Bitcoin Forum
May 01, 2024, 06:16:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 61 »
  Print  
Author Topic: Neo nun hedef fiyatı  (Read 55944 times)
Asber (OP)
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 02, 2017, 07:38:31 AM

Herkese Selamlar,

Yaklaşık 3 aylık bir kötü al sat sonrası yüzümü ilk kez güldüren coin neo oldu. Miktarı sormayın hiç, çok az ..Tabii aslında cepte olmayan kar, kar değildir ama benim nacizane teknik olarak baktığım grafiklerde -kusura bakmayın teknoloji özürlü olarak grafiği ekleyemedim - daralan üçgen formasyonunu kırdıktan sonra iyi bir şekilde yükselişine devam ediyor. Benim öngörüm zirvesi olan 60$ ı da kırıp 70 li seviyelere kadar çıkabileceği..
Piyasayı iyi bilen arkadaşların da neo hakkındaki yorumlarını alabilir miyim? Sizler nasıl görüyorsunuz?
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 02, 2017, 10:38:18 AM

Yok mu yorum yapacak
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 02, 2017, 10:41:50 AM

Herkese Selamlar,

Yaklaşık 3 aylık bir kötü al sat sonrası yüzümü ilk kez güldüren coin neo oldu. Miktarı sormayın hiç, çok az ..Tabii aslında cepte olmayan kar, kar değildir ama benim nacizane teknik olarak baktığım grafiklerde -kusura bakmayın teknoloji özürlü olarak grafiği ekleyemedim - daralan üçgen formasyonunu kırdıktan sonra iyi bir şekilde yükselişine devam ediyor. Benim öngörüm zirvesi olan 60$ ı da kırıp 70 li seviyelere kadar çıkabileceği..
Piyasayı iyi bilen arkadaşların da neo hakkındaki yorumlarını alabilir miyim? Sizler nasıl görüyorsunuz?

Ben piyasayi cok iyi bildigimi iddaa etmeyecegim ama piyasayi iyi bilen kisiler kripto piyasasida kuculen ucgenlerin cok komik oldugunu ve guvenilmemesi gerektigini soyluyorlar. Twitterda herkes kuculen ucgenler ciziyor cok sacma. Bu piyasa haberler uzerinden degerlenir birisi cikar yasakliyorum der ucgen ters döner bir ulke gelir destek verir ücgen gene ters döner, fork gelir falan filan. ez cümle ücgen yerine haber kovalayin derim.

Ha bu arada Neo saglam coindir teknolojisi falan potansiyel var yani Smiley
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1611

View Profile WWW
October 02, 2017, 10:42:49 AM

çok uzun süre sentler seviyesinde gitmiş bir coin birden 30-40 USD'lara gelmişse ve 1.8 milyar USD market cap'e ulaşmışsa bir düzeltme neredeyse kaçınılmaz olur. NEO Çin'in BTC için koyduğu sansürleme çalışmalarından sonra birden uçtu, politik sebeplerden dolayı bir anda cazip hale gelen bir coin, bu koşullar yine her an aksi yönde de değişebilir...

Crypto piyasaları çok yeni olduğu için geleneksel teknik analiz yöntemlerinin yanında başka metodlar kullanarak değerlendirmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim.

Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 02, 2017, 10:58:30 AM

teşekkürler
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 02, 2017, 03:49:58 PM

Neo, ilk icosunu gerçekleştirene kadar fiyatı ne olacağı belirsiz coinlerden biri. Potansiyeli var, cüzdanda gas üreterek bonus kazandırıyor; tek olumsuz yönü Çin hükümetinin kripto piyasası konusnda henüz tavrını netleştirmemesi. Red Pulse icosu tutarsa şu andaki seviyesinin on kat üstüne çıkma potansiyeline sahip. Ya da elimde bir miktar olduğu için bana öyle geliyor. Smiley
oharac
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 02, 2017, 04:07:36 PM

çok uzun süre sentler seviyesinde gitmiş bir coin birden 30-40 USD'lara gelmişse ve 1.8 milyar USD market cap'e ulaşmışsa bir düzeltme neredeyse kaçınılmaz olur. NEO Çin'in BTC için koyduğu sansürleme çalışmalarından sonra birden uçtu, politik sebeplerden dolayı bir anda cazip hale gelen bir coin, bu koşullar yine her an aksi yönde de değişebilir...

Crypto piyasaları çok yeni olduğu için geleneksel teknik analiz yöntemlerinin yanında başka metodlar kullanarak değerlendirmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim.
Neo bana kalirsa dedigin duzeltmeye zaten girdi.  Cin olayi patlak vermeden once 38-40 dolar civarinda gidiyordur. Hatta 50 yi gordugu zamanlar oldu.
Sonrasinda gectigimiz ay icerisinde 10 dolara kadar geriledi.
Bunun uzerine 1 duzeltme daha olmasi gerekiyor bana kalirsa. Fiyati destekleyecek soylentilerden baska pek bir sey yok su anda. Gorecegiz bakalim onumuzdeki gunler ne getirecek.
Red Pulse ICO basarili gecerse NEO momentum kazanabilir.

Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
October 02, 2017, 04:51:02 PM

NEO'nun fiyatı zaten daha önce 50 doları aşmıştı gelecekte de deidğiniz gibi 70 dolar seviyesini aşacağını düşünüyorum ben. 70 dolar seviyesi çokta yüksek bir seviye değil bana kalırsa, yani NEO'nun yükseleceği göreceği bir yer.

Çin'in yaptıkları da NEO'yu etkilememiş gibi gözüküyor şu aşamada.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 02, 2017, 05:38:45 PM

20 dolar civarlarında almak için bir miktar BTC ayırayım dedim ama yetişemedim. Şimdi 35 dolar seviyelerinde dalgalanıyor. 70 dolar öngörüsü uçuk değil. Şu fiyatlardan bile toplanabilir diyorum. GAS olayı da cabası ama onu ayrı olarak almak saklamak ne kadar mantıklı bilemiyorum.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 02, 2017, 07:10:47 PM

NEO’nun ben bu hafta içerisinde bir yükseliş dalgasına kapılacağını düşünüyorum yani büyük balinaların gözü bu coinin üzerinde olduğunu ve yakında bu coinle oynamaya başalyacaklarını düşünüyorum. 50 dolar seviyesinden fazla beklemeden çıkmak en mantıklı hareket olacaktır.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 02, 2017, 07:26:07 PM

Neo' da potansiyel var ama kesin bir şey söylemek yanlış olur. Piyasayı iyi bildiğimi iddia etmiyorum ama bence az hacimli olan tüm altcoinler aynı bir balon misali bence. Demem o ki bana göre artabilir de düşebilir de. Şuan hala altcoinlerdeki düşüş devam ediyor 2 ay önceki hali yok. Güncel haberleri takipte kal grafikten çok grafiğe bakma demiyorum ama daha çok haber takibi yapmalısın.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 03, 2017, 04:08:05 AM

50$ gorecek gibi bu ay bence bazi ico lar geliyor yuksek miktarda neo alinabilir bu nedenle arz talep dengesi degistiginde yukari dogru hareketi hizlanir. 30$ 35 civarina geldi bile son birkac gun icinde 50 $ bulabilir bu ay bakalim
Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 03, 2017, 05:43:06 AM

Herkese günaydın ve teşekkürler,

Ben teknik analiz konusunda bir şey belirtmek isterim. Bazı arkadaşlar teknik analizin bu piyasada pek bir işe yaramadığını belirtiyorlar.
Asıl olan tabi ki temel analizdir. Yani projenin yaptığı yatırımlar, karlılığı. Ama elinizde hiçbir veri yoksa fiyat hareketlerinin analizi yani teknik analiz size bir öngörü sağlar. Çünkü tarih tekerrürden ibarettir. elbetteki hiç bir şey kesin doğru değildir. Ama hiç yoktan iyidir.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 03, 2017, 06:19:07 AM

Neo uzun vadeli yatırımcı için sağlam bir coindir. Tutarı hemen yükselmese bile gas verdiği için uzun vadede her türlü kar getirir.
Çin eğer yasallaştırmayı bu ay sonuna yetiştirirse, neo 2x yapabilir.
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 03, 2017, 10:46:56 AM

Yatırımımı yaptım.Umarım artar.

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 03, 2017, 05:00:53 PM

Çin'in ''Bitcoini yasallaştırdık, exchangelere ve icolara düzenleme getirdik'' dediği anda gözümde 2 3 kat yapacak coindir. Ben ethereumla kafa kafaya geleceğini düşünüyorum max 1 yıl içinde.

Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
October 03, 2017, 05:11:51 PM

Çin'in ''Bitcoini yasallaştırdık, exchangelere ve icolara düzenleme getirdik'' dediği anda gözümde 2 3 kat yapacak coindir. Ben ethereumla kafa kafaya geleceğini düşünüyorum max 1 yıl içinde.

ETH nin rakibi olabilmesi için 20X yapması lazım. Yapamaz demiyorum ama bir ETH olamaz kolay kolay .
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 03, 2017, 05:13:44 PM

ETH olabilmesi seçeneklerde pek mümkün gözükmüyor, gerek teknoloji açısından gerekse ekibi açısından ben bunun mümkün olduğunu düşünmüyorum ancak ileride kendilerini geliştirip farklı insanlarla çalışırlarsa amenna.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
lowcost
Full Member

Activity: 171

View Profile WWW
October 03, 2017, 05:29:45 PM

ETH olabilmesi seçeneklerde pek mümkün gözükmüyor, gerek teknoloji açısından gerekse ekibi açısından ben bunun mümkün olduğunu düşünmüyorum ancak ileride kendilerini geliştirip farklı insanlarla çalışırlarsa amenna.
eth olmasa da yarısını yapsa yeter. bekliyoruz çinli kardeşlerimizden mutlu haberleri.şöyle bir 50 doları geçelim de diğre altların zararını çıkartlaım. diğer altlarda pek hareket olmayacak gibi.

lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
October 03, 2017, 05:47:28 PM

Alt coinlerin çoğu kaybettirirken NEO iyi kar bıraktı. Eğer çin'in ufak bir desteği bile olursa 10x  yapar.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 61 »
  Print  

Jump to: