Bitcoin Forum
June 15, 2024, 08:37:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [DUYURU][ICO] ALTTRADEX- Borsanın işlem ücretlerinden pay alın- 20 EKİM  (Read 407 times)
sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 01, 2017, 06:37:27 PM
Last edit: October 01, 2017, 08:10:06 PM by sonerbo

ALTTRADEX

“Kitleler için Dünyanın İlk Lisanslı Profesyonel kalitede Ticaret (Al/Sat) Platformu”

20 EKİM 2017 de ICO BAŞLIYOR.

Alttradex dünyanın geleneksel finansal borsa lisansı alacak kuruluş olacak.  Al satçılar için al satçıların yaptığı bir borsa. Alttradex hem yeni başlayanların hem de Profesyonellerin portföylerini rahatlıkla yönetebilecekleri bir borsa olacak.

Alttradex son yasal düzenlemeleri ve olası değişikleri düşünülerek bunlara karşı güclü ve sğlam duran bir lisanslama aşamasında. Benzersiz bir destek yapısı ve son zamanlarda ICO  listelenmesi konusundaki aktif tutumu (ön incelemeden sonra) Alttradex'in piyasanın önde gelen borsalarından olmasını sağlayacak.

Pazar

Altcoin pazarı büyük bir hızla büyüyor, son zamanlarda tüm altcoinlerin piyasa değeri yüz milyarlarca doları buluyor ve günlük olarak yeni paralar yaratılıyor (kuşkusuz, bazıları diğerlerinden biraz daha güvenilir oluyor).  Yine de borsalar, yalnızca birkaç milyon aktif kullanıcısıyla bebeklik döneminde ve altcoin endüstrisinin trilyonlarca dolar olmasından dolayı büyüme potansiyeli büyüktür.
Bu erken safhalarda bile en çok faydalanan borsalardır.İlk on borsa , günlük  milyonlarca BTC ve ETH hacminden zaten milyarlarca dolar gelirler üretmektedir.  Borsaların tümünde 6 M'den daha az aktif kullanıcı bulunmasından ötürü bu sektörün  büyüme potansiyeli muazzamdır.

Güncel platformların yasaların değişiminden etkilenmemesi için geliştirilmesi gereken üç ana alan vardır: güvenlik, şeffaflık ve yapı.  Alttradex, güncel düzenlemelerin yaratacağı sorunların hepsine ilk günden itibaren hazırlıklı olmak üzere oluşturulmuştur.  Üstelik, Alttradex, kendi  alanındaki düzenleyicilerle çalışmamızı ve söz konusu düzenlemelerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynamanızı sağlayan geleneksel bir finansal değişim lisansı sahibi ilk ticaret platformu olacaktır.

Alttradex Yapı taşları

Aşağıda, Alttradex platformunun dört ana yapı taşı ve onun arkasındaki sistem bulunmaktadır. Bunlar, mevcut platformların bir kısmının önemsemediği şeyler, ancak araştırmamızdan dörtlü bir kombinasyonun  bir  ticaret platformunun başarılı ve uzun ömürlü olmasının anahtarı olacağını keşfettik.
Güvenlik
Müşterilerin fonlarının güvenliği, platformun genel güvenliğiyle birlikte, en önemli noktadır. Ciddi miktarda yatırım yapıldı ve  bir dizi önemli projede görev almış, bugüne kadar hiçbirine siber saldırıya uğramamış blokzinciri güvenlik uzmanlarıyla çalışıyoruz.

Kullanılabilirlik
Alttradex Platformu, Al/satçılar'lar tarafından Al/satçılar için oluşturulmuş, herkezsin en iyi şekilde portföylerini yönetebilmeleri için gerekli tüm araçları sağlayan profesyonel bir ticaret platformudur.  Teknik araçları benzersiz kullanılabilirlik ile birleştiren platform, profesyonel tüccardan başlangıç seviyesindekilere kadar yada sadece portföyünü çeşitlendirmek isteyen herkes için uygundur.

Şeffaflık
Alttradex platformu, şeffaflığa yepyeni bir anlam getiriyor ve yeni bir standart belirlemeyi amaçlıyor.  Sonuç olarak, kuruluşun arka uç yapısı Alttradex için kilit bir odak noktası olup, kullanıcıların güncel tutulmasını ve sorguları zamanında yanıtlanmasını sağlayan 24/7 çok yönlü bir destek yapısı ve özel iletişim ekibi içermektedir.

Ruhsatlı
Alttradex, ticaret platformu  dünyanın ilk finansal borsa lisansını almanın ikinci aşamasında.  Bu lisans, yeni kurallar gelince, söz konusu yargı alanındaki düzenleyicilerle birlikte çalışmaya devam etmemizi sağlayacaktır.  Bu, artık kaçınılmaz olan yeni yasalar geldiğinde varlığını sürdürmesini  garanti eder.

ICO

Alttradex ICO'su  20 Ekim 2017'de başlayacak ve 25 Milyon dolar hedefi olacak.  ICO, Alttradex'in, platformun devam eden gelişimi ve pazarlanması için fon sağlamasına ve aynı zamanda platformun kullanıcıları ilk günden itibaren kar payı almasına imkân verecektir.

ATXT tokeni bir ERC20 tokendir.  Sadece tek bir dağıtım olacak ve eğer hedef miktar toplanırsa maximum  142,857,143 token dolaşımada olacak .  ATXT tokenlerin değeri $0.25 olacak ve ETH karşılığında alınabilecek.  Şu an ki kur ile (ETH=$290) 1 ETH= 1160 ATXT ediyor .  Bu ICO satışına bağlı olarak ayarlanacak.

Lütfen tokenin özeliklerini aşşağıdaki resimlerden inceleyin:

Beyaz Kağıt

İngilizce beyaz kağıdı alttaki linkten ulaşabilirsiniz:

Farklı diller yakında mevcut olacak...

Yol Haritası

Alttradex, 2016 yılının sonlarından beri çalışmalara devam ediyor ve projenin resmen Ocak 2018'de hayata geçmesi bekleniyor.  Ekibimizin büyümesi bize sene başından bugüne çok şey kattı.Şundan eminiz ki ICO ile bize katılacak olan kripto para camiası bize bu yolda ivme kazandıracak.
Lütfen bugüne kadar ki gelişimimize göz atın:

Aşşagıda ICO dahil olmak üzere önümüzdeki 12 ay için önemli hedeflerimize göz atın:

Ekim - Kasım 2017: ICO

Kasım - Aralık 2017: Platformun bitirilmesi ve Testler

Ocak 2018: Platform hayata geçmesi

2018 İlk Çeyrek       : İlk gelir dağılımları

2018 İkinci Çeyrek   : Dolar euro gibi para birimlerinin eklenmesi

2018 Üçüncü Çeyrek: Merkezsiz cüzdan yapısı

Devam Eden: Kullanıcılara likidite sağlamak için yeni madeni paraların listelenmesinde ilk olmak

The Alttradex Takımı

Alttradex yönetici ekibi, zengin bir deneyime sahiptir ve hepsi de alanında uzman olan kişilerdir. Ekip platformun geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinden sorumludur.

Lütfen aşşağıda ekibi tanıtan resimleri inceleyin:

sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 01, 2017, 06:37:53 PM

Reserved
Razor5
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
October 01, 2017, 07:35:54 PM

"hemde profosyönellerin pörtföylerini"
Buradan sonrasını okuyamadım.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 01, 2017, 07:45:10 PM

portföy yaptım kardeş artık okuyabilirsin herhalde ??
Razor5
Full Member

View Profile
October 01, 2017, 07:56:07 PM

Üçünü de değiştirmen gerek KARDEŞ. Türkçe bilmiyorsanız çeviri yapmayın.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 01, 2017, 08:08:30 PM

Üçünü de değiştirmen gerek KARDEŞ. Türkçe bilmiyorsanız çeviri yapmayın.
O kelimeler türkçe değil kardeş. İnsanlık hali yanlış yazmış olabilirim kardeş. Garip olan gelip ilk posta saçma sapan konuşman kardeş. Çok iyi biliyorsun anlaşılan sen çevir biz okuyalım kardeşşşşşş.

Razor5
Full Member

View Profile
October 01, 2017, 08:09:48 PM

Her projeye yamyam gibi atlamazsanız çeviririz KARDEŞ. Hepinizden iyi Türkçe biliyoruz KARDEŞ. Beyazkağıt yazmış bir de üçkağıtçı.

sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 01, 2017, 08:13:09 PM

Her projeye yamyam gibi atlamazsanız çeviririz KARDEŞ. Hepinizden iyi Türkçe biliyoruz KARDEŞ. Beyazkağıt yazmış bir de üçkağıtçı.

Kuyuk acın belli oldu kardeş sana çeviri vermiyorlarmı bu yüzden mi bu tripler. Ogünlerde gelir kardeşş sıkıntı yapma.

haa beyaz kağıt için önerini söylede onuda düzelteyim sorun değil. Doğrusunu öğreneyim gücenmem ben.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 01, 2017, 08:24:19 PM

Kuyuk acın belli oldu kardeş sana çeviri vermiyorlarmı bu yüzden mi bu tripler. Ogünlerde gelir kardeşş sıkıntı yapma.

haa beyaz kağıt için önerini söylede onuda düzelteyim sorun değil. Doğrusunu öğreneyim gücenmem ben.

Tanıtım Bülteni
Tanıtım Belgesi
Tanıtım Raporu
Satış Duyurusu
Bilgi Bülteni
Bilgilendirme

Bunlardan birini kullanmalısın bence, beyaz kağıt çok berbat bir çeviri olmuş. Çeviri demek kelimesi kelimesine çevirmek değildir, yeri geldiğinde uygun düşeceğini tahmin ettiğin kelimeleri de kullanabilirsin. Bence en güzeli "sunuş belgesi yada tanıtım raporu"

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Razor5
Full Member

View Profile
October 01, 2017, 10:03:03 PM

Bir acım yok benim KARDEŞ, kendinden büyüklere KARDEŞ dememen gerektiğini öğrenemedin mi KARDEŞ?
Yabancı adam ne bilsin senin Türkçe bilmediğini. Adam sanmış çeviri yaptırmış, parasına yazık etmiş farkında değil. Sana beyaz kağıdınla mutluluklar.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 02, 2017, 01:35:52 PM

Çevirisinden daha çok proje konuşulsa daha iyi olur aslında. Bence iyi düşünce ama işte çok iyi niyetli bir düşünce, traderlara pay verebilmek yerine pay almasalar ya da cüzzi miktarlar Binance bunun en güzel örneği aslında. Borsa projeleri de sıktı artık gerçi ben çok yatırım toplayacağını düşünmüyorum.

sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 02, 2017, 03:34:48 PM

Çevirisinden daha çok proje konuşulsa daha iyi olur aslında. Bence iyi düşünce ama işte çok iyi niyetli bir düşünce, traderlara pay verebilmek yerine pay almasalar ya da cüzzi miktarlar Binance bunun en güzel örneği aslında. Borsa projeleri de sıktı artık gerçi ben çok yatırım toplayacağını düşünmüyorum.

Ha yaşa Smiley Aynen dediğin gibi amaç konuyu okmak olmayınca bu tip bir başlangıç oldu. Düşünce güzel şuan poloya çok küçükte olsa hissedar olduğunuzu düşünsenize. Tutturması zor ama arkasındaki takıma ve oluşturacakları platforma bağlı bence zamanla belli olur takip etmek lazım.
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
October 02, 2017, 05:23:43 PM

fikir olarak güzel düşünce ama bunu yapacak borsanın çok hacimli olması gerekir ki millet girsinde para kazansın+bide borsa projeleri bu kadar çoğalmmışken iş yapacağını pek düşünmüyorum.bi dünya borsa oluştu son zamanlarda illa ki bazıları arada kaybolup gidecek sanırım buda onlardan olacak

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 02, 2017, 06:45:46 PM

Ha yaşa Smiley Aynen dediğin gibi amaç konuyu okmak olmayınca bu tip bir başlangıç oldu. Düşünce güzel şuan poloya çok küçükte olsa hissedar olduğunuzu düşünsenize. Tutturması zor ama arkasındaki takıma ve oluşturacakları platforma bağlı bence zamanla belli olur takip etmek lazım.

proje iyi değil . asıl amaç  borsa kurmak değil zaten oyle  olsa dediginiz gibi binance gibi bişeyler yapabilirlerdi. diğer türlü bizleri de  projeye ortak etmelerinin sebebi aslinda işin içine bizi de sokarak projeye olan ilginin  artmasini sağlamak olduda proje tuttu diyelim mecburen bizleri de bi şekilde  yapilirsa eğer bu borsada tutmaya calişacaklar ve sürekli orayi kullanmamiz gerekicek  yani bu şekilde  düşüneceğiz illa ki.  ortada bir borsa varmi yada ona yakın bir demo varmi onu da bilmiyorum görmedim  kullanmadim. coss bir örnek mesela adamlar  calişir vaziyette cikti ortaya yatirim topladi. polo yada bittrex gibi bir borsa kurabilecek gücü demiyorum hadi örneği bile olmuyor coss veya binance tarzi bişi yapabilseler zaten projenin fikrinde bence bizi dahil etmezdi zaten. bi iş cikmaz diye düşünüyorum.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████