Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:53:04 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Vertcoin, Litecoin - SegWit Kullanan Kripto Paralar İçin Büyük Adım: Atomic Swap  (Read 435 times)
Rodru1 (OP)
Full Member

Activity: 157
Merit: 100

View Profile
September 30, 2017, 09:45:40 AM

SegWit Kullanan Kripto Paralar İçin Büyük Adım: Atomic Swap (Vertcoin, Bitcoin, Litecoin)
https://koinbulteni.com/segwit-kullanan-kripto-paralar-icin-buyuk-adim-2834.html

Vertcoin community:
www.reddit.com/r/vertcoin
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
September 30, 2017, 10:00:56 AM

bu eğer dedikleri gibi karşılıklı alışverişte aynı hızda gönderme (veya aynı zamanda gönderme-alma) yaparlarsa çok iyi bir devrim oluşabilir.

borsaları aradan çıkartmak isteyen insanlar kendi aralarında değiş tokuş yapabilir ama şimdilik bekliyoruz net olayları.

bu belki litecoin fiyatını arttıracaktır, zaman gösterecek bunu da. ytd.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
September 30, 2017, 10:17:55 AM

bu eğer dedikleri gibi karşılıklı alışverişte aynı hızda gönderme (veya aynı zamanda gönderme-alma) yaparlarsa çok iyi bir devrim oluşabilir.

borsaları aradan çıkartmak isteyen insanlar kendi aralarında değiş tokuş yapabilir ama şimdilik bekliyoruz net olayları.

Sağlıklı bir şekilde çalışır mı bilmem . Bunun olması için biraz daha zamana ihtiyaç var gibi . En sağlıklı ve güvenli şekilde borsalardan işlem yürütebiliyoruz sonuçta .. Litecoin zaten bir fırlarsa tam fırlayacak hissi uyandırıyor uzun zamandır .

Beklemekte fayda var.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
September 30, 2017, 10:24:30 AM

" Bu durumda ödeme kanalı 1 Litecoin için 55 VTC olacak şekilde açılır. Eğer kanaldaki iki tarafta bu değerden memnun olursa, işlemi tamamlamak için imza işlemini tamamlar. Bu şekilde atomic swap işlemi tamamlanmış olur. "

Şu cümle zaten meseleyi özetlemiş oldu, bence çok güzel bir proje ve gelecekte güzel işler için kullanılabilir. Eğer gerçekleşirse baya güzel şeyler olur.

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
September 30, 2017, 10:32:59 AM

Aracıları kaldırmak için kullanımı ileride etkin olabilir uzun vadeli bir süreç
taner32
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 01:37:40 PM

Sağlıklı bir şekilde çalışır mı bilmem . Bunun olması için biraz daha zamana ihtiyaç var gibi . En sağlıklı ve güvenli şekilde borsalardan işlem yürütebiliyoruz sonuçta .. Litecoin zaten bir fırlarsa tam fırlayacak hissi uyandırıyor uzun zamandır .

Beklemekte fayda var.

vertcoini bilmem ama litecoin bir firlama yapacaktır o kesin, zaten 12 tl lerden 196 tl lere çıktı. dolar olarak hatırlayamadım eskisini. yatırım tavsiyesi değildir.
Exelean
Member
**

Activity: 83
Merit: 11

Computer Engineer

View Profile
September 30, 2017, 01:43:14 PM

Benim anlayamadığım birşey mi var acaba bu waves in dex de yaptığı merkezsiz borsadan ne farkı var ?
İşlem saati bir saat vs diyor dex de bunu borsadan bir saat beklemeden de gerçekleştirebiliyorsun
Waves fanı olduğum icin ondan örnek verdim

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
taner32
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 01:50:48 PM

Benim anlayamadığım birşey mi var acaba bu waves in dex de yaptığı merkezsiz borsadan ne farkı var ?
İşlem saati bir saat vs diyor dex de bunu borsadan bir saat beklemeden de gerçekleştirebiliyorsun
Waves fanı olduğum icin ondan örnek verdim

waves bir arayüz kullanarak borsa kullanılıyor. burda borsada hangi coinler varsa, istediğin üzerinden işlem yapabilirsin ama waves clienti kullanman lazım.

burada iki kullanıcı arasında eş zamanlı değiş-tokuş yapılarak, sınırlı coinler değiştirilebiliyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: