Bitcoin Forum
May 29, 2024, 06:34:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Pundi X - Herhangi Bir Mağazadan Kripto (ile) Al-Sat  (Read 16731 times)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 11, 2018, 06:37:38 PM

Bountyler ne zaman dagitilir acaba konuyu takip eden arkadaslar bilgilendirebilir mi? Az buz biseyler gelecek onu bekliyoruz Smiley
16 şubat deniliyor ama pek günü gününe ilerlemiyorlar. GEcikebilir.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
February 12, 2018, 04:05:29 PM

16 Şubatta gönderip bizi şaşırtsalar çok iyi olur. Zaten token arttırma muhabbetinde imajları baya çizildi. Bitcoin'in düşüşe girmeside tuz biber oldu üstüne. İmzacılar biraz hold yapmalı.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 12, 2018, 04:16:51 PM

İmzasına girmiştim bakalım ne kadar gönderecekler.Pek fazla bir ümidim yok ama normal birşey gelse iyidir.Tokenleri arttırma işi ne oldu acaba iptal mi ettiler ertelediler mi.İyice karıştı çarşı pazar.Ne yapacaklarını onlarda pek bilmiyor gibi.Belirsizlik her zaman kötüdür fiyata yansır.Neyse aldığımızda bekleteceğiz toz bulutu kaybolana kadar.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
February 12, 2018, 07:07:59 PM

listeler açıklandı diye biliyorum listeye bakarsanız kaç token aldığınızı görürsünüz.zamanında twittera katılamamıştım newbieyim diye en az jr member kabul ediyordu ama bu kadar uzayacağını tahmin edemedim keşke girseydim yine 200-250 dolar arası bişey gönderirlermiş sanırım.bence bountyden gelenleri satmayıp bekletin gelişmelere çok açık olan proje bi haberle fiyat yükselir sürekli
PHI1618
Legendary
*

View Profile
February 12, 2018, 07:18:04 PM

İmzasına girmiştim bakalım ne kadar gönderecekler.Pek fazla bir ümidim yok ama normal birşey gelse iyidir.Tokenleri arttırma işi ne oldu acaba iptal mi ettiler ertelediler mi.İyice karıştı çarşı pazar.Ne yapacaklarını onlarda pek bilmiyor gibi.Belirsizlik her zaman kötüdür fiyata yansır.Neyse aldığımızda bekleteceğiz toz bulutu kaybolana kadar.
Ertelendi. Henüz bir tarih yok. Pİyasanın düşüşünden bi de biz etkilemeyelim diye ertelendi.
Stakeler açıklandı bu arada. Sana 1255 pxs geliyor Smiley

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yUenP4VrzTseJZ0I13ZaHuiH8E0KVXOARTUqa2dFpPc/edit#gid=1561896043

cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
February 15, 2018, 09:46:46 PM

Galiba bugün dağıtım yapılacak imzacılara bende dört gözle bekliyorum. Alanlara tavsiyem acil ihtiyaç yoksa biraz hold yapsınlar. Gerçekten proje değerli ayrıca airdrop yapılacak elinde tutanlara. Borsalar desteklemiyor. 28'inde ilk airdrop olacak yanlış anlamadıysam.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 15, 2018, 09:50:39 PM

Galiba bugün dağıtım yapılacak imzacılara bende dört gözle bekliyorum. Alanlara tavsiyem acil ihtiyaç yoksa biraz hold yapsınlar. Gerçekten proje değerli ayrıca airdrop yapılacak elinde tutanlara. Borsalar desteklemiyor. 28'inde ilk airdrop olacak yanlış anlamadıysam.

bende telegramına katılmıştım döner parası falan ama bakalım 16 sında gönderecekler mi birde zaten adam akıllı bir borsaya girmediler gitti. O kadar seri hardcap yapan bir projeye yakışmayan hareketler. Umarım yakında beklendiği gibi binance'da listelenir. Listelenirse ciddi miktarda fiyat artışı gerçekleşir diye düşünüyorum
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
February 16, 2018, 01:57:06 AM

bende telegramına katılmıştım döner parası falan ama bakalım 16 sında gönderecekler mi birde zaten adam akıllı bir borsaya girmediler gitti. O kadar seri hardcap yapan bir projeye yakışmayan hareketler. Umarım yakında beklendiği gibi binance'da listelenir. Listelenirse ciddi miktarda fiyat artışı gerçekleşir diye düşünüyorum

Bence piyasa bu şekilde çakılmasaydı çok daha çabuk listeleneceklerdi , piyasa çakıldığı zamana denk geldikleri için Binance vs.. gibi iyi bir borsaya girmenin etkileri minimum düzeyde kalmaması adına bu şekilde yaptıklarını düşünüyorum. Bugüne kadar yaptığım en büyük yatırımı bu projeye yaptım umarım yüzümü kara çıkarmaz Cheesy

hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 16, 2018, 06:19:23 PM

bountyleri ne zaman dağıtacaklarına dair bir duyuru var mı?
PHI1618
Legendary
*

View Profile
February 16, 2018, 07:05:08 PM

Hem ceo zac hem de bounty manager 16 şubat gibi bir açıklama yapmışlardı. Zac tam tarih vermedi ama lunar yıl başından önce demişti. 16'sı geldi dağıtım olmadı.
Telegram bounty grubuna Sergo denen bir admin gelip dedi ki "biz kimseye bir tarih vermedik, daha ico biteli 1 ay olmadı ne dağıtımından bahsediyorsaunuz" gibisinden şeyler söyledi.
Gruptakiler hem Colorless'n hem Zac'in mesajlarını alıntılayarak cevap verdi. Ben de sert bir cevap yazdım çünkü bu sergo denen eleman sürekli böyle ters ters mesajlar yazıyor.
Bir cevap gelmedi henüz.
Daha bekleriz dağıtım için muhtemelen.

hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 16, 2018, 07:39:40 PM

Hem ceo zac hem de bounty manager 16 şubat gibi bir açıklama yapmışlardı. Zac tam tarih vermedi ama lunar yıl başından önce demişti. 16'sı geldi dağıtım olmadı.
Telegram bounty grubuna Sergo denen bir admin gelip dedi ki "biz kimseye bir tarih vermedik, daha ico biteli 1 ay olmadı ne dağıtımından bahsediyorsaunuz" gibisinden şeyler söyledi.
Gruptakiler hem Colorless'n hem Zac'in mesajlarını alıntılayarak cevap verdi. Ben de sert bir cevap yazdım çünkü bu sergo denen eleman sürekli böyle ters ters mesajlar yazıyor.
Bir cevap gelmedi henüz.
Daha bekleriz dağıtım için muhtemelen.

Allahtan proje güzelde tahammül ediyorum
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
February 16, 2018, 08:32:39 PM

Ne zaman dagiticaklarina dair aciklama yapsalar bari uc bes kurus para kazancaz diye bekliyoruz hele siz imzacilar icin allah sabir versin. Net tarih bilinirse buraya yazarsaniz sevinirim arkadaslar

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
February 16, 2018, 09:24:34 PM

şu colorlessk malıda bi kerede adam gibi bounty yönetsin be. worldcore bok gibiydi bundada dağıtım gecikmiş anladığım kadarıyla.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 16, 2018, 09:47:45 PM

Son zamanlarda çok şikayet oluyor dağıtım konularında ama bunlar managerden kaynaklı değil arkadaşlar.colorlessk saymış zaten görevini yapmış ve ekibe göndermiş listeleri.şuan ödemeyi yapmayanlar ekipteki arkadaşlar yani.inşallah bununda sonu utrust veya atlant gibi olmaz.açıkçası benim umudum var dağıtacaklarına dair
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
February 16, 2018, 09:48:41 PM

Colorlessk'in yönettiği kampanyaların dağıtım sürecinde genellikle hep bir sorun yaşanıyor.Adam ya sorunlu projeleri yönetiyor ya da bu sıkıntılar kendisinden kaynaklanıyor.Umarım kısa zamanda bu mağduriyet çözülür.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
February 16, 2018, 10:52:49 PM

Hai ya bu ekip sözünde durur diye düşünmüştüm çünkü baya aktifler telegramda sosyal medyada falan, herhangi bir fud un önüne geçmek için bile dağıtırlar bence ödülleri.tabi yinede belli olmuyor bu işler utrusta güvenenlerin hali ortada bugün yarın diye diye aylar geçti ama halen ortada birşey yok.inşallah alırsınız ödüllerinizi arkadaşlar gerçekten uzun süren bi kampanya olmuştu çünkü
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 16, 2018, 11:05:14 PM

UTK zaten ayrı bir facia.Ocak dediler olamdı.Ocaktan sonraki iki hafta içinde dediler yine bir şey olmadı.Bu hafta dediler yine birşey yok.PundiX'de heralde UTK'nın yolunda mı gidiyor nedir.Bu tarz bounty konusunda gevşek davranan Ico'lar güven kaybetmeye mahkumdur.Umarım PundiX fazla geçiktirmez.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
February 16, 2018, 11:17:48 PM

Ben pundixin yamuk yapcağını pek sanmıyorum ödülleri söz verdikleri gibi dağıtacaklardır bence.utrusta hiç girmeyin zaten ne zaman foruma girsem bi posta sövüyorum o ekibe ve onun gibi davranan diğer projelere.şerefsizler dünya kadar para topladınız zaten bi bok yaptığınız yok.hep diyorum bu devirde en kolay zengin olma yolu icodur diye.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
February 16, 2018, 11:23:27 PM

Arkadaş şimdi argo yazmak istemiyorum ama 3 kuruş toplayan ıcolar adam gibi kampanyayı zamanında bitiriyor adam gibi söz verdikleri tarihde dağıtımyapıyorlar. Dünyaları toplamışsın PundiX uç kuruş için şu yapılan yazıktır!
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
February 17, 2018, 03:05:03 AM

Pundix in bir borsaya gireceği yok sanırım..kaldı çakılı böyle ne hareket ediyor nede bişey
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: