Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:39:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: kötü enerji nazar  (Read 2376 times)
Devrialemci
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
October 17, 2017, 07:39:44 PM

Zannetmiyorum böyle bişey olacağınız Cheesy Nazar ne abi saçmalamayın lütfen
Internet Explorer
Member
**

Activity: 208

View Profile
October 17, 2017, 08:21:42 PM

Kötü şeyleri hayatının merkezine koyan ve sürekli kötü düşünen insanı kötü şeyler çeker kesinlikle ama sürekli iyi şeyler düşünen insan iyi şeylerle karşılaşmaz malesef buda hayatın bir oyunu
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
October 17, 2017, 08:26:09 PM

Insanlarin enerjilerinin olduğu kesin ve bu enerjileri iyi ya da kötü olabiliyor , nazar da bunlardan yani kötü enerji, insanlarin suya bile iyi sözler söylediğinde suyun molekülleri etkileniyorsa nazara neden inanmayalim ki !
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
October 18, 2017, 07:15:43 AM

yeni doğan çocukları tutuyo bu nazar okuyosun geçiyo Smiley arada üflemek lazım Smiley
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
October 18, 2017, 08:33:20 AM

nazar haktır. hep nazardan böyle oldum ben yoksa...
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
October 18, 2017, 10:17:36 AM

tabi tabi bunlar hep nazar Smiley

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
buraktrn
Member
**

Activity: 75

View Profile
October 18, 2017, 12:39:01 PM

nazara ya da kötü enerjiye inanmıyorum açıkcası... ama üzerimde bir cenabetlik var ki sormayın... bu güne kadar çeşitli altcoin'lerde az çok yatırımlarım oldu. lakin neyi alsam dip yaptı, neyi satım uçuşa geçti... en son örneği de XRP.
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 03:57:06 PM

bence metafizik olumsuz enerjiler vesaire gerçek ama tam olarak tanımlandırmak çok güç. insanın gözle görülmeyen bir etkisi kısacası sihirli bir yanı var. nazar dediğimiz şey bence onun istemsiz olarak açığa çıkması ve zarar vermesi olarak tanımlanabilir.
fosforlucorap
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 10:11:00 PM

Evrene negatif enerji yolladıgımızda kötü enerjiyi cektiğimize inanıyorum.pozitif bakmanın her zaman kisiye cevreye ve evrene yararı vardır Smiley
efulim
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 24, 2017, 08:06:50 AM

bugum uzerimde oyle bir agırlık var ki .. Sad hangi kem gozun nazarına geldim bilemiyorum Sad
Aiwenor
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
October 24, 2017, 08:42:30 AM

Bilimsel olarak ölçülemeyecek kanıtlanamayacak şeylerin varlığını kabul etmiyorum. Ne zaman ki "Beyinde oluşan negatif düşüncelerin yarattığı düşük frekanslı elektromanyetik dalgaların ..." vb. şeklinde konusunda profesör birinin yazdığı yazıyı okurum, o zaman düşüncelerim değişir.
Aynen öyle. Kanıtlanamayacak şeyler kesinlikle zaman öldürmekten başka bir şeye yaramıyor. Boş insanlar boş hayatlarında böyle şeylere enerji harcayarak daha da kötü duruma gitmemiz sağlıyorlar.
chilii
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 24, 2017, 06:46:53 PM

Kötü enerjiyede nazarada inanıyorum. Birinin nazarı değdimi kötü bişey oluyor ve buna sinir olunca kötü enerji salgılıyoruz. İkiside birbiriyle bağlantılı bence.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
AlwaysSomewhere
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 26, 2017, 01:03:36 AM

Ya kardeş bunlar osuruktan şeyler yok şu taşları evinizde bulundurursanız enerjiniz kendini koruyacaktır yok ametist bok püsür geç bu işleri nazar desen ayrı bi saçmalık zaten geçen kiliseye nazar boncuğu takmışlar gözümüz üzerinizde der gibi ben çözemedim bu boş işleri neden bu kadar takıyoruz biz
engin978
Member
**

Activity: 140

The Future of Sports is Fan Controlled

View Profile
October 31, 2017, 05:12:55 PM

Nazar dinimizde var... inancli insan nazar yoktur diyemez cunki nazar ayetleri vardir...
 Nas,felak,ayetel kursi okumak nazara,kazaya,belaya iyi gelir...

afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
October 31, 2017, 10:20:02 PM

Şu şekilde inaniırım birşeyi kötü olucaguna inanirsan kötü olur iyi olucagını düşünürsen iyi olur pozitif negatif düşünce ye inanıyorum

burky155
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 05, 2017, 12:53:51 AM

Kesinlikle inanmıyorum böyle şeylere. Herkesin içinde kendi niyeti vardır, her şeyi bu tayin eder. Fazla saçma bir kelime bence nazar.

hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
November 05, 2017, 01:48:37 PM

nazara inanırmısınız yada birini kötü aurası olduguna herşeyin kötü olacagına inana birinin hayatında ciden hep kötü şeylermi olmaya başlar yada tam tersi herşeyin iyi olucagına inanan birinin hayatında hep iyi şeylermi olur Huh düşünceleriniz nelerdir .

Ben kesinlikle boyle seylere inanmiyorum. Yok iyi dusun iyi olsun yok kotu dusunursen kotu olur. Bence basimiza gelen olaylarin enerjiyle bir alakasi yok. Ne ekersek onu biçiyoruz. Yaptigimiz kotu eylemler bize kotu olaylar olarak donuyor , iyi eylemler ise iyi olaylar olarak donuyor. Hepsi bu..

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
Molla1453
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
November 05, 2017, 07:56:41 PM

bence kesinlikle nazarın varlığına,olduğuna inanıyorum;çünkü  bununla ilgili bir çok nazar duaları var.Eger nazar olmamasını istiyor isek bir maşallah demek de fayda var.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
November 24, 2017, 12:47:14 PM

kötü enerji ve iyi enerji kavramları vardır. ve ispatlanmıştır.

evde kendiniz kontrollü deneyini bile yapabilirsiniz.
1. bu deney için gruptaki bitkileri bol tutmalısınız. bir grup bitkiye hergün güzel şeyler söyleyin. diğer gruba küfredin. büyüme hızı gözle görülür şekilde değişecektir.
bunun benzerini hollanda da yapıyorlar. besihane çiftliklerinde klasik insanın enerjisini arttıran müzikler veriyorlar devamlı. süt veriminin yükseldiği görülmüş.
büyükannelerimizi çiçeklerini çok severler ve daha güzel olduklarını söylerler
2. pirinç lapası deneyi. bi pirinç lapası hazırlayın. ve bir bölümünü güzel şeyler söyleyerek ve hissederek kapalı bir kavanoza koyun. diğerine küfrederek koyun. aynı ortamda bekletin. birisinin daha uzun süre muhafaza olduğunu göreceksiniz. diğeri daha hızlı kararmakta.
3. bu tamamen bilimsel deney. Masaru Emoto denen bir adam yaptı bunu. iyi şeyler söylenen suyun kristalize yapısı daha düzenli. kötü şeyler söylenen suyun yapısı ise daha düzensiz ve karmaşık.

bu adamın sonucuna göre, insanın %60 ı su diğer bitki ve hayvanlarda da su oranı çok yüksek. enerji suyun kristalize yapısını değiştirdiği için bunun etkisi bütünde görülmekte.

ha bu kötü bişey düşendim öldü denecek şekilde değil ama etkilemekte.
bluelabelowl
Member
**

Activity: 72

View Profile
November 24, 2017, 01:52:38 PM

hey gidi emoto reis burada da çıktın karşıma   Cheesy

meraklısına https://yalansavar.org/2011/07/05/suyun-gizli-mesaji/

bonus http://www.elyadal.org/dedektif.htm

birkaç cevabı okurken de aklıma bu dönem geldi
https://eksisozluk.com/entry/5733012