Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:22:59 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: PROOFSUITE: DUYURU KONUSU  (Read 2234 times)
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 24, 2017, 04:45:08 PM

İmza kampanyasına katılıpta postu eksik olan arkdaşlar varsa tamamlasınlar, yarın sayım yapılacak ve pazar günü kampanya sona eriyor. Ico çokta başarılı geçmedi ama belki böylesi bizim için daha iyi olabilr.sonuçta ekip ve proje güzel.üstelik TAAS ta yatırım yapmıştı bu projeye, tokenler dağıtılırsa biraz bekleriz.pump yemesi muhtemel bence

Aralığın 1inde bitmiyor mu ICO neden erken bitiriyorlar kampanyayı. Bilginiz var mı
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 24, 2017, 10:27:27 PM

Erken bitirmeleri daha iyi zaten yatırım almıyorlar. Uzun süredir belki bu şekilde son günler diye yatırım yapacaklar artabilir.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 25, 2017, 06:26:08 AM

PLEASE NOTE PROOF BOUNTY ENDS THIS SUNDAY BUT DO NOT REMOVE SIGNATURES UNTIL I GIVE THE O.K..

ALL SIGNATURE WEARERS NOT WEARING PROOF SIGNATURE HAVE BEEN DISQUALIFIED FROM THIS BOUNTY. I will be adding up signature stakes this Sunday so make sure you all complete your minimum 55 quality posts in order to qualify.

I will be finishing off any backlog stakes for the week tomorrow as I was very busy last few days and last week to count will be this Saturday for fb/twitter etc..

Hope you all enjoyed this bounty campaign..
BOUNTIES WILL BE PAID AROUND THE 2ND WEEK OF DECEMBER..AS PER THE PROOF TEAM TIMETABLE.

Duyuru bu şekilde. Ödüller aralığın 2. haftasından itibaren mi 2 sinden itibaren mi dağıtılacak? Ingilizcem yok bu menajer de pek bilmiyor galiba. Translate yapınca daha bir garip oluyor.Bugün bitirin mesajları.

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
November 25, 2017, 06:40:57 AM

Aralığın ikinci haftasından itibaren dağıtılacak hocam, iyi oldu kampanyanın erken bitmesi, başka iş yapacak imzalara daha erken girebiliriz en azından.Yönetici diğer dallama managerlardan iyi çıktı bana göre.bilgilendirme yapıyor ve sosyal katılımcılara baya yardımcı oldu stake falan hesapladı.birçok kampanyada böyle kişi bulmak bile çok zor artık
hmsr
Full Member

View Profile
November 26, 2017, 02:31:41 PM

Eyvallah hocam final listesini yayınlamasını bekliyorum.Adamlar da hayal kırıklığına uğradı tabi.Bu kadar düşük beklemiyorlardı. Ama yine de 2 milyon dolardan fazla topladılar.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 27, 2017, 12:53:24 AM

I am away for a few days with my Parents and just went to another province so am a little tired to work and we will be out every day for the daytime so will try form tomorrow night to do all the PROOF bounty calculations over the coming days. I am not at home thus not on internet much. I will be back home on Friday. THANK YOU EVERYONE FOR TAKING PART IN THE BOUNTIES, Some of you in SIGNATURE CAMPAIGN THAT moved up the ranks I will sort that out also, don't worry and put on spreadsheets.

Yeni bir duyuru yapmış ailesiyle gezmeye gitmiş cuma günü geri dönecekmiş. Yarın sayımlara başlayacakmış herhalde. Yanlış anlamadıysam Cheesy

yobit.net is banned from signatures
hmsr
Full Member

View Profile
December 03, 2017, 04:08:53 PM

Imza Sayımları bitti arkadaşlar. Yalnız Türklerin hepsine soruşturma altında yazmış. Imzada çok fazla Türk olduğu için böyle birşey yaptı galiba.
25 kişinin 9 u Türk 😁

geda
Member
**

Activity: 77
Merit: 10

View Profile
December 03, 2017, 09:52:26 PM

Imza Sayımları bitti arkadaşlar. Yalnız Türklerin hepsine soruşturma altında yazmış. Imzada çok fazla Türk olduğu için böyle birşey yaptı galiba.
25 kişinin 9 u Türk 😁

Adamlar güzel reklam yaptı da başkaları mı imzaya katılmadı Cheesy 25 kişi baya az imzada. 3m dolar toplamış. Umarım iyi kazanır bizimkiler

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 04, 2017, 06:17:23 AM

25 kişinin 9 u Türk 😁

yalnız harbidende öyle listenin yarısından çoğu türk, en çok ilgi bizim forumdan olmuş , vi kaçıyla muhabbetim var hatta soru sorduğum insanlar var listenin içinde.çoklu katılım yokmuş gibi duruyor ama bellide olmaz tabi.ama ico fiatına bakarsak ödülde adaletli dağıtırlarsa kazançlı çıkacak gibi girenler.inşllah hakkınız yenmez kardeşim
uniquehero
Sr. Member

View Profile
December 04, 2017, 03:32:28 PM

Biran önce halledip adaletli bir şekilde yapıp bitirseler dağıtımı
thefunkybits
Legendary
*

View Profile
December 04, 2017, 07:29:29 PM

Yöneticinin yaptığına bak sen amk, imzada az kişi var ve ciddende en çok ilgiyi bizim forumda görmüş konu, konuya @Killermoney35 yazmış zaten.O yazdıktan sonra baktım diğer çeviri yapılan dillerin bazısında yorum bile yok ve hiçbiri 2.sayfaya bile ulaşmamış.E bırakta türklerden olsun katılımcı amk millet diğer dillerde görmemiş bile konuyu.İnşallah son anda kıllatmazlar
hmsr
Full Member

View Profile
December 05, 2017, 06:48:32 AM

Yöneticinin yaptığına bak sen amk, imzada az kişi var ve ciddende en çok ilgiyi bizim forumda görmüş konu, konuya @Killermoney35 yazmış zaten.O yazdıktan sonra baktım diğer çeviri yapılan dillerin bazısında yorum bile yok ve hiçbiri 2.sayfaya bile ulaşmamış.E bırakta türklerden olsun katılımcı amk millet diğer dillerde görmemiş bile konuyu.İnşallah son anda kıllatmazlar
Tedbir amaçlı yazılmış düzeltti zaten. Arka arkaya 5 Türk olunca şüphelenmiş galiba. Ama bounty manager iyi biri sıkıntı yapmaya gerek yok.

Bu arada token fiyatı neydi bilen var mı ? 1 ethyee 13.5 proof almışlar.(%15 bonuslu galiba).  Sadece imzaya 24000 proof ayrılmış. Bunu düzeltirler herhalde.

uniquehero
Sr. Member

View Profile
December 05, 2017, 03:56:03 PM

Tedbir amaçlı yazılmış düzeltti zaten. Arka arkaya 5 Türk olunca şüphelenmiş galiba. Ama bounty manager iyi biri sıkıntı yapmaya gerek yok.

Bu arada token fiyatı neydi bilen var mı ? 1 ethyee 13.5 proof almışlar.(%15 bonuslu galiba).  Sadece imzaya 24000 proof ayrılmış. Bunu düzeltirler herhalde.

Keşke böyle dağıtsalar ne kadar güzel olur Smiley
boestin
Legendary
*

Activity: 1092

View Profile
December 05, 2017, 08:18:19 PM

Dağıtım işi uzayacak galiba arkadaşlar, bizim manager tabloyu düzenlenebilir olarak bırakınca uyanığın biri listeyle oynamış bizim kızda yeniden sayım yapıyormuş şimdi.Şaka gibi bir durumla karşı karşıya kaldık resmen.İnşallah dağıtım sıkıntısız hallolurda bizde rahat ederiz
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 12, 2017, 12:07:56 AM

Dağıtım işi uzayacak galiba arkadaşlar, bizim manager tabloyu düzenlenebilir olarak bırakınca uyanığın biri listeyle oynamış bizim kızda yeniden sayım yapıyormuş şimdi.Şaka gibi bir durumla karşı karşıya kaldık resmen.İnşallah dağıtım sıkıntısız hallolurda bizde rahat ederiz

şu an sanırım tamamlanmış.Benim anlamadığım 1 token 0.05 ethere satıldı en ucuz. twittera 4200 token ayırmışlardı. acaba hardcapa göremi 4200 ayırdılar o ayrıntıyı göremedim ben.
thefunkybits
Legendary
*

View Profile
December 12, 2017, 10:19:08 AM

şu an sanırım tamamlanmış.Benim anlamadığım 1 token 0.05 ethere satıldı en ucuz. twittera 4200 token ayırmışlardı. acaba hardcapa göremi 4200 ayırdılar o ayrıntıyı göremedim ben.

0.05 pre-ico fiyatıydı ICO da ise 0.088 etherden satıldı tokenler, fakat etherdeltada 0.02 ye hatta 0.01 e kadar düştü.şimdilik tamda düştü diyemeyiz hacim çok çok düşük.borsalara girerde hacim artarsa gerçek değeri o zaman ortaya çıkar.Bu arada dağıtımı pazartesi yapacaklarmış galiba.yönetici öyle bişeyler yazmış sayfaya ama alacağmız token miktarlarını yazmamış daha tabloya
uniquehero
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 06:44:22 AM

Etherdelta da işlem görmeye başladı. 15-21 dolar seviyeleri arasında ufak alımlar olmuş. İmzacıların ödülleri ne zaman ve ne kadar dağıtacaklar belli oldu mu ?
boestin
Legendary
*

Activity: 1092

View Profile
December 18, 2017, 07:33:31 PM

Ödülleri tam 10 kat düşürdüler arkadaşlar o kadar süre imzasında boş vakit kaybetmişiz galiba, ele geçen rakam küçükte olsa ilerde AMP piyasaya sürülünce değeri artabilir ICO fiyatını yakalarsa bizde ufakta olsa sevinebiliriz.Tabi o kadar süre tutmayı başarabilirsek.Dağıtımı bugün yapacaklarını söylediler ama gelen giden bişey henüz yok
uniquehero
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 07:56:04 PM

Ödülleri tam 10 kat düşürdüler arkadaşlar o kadar süre imzasında boş vakit kaybetmişiz galiba, ele geçen rakam küçükte olsa ilerde AMP piyasaya sürülünce değeri artabilir ICO fiyatını yakalarsa bizde ufakta olsa sevinebiliriz.Tabi o kadar süre tutmayı başarabilirsek.Dağıtımı bugün yapacaklarını söylediler ama gelen giden bişey henüz yok

10 katta çok düşürmüşler ya. Hiç iyi haber olmadı ama napalım elden bir şey gelmez. AMP nin piyasaya sürüleceği tarih ile ilgili tahmini bir aralık var mı.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
December 18, 2017, 08:56:17 PM

Aslında ödülleri düşürmeleri mantıklı ve eski ödülle aynı oranda oluyor. Çünkü adamlar onu hardcap yapmak üzerine koymuşlardı.Hardcap yapamayınca aynı oranda ödülleri düşürdüler. Kimin ne kadar token alacağı burada yazıyor. Herkese hayırlı olsun

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mLysiSCr3fIiC3Rluto1oAScjTeqr5YxLBuLOstLgpM/edit#gid=1001893286

yobit.net is banned from signatures
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: