Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:31:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Neblio (NEBL)  (Read 12487 times)
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
September 08, 2018, 02:32:17 PM

Kendi zinciri olan bir coin. Ilk ciktiginda takibe almistim ama ne olduysa sonradan bakmayi unuttum. Borsadaki fiyati gercekten sasirtmisti beni. Daha da degerlenecektir bence. Nebl cuzdani deneme firsati buldum. Guzel gorunuyor.
Çiçeği burnunda yatırımcı olarak almalı mıyım ? Daha önce izlemedim. Sizin yorumlarınız bana yön veriyor. Yoksa ben bu çiçekleri alıp vazoya mı koysam bir süre daha boğaları pencerede beklesem mi:)
1714710674
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714710674
Reply with quote  #2

1714710674
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
September 08, 2018, 07:22:54 PM

Zamanında imzasından gelenleri 36 centten bozduğum coin o zamanlar jr memberdım ve 4k dolar civarında para geçmişti elime. 60 dolar olunca nebl kafamı duvarlara vurduğum proje..
Yanlız değlsin kardeşim bende öyle bir hata yaptım 1.5 dolardan aldıklarımın tamamını 8 dolardan sattım az bi zaman sonra 60 dolar oldu ve kafamı çok duvara vurdum 1 hafta sonra satsaydım dehşet para vuracaktım.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 08, 2018, 07:28:09 PM

Zamanında 60 dolara kadar çıkan bir coin. Bence alınıp uzun süre tutulabilir boğa geldiğinde çok kazandıran coinlerden biri olacağını düşünüyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
September 08, 2018, 08:12:06 PM

Zamanında imzasından gelenleri 36 centten bozduğum coin o zamanlar jr memberdım ve 4k dolar civarında para geçmişti elime. 60 dolar olunca nebl kafamı duvarlara vurduğum proje..

Vay be 11 k neblio mu geldi jr üyeye imzadan offff be paraya bak 60 dolar da satılırsa 666 k dolar para yapar siz büyük bir kayıp yaşamışsınız geçmiş olsun herhalde bitcoin tarihinin muhtemel en çok kazandıran imzası olmuştur
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
September 08, 2018, 09:29:29 PM

projeden çok zamanında yaşadığı artışla bounty katılımcılarını zengin etmesiyle aklımda kalmış neblio.o zamanlar girmeyi akıl edemedik malesef.bountysşne girip doğru zamanda satanlar bildiği milyoner oldular.artık böyle günler geride kaldı tabi.piyasanın ve bountyleri tadı tuzu hiç kalmadı

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
September 09, 2018, 11:30:30 AM

Bu gün 1.84 dolardan  neblio aldım cüzdana attım stake yapadursun. Belki talih kuşu 2. kez bize de  uğrar.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
September 09, 2018, 12:24:12 PM

güzel bir coin altyapısal olarak sağlam bir oluşumu hedefliyorlar hedefleri bakımından dikkat çekici orta vadede güzel işler çıkarması bekleniyor.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
Paramedic48
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
September 12, 2018, 12:04:00 PM

Bu gün 1.84 dolardan  neblio aldım cüzdana attım stake yapadursun. Belki talih kuşu 2. kez bize de  uğrar.
oran kaç hocam birde anlık mı claim yapıyorsun cüzdanda aylık mı veriyor?
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
September 12, 2018, 01:19:11 PM

Fiyatı aşırı derece de düşmüş bazen diyoruz "al unut" Bitcoin harici uzun dönem bir coini elde tutmak çok mantıklı değil aslında. Stake oranı çok az olmasaydı bir miktar daha alıp stake yapmayı düşündüğüm bir coindi.

Bitcoin / Ethereum / Monero
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 12, 2018, 01:57:19 PM

Neblio cryptopiaya bile 8 katla girmişti. Walletı ve blockchaini çok iyi işliyordu. Cüzdanınızda tuttukça müthiş bir şekilde çalışan sistemi vardı yani hala var da o zamanalrdan değerleneceği belliydi. Ancak kimse 60 dolar olabileceğini tahmin etmiyordu. Edenler varsa da şuan zenginler zaten. Ancak ico zamanında da bir anda yüklenme olmuştu icoya muhtemelen büyük bir balina hala elinde tutuyordur onalrı yaklaşık %40ı civarında tek başına almıştı. Umarım hala yatırımcıları vardır ve para kazanıyorlardır.

perc1
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
November 20, 2018, 02:07:24 PM

Tam yukselmeye baslamisti ki hash savaslari nebl'i de vurdu elbette. $1 seviyelerine dondu. Yalniz bu stake olayinin nasil calistigini bilmiyorum, bilen biri aydinlatabilir mi?
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
November 20, 2018, 02:10:30 PM

Tam yukselmeye baslamisti ki hash savaslari nebl'i de vurdu elbette. $1 seviyelerine dondu. Yalniz bu stake olayinin nasil calistigini bilmiyorum, bilen biri aydinlatabilir mi?
cüzdanında neblio oldukça neblio kazanıyorsun işte çokta karmaşık bişey değil Smiley 60 dolardan 1 dolara. Ben böyle piyasanın içine sokıyım

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 20, 2018, 03:01:39 PM

Coinlerin cüzdanında olacak ve cüzdanın da sürekli olarak açık kalmalı. Yaklaşık bir gün bekleme süresi var, ondan sonra cüzdanının açık kaldığı süre ve coin miktarına göre stake alıyorsun.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 03, 2018, 11:49:11 PM

Neblio bu fiyatlarda olmayan en iyi coin bence asıl olması gereken yerler çok farklı olması lazımken şu an ne hallerde şu an elimden geldiğince ben neblio alıyorum piyasanın düzelmesine bile gerek yok stabil olursa tekrar en az 4-5 doları görecektir
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 04, 2018, 05:23:26 AM

Bu dönemde öyle hiçbir koine aman stabil , aman biraz toparlansın gözü ile bakmayın. Hiçbir koin ipiyasadan yada btc den farklı bir hareket yapıp bağımsız şekilde istikrarlı ve uzun süre yükselme sağlayamaz. En azından bir süre, umarım bu değişir ve koinler BTC den bağımsız şekilde hareket edebilirler.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
December 04, 2018, 06:27:30 AM

Neblio bu fiyatlarda olmayan en iyi coin bence asıl olması gereken yerler çok farklı olması lazımken şu an ne hallerde şu an elimden geldiğince ben neblio alıyorum piyasanın düzelmesine bile gerek yok stabil olursa tekrar en az 4-5 doları görecektir

birader adamlar calisiyor ama yaptiklari hicbir proje ise yarardegil...ibneler cred, rymos, ladder falan partnership diyor ama zaten ortak is yapiyorlar,..
buram buram scam kokmaya basladi bu coin haberin olsun, reddit'te tepiyorlar sürekli..
Binance'da 4.3mn token olmus tutulan amk..hala network diyorlar, wallet'de tutan 100kisi, borsada 10000...iyi dump yer kisa zamanda
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
December 04, 2018, 12:29:44 PM

birader adamlar calisiyor ama yaptiklari hicbir proje ise yarardegil...ibneler cred, rymos, ladder falan partnership diyor ama zaten ortak is yapiyorlar,..
buram buram scam kokmaya basladi bu coin haberin olsun, reddit'te tepiyorlar sürekli..
Binance'da 4.3mn token olmus tutulan amk..hala network diyorlar, wallet'de tutan 100kisi, borsada 10000...iyi dump yer kisa zamanda
O kadar az kişi walletta tutuyorsa çok iyi kazanmaları gerekmiyor mu postan? Ben sanmıyorum scam olacağını

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 04, 2018, 01:06:38 PM

Valla şu seviyelerden alım yapmamak için kendimi zor tutuyorum. En son 58 dolardan satmıştım, biraz daha düşsün, biraz daha düşsün diye diye başladığı yere geri döndü. En son merkezsiz bir borsayla uğraşıyorlardı ama sonrasında ses çıkmadı. Yükselen bir şey de yok ki satıp, bunu alayım. Bir süre daha bekleyeceğim.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
December 04, 2018, 01:26:54 PM

Valla şu seviyelerden alım yapmamak için kendimi zor tutuyorum. En son 58 dolardan satmıştım, biraz daha düşsün, biraz daha düşsün diye diye başladığı yere geri döndü. En son merkezsiz bir borsayla uğraşıyorlardı ama sonrasında ses çıkmadı. Yükselen bir şey de yok ki satıp, bunu alayım. Bir süre daha bekleyeceğim.
Bilmediğimden soruyorum. neblio için merkezsiz bir borsa fikri çok ütopik değil mi kolay kolay entegre edilebilir mi?

mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
December 04, 2018, 07:22:58 PM

NebliDex diye bir borsalari var...hacim günde 100$ gibi..
Bunu alacagina git strat, waves, komodo, lisk al..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 »  All
  Print  

Jump to: