Bitcoin Forum
June 26, 2024, 01:54:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Pundi X - Herhangi Bir Mağazadan Kripto (ile) Al-Sat  (Read 16754 times)
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
January 21, 2018, 10:12:16 PM

Hardcap oldu ee kampanya bitti şimdi renksiz bitirdi bizi be hiç bir iletişim yok adamla gerçekten bundan sonrabu yöneticinin kampanyalarına girerken 2-3 defa düşüneceğim.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
January 21, 2018, 10:24:18 PM

Hardcap oldu ee kampanya bitti şimdi renksiz bitirdi bizi be hiç bir iletişim yok adamla gerçekten bundan sonrabu yöneticinin kampanyalarına girerken 2-3 defa düşüneceğim.
nası yani bitmesemeydi? 10 gün sürsünmü istiyordunuz
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
January 21, 2018, 11:12:18 PM

Bugunü de belki stakelere dahil ederler. Admin adam akıllı bir açıklama yaparsa herkes rahat edecek yıllardır PundiX de hissediyorum kendimi. Birşeyler kazandırmalı.

cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
January 22, 2018, 06:14:56 AM

Çok başarılı bi ico yaptılar, son dönemde projelerde individual cap ayrılmadığı için iyice zorlaştı icolara girmek. Zaten 5 eth hakkım vardı onu da yatıramadık bu yüzden
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 22, 2018, 07:18:16 AM

Kampanya'nın taa en başında "ico bitince kampanya biter" ibaresi vardı zaten. Tamam renksiz'i ben de sevmem ama ico bittiğine göre kampanya bitmiştir Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
January 22, 2018, 10:02:21 AM

İmzayı kaldırsak mı? Ben bir açıklama göremedim??
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 22, 2018, 12:34:31 PM

Imza kaldirmak icin bence bekleyin arkadaslae bounty manager aciklama yapar mutlaka telegramdan. Stakeleriniz yanmasin arkadaslar aman dikkatli olun. Ufak bir uyarida bulunmak istedim. Sondurumda ne kadar pundix verecekler imzadan merakla takipteyim bende Smiley
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
January 22, 2018, 01:27:50 PM

Cok uzun suredir ICO islerine ara vermistim fakat Ian Balina`nin son bir kac ico`dan kaldirdigi paralari gorunce tekrardan geri donmeye karar verdim. Pundix ile basladik bakalim ilk basta kisi basi 20 eth cap yapicaz dediler o yuzden enistem ve kendi adima iki hesap actim fakat sonra 5 ether`e dusurduklerini ogrenince resmen hayallerim yikildi normalde 25-30 ether arasi yatirim yapacaktim. Simdiden etherdelta uzerinde 3x`den satiliyor. Iyi bir borsa anonsu sonrasi 10x`i kisa surede gorecek gibiyiz.

PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 22, 2018, 06:20:31 PM

Henüz açıklama yok. Staske'ler hesaplanmış ama bekleyin derim. Ne olur ne olmaz.

yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
January 22, 2018, 06:34:55 PM

Henüz açıklama yok. Staske'ler hesaplanmış ama bekleyin derim. Ne olur ne olmaz.

Yönetici ColorlessK ise dikkat edin derim kaldırmayın o kadar durmuş biraz daha dursun hocam ne olur ne olmaz Smiley

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 22, 2018, 06:57:58 PM

Yönetici ColorlessK ise dikkat edin derim kaldırmayın o kadar durmuş biraz daha dursun hocam ne olur ne olmaz Smiley
Kesinlikle katılıyorum. Açıklama gelene kadar mutlaka tutmak lazım. Colorless sorunlu elemanın teki.

zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 22, 2018, 09:34:22 PM

Valla pundix ten beklemyirodum bu kadar hızlı hardcap yapmasını ve değer kazanmasını beni şaşırttı.Asıl parayı ise önsatıştan giren arkadaşlar kazandı ICO dan girenler 2x ten fazla yaptı.Önsatıştan girenler ise 5x olması lazım.bunuda kaçırdık yani.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1074

View Profile
January 22, 2018, 10:00:47 PM

merak ettiğim bir konuda beni aydınlatırmısınız dostlar. şimdi bounty konusunda eth cinsinden değeri yazılmış ya tokenin. ben telegram kampanyasına kaydoldum 280 eth lik ayırmışlar. bu 280 eth karşılığı pundix ico fiyatına göre mi düzenlenecek yoksa bounty dağıtılırken ki fiyatına göre mi?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 22, 2018, 10:05:51 PM

merak ettiğim bir konuda beni aydınlatırmısınız dostlar. şimdi bounty konusunda eth cinsinden değeri yazılmış ya tokenin. ben telegram kampanyasına kaydoldum 280 eth lik ayırmışlar. bu 280 eth karşılığı pundix ico fiyatına göre mi düzenlenecek yoksa bounty dağıtılırken ki fiyatına göre mi?

En üstte bounty konusunda yazıyor 2.8 milyon token ayırmışlar bounty için

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
polat90 (OP)
Sr. Member

Merit: 280

View Profile WWW
January 22, 2018, 10:09:04 PM

Hardcape ulaşması halinde 2.8 milyon PXS tokeni dağıtacaklarını açıkladılar daha önce.Yani ödül oranında değişiklik yapılmazsa 2.8M dağıtmaları gerekiyor
İmza kampanyasına katılanlar açıklama yapılana kadar imzayı taşımaya devam edin yoksa elenebilirsiniz.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1074

View Profile
January 22, 2018, 10:09:56 PM

En üstte bounty konusunda yazıyor 2.8 milyon token ayırmışlar bounty için

hocam ilgine teşekkürler sonra bakınca bende farkettim 4600 kişi başvurmuş baya bölüncek sanırım 30.43 PXS düşüyor sanırım. ama tokenmarket kampanyasını kaçırmışım keşke ona katılsaymışım kabul edilen 206 kişi var ve toplam bountynin yüzde 2.5 unu veriyorlar tokenmarket kampanyasına. Umarım imzasındaki arkadaşlar iyi kazanır. Repux da ico süresini uzattı inşallah bende emeğimin karşılığını repux da alırım Smiley

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Dr.Cocktail
Sr. Member

Merit: 262

View Profile
January 22, 2018, 11:45:15 PM

Sırf kampanyayı Colorlessk yönetiyor diye katılmadım ama hata yapmışım bu aralar şans yüzüme gülmüyor önce Ins kampanyasına girip girmeme konusunda kararsız kaldım şimdi de Pundi X umarım şuan bulunduğum kampanyadan bir şeyler kazanabilirim.
Decredholder
Newbie
*

Activity: 164
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 11:23:44 AM

Ne zaman coin miktarını artıracaklar ?
Bana 1000x gelmedi
PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 23, 2018, 11:45:46 AM

Ne zaman coin miktarını artıracaklar ?
Bana 1000x gelmedi
1 marta kadar yapılacak deniliyor.

skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
January 23, 2018, 12:13:40 PM

Sırf kampanyayı Colorlessk yönetiyor diye katılmadım ama hata yapmışım bu aralar şans yüzüme gülmüyor önce Ins kampanyasına girip girmeme konusunda kararsız kaldım şimdi de Pundi X umarım şuan bulunduğum kampanyadan bir şeyler kazanabilirim.

Bulundugunuz kampanya bence çok güzel %20 sanıyorum ön satışta zaten bitti, kalan kısımda icoda tüketilecek ve hardcap yapmasa bile en az %70-85 arası toplayacaktır ama hardcap ihtimalini ben daha yüksek buluyorum
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: