Bitcoin Forum
June 21, 2024, 12:41:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Pundi X - Herhangi Bir Mağazadan Kripto (ile) Al-Sat  (Read 16750 times)
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
October 11, 2017, 07:23:50 PM

Projenin işlevsel olması için en azından Soft Cap ini geçmesi lazım . Pundix in ne kadar Soft Cap' in .

Softcap için 35 milyon token satılması gerekiyor, eğer bu rakama ulaşılmazsa ya ikinci bir ico düzenlenecek yada yatırımlar geri ödenecek.Ben daha hızlı bir giriş yapmasını bekliyordum ama beklentimin altında kaldı pundi x.
bu millet yaıtırım yaparken neyi dikkate alıyor acaba çok merak ediyorum kendi çevirdiğim işlerde dahi şüpheli yaklaştığım projeler beklentimin çok üstünde miktar toplarken pundi x 'in böyle olması şaşırtıcı oldu benim için.

Güncel Toplanan ETH miktarı : 2014

Çok toplayan projelerin kafadan özel yatırımcı ile antlaştıklarınıdüşünüyorum, yoksa mantıkla açıklanacak bir tarafı yok bazı projelerin topladığı paranın
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
October 11, 2017, 10:17:59 PM

pundi x in öğrenilmesinin kolay olacağını düşünüyorum buda beni daha çok heyecanlandırıyor.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
October 11, 2017, 10:23:54 PM

newbie olarak imzasına katılmalı mıyım sizce arkadaşlar Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 11, 2017, 10:48:44 PM

Bu tenx ile ayni cizgide ilerliyen bir proje sanirim 2000 eth toplamislar bile son zamanlarda sik gordugumuz gibi bu ilk bonusta ne toplarlarsa o oyuzden biraz daha hizlanmali yatirimlar yoksa sikintiya girebilir proje. Cok fazla yatirim alamamasinin nedenide son zamanlarda bu tarz projeleri cok sik gormemiz diye dusunuyorum. Ayrica birseye dikkat cekmek istiyorum white paperde ufak tefekte olsa yalnisliklar var mesela dunyanin sadece %1i bitcoin kullaniliyor denmis asyada %70 nakit kullaniliyor falan diye abarti rakamlar vermisler bunlar yalnis rakamlar ufak bir google arastirmasiyla kanitlanabiliyor ama tabiki projede  cozum getirilen sorunlarin daha vurgulu olmasi icin yazilmis diyorum ve geciyorum.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 12, 2017, 10:13:23 AM

Bu tenx ile ayni cizgide ilerliyen bir proje sanirim 2000 eth toplamislar bile son zamanlarda sik gordugumuz gibi bu ilk bonusta ne toplarlarsa o oyuzden biraz daha hizlanmali yatirimlar yoksa sikintiya girebilir proje. Cok fazla yatirim alamamasinin nedenide son zamanlarda bu tarz projeleri cok sik gormemiz diye dusunuyorum. Ayrica birseye dikkat cekmek istiyorum white paperde ufak tefekte olsa yalnisliklar var mesela dunyanin sadece %1i bitcoin kullaniliyor denmis asyada %70 nakit kullaniliyor falan diye abarti rakamlar vermisler bunlar yalnis rakamlar ufak bir google arastirmasiyla kanitlanabiliyor ama tabiki projede  cozum getirilen sorunlarin daha vurgulu olmasi icin yazilmis diyorum ve geciyorum.

Ne olursa olsun bu projeye yazık olacak diye düşünüyorum şahsen. Ekip işin hakkını verecek şekilde duruyordur . İstedikleri yatırıma ulaşamazlarsa ileri tarihe erteleme söz konusu olabilir . Biraz daha aktif olmaları gerekiyor bu konuda.
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
October 12, 2017, 01:56:01 PM
Last edit: October 12, 2017, 10:33:39 PM by Matthewww

newbie olarak imzasına katılmalı mıyım sizce arkadaşlar Smiley
bence katılmalısın ne kaybedeceksin ki aksine birşeyler kazanabilirsin Pundi X güzel bir proje sana katabileceklerini bir düşün ve katıl derim. karar senin Smiley
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 12, 2017, 09:30:49 PM

Telegram grubundan takip ediyor musunuz bilmiyorum ama adamlar pos cihazlarini bitirmisler ve cok aktif calisan bir grup bazi insanlar yanlis yönlendirmeler yapiyor "daha btc kullanilmiyor alis-veriste, pundi X' nasil kullanilacak" diye zaten amac bu btc bu piyasada rezerv para birimi olma yonunde ilerliyor alis-veris icin kullanilmak icin cok yavas. Ten X, tokencard gibi projeler bunun yaninda pundi X hepsinden daha iyi olarak gordugum bir proje kartin yaninda pos cihazini da halletmisler. Devdeki uyeler bireysel olarakta iyi projelerde bulunmuslar ayrica pundi X her ay tuttugunuz psxlere karsilik belli bir miktar psx veriyor. Yani sepete eklenebilir 5-10 bin tane alip cuzdana cekin benim tavsiyen kalsin.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
October 12, 2017, 11:00:25 PM

Pundi X in imzasına yeni katıldım bende. Blockchain hayatımıza er yada girecek ve bu kriptopara döngüsü gerçekleşecek. Ödeme sistemlerine en sağlam giriş yapan başdaki ana parseli kapacak gibi duruyor.
inanc
Member
**

Activity: 113
Merit: 10

View Profile
October 14, 2017, 10:00:58 AM

tutar dıyordum ama dogru durust bırsey toplayamadı sizce girmelimiyiz ico ya

Jakez
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
October 14, 2017, 12:25:00 PM

Pundi x ortaya bişeyler koymuş cihaz üretmiş ve ekibi gerçekten işleriyle ilgili devamlı ürünü tanıtmaya yönelik çalışmalara devam ediyorlar, Twitter ve diğer sosyal kanallarda sürekli paylaşım yapıp gösteriyorlar aktif olduklarını ama yatırım konusuna gelince neden bu kadar az yatırım aldı aklım almıyor inşallah softcap i geçerler de bu yolda devam ederler yoksa yazık olacak güzelim projeye. Şu anki durumda softcap bile zor görünüyor ama beklemeye devam, sürpriz yaparlar ileriki günlerde diye bekliyorum
heidikim
Full Member

View Profile
October 14, 2017, 02:00:10 PM

Bitcoin gelecekte ödeme sisteminden ziyade kripto altın muamelesi göreceğe benziyor. Pundi X erken zaman da planlanmış geleceğe dönük bir proje. Ödeme sistemleri tam olarak ne zaman olacak bilemem ama blockchain ile yoğun bir temasda olacağız. Pundi X bence sağlam bir proje.
ex_mac
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 14, 2017, 02:42:20 PM

Proje düşük yatırım aldı diye üzülenleri anlamıyorum.. Neye üzülüyorsunuz? Eğer proje iyiyse borsaya çıktıktan sonra zaten değerlenir.

Eğer çok toplasa değerlenmesi çok daha zor olurdu. Ben bu şekilde yatırım almazsa üç beş göndermeyi düşünüyorum.

En az 5'e katlar gibi geliyor.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
October 14, 2017, 03:25:36 PM

Dediğiniz doğru borsaya girince daha da değerlenir ama 35 milyon coin satılması gerekiyormuş softcap için, sanırım yukarıda yazanı okumadınız. Softcap bile yapması çok zor görünüyor şu anda. Yapamazsa proje iptal olacakmış veya yeni bir ico düzenlenecekmiş. Softcap i geçmelerini umut ediyorum henüz süre var

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
October 14, 2017, 03:57:39 PM

soft cap geçerse ozman borsadan alıcağım yoksa artık icolara girme devri bitti gibi sürekli icodan sonra zarar ediliyor uzun vadeciler için mesele yok ama kısa ve az parası olanlar için boktan durum oluyor
heidikim
Full Member

View Profile
October 14, 2017, 11:18:58 PM

Pundi X güzel bir proje ıco da ki yatırım miktarı korkutmasın bence borsada fiyatı toparlar. Ödeme sistemleri blockchain tabanına er yada geç girecek gibi gözüküyor.
GreenCoin22
Hero Member

Activity: 547
Merit: 500

View Profile
October 15, 2017, 12:30:26 AM

Düşük toplasa bile borsada değerlenebileceği elbet doğru takım ve proje iyiyse. Vibe, neblio vs. gibi icolarda gördük bunu. İptal etmek yerine ikinci bir ico düzenlerler gibi geliyor.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 15, 2017, 05:13:44 AM

bir projenin ödül konusu ana konusunu 2ye 3e katlıyorsa o projede fazla beklentiye girmiyorum. reklam için ceplerinde para yok ki ödül programını bu kadar ön plana atıyorlar. 5600 ether ödül diye başlık açmaları  yanlıştı.
mertata009
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
October 15, 2017, 03:09:51 PM

PundiX in imzasına yeni katıldım çok mantıklı bir projeye benziyor hayatımıza hızlı bir giriş yapabilir. Blockchain tabanlı ödeme sistemleri er yada geç. Hayatımıza gireceğe benziyor
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 15, 2017, 03:38:35 PM

Proje güzeldi ama ödül kampanyalarını Japon, Kore, Çin diye ayırdıkları için en büyük yatırımcıları olan Avrupalılara karşı negatif bir bakışla karşılaştılar. Bu şekilde ayrımcılık yaptıkları için cezalandırıldıklarını düşünüyorum.

PoS cihaz fikri ne kadar güzel olsada şu an güncel kullanılan PoS cihazlarıyla kriptopara alışverişi yapılabilecek STACK gibi projeler çıkıyor. Yani gerçekten bir PoS cihazına ihtiyaç var mı? bilmiyorum.

Başarılar diliyorum projeye katılanlara.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 15, 2017, 03:46:57 PM

Yine dikkat çekici bir proje spekülasyonların bolca olduğu günlere denk gelip,nasibini aldı. Btc gold vs muhabbetleri yüzünden herkes btcde şu an ve 25 ine kadar kimse çıkıp kolay kolay bir ico ya katılmaz. 25 inden sonra yatırım alacağını düşünüyorum. Düşündüğüm yolda giderse bende yatırım yapabilirim. Sosyal medya bountysine katılmış bulunuyorum zaten
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: