Bitcoin Forum
May 03, 2024, 07:23:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Neblio (NEBL)  (Read 12487 times)
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 17, 2018, 12:24:23 PM

Btc biraz agresif davransa veya düşse biraz geri gelir nebio diye düşünüyorum şimdilik beklemedeyim, bakalım beklediğim hareketi yapabilecek mi beklemeye geçtik, umarım az miktarda düşer de alabilirim.

1714721008
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714721008
Reply with quote  #2

1714721008
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 17, 2018, 12:27:10 PM

Btc biraz agresif davransa veya düşse biraz geri gelir nebio diye düşünüyorum şimdilik beklemedeyim, bakalım beklediğim hareketi yapabilecek mi beklemeye geçtik, umarım az miktarda düşer de alabilirim.

neblio geri gelir ama ileride gider. ben nebliodan baya umutluyum. icosunda 1 btc ye 23000 nebl vermiş. saatılmayanları yakacaz demiş ekip ve 113milyon token yakmışlar. geriye kalmış 13milyon. proje ve ekipte sağlam olunca bana güven veriyor açıkçası. icodan giren birisi ki ico zamanında bir btc 3200 dolarmış şuan 391 bin dolar para kazanmış. sağlam ico dediğinize bir örnek ağustos ayından bu zamana parasını bilmemkaça katlamış
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 17, 2018, 12:33:18 PM

Nebli Icodan girenlere güzel kazandırmış.Güzel değil yüklü girenleri zengin etmiş.Coin sayısı az.Az olası fiyata olumlu etki ediyor.Kaçan gidenlere öyle bakakalıyorsun.Bugünlerde güzel artış gösterdi biraz bu seviyelerde oyalanacak gibi.Piyasa terse giderse etkilenebilir yoksa çıkışını sürdürecek gibi.Riskli gözüküyor kısa vadede ama uzun vadede kazandıracak gibi gözüküyor.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
February 17, 2018, 01:18:58 PM

Daha yeni yatırım yapmışken çok güzel artış yaptı, umarım btc düşüşü vs gibi bir durumdan etkilenmez ve çıkışını sürdürür, bir günde %70 arttı iki günde ve çok da zorlanmadan, bakalım devamı nasıl olucak.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 17, 2018, 01:23:07 PM

Nebli Icodan girenlere güzel kazandırmış.Güzel değil yüklü girenleri zengin etmiş.Coin sayısı az.Az olası fiyata olumlu etki ediyor.Kaçan gidenlere öyle bakakalıyorsun.Bugünlerde güzel artış gösterdi biraz bu seviyelerde oyalanacak gibi.Piyasa terse giderse etkilenebilir yoksa çıkışını sürdürecek gibi.Riskli gözüküyor kısa vadede ama uzun vadede kazandıracak gibi gözüküyor.

tayfun hocam katılıyorum size riski gibi görünüyor ama uzun vaadede kazandıracağına bende inanıyorum binance da listelendiğinden beri zaten ciddi bir hacmi var. Daha da artacağından eminim neblioyu ben cryptopia'da satıldığı ilk günden beri biliyorum 10 k satlardaydı heyt bee şimdi büyümüşte koçum 150 k küsür satlara gelmiş  Grin
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
February 26, 2018, 12:50:46 PM

tam alim firsatlarinda bence arkadaslar , kendi platformu var ve ekip gercekten cok calisiyor.
Baneful3458
Member
**

View Profile
February 26, 2018, 01:13:33 PM

arkadaslar neblio ile nasil para kazaniliyo ? biri anlatabilirmi ?
md-12
Member
**

Activity: 143

View Profile
February 26, 2018, 02:39:44 PM

Bir ama pumpladılar taaaa nerelere gitti, bir tur al sat yapabildim, sonra önceki haraketi gibi 60usd lere çıkar belki diyerek cesaret edemedim. İlk postlar ne güzel, 2 3 usd ler söz konusu, ben ilk alışımı 12usd den yaptım
Irfansyed
Full Member

Activity: 252

View Profile
February 26, 2018, 06:40:01 PM

Nebl fiyatında son zamanlarda çok pump dump olayı oldu. Başka yerde yatırım olduğundan piyasayı takip edemedim. Günlük yüzde yetmiş artış olduktan sonra fazla hareket kalmadı.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 26, 2018, 07:33:32 PM

Şu anda çok fazla hareket olmaması normal, anormal olan bir anda aşırı yükselişiydi. Ama bu durum sağlam bir proje olduğu gerçeğini değiştirmez tabi. Bu zamana kadar cüzdan güncellemeleriyle idare ettiler, yeni haberler geldikçe yükselişe devam edecektir.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
February 26, 2018, 07:50:35 PM

Neblio'nun 3 dolar civarı olduğu dönemi biliyorum beni çok şaşırttı açıkcası şu anki fiyatı üzerinden bile alınabilecek coinlerden, kenarda biraz dursun ki ilerde iş yapsın.
ribal
Member
**

Activity: 217

View Profile
February 26, 2018, 08:15:08 PM

Neblio konusunda geçerli itirazım yok. Ben oyumu Neblio konusunda iyimser yönde kullanıyorum. Doğru olan fiyatın değerleneceği kanaatidir. Hep beraber destek vererek fiyat barajını aşarız.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
February 26, 2018, 08:53:45 PM

valla bu değişik bir koin ama ben başarıya ulaşacağını düşünmüyorum açıkçası,
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 26, 2018, 09:04:44 PM

ben çok gereksiz bir koin olarak görüyorum, ama gene de izlemek lazım bakalım zaman ne gösterecek...
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 26, 2018, 09:39:11 PM

Daha önce araştırmadığım bir coin o yüzden bir süre takibe almakta fayda var. Biraz alıp kenara atmanın da zararı olacağını sanmam fiyatı zaten uçuk değil.
bney
Full Member

Activity: 333

View Profile
February 26, 2018, 10:05:22 PM

O kadar fazla coin varki tüm zamanlı işimiz kripto para alanı olsa genede yetişemeyiz. Çoğunluk içinden sivrilenlere bakabiliyorum ancak. Neblio konusuna baktım, kaderi diğerleri ile birlikte Bitcoine bağlı gibi görüyorum.
nogoodcoin
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
February 26, 2018, 11:11:33 PM

O kadar fazla coin varki tüm zamanlı işimiz kripto para alanı olsa genede yetişemeyiz. Çoğunluk içinden sivrilenlere bakabiliyorum ancak. Neblio konusuna baktım, kaderi diğerleri ile birlikte Bitcoine bağlı gibi görüyorum.

Bitcoin'e kaderi bağlı olmayan bir gün Bitcoin unutulup gitsede ismi unutlmayacak yani bir şey olmayacak değişmeyecek coinlerin olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden meseleye karamsar bakmanızı önermem.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 28, 2018, 04:46:04 PM

bugun sabah yine pump yiyip gerilere salmis. tam bir pump dump coini oldu bence. insanlar artik bu amacla aliyorlar bence. son 1 hafta da 2 kere al sat yaptim bunda. cok temiz kar birakti.

xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
February 28, 2018, 04:47:29 PM

Pump ı ben de gördüm ama fark ettiğimler 16 lara düşmüştü, satış emrini bekletmeyi düşünüyorum bunda, gece olduğu zaman kaçırıyoruz, geçen pump da al sat yapmıştım bende

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
stellardash
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
February 28, 2018, 05:11:16 PM

Genesis Vision almak için Nebliolarımı satıp satmamak konusunda ikilemde kaldım. İki coinde daha zirvesine ulaşmadı,daha yolun başındalar ama Genesis Vision'ın potansiyeli daha çok gibi .Ne düşünüyorsunuz?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: