Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:08:26 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: karşıyakalı kızlar  (Read 1890 times)
gmendirek
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
October 17, 2017, 05:52:12 AM

Bir doğma büyüme karşıyakalı 'kız' olarak, başlığı okurken erkekten soğudum.. Alsancakta bornova sokağı var orda tam sana göre kızlar var dostum, oraya git sen. Karşıyaka'yı boşver.
dhinan95
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
October 17, 2017, 12:49:17 PM

Yamanlar Örnekköy kızı değilse Karşıyaka kızı candır inci gibidir bir içim sudur (kendimi övmek gibi olmasın)
Butterfly1923
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
October 17, 2017, 09:23:55 PM

izmirli kızla rakı iç müzik dinle gez toz herseyi yap izmir ayrı kızları ayrı kardeşim
srmecdes
Full Member

Activity: 266
Merit: 108

View Profile
October 18, 2017, 05:24:08 AM

bu ne mal başlık la Smiley yemek tarifi mi bu Smiley
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
October 18, 2017, 07:20:00 AM

korksun o zaman karşıyakalı kızlar Smiley
murtezza
Full Member

Activity: 226
Merit: 100

View Profile
October 18, 2017, 11:22:27 AM

ne isin var kardesim izmir de .. onlar namuz nedir bilezler Cheesy izmir kizlarindan uzak dur ..
Genelleme yapicak olursak tüm türk kizlarindan uzak dur cünkü tam bir öküzler  Roll Eyes Roll Eyes yabanci kizda gördügün sicak kanliligi türk kizinda bulamazin
Yabanci kiza saka yapcak olursan .. sana Güler gecer ama türk kizina saka yapacak olur sana aptal , pislik , budala söyler bide üstüne dayak yersin Cheesy
yani anliyacagina tam dagdan inme öküzler , insanlik bilmezler .. kendilerine öküz gibi davranan erkeklerden hoslanirlar Cheesy
MaHe71
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
October 18, 2017, 12:31:00 PM

90 35.5 90 kızlardır  Grin
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
October 20, 2017, 10:50:52 AM

İzmirin kızları güzel olur derler ama tayinin çıkmış ilk iş kız derdine düşmüşsün.
Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
October 20, 2017, 04:30:56 PM

izmir kizlarini esekler kovalasin  Roll Eyes Roll Eyes ne isin var izmir kizlari ile  Cool Cool sonra hamile felan kalir bide baska erkeklerle DNA testi felan yaptirmak zorunda kalirsin Roll Eyes Roll Eyes

nası bi ailede yetiştiğini belli etti. seni baban dna testiyle mi sahiplendi. karşıyakalı kız herkese nasip olmaz. sana hiç olmaz mk Cheesy
rigormortis1
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 23, 2017, 07:54:02 PM

İzmir’in kızları çok samimi ve candandırlar. Ama birazda karşısındaki kişilere göre. Siz onlara nasıl yaklaşırsanız onlarda size öyle davranırlar.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
KingSlayerBrothers
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
October 25, 2017, 05:21:50 PM

Böyle geleyim kızlarıyla takılayım eğleneyim kafasıyla gelirsen kızlarından önce erkekleri seni bi güzel benzetir sonra eskaza olur da görmezlerse ve sen bi kızla tanıştığında o kız odun olduğunu sonradan anlarsa anladığı zaman erkeğinden beter benzetir yani kolay değil gönül eğlendirmek kızlarımızla hele ki bi bizanslıysan bırak bu işleri git alsancakta senin işini görecekler var git biraz para göm anca seni eğlendirirler

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN (https://bitvest.io/)
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
murtezza
Full Member

Activity: 226

View Profile
October 25, 2017, 07:45:37 PM

gevur izmirin , gevur kizlarinin amina koyim sana bisey olmasin  Cool Cool
BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 09:26:22 PM

Ulan konuşmayım diyorum etmiyim diyorum yok yav valla olmıcak amk . Ulan yok bekar adammışsında karı kızsız geçmezmiş .
Ben şimdi senin taşınmadan önceki semtini yazsam örneğin XX mahallesi desem ki burda karı kız ortamı nasıl bilader canlı mı şöyle mi böyle mi .
Bu tarz soru soran insandan ben her türlü puştluğu beklerim . Gel de kendin gör amk o zaman bir de gelmişsin burdan dillendiriyosun . Senin anan bacın yok mu ayıptır amk !!
erifubirugen
Member
**

Activity: 350

View Profile
November 09, 2017, 04:03:15 PM

İzmir'in özellikle Karşıyaka'nın kızları hem güzel, hem açık görüşlü hem de kendilerine güvenlidirler. Bir İzmir seyahatimde Bostanlı'da bir cafede oturuken karşı masada oturan bir kız yanıma geldi neden yalnız oturuyorsun sana eşlik edim ben, galiba sen buraların yabancısısın dedi. Kahvesini aldı masama oturdu, kendisini tanıttı. İstanbul'lu olduğumu öğrenince bana bilmediğim genel bilgileri verdi İzmir'le alakalı. Yarım saat kadar sohbet ettik sonra kalktı ve iyi günler dileyerek yanımdan uzaklaştı. Gerçekten kahveme eşlik etmek için yanımda oturdu ve başka hiçbir düşüncesi yoktu kızın. Ne kadar uygar insanlar İzmir'liler dedim kendi kendime ve bu olay çok hoşuma gitti.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 09, 2017, 04:27:57 PM

hepsi aynı ya. bir kadın ne kadar güzel olabilir ki. yabancı ırklar ayrı. ben memleket meselesine bağlamam kız işini. heryerden her türde çıkabiliyor. tombala gibi. Smiley
hardline
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 4

Sovryn - Brings DeFi to Bitcoin

View Profile
November 10, 2017, 02:21:58 PM

Karşıyaka kızları dedin mi akan sular ters akar diyim gerisini siz anlayın Smiley

/ / / / / / / /          SOVRYN.app          \ \ \ \ \ \ \ \
#1 DeFi for Bitcoin Platform     [     Join Origin Pre-Sale     ]
platoon5
Newbie
*

Activity: 76

View Profile
November 21, 2017, 07:44:19 PM

20'ye yakın şehir gördüm. büyük şehirlerin çoğunda bulundum. ilçelerini gezdim. gerçekten karşıyakalı kızlar ve güzellikleri bir başka ! türkiye'nin en göze hoş gelen, bakımlı hatta kültürlü ve hanımefendi kızlarını karşıyaka'da görebilirsiniz.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: