Bitcoin Forum
August 12, 2024, 06:45:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: EBTC Sağlam geldi  (Read 5457 times)
mertroid
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
October 05, 2017, 12:11:32 AM

an itibarı ile 0.0007 ETH ile 20.5 cent ve böylece airdrop tutarı 492 dolar!
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 05, 2017, 12:21:44 AM

2000 TL ye elden çıkarmak için koydum etherdeltaya . Satılırsa evde şenlik var .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
gry
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 05, 2017, 12:42:14 AM

Hayırlı olsun güle güle harcayın güzel rakam.
altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
October 05, 2017, 01:49:56 AM

Benimde coinpayments.net adres açmıştım gelmiş ama sanırım çekemeyeceğim. Cüzdanı myetherwallet.com'a taşıma gibi bir şansım yok dimi?
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
October 05, 2017, 04:13:50 AM

Benimde coinpayments.net adres açmıştım gelmiş ama sanırım çekemeyeceğim. Cüzdanı myetherwallet.com'a taşıma gibi bir şansım yok dimi?
Bozdurmak istiyorsan etherdelta'ya tşıyacaksın, myetherwallet ta saklayabilirsin. Bütün cüzdanlar arası transfer var. Sen myetherwallet'inin adresini coinpayments'te gönderim adresine gir myetherwallet'ta gelecektir.
bobita (OP)
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1333

View Profile
October 05, 2017, 08:04:51 AM

Airdroptan gelen 2500 küsürü satmadım, hatta dün şu anki fiyattan daha düşüğe biraz da alım yaptım ve bir süre tutmayı düşünüyorum. Eğer geliştirici bu şekilde çalışmaya devam ederse bence sağlam yol alır (3X-5X rahat olur, 10X olma ihtimali yok değil). Yok, sonrası kof çıkarsa (hiç zannetmiyorum, en azından bu aralıktaki fiyatlarla hayatına devam eder) aldıklarımı ve airdropu birlikte satınca yine de bir miktar kazanmış olurum. Böyle bir risk göz açıp kapatana kadar etherdeltaya, coinmarketcapa ve blockfolioya giren bir token için alınmayacaksa başka hiçbir şey için alınmaz.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 05, 2017, 12:19:27 PM

Dün çok büyük bir düşüş geldi . Elden çıkaramayınca üzülmüştüm ama 2.pump gelir dedim geldi . Elden çıkardım . Havadan 2000 lira az değil . Gidip monetha alayım biraz .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bobita (OP)
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1333

View Profile
October 05, 2017, 01:03:07 PM

Duyduğum kadarıyla geliştirici coinexchange ile görüşmelere başlamış, böyle yol alan bir tokene borsaların pek nazlanacağını zannetmiyorum, ayrıca Cointelegraph'ta da haberi çıktı, globalde bu siteyi epey önemsiyorlar.
https://cointelegraph.com/news/nailed-it-ethereum-bitcoin-hybrid-ebtc-gains-300-percent-on-investor-hype

Yani bana göre EBTC'nin daha yolu var, 2X mı olur, 20X mı olur bilemem, şu anki düzeyini koruması bile önümüzdeki aylar için avantajdır bana göre.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 05, 2017, 01:24:51 PM

valla çok şaşırtıcı alınırmı alınmaz mı yakalayanlara tebrıkler
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
October 05, 2017, 01:44:58 PM

Etherdelta haricinde düzgün borsaya girsede alım fırsatı kovalasak.Etherdelta tam bir işkence.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 05, 2017, 02:51:41 PM

çok ilginç işe yaramaz dedim ama aldı yürüdü gidiyor bakalım daha nerelere gidecek göreceğiz
elpresidenteg23
Member
**

Activity: 130

View Profile
October 05, 2017, 03:13:23 PM

Simdlilik 0.21$ seviyeside Smiley Ama ortada ne bir whitapaper ne de bir roadmap var. Boyle abarti bir sekilde bir yukselmesi cok ilginc. Ingilizce ana forumdaki arkadaslar da pek anlam verememis gibi duruyor bu duruma Smiley  Eger saglam bir yapi ortaya konursa ve diger exchange'lere de girerse (ki yakinda birkac exchange'e girecegi soyleniyor) 2500 tokenden elimizde saglam para kalabilir. Ama her sey cok muallak, bir gecede allak bullak olma ihtimali de var. Bakalim, yatirim olayina girmeden simdilik HODL'a devam. Alabilenlere ve elinde tutabilenlere tebrikler, kaciranlara da gecmis olsun. O kadar shitcoin var ki ortalikta bu is tamamen sans isi.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 05, 2017, 03:23:27 PM

Güzel piyasa yaptı adamlar . Helal olsun . Harbiden bu aralar en sağlam airdrop oldu gibi . Etherdelta ' da alacaksanız dikkat edin . Arkadaşın biri yaklaşık 0.1 eth civarında yanlış bir emirle toparlamış bi miktar . sevinciniz kursağınızda kalmasın sonra . Çok değişik bir alış fiyatlandırma sistemi var etherdelta'nın hiç içime sinmiyor orayı kullanmak .. Liqui & binance alırsa fiyat çok rahat x3 yapacaktır.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
October 05, 2017, 04:08:31 PM

Çok garip bir airdrop tokeni olmuş. 1 dolar civarına gelse bir çok kişi kısa yoldan parayı kırmış olacak.

Sammy83
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
October 05, 2017, 05:23:33 PM

Air dropun umutlu değildim girmedim.Şimdi dağıtılan miktarı gördükçe moralim bozuluyor. Cry
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
October 05, 2017, 05:26:28 PM

Buna para yatıran zenginler o kadar coin içerisinde nden buna para yatırıyor anlam veremedim. Çok para kazandırmışlar millete. Birilerinin parası bol geldi ve bazılarına dağtıayım diye düşünüyor snaırım.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Grand_Master
Member
**

View Profile
October 05, 2017, 05:34:20 PM

Buna para yatıran zenginler o kadar coin içerisinde nden buna para yatırıyor anlam veremedim. Çok para kazandırmışlar millete. Birilerinin parası bol geldi ve bazılarına dağtıayım diye düşünüyor snaırım.

Etherum ile bitcoini biraraya getiren bir proje elbet bir gün yapılacaktı bence.Önemli olan uygulamada ne kadar başarılı olacakları.Olurlarsa uçup gidebilir diye düşünüyorum.Proje emin ellerde mi ona bakmak lazım aslında fikir olarak iyi gibi yoksa.Keşke altcoinlerden çıkabilsem de binlerce alabilseydim.En azından bir miktar alacağım ama düzeltme gelir düşüp tekrar yükselir mi ona emin olamıyorum şu an.
The20
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
October 05, 2017, 07:45:43 PM

Fiyat fena fırlamış. Biraz düşerse alacağım. Orta ve uzun vadede iyi kazandıracağa benziyor. İnsanlar airdroptan bedava almalarına rağmen ellerinden çıkarmıyorlar gibi görünüyor.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1121

View Profile
October 05, 2017, 08:22:32 PM

Şu ebtc yi kaçırdığıma ne kadar üzüldüm bilemezsiniz ya . Gerçekten havadan karlı bir coin fırsatıymış. Artık airdroplara da dikkatimi veriyorum az da olsa kar kardır Smiley Bu arada kaçırmaya arkadaşları tebrik ediyorum.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Grand_Master
Member
**

View Profile
October 05, 2017, 08:23:15 PM

Bu ani yükselişin düşüşü olmalı diye bekliyorum ama sürekli yükseliyor.Tecrübeli arkadaşlar ne diyor bu konuda bir miktar düşecek midir ?

Yalnız etherdeltadan almak lazım beklenirse bence çok geç olur diğer borsalar için.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: