Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:50:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: WORLDCORE Globaldeki Başlığı Hk.  (Read 1326 times)
yslyv (OP)
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
October 01, 2017, 03:43:30 PM

Worldcore'un globaldeki ana başlığını kilitlediler ve başlığa atılan bütün mesajları da sildiler arkadaşlar. Sebep bounty ile belirli bir başlığa mesaj yazılmasını teşvik etmek yasak.
Herhangi bir imza kampanyasındaki istenen post sayısına oradaki mesaj sayısıyla ulaşan arkadaşlar mesaj sayılarını kontrol edip eksiklerini gidersin diye yazıyorum bu postu.

turn the page
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 01, 2017, 04:11:16 PM

Support bounty kampanyasini iptal edecekler o zaman.O konuya 80 mesaj atilmasini istiyorlardi.80 mesaji tamamlamak icin cok spam yapildi konuda birde scam muhabbeti cok dondu kapattilar demek.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
October 01, 2017, 04:46:44 PM

nasıl olacak peki
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355

blockchaintr.net

View Profile WWW
October 01, 2017, 04:59:50 PM

Çok mu uzak kaldım forumdan, anlamadım. Worldcore başlığını hiç görmemiştim ama sanki iyi yapmışlar gibi Smiley Herkesin kolayca rank yükseltmesi forumun itibarını da zedeler. Postları silinenler için üzücü olmuş.

Bountyler istediği için biz de bazen zorlama post atıyoruz ama en azından işe yarar, insanların bir şeyler alabileceği postlar oluyor. Bu ara irfan_pak10 denen bounty organizatörüne söverek post kastım, Rivetz'te yaptığı hareketle hepsini haketti.

taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
October 01, 2017, 05:59:46 PM

globaldeki başlık gitmiş, açıkcası net bilgi vermeden böyle yapmaları sıkıntı oldu.

bakalım bi iki haftada netleşir, açıkcası üzüldüm.
exortis
Sr. Member

View Profile
October 01, 2017, 06:11:27 PM

Çok mu uzak kaldım forumdan, anlamadım. Worldcore başlığını hiç görmemiştim ama sanki iyi yapmışlar gibi Smiley Herkesin kolayca rank yükseltmesi forumun itibarını da zedeler. Postları silinenler için üzücü olmuş.

Bountyler istediği için biz de bazen zorlama post atıyoruz ama en azından işe yarar, insanların bir şeyler alabileceği postlar oluyor. Bu ara irfan_pak10 denen bounty organizatörüne söverek post kastım, Rivetz'te yaptığı hareketle hepsini haketti.

Herkes şikayetçi bu adamdan. Ayrıca cenabet midir nedir yönettiği bütün kampanyalar çakıldı. Özellikle o var mı diye kontrol ederim artık. Zaten dediğiniz gibi zorlama post yazıyoruz.
Mesela bu bile zorlama oldu Sr. Member olacağım o yüzden  Cheesy Hakkınızı helal edin.

Bende bunu anlamıyorum burda hem paylaşım ve bilgi için ayrıca bounty denilen olaydan sebeplenmek için bulunuyoruz, imzaların istediği mesajı bir şekilde bir yerde atmak zorundayız.Bazı kendini bilmezler gelerek post kasıyorsun yazıyor insanlara.Adam mesajını tamamlamaya çalışıyor kardeşim ne saçmalıyorsunuz.Bu arada worldcore support ödül programına katılmıştım en az 50 mesajım vardı 80 mesaj ıstıyordu ico bıtene kadar atarım dıyordum gunde 1-2 mesaj atıyordum sımdı sıfırlandı mı yoksa programı kaldıracaklarmı diye sordum telegramdan çözum bulacagız bakalım dıyorlar
irfan_pak10 hiç sevmediğim birisi benım blog yazımı kopya alan adama stake verdı benımkıne kelıme sayısı eksık dıyerek vermedı.Allah'a havale ettim onu da emek hırsızınıda
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 01, 2017, 06:40:06 PM

Worldcore'un bitcoin forumunda başlığı olduğundan bile haberim yoktu.Ama ben bile ana konuya post atmayı zorunlu hale getirmenin yasak olduğunu biliyorum bu ekibin bundan nasıl haberi yoktu ilginç.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 02, 2017, 05:12:48 AM

İlk defa bi imzaya girdim o da patladı iyi mi Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 02, 2017, 06:17:13 AM

Nerden çıkartıyorsunuz bunları anlamadım birisi kuyuya bir taş attı devamı geldi, yok oyle birşey zaten global başlıga mesaj atma zorunluluğu yoktu
support kampanyasına katılanlar ann konusuna gunde 2 mesaj toplamda 80 mesaj atmak zorundaydı, exortis yazmış işte imza listesinde
onun haricinde imza kampanyasına katılanlar bagımsız konulara 60 mesaj atacaktı, yanan birşey yok siz imzaya girdiniz supporta degil
bahtsiz bedevi
Member
**

Activity: 88
Merit: 10

View Profile
October 02, 2017, 06:25:33 AM

Supporta giren arkadaşlar için üzücü bir durum. Sad Keşke imzaya girselerdi
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 02, 2017, 07:12:11 AM

Nerden çıkartıyorsunuz bunları anlamadım birisi kuyuya bir taş attı devamı geldi, yok oyle birşey zaten global başlıga mesaj atma zorunluluğu yoktu
support kampanyasına katılanlar ann konusuna gunde 2 mesaj toplamda 80 mesaj atmak zorundaydı, exortis yazmış işte imza listesinde
onun haricinde imza kampanyasına katılanlar bagımsız konulara 60 mesaj atacaktı, yanan birşey yok siz imzaya girdiniz supporta degil

Konusu silinmiş, daha büyük bi olay var mı? Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 02, 2017, 07:30:50 AM

WorldCore'un icosu yaklaşıyor. Bakalım ne kadar para toplayacak. Umarım sorunsuz ve başarılı bir ico süreci geçiririz. Yalnız ana konunun kilitlenmesi ve mesajların silinmesi hiç hoş olmamış. Bu durum insanlarda bir kuşku yaratarak icoya girmelerini engelleyebilir.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 02, 2017, 07:38:46 AM

Projenin buyuk olmasinin onemi yok forum direk siliyor konuyu ben forumun bunlardan para aldigini dusunuyordum demek almiyorlar veya vermediler ki silindi diye teoriler kuruyorum
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 02, 2017, 07:42:26 AM
Last edit: October 02, 2017, 07:54:25 AM by goraset

arkadaşlar imza geliri yan gelirdir. önemli olan foruma yaptığınız katkıdır. olaya böyle bakmanız lazım. sırf imzadan gelir gelsin diye milletin post kasması forum genelinde bir rahatsızlık yaratmış durumuda , bounty başlıkarının komple kaldırılması bile gündeme geldi bi ara.
sırf imza için post atan bir sürü kişi var. bizim mod iyi niyetli bu konuda çoğunu es geçiyor.
istese hepsini spame sokup silebilir. kimsede sesini çıkaramaz. bu konuda ince bi çizgi var.  bence çizgi aşıldı gibi, boku çıktı artık.
sırf bu yüzden forumun kıdemli üyeleri bir bir forumu bıraktı. gün geçtikçe  kalitede düşüyor.
exortis
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 07:53:08 AM

Bounty olayi 18 yasina kadar dustu forumda 17-20 yas arasi ogrenciden gecilmiyor.Hepsi bounty icin ugras icerisinde ogrenci adam bountyden 5000$ para kazaniyor.2 video 1 blog yaziyor ustune birde imza geliri olunca dediginiz gibi oluyor maalesef.Gunden gune bu is yayginlasiyor, bounty geliri icin imza son bulmadikca bu mesaj durumu son bulmaz, sistem bastan yanlis kurgulandigi icin insanlara post kasiyorsun demek yanlis, bunun denmemesi icin kurallarin bastan degistirilmesi gerekiyor.Herkes para kazanma pesinde ve odul icin mesaj atma zorunda.Bu arada forumun kidemli uyelerinin cogunlugu althesap acip kasmakla mesgul
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 02, 2017, 08:00:06 AM

Dün itibariyle güncellenmiş durumda . Asıl sıkıntımız ana konuyu çok takip edememiz de . Kısa sürede bir çözüm bulacaklardır illa ki . Tamamen patlatacaklarını sanmam . Forum yönetimi neden bu şekilde bir yol izledi . Daha önce yaşanmışmıydı böyle bir durum bilgisi olan var mı ?
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
October 02, 2017, 08:09:14 AM

Yeni konu açacaklardır. Iconomi konusunuda çok baltalamışlardı. Adamlar 200 sayfalık konuyu bir kalemde silip yeni konu açmışlardı.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
October 02, 2017, 08:09:33 AM

yeni değil, tek başlığa post atılmasını istemek spamden sayılıyor. sorgusuz sualsiz kapatılıyor bu başlıklar.
yakında tüm bounty başlıkları  kapatılırsa şaşırmam
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
October 02, 2017, 12:42:05 PM

Bounty olayi 18 yasina kadar dustu forumda 17-20 yas arasi ogrenciden gecilmiyor.Hepsi bounty icin ugras icerisinde ogrenci adam bountyden 5000$ para kazaniyor.2 video 1 blog yaziyor ustune birde imza geliri olunca dediginiz gibi oluyor maalesef.Gunden gune bu is yayginlasiyor, bounty geliri icin imza son bulmadikca bu mesaj durumu son bulmaz, sistem bastan yanlis kurgulandigi icin insanlara post kasiyorsun demek yanlis, bunun denmemesi icin kurallarin bastan degistirilmesi gerekiyor.Herkes para kazanma pesinde ve odul icin mesaj atma zorunda.Bu arada forumun kidemli uyelerinin cogunlugu althesap acip kasmakla mesgul

yazdıklarınızın altına imzamı atarım. şu an kıdemli üyelerin tahmin ediyorum hepsinde 3-5 hesap vardır rahatlıkla.bence bu işi profesyonel olarak yapan ve başka hiç bir işle uğraşmayan adam dolu forumda hem genelinde hemde bizim türklerin içinde.bende düşünmüyor değilim aslında bi kaç tane yüksek rütbe hesap alıp sadece bu işlerle uğraşmayı ama geç kaldığımı düşünyorum bazen bu işler için.şimdi işi bırakıp tamamen bunlarla uğraşsak bigün bounty olayı son bulsa kalıcaz ortada o yüzden cesaret edemiyorum.zamanında akıl edip bu işe girmiş adamlara imreniyorum resmen
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 02, 2017, 01:22:41 PM

Bu bounty konularının boku çıktı artık gün geçtikçe minimum katılımı üst rütbelere çıkarırlar diye düşünüyordum ama artık newbielere bile signaturea izin verir oldular. Worldcore da iyi bir proje olduğu için kolay iş yapıyorlar umarım düzelir güzelim proje yalan olmaz

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: