Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:24:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Çin'den sonra Güney Kore de ICO yasağı getiriyor  (Read 1299 times)
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 01, 2017, 12:56:27 PM

Ya çin okadar yasakladı dediler bittik dediler yandık dediler bitcoin değerine değer kattı.Bu tip haberler ilk olarak zarar veriyor gibi görünsede arka planda bitcoinin balon olmasından kurtarıyorlar.Emin olun herşey rayına oturacaktır

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
October 01, 2017, 01:41:07 PM

Ico yasağı sanırım, güney kore menşeyi ico çıkamayacak. Arada scamlar ayıklansa tabi iyi olacak. Bazıları vur kaç yapıp piyasadan kayboluyor.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
October 02, 2017, 04:29:23 PM

ICO'lar devletlerin bu hareketleri sonrası daha gerçekçi projeler üzerine yükselecektir. Örneğin GoMineWorld günlük hayata uygulanabili bir proje ancak projeyi sunumakta yetmeyecek ilerde arge çalışmalarıda devam etmeli çünkü blockcahin teknolojisi gelecekte ayakları yere basacak devletlerde ancak böyle durumlarda sahiplenirler.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
October 02, 2017, 08:23:11 PM

Ben ICON icosunun durumunu merak ediyorum. Haber çıkmadan koreliler ico ya katıldı ama sonra KYC isteyeceklerdi . Ama şimdi baya koreli var o projede .

SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
October 02, 2017, 10:15:48 PM

Yabancı yerlerden okuduğum kadarıyla bunu bir yasak olarak düşünmek saçma olur, çünkü adamlar yasak getirmiyorlar sadece belli seviyelerde regüle ediyorlar.

Yasak konusu ile ilgili tam olarak net bir şey yok. Zaten güney kore de de yasaklanırsa ICO'ların sonu olur, Ethereum yatırımları büyük oranda Çin'den geliyordu.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 03, 2017, 12:23:58 PM

Zaten hep yasaklama haberi görelim hiç iyi bir haber çıkmasın nereye kadar yasaklanacaksa.
kskaclord
Full Member

Activity: 126

View Profile
October 03, 2017, 04:11:32 PM

yerel yatırımcının ico ya girmesini nasıl yasaklayabilirler ki? bence tamamen boş muhabbet. ya arkadaşım 2 tıkla kripto coini tüm dünyadan erişebildiğin global bir borsaya atıp istediğin coin cinsine çevirip istediğin cüzdana atabildiğin ve bunun takibinin imkansiz olduğu bir sitemin neresini nasıl yasaklıyorlar bilen biri bana anlatsın..

Anca ICO yapan kişiler kimliklerini açık ettikleri için takip edilip ya kardeşim sen napıyorsun diyebilirler başka da birşey yapabileceklerine ihtimal vermiyorum ki bu da aslında ülke için güzel bir olay ülkeye döviz sokuyor adamlar Smiley
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
October 04, 2017, 06:25:18 PM

Bu haber ilk cıktıgında piyasa cok kötü çakılmıştı. Simdi herşey normale döndü. Bu piyasa herşeye alısıyor.

cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
October 04, 2017, 06:58:31 PM

Bitcoin ve Ethereum zaten bu zamanlara yasaklama haberleriyle geldi. ICO'larda bu yasaklama olaylarından geçip kendine bir yol çizecektir ve mutlaka günün birinde iyi yerlerde görecğeiz kaliteli işler çıkaran ICO projelerini o yüzden bu tür haberleri çok takmamak gerekiyor.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 06, 2017, 02:58:37 PM

Ben pek inanmıyorum açıkçası Güney Kore bu piyasadan çekilmeyecektir olsa olsa piyasanın içinde kendine yer arayacaktır.Eğer Çin gibi Güney Kore de d çekilirse piyasa etkilenir.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
October 06, 2017, 04:34:01 PM

Ben pek inanmıyorum açıkçası Güney Kore bu piyasadan çekilmeyecektir olsa olsa piyasanın içinde kendine yer arayacaktır.Eğer Çin gibi Güney Kore de d çekilirse piyasa etkilenir.

Piyasadan çekilmeleri söz konusu değil sadece ICO lara yasal sınırlandırma getirecekler karapara olaylarından dolayı.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: