Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:36:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: bitcointalk.org'a mobilden telefondan erişim  (Read 458 times)
YavuzOvic (OP)
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
October 02, 2017, 07:53:21 PM

Sürekli bitcointalk.org'dan konu okuyorum. Sürekli bilgisayardan form sitesine giremiyorum. bitcointalk.org'un mobil telefon uygulaması bildiği kadarıyla yok.
Telefondan girincede yazıları resim büyütür gibi büyütüp okumak zorunda kalıyorum ve bilgisayar kadar rahat değil. Telefondan girdikten sonra form sitesini
mobil uyumlu gibi nasıl yaparız. Herhangibir ayarı var mı ?
İşin özü; formda takılırken bilgisayarda ki gibi yazıları büyütmeden rahat bir şekilde kullanmak için telefon tarayıcısında bir ayar yapmak gerekiyor mu?
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
October 02, 2017, 09:23:41 PM

Sürekli bitcointalk.org'dan konu okuyorum. Sürekli bilgisayardan form sitesine giremiyorum. bitcointalk.org'un mobil telefon uygulaması bildiği kadarıyla yok.
Telefondan girincede yazıları resim büyütür gibi büyütüp okumak zorunda kalıyorum ve bilgisayar kadar rahat değil. Telefondan girdikten sonra form sitesini
İşin özü; formda takılırken bilgisayarda ki gibi yazıları büyütmeden rahat bir şekilde kullanmak için telefon tarayıcısında bir ayar yapmak gerekiyor mu?

Opera Mini bu tür siteleri kendiliğinden küçültüp bir düzene sokuyordu benim bildiğim kadarıyla, Opera Mini'yi kullanabilirsiniz.
UC Browser da yapıyordu aynı şeyi, ayarlardan kontrol edebilirsin.
YavuzOvic (OP)
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
October 02, 2017, 10:11:30 PM

Opera Mini bu tür siteleri kendiliğinden küçültüp bir düzene sokuyordu benim bildiğim kadarıyla, Opera Mini'yi kullanabilirsiniz.
UC Browser da yapıyordu aynı şeyi, ayarlardan kontrol edebilirsin.

Teşekkürler hocam; önerilerinizi deniyecem.
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 03, 2017, 11:38:47 AM

Keşke arkadaşın dediği gibi mobil uygulaması olsa. Çok güzel olurdu
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
October 03, 2017, 02:45:16 PM

Playstore'da forumun uygulaması var, indirdim fakat bi post göremedim forumda güvenilir olup olmadığını bilmediğim için kullanmıyorum. Bilen arkadaş varsa veya kullanan, aydınlatsın bizi Smiley
Internet Explorer
Member
**

Activity: 208
Merit: 10

View Profile
October 04, 2017, 12:05:33 PM

Safari ile bir sorun olmadan girilebilinir ama uygulama olsa çok daha kolay olurdu.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 05, 2017, 04:00:07 PM

Postları okuyup bilgilenmek istiyorsan kendine bi tablet alıp yapabilirsin bunu hem çözünürlüğü ve okunurluğu daha yüksek olur mobilden.
yada bunun için tasarlanmış tarayıcı özellikleri var operada vardı sanırsam yazılar büyüyordu

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
October 05, 2017, 04:12:38 PM

iPad'den sıkıntısız giriyorum ama telefonda bende ekranı büyütmek zorunda kalıyorum bu baya ugrastırıcı
zirtlan
Jr. Member
*

Activity: 75
Merit: 3

View Profile
October 05, 2017, 04:33:13 PM

benim arkadaş hep girip postları konuşarak atıyor yazmasına gerek kalmıyor uzun şeyler yazarken çok faydalı oluyor deneyin derim
Pages: [1]
  Print  

Jump to: