonrası için 40 gün diyor ve ağdaki ağırlığı 4 - 5 olacak kadar düşürmüş.İlk başta öyle değildi.Ne yapmak lazım en iyisi için açık tutmaktan başka ne yapılabilir ?
erkaneski
Member
**

View Profile
September 28, 2017, 08:44:38 PM

Cüzdanda dururken bizim ekran kartımızda önemli sanırım.Bana bugün biraz geldi ama ondan sonrası için 40 gün diyor ve ağdaki ağırlığı 4 - 5 olacak kadar düşürmüş.İlk başta öyle değildi.Ne yapmak lazım en iyisi için açık tutmaktan başka ne yapılabilir ?

sakin ol dokunma bırak açık kalsın ekran kartın falan önemli değil Smiley 3-4 saat sonra bak ağdakı ağırlık artacak kendiliğinden cüzdandaki coinler olgunlaşıyor yada etd ağı ile iletişim kuruyor vs.. bilen bir arkadaş daha düzgün anlatabilir ben tamamen körlemesine keşfettim bunu
Grand_Master (OP)
Member
**

View Profile
September 28, 2017, 08:54:40 PM

sakin ol dokunma bırak açık kalsın ekran kartın falan önemli değil Smiley 3-4 saat sonra bak ağdakı ağırlık artacak kendiliğinden cüzdandaki coinler olgunlaşıyor yada etd ağı ile iletişim kuruyor vs.. bilen bir arkadaş daha düzgün anlatabilir ben tamamen körlemesine keşfettim bunu

Birkaç gün önce bildirim gelmişti madenden çıkarılan oluşturuldu ama kabul edilmedi diye.Önce bakiyeye eklendi sonra çıkarıldı.O zaman anlamamıştım şu an ? işareti şeklinde gözüküyor boşa gitti o herhalde ama artık önümüze bakacağız. Cheesy Sağol bilgiler için.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
September 29, 2017, 07:55:11 AM

Cüzdanı kurup açık bırakmak yetiyor mu yoksa cüzdana herhangi bir kod falan girmek gerekiyor mu? Windows walleti kurdum ama wallete başka birşey yapmama gerek var mı?
erkaneski
Member
**

View Profile
September 29, 2017, 08:09:40 AM

Cüzdanı kurup açık bırakmak yetiyor mu yoksa cüzdana herhangi bir kod falan girmek gerekiyor mu? Windows walleti kurdum ama wallete başka birşey yapmama gerek var mı?

Şimdi ortada bir yanlış anlama olmasın içi boş cüzdanla kazım yapamazsınız
Mutlaka etd cüzdanınız içinde coin olmak zorunda
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
September 29, 2017, 02:14:10 PM

Şuan 65 - 70 cent civarından işlem görüyor yüksleceği en baba fiyat 10 dolar onun üstüne çıkacağını pek zannetmiyorum ancak yine de siz bilirsiniz. Ethereum dark yerine Zencash kazmanız sizin için daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 01, 2017, 07:33:22 PM

86 cent civarı. 10-20 tane alıp kenara atmayı düşünmüyor değilim Smiley)

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
October 01, 2017, 09:08:45 PM

Şuan bence baya ucuz geçenlerde de güzel pumplandı diğer pumbda 50k sat olabilir diye düşünüyorum , bir miktar almakta fayda var
yenivera
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 08:27:23 PM

Bu coinin şu an için çok fazla borsası yok. Ve çok uğraşanda yok şu an için. POS yapmak için coin nereden bulacağız beyler???

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

erkaneski
Member
**

View Profile
October 03, 2017, 08:03:02 AM

Bu coinin şu an için çok fazla borsası yok. Ve çok uğraşanda yok şu an için. POS yapmak için coin nereden bulacağız beyler???
Çoğu kişi airdroptan aldı coinleri şu an nova da işlem görüyor diye biliyorum
yenivera
Sr. Member

View Profile
October 03, 2017, 08:15:58 AM

Bounty de pos ve pow görünüyor ama pow için herhangi bir bilgilendirme yok. VAr mı beyler bu coini pow ile kazan?? Varsa yardımcı olabilen olursa bi iki bişeyler atarım Cheesy:D

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
October 03, 2017, 09:00:24 PM
Last edit: October 03, 2017, 09:30:31 PM by btcmurat

bende cüzdanı açıp beklemeye aldım kazım kısmını merak ettim doğrusu hiç aklıma gelmemişti.

fazla sürmeden edit geldi oluyormuş Smiley

dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
October 04, 2017, 02:27:41 AM

gencler boşa uğraşmayın , sürekli wallet'ı da acık tutmanıza gerek yok . aylık pos mining geliri %0.83

yani 100 ethd'niz var ise ay sonunda ay sonunda 100.83 ethd'niz olacak . bunun içinde sürekli cüzdanınızı açık tutmanıza gerek yok . işiniz olduğu zaman bir kere açın , senkronizasyonu yaptıktan sonra stake geliriniz gelecektir.

sürekli açık tutmak sadece kotanızı yiyecektir.

üstümdeki posttaki arkadaşa yaklasık 0.6 ethd gelmiş , o da 15 gündür beklediği için.bundan sonra çok minik rakamlar gelecektir.

cüzdanını hiç açmayıp ay sonunda açsa 1 kerelik toplam 154 ethd'nin karşılığı olan 1 küsür ethd alacaktı

yani ortada gerçekten bir mining  yok Cheesy cpu'nuz da önemli değil gpu'nuz da Cheesy

işin ilginç yani forumda çoğu kişi teknik bilgiler konusunda çok eksik
yenivera
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 12:55:02 PM

gencler boşa uğraşmayın , sürekli wallet'ı da acık tutmanıza gerek yok . aylık pos mining geliri %0.83

yani 100 ethd'niz var ise ay sonunda ay sonunda 100.83 ethd'niz olacak . bunun içinde sürekli cüzdanınızı açık tutmanıza gerek yok . işiniz olduğu zaman bir kere açın , senkronizasyonu yaptıktan sonra stake geliriniz gelecektir.

sürekli açık tutmak sadece kotanızı yiyecektir.

üstümdeki posttaki arkadaşa yaklasık 0.6 ethd gelmiş , o da 15 gündür beklediği için.bundan sonra çok minik rakamlar gelecektir.

cüzdanını hiç açmayıp ay sonunda açsa 1 kerelik toplam 154 ethd'nin karşılığı olan 1 küsür ethd alacaktı

yani ortada gerçekten bir mining  yok Cheesy cpu'nuz da önemli değil gpu'nuz da Cheesy

işin ilginç yani forumda çoğu kişi teknik bilgiler konusunda çok eksik

sağolasın kardeş aydınlattığın için. Bende pos için sadece cüzdanda durması yeterli diye biliyorum ama bazıları inatla cüzdanın 7/24 açık durması gerektiğini iddia ediyor. Doğrusu ne, deneyip aydınlatan olursa sevinirim.

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀