Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:41:25 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin durdurulamaz !  (Read 1257 times)
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
October 13, 2017, 09:09:12 AM

Bitcoin durdulamaz katılıyorum, yeni daha iyi bir teknolojinin insanlar tarafından farkedilmesine kadar. Bitcoin transfer işlemleri kağnı gibi devam ederlerse insanlar zamanla bitcoinden uzak duracaklardır.
ethereum bitcoinin yerine geçecek tahminimce, geçmelide daha iyi bir teknolojiye ve transfer hızına sahip.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 13, 2017, 09:19:14 AM

Üstad tabi durduralamaz daha 1 ay olmadı çin vurgunu bitcoin bitecekmi diye haberler yayılmaya başlamıştı şuanda 21 bin tlden bitcoin alıyoruz bu talep bu hız bu bilinememezlik insanda mükemmel duygular uyandırıyor bu işi sevmeye başladım Smiley

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
October 13, 2017, 10:24:02 AM

Bitcoin öyle bir durdurulurki aklınız şaşar, elinizdeki Bitcoin'ler yüz dolar değer kaybedince krize giriyorsunuz. Hükümetler istese deli gibi panik satışı başlatabilir. Heleki Amerika ve Avrupa gittiği anda Bitcoin biter, alımın büyük kısmı buradan geliyor.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
October 13, 2017, 10:25:16 AM

Beraber biraz daha yükselmesine sebep oluyor her adım geriye çekiyor ama ondan sonra 10 adım yukarıya taşıyor Eğer bu gidişle 10 bin dolar bandına görmemiz için Rusya Amerika Avrupa Asya Kuzey Afrika her yerin itiraz etmesinden sonra en az 6 ay sürebilir
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
October 13, 2017, 11:05:23 AM

çok geç kalan bir kişiyim btc için. ama bu yılın başından beri beni hiç üzmedi. ne zaman alsam çok daha yükseğine sattım. yeri geldi kredi çekip aldım yine karla kapattım. daha 2 gün önce 20 k kredi çekip aldım ve 1500 tl karla bozdurdum. krediyi de kapattım. bugün yine aldım. emininm yine karla bozduracağım ama kasım forkuna kadar beklemeye niyetliyim. oradan gelecek ekstra coinle karımı artırmayı düşünüyorum.
global piyasada bankalararası gezen paranın miktarına bakıldığında bitcoinin payı çok küçük. belki karpuzun yanında fındık tanesi kadar.

bu şu demek; bitcoin çok daha fazla değerlenme potansiyeline sahiptir. yani şu anda 1 bitcoin neden 1milyon dolar değil diye sorsam cevabınız ne olabilir? cevabınız paranın azlığı değil ilgi ve bilinilirlik eksikliği şeklinde olacaktır. hisse senetleri, faiz, altın,forexi emtia ve diğer bir sürü yatırım aracında bitcoinin onlarca yüzlerce katı para dolaşıyor.

evet bugün 1 btc 1 milyon dolar olsa bu bitcoine bir yük getirmez. ve bitcoin bu sorumluluğu da bence taşıyacak kapasitededir.

Gul2511
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
October 13, 2017, 11:24:18 AM

Bitcoinin spekülasyona vs çok açık olması ayrı bir problem, devletlerin kabul/engelleme açıklamaları dalgalanma ya da panik satışları yaratsa da bu bitcoinin gerçekten durdurulabileceği anlamına kesinlikle gelmiyor. Zaten devletlerden bağımsızlık kripto para mevzuunun temelinde de yer almıyor mu?
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
October 13, 2017, 01:34:30 PM

Bitcoin istendiğinde devletler tarafından anında durdurulur, bunu aklınızda bulundurun ona göre yatırım yapın,  sizde haberlerde okuduğunuz hikayelere inanıp tüm malı mülkü  buralara yatırıpta mülti milyoner zengin olma hayalleri kurmayın. Temkinli olmak iyidir.
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
October 13, 2017, 02:40:54 PM

"Bu konuda gerçekten söz sahibi olan bir hükümet yetkilisi olsaydınız, kontrol altına alma ihtimaliniz olmayan ve sürekli büyüyen bitcoin için siz nasıl bir karar alırdınız?"
Ben olsam Kocaeli Belediyesi gibi yapardım. Kazandıklarını ne yapıyorlar bilmiyorum ama paraları cebe atmaz yine paralarıyla ekran kartı aldığım vergileriyle ödenen elektrikle mining yaptığım halka dağıtır ya da daha iyi hizmet için harcamalar yapardım.
Bitcoin durdurulamaz evet ama yerine başka koin geçebilir.

Flam
Sr. Member

Activity: 368

View Profile
October 13, 2017, 03:20:25 PM

Bitcoin durdurulamaz gibi görünüyor fakat bunu zaman gösterecek Her şeyin bir alternatifi illaki olacaktır.İzleyip göreceğiz..

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
October 13, 2017, 03:37:09 PM

İllaki bir tepe görecektir ama şuan çok iyi gidiyor.Herkes alt coinlerini satıp bitcoine çevirdi olan alt coinlerle ilgilenenlere oldu:)

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀