Bitcoin Forum
May 29, 2024, 11:05:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] 💠 FORTY SEVEN BANK 💠 – Finans Dünyalarını Birbirine Bağlar  (Read 3266 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 07, 2017, 10:12:30 AM

Proje güzel şeyler vaad ediyor ama minimum cap yüksek geldi bana adamlar 18bin ether toplamazsa proje boşa gidecek ve insanların parasını gerimi yatıracaklar
ortalıkta henüz bir proje yok, bir anlaşma yok.Kağıt üzerinde çok güzel hazırlamışlar anladım ama sönük bir tanıtım geçiriyorlar
biraz medya sitelerine reklam vermeleri gerekiyor
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 09, 2017, 08:10:30 AM

Çok sönük başladılar twittira gireyim dedim ama hiç twit falanda atmıyor adamlar bence bunların 18k ether toplamaları imkansız tabi büyük yatırımcılarla anlaşırlarsa o ayrı konu
yol haritasına bakınca bu coine yapılan yatırım anca 2019 da kazandırmaya başlayacak gibi görünüyor bu yol haritasını kısaltmaları gerekiyor
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 09, 2017, 08:20:29 AM

9 Ekim 2017
Güncellemeler:
  • Bir seferde yalnızca bir çeviri revervasyon durumu iptal edildi, artık her tercüman istediği kadar tercümeyi ayırtabilir;
  • Presale tarihi 16 Ekim'den 30 Ekim olarak değiştirildi, ancak ICO tarihi değişmedi, bu nedenle ödül katılımcıları için herhangi bir değişiklik yapılmadı. Sağlanan geri bildirime dayanarak bu kararı verdil, insanlara projemiz hakkında ayrıntılı bilgi vermek için daha fazla zamana ihtiyacımız olduğunu anladık;
  • Avatar ve İmza kampanyamıza katılanlar, imzalarınızı güncellemeli, yeni presale tarihini göstermeliler;
  • Duyuru konusunun açıklamasına maximum FSBT token sayısı eklendi;
  • PreIco'dan önce kapalı crowdfunding turuna katılmak isteyen insanlardan teklif aldık. Aynı şeyi yapmak isteyen daha fazla kişi varsa lütfen iletişime geçin. Telegram kanalından daha fazla bilği alabilirsiniz;
  • Yerel telegram kanallarından konuşmak isterseniz Turkish, French, Italian, Spanish veRussian hoşgeldiniz.
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 09, 2017, 11:00:01 AM

Proje güzel şeyler vaad ediyor ama minimum cap yüksek geldi bana adamlar 18bin ether toplamazsa proje boşa gidecek ve insanların parasını gerimi yatıracaklar
ortalıkta henüz bir proje yok, bir anlaşma yok.Kağıt üzerinde çok güzel hazırlamışlar anladım ama sönük bir tanıtım geçiriyorlar
biraz medya sitelerine reklam vermeleri gerekiyor

Ben bunu sordum kuzen aşagıdakı cevabı verdi sorumlu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, projeyi her iki şekilde de başlatacağız, çünkü ilgilenen kurumsal ve özel yatırımcılar var. Projemize katkıda bulunan herkes, FSBT tokenleri ve belirttiğimiz faydalarını alacaktır. ICO sırasında yeterli ETH alamazsak, kısmen yatırımcılarımızdan, kısmen de kendi kaynaklarımızdan gerekli fonları alacağız.

Minimum tutar, projeye başlamak için ne kadar fon gerektiğini tahmin üzerine belirtiliyor ve Milestone 1 için tanımlanan ürün ve hizmet yelpazesini sunuyoruz.
Bununla birlikte, ICO prosedürümüzün 18k ETH'den çok daha fazla kaynak toplamamıza yardımcı olacağına inanıyoruz.
Biz daha büyük sermaye ile projeyi başlatacak ve daha başarılı olacağız.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 06:59:35 AM

Ben bunu sordum kuzen aşagıdakı cevabı verdi sorumlu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, projeyi her iki şekilde de başlatacağız, çünkü ilgilenen kurumsal ve özel yatırımcılar var. Projemize katkıda bulunan herkes, FSBT tokenleri ve belirttiğimiz faydalarını alacaktır. ICO sırasında yeterli ETH alamazsak, kısmen yatırımcılarımızdan, kısmen de kendi kaynaklarımızdan gerekli fonları alacağız.

Minimum tutar, projeye başlamak için ne kadar fon gerektiğini tahmin üzerine belirtiliyor ve Milestone 1 için tanımlanan ürün ve hizmet yelpazesini sunuyoruz.
Bununla birlikte, ICO prosedürümüzün 18k ETH'den çok daha fazla kaynak toplamamıza yardımcı olacağına inanıyoruz.
Biz daha büyük sermaye ile projeyi başlatacak ve daha başarılı olacağız.

Ooo bu iyi haber bende diyorum buna gir imzasını taşı bir ton reklam yap git birde 5 ether önsatışa katıl sonra 18k ether toplanmadı diye bütün emeğin çöpe gitsin
şimdi bu proje hoşuma gitmeye başladı.
hidrocop
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 07:15:38 AM

Bu adamların bankacılık lisansı varmı ve bunlar gerçekten banka mı kurmaya çalışıyor
yoksa diğer kart projeleri gibi uyduruktan bankacıkmı, çunku bu sanırım büyük çaplı bir proje
lisanssız nasıl banka kuruyorlar bu işler çok prosedür istemiyormu üstad
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 08:05:19 AM

Büyük bir banka sistemi kurmaya çalışıyorlar ve ingiltereden lisans almayı amaçlıyorlar
başlarda bana biraz zor geliyordu ama ekipte çok iyi danışmanlar mevcut, bankalarda çalışanlar ve lisans işlemleri konusunda tecrübeli abiler var
ben bu projeye gün geçtikce inanıyorum
Pitchblackroom
Sr. Member

Activity: 313

View Profile
October 10, 2017, 09:03:31 AM

Bu projenin çokta tutacağını sanmıyorum ekip ne kadar kalabalık olsada artık birbirinin benzeri projeleri görmekten çok sıkıldık, pekte ilgi görmüş bir projeye benzemiyor açıkçası..

██
█║█
║║║
║║║
█║█
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
e i d o o
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
██
█║█
║║║
║║║
█║█
██
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 09:41:28 AM

Bu projenin çokta tutacağını sanmıyorum ekip ne kadar kalabalık olsada artık birbirinin benzeri projeleri görmekten çok sıkıldık, pekte ilgi görmüş bir projeye benzemiyor açıkçası..
Belkide haklisiniz ama bu projenin bir benzerini ben gormedim bu tenx veya monaco veya centra gibi degil.Bildiginiz banka kuracak adamlar, proje daha yeni basladi 1 haftalik.Zamanla bence taninanacaktir yavas yavas imzaya katilimlar artiyor.Aralik ayinda ico olacak daha zaman var buyuk yatirimci cekeceklerdir diye dusunuyorum
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
October 10, 2017, 09:50:27 AM

Ekip kalabalık bu sayede işlemleri iyi ve hızlı bir şekilde yapabilirler Bounty için ayrılan oran çok iyi yalnız ne zaman bu kadar yüksek bounty ayrılsa sıkıntı oluyor. Eğer minumum tutarı ayarlarlarsa daha sonrasında kampanya ortasında değişiklik yapabilirler gibi duruyor. Eğer amaçları büyük bir banka kurmaksa o zaman yatırımcılarda o güveni verir bakalım.
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 05:33:57 PM

Ekip kalabalık bu sayede işlemleri iyi ve hızlı bir şekilde yapabilirler Bounty için ayrılan oran çok iyi yalnız ne zaman bu kadar yüksek bounty ayrılsa sıkıntı oluyor. Eğer minumum tutarı ayarlarlarsa daha sonrasında kampanya ortasında değişiklik yapabilirler gibi duruyor. Eğer amaçları büyük bir banka kurmaksa o zaman yatırımcılarda o güveni verir bakalım.
Ben bu adamlarda oyle bir doneklik hissetmedim, sana saglam bir ekip geliyor.Sonradan odullerin uzerine yatacaklarini dusunmuyorum cok profesyonel yaklasiyorlar herseye.Umuyorum guzel bir proje olacak, on satista 4.7 ether altlimit fena degil katilim cok olabilir.
hidrocop
Sr. Member

View Profile
October 11, 2017, 09:09:50 AM

Ağbi bence tutmıcak bu proje, emeğine yazık olacak diye üzülüyorum çeviride çok uzunmuş
bu adamlar reklam bile yapmıyor sosyal medyaya gireceğim twitterda paylaşım bile yok
worldcore gibi değiller
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 11, 2017, 09:47:34 AM

Bu siralar bu tarz projeleri siklikla gorur olduk. ICO katilimcilarina basarilar diliyorum.
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 11, 2017, 10:37:40 AM

Basılacak maximum token sayısı belli olmuş 101.063.830 FSBT
hidrocop
Sr. Member

View Profile
October 12, 2017, 07:10:42 AM

Tokenlerin fiyatı yuksek olacak o zaman, ama neden düz bir rakam değilde boyle bir token sayısı onu anlamadım
aliyagiz207
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 09:03:31 AM

harbiden kuzen bu nedir böyle neye göre belirlenmiş bende anlam veremedim bu proje bence yürümeyecek böyle ilğinçlik yapan projeler hiç yürümüyor
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 12, 2017, 09:43:02 AM

Wallahi bende anlamadım ama vardır bir hikmet diyorum, projeyi öldürdünüz leyn bırakın peşini. Bu projedeki ekip harbiden iyi insanlardan oluşuyor 2 tanesiyle konuşuyorum çok düzgün efendi insanlar
ben bu projeye inanıyorum biraz daha reklam ile bir iki böyük yatırımcı yakalarsa işlem tamamdır
aliyagiz207
Full Member

View Profile
October 14, 2017, 07:03:05 AM

Kuzen bu şirketin hukuk'i yapısı nedir biliyormusun, ellerinde sanıyorum bankacılık namına bir şey yok.Hepsi para toplandıktan sonra yapılacak şeyler yol haritasında bariz belli.Ben biraz daha sağlamcı olmaları gerektiğini düşünüyorum
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 08:08:57 AM

FortySeven Londra merkezli kurulu yapısı bulunan bir limited şirkettir.
melancoly
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
October 14, 2017, 09:03:57 AM

Merhaba güzel bir paylaşım olmuş, şunu farketttim ekip çok profesyonel duruyor bounty konusundan anlaşılıyor çok detaylı yazılmış.
Çeviri için epey emek harcanmıştır, diğer banka projelerinden ne farklı var bunun acaba. Kripto ile reel piyasaları nasıl bağlayacak. Bunları biraz açarmısınız
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: